Competició | TEMPORADA 2016-2017

benjami 7 segona divisio | grup 25

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
CUBELLES, C.F.,A 43 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 32 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
ALTAFULLA, C.E.,B 26 BELLVEI, AT.,A
VENDRELL C.E.,A 110 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
LA RIERA, C.F.,C 28 BASE MARC BARTRA CF,A
CUNIT, C.F.,A 110 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
Descansa
R
TANCAT, U.D.,F
SANTA OLIVA, C.E. ,B 30 TORREDEMBARRA, U.D.,C
Jornada 2 09-10-2016
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 12 SANTA OLIVA, C.E. ,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 010 CUBELLES, C.F.,A
BELLVEI, AT.,A 81 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 100 ALTAFULLA, C.E.,B
BASE MARC BARTRA CF,A 141 VENDRELL C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 18 LA RIERA, C.F.,C
TANCAT, U.D.,F 27 CUNIT, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,C
R
Descansa
Jornada 3 16-10-2016
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 82 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
CUBELLES, C.F.,A 130 BELLVEI, AT.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 014 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
ALTAFULLA, C.E.,B 09 BASE MARC BARTRA CF,A
VENDRELL C.E.,A 62 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
LA RIERA, C.F.,C 90 TANCAT, U.D.,F
CUNIT, C.F.,A 03 TORREDEMBARRA, U.D.,C
SANTA OLIVA, C.E. ,B
R
Descansa
Jornada 4 23-10-2016
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 02 SANTA OLIVA, C.E. ,B
BELLVEI, AT.,A 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 41 CUBELLES, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 160 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 71 ALTAFULLA, C.E.,B
TANCAT, U.D.,F 21 VENDRELL C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,C 32 LA RIERA, C.F.,C
Descansa
R
CUNIT, C.F.,A
Jornada 5 30-10-2016
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 24 BELLVEI, AT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 13 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
CUBELLES, C.F.,A 27 BASE MARC BARTRA CF,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 21 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
ALTAFULLA, C.E.,B 51 TANCAT, U.D.,F
VENDRELL C.E.,A 35 TORREDEMBARRA, U.D.,C
LA RIERA, C.F.,C
R
Descansa
SANTA OLIVA, C.E. ,B 25 CUNIT, C.F.,A
Jornada 6 06-11-2016
BELLVEI, AT.,A 81 SANTA OLIVA, C.E. ,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 130 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
BASE MARC BARTRA CF,A 110 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 49 CUBELLES, C.F.,A
TANCAT, U.D.,F 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
TORREDEMBARRA, U.D.,C 101 ALTAFULLA, C.E.,B
Descansa
R
VENDRELL C.E.,A
CUNIT, C.F.,A 04 LA RIERA, C.F.,C
Jornada 7 13-11-2016
BELLVEI, AT.,A 39 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 05 BASE MARC BARTRA CF,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 151 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
CUBELLES, C.F.,A 101 TANCAT, U.D.,F
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 07 TORREDEMBARRA, U.D.,C
ALTAFULLA, C.E.,B
R
Descansa
VENDRELL C.E.,A 03 CUNIT, C.F.,A
SANTA OLIVA, C.E. ,B 24 LA RIERA, C.F.,C
Jornada 8 20-11-2016
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 151 SANTA OLIVA, C.E. ,B
BASE MARC BARTRA CF,A 111 BELLVEI, AT.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 03 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
TANCAT, U.D.,F 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
TORREDEMBARRA, U.D.,C 44 CUBELLES, C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
CUNIT, C.F.,A 70 ALTAFULLA, C.E.,B
LA RIERA, C.F.,C 52 VENDRELL C.E.,A
Jornada 9 27-11-2016
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 03 BASE MARC BARTRA CF,A
BELLVEI, AT.,A 71 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 15 TANCAT, U.D.,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 22 TORREDEMBARRA, U.D.,C
CUBELLES, C.F.,A
R
Descansa
CUNIT, C.F.,A 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
ALTAFULLA, C.E.,B 17 LA RIERA, C.F.,C
SANTA OLIVA, C.E. ,B 62 VENDRELL C.E.,A
Jornada 10 11-12-2016
BASE MARC BARTRA CF,A 60 SANTA OLIVA, C.E. ,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 015 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
TANCAT, U.D.,F 34 BELLVEI, AT.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,C 60 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
CUNIT, C.F.,A 17 CUBELLES, C.F.,A
