Competició | TEMPORADA 2016-2017

benjami 7 segona divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 42 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 27 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 42 CANONJA, C.F.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 13 TANCAT, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TORREFORTA, C.D.C.,D 22 VILASECA C.F.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 06 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
MORELL, C.D.,A 45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Jornada 2 09-10-2016
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 83 MORELL, C.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 34 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
CANONJA, C.F.,D 33 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
TANCAT, U.D.,A 60 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 11 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
VILASECA C.F.,C 34 LA FLORESTA, C.D.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 35 TORREFORTA, C.D.C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 43 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
Jornada 3 16-10-2016
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 65 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 82 CANONJA, C.F.,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 28 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 21 VILASECA C.F.,C
LA FLORESTA, C.D.,D 13 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
MORELL, C.D.,A 43 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
Jornada 4 23-10-2016
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 71 MORELL, C.D.,A
CANONJA, C.F.,D 46 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
TANCAT, U.D.,A 90 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 90 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
VILASECA C.F.,C 43 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 52 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 34 LA FLORESTA, C.D.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 53 TORREFORTA, C.D.C.,D
Jornada 5 30-10-2016
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 112 CANONJA, C.F.,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 013 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
VILASECA C.F.,C 44 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 110 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
LA FLORESTA, C.D.,D 16 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
MORELL, C.D.,A 41 TORREFORTA, C.D.C.,D
Jornada 6 06-11-2016
CANONJA, C.F.,D 25 MORELL, C.D.,A
TANCAT, U.D.,A 61 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 34 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
VILASECA C.F.,C 29 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 82 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 61 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 21 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 12 LA FLORESTA, C.D.,D
Jornada 7 13-11-2016
CANONJA, C.F.,D 15 TANCAT, U.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 52 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 65 VILASECA C.F.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 22 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 14 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 42 TORREFORTA, C.D.C.,D
MORELL, C.D.,A 41 LA FLORESTA, C.D.,D
Jornada 8 20-11-2016
TANCAT, U.D.,A 11 MORELL, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 41 CANONJA, C.F.,D
VILASECA C.F.,C 15 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 112 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 25 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 56 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
TORREFORTA, C.D.C.,D 33 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
LA FLORESTA, C.D.,D 15 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Jornada 9 27-11-2016
TANCAT, U.D.,A 63 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CANONJA, C.F.,D 51 VILASECA C.F.,C
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 35 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 52 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 102 TORREFORTA, C.D.C.,D
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 12 LA FLORESTA, C.D.,D
MORELL, C.D.,A 14 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Jornada 10 11-12-2016
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 50 MORELL, C.D.,A
VILASECA C.F.,C 24 TANCAT, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 41 CANONJA, C.F.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 08 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 71 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 43 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
LA FLORESTA, C.D.,D 26 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 41 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
Jornada 11 18-12-2016
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 60 VILASECA C.F.,C
TANCAT, U.D.,A 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CANONJA, C.F.,D 15 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 52 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 121 TORREFORTA, C.D.C.,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 42 LA FLORESTA, C.D.,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 52 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
MORELL, C.D.,A 12 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
Jornada 12 08-01-2017
VILASECA C.F.,C 21 MORELL, C.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 00 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 010 TANCAT, U.D.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 51 CANONJA, C.F.,D
TORREFORTA, C.D.C.,D 14 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 45 LA FLORESTA, C.D.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 33 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 02 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
Jornada 13 15-01-2017
VILASECA C.F.,C 06 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TANCAT, U.D.,A 22 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
CANONJA, C.F.,D 50 TORREFORTA, C.D.C.,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 52 LA FLORESTA, C.D.,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 43 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 93 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
MORELL, C.D.,A 02 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
Jornada 14 22-01-2017
MORELL, C.D.,A 29 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 42 VILASECA C.F.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TORREFORTA, C.D.C.,D 15 TANCAT, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 21 CANONJA, C.F.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 24 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 36 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 75 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
Jornada 15 29-01-2017
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 121 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
VILASECA C.F.,C 24 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 30 TORREFORTA, C.D.C.,D
TANCAT, U.D.,A 61 LA FLORESTA, C.D.,D
