Competició | TEMPORADA 2016-2017

benjami 7 segona divisio | grup 21

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 100 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
VILASECA C.F.,B 01 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CF MONTBLANC,B 114 CANONJA, C.F.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 17 SALOU, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 47 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
TANCAT, U.D.,D 150 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
RIUDOMS, C.D. ,C 34 MORELL, C.D.,A
ALCOVER, C.E.,B 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
Jornada 2 09-10-2016
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 22 ALCOVER, C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 011 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CANONJA, C.F.,C 120 VILASECA C.F.,B
SALOU, U.D.,B 21 CF MONTBLANC,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 120 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 114 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
MORELL, C.D.,A 04 TANCAT, U.D.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 41 RIUDOMS, C.D. ,C
Jornada 3 16-10-2016
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 50 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 33 CANONJA, C.F.,C
VILASECA C.F.,B 03 SALOU, U.D.,B
CF MONTBLANC,B 04 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 10 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
MORELL, C.D.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TANCAT, U.D.,D 111 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ALCOVER, C.E.,B 12 RIUDOMS, C.D. ,C
Jornada 4 23-10-2016
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 05 ALCOVER, C.E.,B
CANONJA, C.F.,C 123 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SALOU, U.D.,B 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 170 VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 57 CF MONTBLANC,B
MORELL, C.D.,A 60 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 27 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
RIUDOMS, C.D. ,C 06 TANCAT, U.D.,D
Jornada 5 30-10-2016
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 04 CANONJA, C.F.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 05 SALOU, U.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 26 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
VILASECA C.F.,B 06 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
CF MONTBLANC,B 04 MORELL, C.D.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 60 RIUDOMS, C.D. ,C
ALCOVER, C.E.,B 44 TANCAT, U.D.,D
Jornada 6 06-11-2016
CANONJA, C.F.,C 71 ALCOVER, C.E.,B
SALOU, U.D.,B 61 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 130 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 28 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
MORELL, C.D.,A 110 VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 54 CF MONTBLANC,B
RIUDOMS, C.D. ,C 30 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
TANCAT, U.D.,D 90 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 7 13-11-2016
CANONJA, C.F.,C 64 SALOU, U.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 113 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 31 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 55 MORELL, C.D.,A
VILASECA C.F.,B 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
CF MONTBLANC,B 21 RIUDOMS, C.D. ,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 05 TANCAT, U.D.,D
ALCOVER, C.E.,B 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 8 20-11-2016
SALOU, U.D.,B 05 ALCOVER, C.E.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 92 CANONJA, C.F.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 33 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
MORELL, C.D.,A 52 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 05 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
RIUDOMS, C.D. ,C 30 VILASECA C.F.,B
TANCAT, U.D.,D 100 CF MONTBLANC,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 111 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 9 27-11-2016
SALOU, U.D.,B 02 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
CANONJA, C.F.,C 51 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 210 MORELL, C.D.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 100 RIUDOMS, C.D. ,C
VILASECA C.F.,B 018 TANCAT, U.D.,D
CF MONTBLANC,B 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ALCOVER, C.E.,B 63 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 10 11-12-2016
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 100 ALCOVER, C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 07 SALOU, U.D.,B
MORELL, C.D.,A 30 CANONJA, C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 42 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
RIUDOMS, C.D. ,C 12 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
TANCAT, U.D.,D 33 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 120 VILASECA C.F.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 212 CF MONTBLANC,B
Jornada 11 18-12-2016
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 130 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
SALOU, U.D.,B 15 MORELL, C.D.,A
CANONJA, C.F.,C 82 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 72 RIUDOMS, C.D. ,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 211 TANCAT, U.D.,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 27 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
VILASECA C.F.,B 20 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ALCOVER, C.E.,B 53 CF MONTBLANC,B
Jornada 12 08-01-2017
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 03 ALCOVER, C.E.,B
MORELL, C.D.,A 05 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 21 SALOU, U.D.,B
RIUDOMS, C.D. ,C 39 CANONJA, C.F.,C
TANCAT, U.D.,D 72 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 09 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CF MONTBLANC,B 41 VILASECA C.F.,B
Jornada 13 15-01-2017
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 113 MORELL, C.D.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 130 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
SALOU, U.D.,B 31 RIUDOMS, C.D. ,C
CANONJA, C.F.,C 34 TANCAT, U.D.,D
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 22 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 132 CF MONTBLANC,B
ALCOVER, C.E.,B 51 VILASECA C.F.,B
Jornada 14 22-01-2017
ALCOVER, C.E.,B 06 MORELL, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 41 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
RIUDOMS, C.D. ,C 010 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
TANCAT, U.D.,D 60 SALOU, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 42 CANONJA, C.F.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 17 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CF MONTBLANC,B 33 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
VILASECA C.F.,B 014 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 15 29-01-2017
MORELL, C.D.,A 101 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 10 RIUDOMS, C.D. ,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 21 TANCAT, U.D.,D