LA RIERA, C.F.,C 91 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
VENDRELL C.E.,A 110 ALTAFULLA, C.E.,B
Jornada 11 18-12-2016
BASE MARC BARTRA CF,A 150 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 91 TANCAT, U.D.,F
BELLVEI, AT.,A 31 TORREDEMBARRA, U.D.,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 42 CUNIT, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 41 LA RIERA, C.F.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 35 VENDRELL C.E.,A
SANTA OLIVA, C.E. ,B 34 ALTAFULLA, C.E.,B
Jornada 12 08-01-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 04 SANTA OLIVA, C.E. ,B
TANCAT, U.D.,F 08 BASE MARC BARTRA CF,A
TORREDEMBARRA, U.D.,C 14 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
Descansa
R
BELLVEI, AT.,A
CUNIT, C.F.,A 51 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
LA RIERA, C.F.,C 00 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
VENDRELL C.E.,A 113 CUBELLES, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,B 33 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
Jornada 13 15-01-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 36 TANCAT, U.D.,F
BASE MARC BARTRA CF,A 70 TORREDEMBARRA, U.D.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
R
Descansa
BELLVEI, AT.,A 70 CUNIT, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 02 LA RIERA, C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 43 VENDRELL C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 161 ALTAFULLA, C.E.,B
SANTA OLIVA, C.E. ,B 62 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
Jornada 14 22-01-2017
SANTA OLIVA, C.E. ,B 18 TANCAT, U.D.,F
TORREDEMBARRA, U.D.,C 100 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
Descansa
R
BASE MARC BARTRA CF,A
CUNIT, C.F.,A 23 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
LA RIERA, C.F.,C 23 BELLVEI, AT.,A
VENDRELL C.E.,A 30 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
ALTAFULLA, C.E.,B 06 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 212 CUBELLES, C.F.,A
Jornada 15 29-01-2017
TANCAT, U.D.,F 24 TORREDEMBARRA, U.D.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,C
R
Descansa
BASE MARC BARTRA CF,A 101 CUNIT, C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 51 LA RIERA, C.F.,C
BELLVEI, AT.,A 53 VENDRELL C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 140 ALTAFULLA, C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 44 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
CUBELLES, C.F.,A 42 SANTA OLIVA, C.E. ,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 13 CUBELLES, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
BELLVEI, AT.,A 43 ALTAFULLA, C.E.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 81 VENDRELL C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 71 LA RIERA, C.F.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 03 CUNIT, C.F.,A
TANCAT, U.D.,F
R
Descansa
TORREDEMBARRA, U.D.,C 21 SANTA OLIVA, C.E. ,B
Jornada 17 12-02-2017
SANTA OLIVA, C.E. ,B 52 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
CUBELLES, C.F.,A 110 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 65 BELLVEI, AT.,A
ALTAFULLA, C.E.,B 312 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
VENDRELL C.E.,A 115 BASE MARC BARTRA CF,A
LA RIERA, C.F.,C 71 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
CUNIT, C.F.,A 32 TANCAT, U.D.,F
Descansa
R
TORREDEMBARRA, U.D.,C
Jornada 18 19-02-2017
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 17 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
BELLVEI, AT.,A 17 CUBELLES, C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 40 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
BASE MARC BARTRA CF,A 121 ALTAFULLA, C.E.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 21 VENDRELL C.E.,A
TANCAT, U.D.,F 03 LA RIERA, C.F.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,C 11 CUNIT, C.F.,A
Descansa
R
SANTA OLIVA, C.E. ,B
Jornada 19 05-03-2017
SANTA OLIVA, C.E. ,B 23 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 30 BELLVEI, AT.,A
CUBELLES, C.F.,A 64 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 09 BASE MARC BARTRA CF,A
ALTAFULLA, C.E.,B 82 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
VENDRELL C.E.,A 22 TANCAT, U.D.,F
LA RIERA, C.F.,C 13 TORREDEMBARRA, U.D.,C
CUNIT, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 20 12-03-2017
BELLVEI, AT.,A 50 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 61 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
BASE MARC BARTRA CF,A 32 CUBELLES, C.F.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
TANCAT, U.D.,F 61 ALTAFULLA, C.E.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,C 71 VENDRELL C.E.,A
