Competició | TEMPORADA 2016-2017

benjami 7 segona divisio | grup 23

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
CANONJA, C.F.,E 09 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 23 SAN SALVADOR, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 25 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 33 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 17 TANCAT, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 22 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 32 LA FLORESTA, C.D.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 40 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
Jornada 2 09-10-2016
TORREDEMBARRA, U.D.,A 70 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
SAN SALVADOR, U.D.,A 21 CANONJA, C.F.,E
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 44 VILASECA C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 100 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 21 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
LA FLORESTA, C.D.,E 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 03 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 3 16-10-2016
TORREDEMBARRA, U.D.,A 41 SAN SALVADOR, U.D.,A
CANONJA, C.F.,E 22 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 02 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
VILASECA C.F.,A 07 TANCAT, U.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 43 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 50 LA FLORESTA, C.D.,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 14 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 21 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 4 23-10-2016
SAN SALVADOR, U.D.,A 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 06 TORREDEMBARRA, U.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 11 CANONJA, C.F.,E
TANCAT, U.D.,A 61 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 34 VILASECA C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,E 07 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
TORREFORTA, C.D.C.,C 71 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 5 30-10-2016
SAN SALVADOR, U.D.,A 21 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 100 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
CANONJA, C.F.,E 010 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 91 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
VILASECA C.F.,A 160 LA FLORESTA, C.D.,E
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 68 TORREFORTA, C.D.C.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 40 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 6 06-11-2016
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 24 SAN SALVADOR, U.D.,A
TANCAT, U.D.,A 13 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 31 CANONJA, C.F.,E
LA FLORESTA, C.D.,E 05 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 14 VILASECA C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 23 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 13 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
Jornada 7 13-11-2016
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 10 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
SAN SALVADOR, U.D.,A 35 TANCAT, U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 100 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CANONJA, C.F.,E 40 LA FLORESTA, C.D.,E
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
VILASECA C.F.,A 42 TORREFORTA, C.D.C.,C
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 30 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
Jornada 8 20-11-2016
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 44 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
TANCAT, U.D.,A 40 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 08 SAN SALVADOR, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,E 114 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 22 CANONJA, C.F.,E
TORREFORTA, C.D.C.,C 41 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 06 VILASECA C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 32 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
Jornada 9 27-11-2016
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 111 TANCAT, U.D.,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 32 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
SAN SALVADOR, U.D.,A 41 LA FLORESTA, C.D.,E
TORREDEMBARRA, U.D.,A 40 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
CANONJA, C.F.,E 13 TORREFORTA, C.D.C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 51 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
VILASECA C.F.,A 42 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 42 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
Jornada 10 11-12-2016
TANCAT, U.D.,A 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 25 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,E 15 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 14 SAN SALVADOR, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 12 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 53 CANONJA, C.F.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 13 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 20 VILASECA C.F.,A
Jornada 11 18-12-2016
TANCAT, U.D.,A 140 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 01 LA FLORESTA, C.D.,E
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
SAN SALVADOR, U.D.,A 12 TORREFORTA, C.D.C.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 120 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CANONJA, C.F.,E 32 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 31 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 24 VILASECA C.F.,A
Jornada 12 08-01-2017
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 43 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
LA FLORESTA, C.D.,E 015 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 12 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 32 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 09 SAN SALVADOR, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 07 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 01 CANONJA, C.F.,E
VILASECA C.F.,A 35 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 13 15-01-2017
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 54 LA FLORESTA, C.D.,E
TANCAT, U.D.,A 92 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 14 TORREFORTA, C.D.C.,C
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 80 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SAN SALVADOR, U.D.,A 30 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 100 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
CANONJA, C.F.,E 12 VILASECA C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 41 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 14 22-01-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 61 LA FLORESTA, C.D.,E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 02 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 15 TANCAT, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 010 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 33 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 05 SAN SALVADOR, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 05 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 31 CANONJA, C.F.,E
Jornada 15 29-01-2017
LA FLORESTA, C.D.,E 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 92 TORREFORTA, C.D.C.,C
TANCAT, U.D.,A 130 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 40 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
SAN SALVADOR, U.D.,A 31 VILASECA C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 50 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