SALOU, U.D.,B 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CANONJA, C.F.,C 140 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 32 CF MONTBLANC,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 42 VILASECA C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 71 ALCOVER, C.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 68 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 70 VILASECA C.F.,B
CANONJA, C.F.,C 72 CF MONTBLANC,B
SALOU, U.D.,B 41 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 00 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 216 TANCAT, U.D.,D
MORELL, C.D.,A 51 RIUDOMS, C.D. ,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 33 ALCOVER, C.E.,B
Jornada 17 12-02-2017
ALCOVER, C.E.,B 14 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 71 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
VILASECA C.F.,B 08 CANONJA, C.F.,C
CF MONTBLANC,B 13 SALOU, U.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 016 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 70 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
TANCAT, U.D.,D 34 MORELL, C.D.,A
RIUDOMS, C.D. ,C 34 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
Jornada 18 19-02-2017
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 41 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CANONJA, C.F.,C 43 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
SALOU, U.D.,B 22 VILASECA C.F.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 112 CF MONTBLANC,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 40 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 56 MORELL, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 08 TANCAT, U.D.,D
RIUDOMS, C.D. ,C 23 ALCOVER, C.E.,B
Jornada 19 05-03-2017
ALCOVER, C.E.,B 51 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 17 CANONJA, C.F.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 30 SALOU, U.D.,B
VILASECA C.F.,B 010 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
CF MONTBLANC,B 23 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 06 MORELL, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 64 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
TANCAT, U.D.,D 132 RIUDOMS, C.D. ,C
Jornada 20 12-03-2017
CANONJA, C.F.,C 102 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SALOU, U.D.,B 43 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 03 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 36 VILASECA C.F.,B
MORELL, C.D.,A 62 CF MONTBLANC,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 62 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
RIUDOMS, C.D. ,C 114 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TANCAT, U.D.,D 150 ALCOVER, C.E.,B
Jornada 21 19-03-2017
ALCOVER, C.E.,B 33 CANONJA, C.F.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 110 SALOU, U.D.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 210 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 90 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
VILASECA C.F.,B 08 MORELL, C.D.,A
CF MONTBLANC,B 36 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 21 RIUDOMS, C.D. ,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 61 TANCAT, U.D.,D
Jornada 22 26-03-2017
SALOU, U.D.,B 29 CANONJA, C.F.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 70 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 21 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
MORELL, C.D.,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 21 VILASECA C.F.,B
RIUDOMS, C.D. ,C 43 CF MONTBLANC,B
TANCAT, U.D.,D 162 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 140 ALCOVER, C.E.,B
Jornada 23 02-04-2017
ALCOVER, C.E.,B 36 SALOU, U.D.,B
CANONJA, C.F.,C 37 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 82 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 15 MORELL, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 52 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
VILASECA C.F.,B 22 RIUDOMS, C.D. ,C
CF MONTBLANC,B 25 TANCAT, U.D.,D
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 19 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 24 09-04-2017
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 90 SALOU, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 211 CANONJA, C.F.,C
MORELL, C.D.,A 74 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 44 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
RIUDOMS, C.D. ,C 05 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
TANCAT, U.D.,D 130 VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 92 CF MONTBLANC,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 07 ALCOVER, C.E.,B
Jornada 25 23-04-2017
ALCOVER, C.E.,B 14 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
SALOU, U.D.,B 33 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
CANONJA, C.F.,C 24 MORELL, C.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 54 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 00 RIUDOMS, C.D. ,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 33 TANCAT, U.D.,D
VILASECA C.F.,B 013 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CF MONTBLANC,B 71 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 26 30-04-2017
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 210 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
MORELL, C.D.,A 31 SALOU, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 36 CANONJA, C.F.,C
RIUDOMS, C.D. ,C 23 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
TANCAT, U.D.,D 70 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 63 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 01 VILASECA C.F.,B
CF MONTBLANC,B 51 ALCOVER, C.E.,B
Jornada 27 07-05-2017
ALCOVER, C.E.,B 45 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 31 MORELL, C.D.,A
SALOU, U.D.,B 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
CANONJA, C.F.,C 52 RIUDOMS, C.D. ,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 27 TANCAT, U.D.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 152 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 230 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
VILASECA C.F.,B 110 CF MONTBLANC,B
Jornada 28 14-05-2017
MORELL, C.D.,A 61 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 012 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
RIUDOMS, C.D. ,C 34 SALOU, U.D.,B
TANCAT, U.D.,D 91 CANONJA, C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 32 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 34 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CF MONTBLANC,B 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
VILASECA C.F.,B 23 ALCOVER, C.E.,B
Jornada 29 21-05-2017
MORELL, C.D.,A 110 ALCOVER, C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 70 RIUDOMS, C.D. ,C
SALOU, U.D.,B 16 TANCAT, U.D.,D
CANONJA, C.F.,C 27 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 81 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 24 CF MONTBLANC,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 130 VILASECA C.F.,B
Jornada 30 28-05-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 19 MORELL, C.D.,A
RIUDOMS, C.D. ,C 74 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
TANCAT, U.D.,D 67 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 33 SALOU, U.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 45 CANONJA, C.F.,C
CF MONTBLANC,B 71 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
VILASECA C.F.,B 03 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ALCOVER, C.E.,B 09 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.