Descansa
R
LA RIERA, C.F.,C
CUNIT, C.F.,A 70 SANTA OLIVA, C.E. ,B
Jornada 21 19-03-2017
SANTA OLIVA, C.E. ,B 42 BELLVEI, AT.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 16 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 04 BASE MARC BARTRA CF,A
CUBELLES, C.F.,A 80 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 22 TANCAT, U.D.,F
ALTAFULLA, C.E.,B 27 TORREDEMBARRA, U.D.,C
VENDRELL C.E.,A
R
Descansa
LA RIERA, C.F.,C 41 CUNIT, C.F.,A
Jornada 22 26-03-2017
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 131 BELLVEI, AT.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 100 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
TANCAT, U.D.,F 11 CUBELLES, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,C 61 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
Descansa
R
ALTAFULLA, C.E.,B
CUNIT, C.F.,A 43 VENDRELL C.E.,A
LA RIERA, C.F.,C 30 SANTA OLIVA, C.E. ,B
Jornada 23 02-04-2017
SANTA OLIVA, C.E. ,B 22 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
BELLVEI, AT.,A 08 BASE MARC BARTRA CF,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 33 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 50 TANCAT, U.D.,F
CUBELLES, C.F.,A 72 TORREDEMBARRA, U.D.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
R
Descansa
ALTAFULLA, C.E.,B 55 CUNIT, C.F.,A
VENDRELL C.E.,A 22 LA RIERA, C.F.,C
Jornada 24 09-04-2017
BASE MARC BARTRA CF,A 50 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 23 BELLVEI, AT.,A
TANCAT, U.D.,F 42 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,C 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
Descansa
R
CUBELLES, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 310 CUNIT, C.F.,A
LA RIERA, C.F.,C 90 ALTAFULLA, C.E.,B
VENDRELL C.E.,A 72 SANTA OLIVA, C.E. ,B
Jornada 25 23-04-2017
SANTA OLIVA, C.E. ,B 316 BASE MARC BARTRA CF,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 111 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
BELLVEI, AT.,A 81 TANCAT, U.D.,F
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 14 TORREDEMBARRA, U.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
R
Descansa
CUBELLES, C.F.,A 103 CUNIT, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 35 LA RIERA, C.F.,C
ALTAFULLA, C.E.,B 32 VENDRELL C.E.,A
Jornada 26 30-04-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 011 BASE MARC BARTRA CF,A
TANCAT, U.D.,F 28 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,C 53 BELLVEI, AT.,A
Descansa
R
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
CUNIT, C.F.,A 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
LA RIERA, C.F.,C 24 CUBELLES, C.F.,A
VENDRELL C.E.,A 80 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
ALTAFULLA, C.E.,B 210 SANTA OLIVA, C.E. ,B
Jornada 27 07-05-2017
SANTA OLIVA, C.E. ,B 121 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
BASE MARC BARTRA CF,A 141 TANCAT, U.D.,F
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 43 TORREDEMBARRA, U.D.,C
BELLVEI, AT.,A
R
Descansa
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 53 CUNIT, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 71 LA RIERA, C.F.,C
CUBELLES, C.F.,A 82 VENDRELL C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 81 ALTAFULLA, C.E.,B
Jornada 28 14-05-2017
TANCAT, U.D.,F 60 BASE L'ARBOÇ,CF.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,C 111 BASE MARC BARTRA CF,A
Descansa
R
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
CUNIT, C.F.,A 38 BELLVEI, AT.,A
LA RIERA, C.F.,C 80 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
VENDRELL C.E.,A 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
ALTAFULLA, C.E.,B 023 CUBELLES, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 16 SANTA OLIVA, C.E. ,B
Jornada 29 21-05-2017
TANCAT, U.D.,F 33 SANTA OLIVA, C.E. ,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,C 05 TORREDEMBARRA, U.D.,C
BASE MARC BARTRA CF,A
R
Descansa
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 44 CUNIT, C.F.,A
BELLVEI, AT.,A 45 LA RIERA, C.F.,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 12 VENDRELL C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 130 ALTAFULLA, C.E.,B
CUBELLES, C.F.,A 70 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
Jornada 30 28-05-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,C 50 TANCAT, U.D.,F
Descansa
R
BASE L'ARBOÇ,CF.,C
CUNIT, C.F.,A 117 BASE MARC BARTRA CF,A
LA RIERA, C.F.,C 14 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
VENDRELL C.E.,A 42 BELLVEI, AT.,A
ALTAFULLA, C.E.,B 36 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
SANTA OLIVA, C.E. ,B 410 CUBELLES, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.