CANONJA, C.F.,E 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,A 110 CANONJA, C.F.,E
SAN SALVADOR, U.D.,A 31 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 23 VILASECA C.F.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 31 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
TANCAT, U.D.,A 90 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA FLORESTA, C.D.,E 10 TORREFORTA, C.D.C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 17 12-02-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 15 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,E 04 SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 52 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
VILASECA C.F.,A 50 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 017 TANCAT, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 14 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 02 LA FLORESTA, C.D.,E
TORREFORTA, C.D.C.,C 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
Jornada 18 19-02-2017
SAN SALVADOR, U.D.,A 22 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 21 CANONJA, C.F.,E
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
TANCAT, U.D.,A 61 VILASECA C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 20 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
LA FLORESTA, C.D.,E 21 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 19 05-03-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 10 SAN SALVADOR, U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 30 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
CANONJA, C.F.,E 24 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 24 TANCAT, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 33 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 32 LA FLORESTA, C.D.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 011 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 20 12-03-2017
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 13 SAN SALVADOR, U.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 13 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TANCAT, U.D.,A 52 CANONJA, C.F.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 13 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
LA FLORESTA, C.D.,E 35 VILASECA C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 14 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
TORREFORTA, C.D.C.,C 58 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 21 19-03-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 42 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
SAN SALVADOR, U.D.,A 41 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 24 TANCAT, U.D.,A
CANONJA, C.F.,E 00 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 42 LA FLORESTA, C.D.,E
VILASECA C.F.,A 51 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 15 TORREFORTA, C.D.C.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 50 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 22 26-03-2017
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 00 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
TANCAT, U.D.,A 01 SAN SALVADOR, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 45 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,E 01 CANONJA, C.F.,E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 03 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
TORREFORTA, C.D.C.,C 53 VILASECA C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 01 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 23 02-04-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 41 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 111 TANCAT, U.D.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 30 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 130 LA FLORESTA, C.D.,E
CANONJA, C.F.,E 25 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 30 TORREFORTA, C.D.C.,C
VILASECA C.F.,A 100 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 21 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
Jornada 24 09-04-2017
TANCAT, U.D.,A 90 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 32 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,E 35 SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 012 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 41 CANONJA, C.F.,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 09 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 38 VILASECA C.F.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 35 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 25 23-04-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 27 TANCAT, U.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 32 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 52 LA FLORESTA, C.D.,E
SAN SALVADOR, U.D.,A 70 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
TORREDEMBARRA, U.D.,A 90 TORREFORTA, C.D.C.,C
CANONJA, C.F.,E 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 22 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
VILASECA C.F.,A 21 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
Jornada 26 30-04-2017
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 26 TANCAT, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,E 16 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 21 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 24 SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 014 TORREDEMBARRA, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 21 CANONJA, C.F.,E
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
VILASECA C.F.,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 27 07-05-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 81 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TANCAT, U.D.,A 210 LA FLORESTA, C.D.,E
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 23 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 60 TORREFORTA, C.D.C.,C
SAN SALVADOR, U.D.,A 92 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 80 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CANONJA, C.F.,E 22 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 05 VILASECA C.F.,A
Jornada 28 14-05-2017
LA FLORESTA, C.D.,E 02 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 015 TANCAT, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 32 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 05 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 37 SAN SALVADOR, U.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 09 TORREDEMBARRA, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 32 CANONJA, C.F.,E
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 65 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 29 21-05-2017
LA FLORESTA, C.D.,E 17 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 41 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E
TANCAT, U.D.,A 71 TORREFORTA, C.D.C.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 00 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,B 23 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
SAN SALVADOR, U.D.,A 70 CUSA-LA GRANJA, U.D.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 70 VILASECA C.F.,A
CANONJA, C.F.,E 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 30 28-05-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,E 33 LA FLORESTA, C.D.,E
TORREFORTA, C.D.C.,C 20 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 111 TANCAT, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 22 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,C 24 LA SALLE TARRAGONA A.F.,B
VILASECA C.F.,A 12 SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 18 TORREDEMBARRA, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 33 CANONJA, C.F.,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.