CANONJA, C.F.,D 32 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 73 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 72 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 43 MORELL, C.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 63 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 95 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
CANONJA, C.F.,D 21 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
TANCAT, U.D.,A 70 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 70 LA FLORESTA, C.D.,D
VILASECA C.F.,C 41 TORREFORTA, C.D.C.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 72 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 31 MORELL, C.D.,A
Jornada 17 12-02-2017
MORELL, C.D.,A 32 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 34 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 13 CANONJA, C.F.,D
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 014 TANCAT, U.D.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
LA FLORESTA, C.D.,D 21 VILASECA C.F.,C
TORREFORTA, C.D.C.,D 18 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Jornada 18 19-02-2017
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 96 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CANONJA, C.F.,D 28 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
TANCAT, U.D.,A 72 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 21 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
VILASECA C.F.,C 14 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 120 LA FLORESTA, C.D.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 22 TORREFORTA, C.D.C.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 40 MORELL, C.D.,A
Jornada 19 05-03-2017
MORELL, C.D.,A 33 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 12 CANONJA, C.F.,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 36 TANCAT, U.D.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 23 VILASECA C.F.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 05 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA FLORESTA, C.D.,D 34 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TORREFORTA, C.D.C.,D 15 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
Jornada 20 12-03-2017
CANONJA, C.F.,D 25 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
TANCAT, U.D.,A 102 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 42 VILASECA C.F.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 141 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 22 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 32 LA FLORESTA, C.D.,D
TORREFORTA, C.D.C.,D 14 MORELL, C.D.,A
Jornada 21 19-03-2017
MORELL, C.D.,A 34 CANONJA, C.F.,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 13 TANCAT, U.D.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 32 VILASECA C.F.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 08 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 53 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
LA FLORESTA, C.D.,D 33 TORREFORTA, C.D.C.,D
Jornada 22 26-03-2017
TANCAT, U.D.,A 70 CANONJA, C.F.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 14 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
VILASECA C.F.,C 23 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 43 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 70 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 23 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 22 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 22 MORELL, C.D.,A
Jornada 23 02-04-2017
MORELL, C.D.,A 13 TANCAT, U.D.,A
CANONJA, C.F.,D 012 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 82 VILASECA C.F.,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 20 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 68 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 14 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 20 TORREFORTA, C.D.C.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 72 LA FLORESTA, C.D.,D
Jornada 24 09-04-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 10 TANCAT, U.D.,A
VILASECA C.F.,C 11 CANONJA, C.F.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 12 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 34 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 38 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
TORREFORTA, C.D.C.,D 22 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
LA FLORESTA, C.D.,D 60 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 41 MORELL, C.D.,A
Jornada 25 23-04-2017
MORELL, C.D.,A 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TANCAT, U.D.,A 122 VILASECA C.F.,C
CANONJA, C.F.,D 07 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 34 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 97 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 112 TORREFORTA, C.D.C.,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 63 LA FLORESTA, C.D.,D
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 24 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Jornada 26 30-04-2017
VILASECA C.F.,C 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 21 TANCAT, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 33 CANONJA, C.F.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 06 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,D 29 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
LA FLORESTA, C.D.,D 17 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 41 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 23 MORELL, C.D.,A
Jornada 27 07-05-2017
MORELL, C.D.,A 41 VILASECA C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 26 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TANCAT, U.D.,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
CANONJA, C.F.,D 35 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 41 TORREFORTA, C.D.C.,D
LA FLORESTA, C.D.,D 18 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 43 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 30 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
Jornada 28 14-05-2017
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 41 VILASECA C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 29 TANCAT, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 14 CANONJA, C.F.,D
LA FLORESTA, C.D.,D 24 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 33 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 44 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 48 MORELL, C.D.,A
Jornada 29 21-05-2017
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 72 MORELL, C.D.,A
VILASECA C.F.,C 33 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 32 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
TANCAT, U.D.,A 30 TORREFORTA, C.D.C.,D
CANONJA, C.F.,D 20 LA FLORESTA, C.D.,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 22 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 91 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 72 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
Jornada 30 28-05-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 12 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 92 VILASECA C.F.,C
TORREFORTA, C.D.C.,D 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
LA FLORESTA, C.D.,D 26 TANCAT, U.D.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 42 CANONJA, C.F.,D
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 26 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 46 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
MORELL, C.D.,A 33 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.