Competició | TEMPORADA 2016-2017

benjami 7 tercera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
BADALONA, C.F.,F 18 MONTAÑESA, C.F.,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 41 MARTINENC, F.C.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
SINGUERLIN, C.F.,A 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 45 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
ALZAMORA, C.F. ,C 18 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 82 CAN BUXERES, F.C.,B
Jornada 2 09-10-2016
MONTAÑESA, C.F.,C 44 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
MARTINENC, F.C.,E 14 BADALONA, C.F.,F
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 09 LA SALUT PERE GOL AE.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 43 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 23 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 12 SINGUERLIN, C.F.,A
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 120 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
CAN BUXERES, F.C.,B 61 ALZAMORA, C.F. ,C
Jornada 3 16-10-2016
MONTAÑESA, C.F.,C 40 MARTINENC, F.C.,E
BADALONA, C.F.,F 90 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A 53 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 20 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
SINGUERLIN, C.F.,A 15 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 23 CAN BUXERES, F.C.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 80 ALZAMORA, C.F. ,C
Jornada 4 23-10-2016
MARTINENC, F.C.,E 17 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 26 MONTAÑESA, C.F.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 24 BADALONA, C.F.,F
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 24 LA SALUT PERE GOL AE.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 42 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 52 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
CAN BUXERES, F.C.,B 11 SINGUERLIN, C.F.,A
ALZAMORA, C.F. ,C 25 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
Jornada 5 30-10-2016
MARTINENC, F.C.,E 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
MONTAÑESA, C.F.,C 71 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
BADALONA, C.F.,F 31 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 112 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 44 CAN BUXERES, F.C.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 52 ALZAMORA, C.F. ,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 60 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
Jornada 6 06-11-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 17 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 54 MARTINENC, F.C.,E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 12 MONTAÑESA, C.F.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 22 BADALONA, C.F.,F
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 40 LA SALUT PERE GOL AE.,A
CAN BUXERES, F.C.,B 32 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
ALZAMORA, C.F. ,C 23 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 27 SINGUERLIN, C.F.,A
Jornada 7 13-11-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 17 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
MARTINENC, F.C.,E 34 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
MONTAÑESA, C.F.,C 51 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
BADALONA, C.F.,F 16 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 52 CAN BUXERES, F.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 11 ALZAMORA, C.F. ,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 52 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 53 SINGUERLIN, C.F.,A
Jornada 8 20-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 22 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 55 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 31 MARTINENC, F.C.,E
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 10 MONTAÑESA, C.F.,C
CAN BUXERES, F.C.,B 32 BADALONA, C.F.,F
ALZAMORA, C.F. ,C 09 LA SALUT PERE GOL AE.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 42 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
SINGUERLIN, C.F.,A 12 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
Jornada 9 27-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 54 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 16 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
MARTINENC, F.C.,E 26 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
MONTAÑESA, C.F.,C 42 CAN BUXERES, F.C.,B
BADALONA, C.F.,F 32 ALZAMORA, C.F. ,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 63 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 44 SINGUERLIN, C.F.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 52 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
Jornada 10 11-12-2016
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 14 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 70 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
CAN BUXERES, F.C.,B 42 MARTINENC, F.C.,E
ALZAMORA, C.F. ,C 14 MONTAÑESA, C.F.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 45 BADALONA, C.F.,F
SINGUERLIN, C.F.,A 03 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 31 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
Jornada 11 18-12-2016
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 24 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 26 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 14 CAN BUXERES, F.C.,B
MARTINENC, F.C.,E 65 ALZAMORA, C.F. ,C
MONTAÑESA, C.F.,C 70 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
BADALONA, C.F.,F 01 SINGUERLIN, C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 51 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 71 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
Jornada 12 08-01-2017
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 22 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 71 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
CAN BUXERES, F.C.,B 54 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
ALZAMORA, C.F. ,C 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 14 MARTINENC, F.C.,E
SINGUERLIN, C.F.,A 17 MONTAÑESA, C.F.,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 05 BADALONA, C.F.,F
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 36 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Jornada 13 15-01-2017
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 06 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 11 CAN BUXERES, F.C.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 25 ALZAMORA, C.F. ,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 14 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
MARTINENC, F.C.,E 13 SINGUERLIN, C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,C 22 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
BADALONA, C.F.,F 50 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 43 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Jornada 14 22-01-2017
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 01 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
CAN BUXERES, F.C.,B 35 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
ALZAMORA, C.F. ,C 26 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
SINGUERLIN, C.F.,A 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 63 MARTINENC, F.C.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 26 MONTAÑESA, C.F.,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 62 BADALONA, C.F.,F
Jornada 15 29-01-2017
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 91 CAN BUXERES, F.C.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 63 ALZAMORA, C.F. ,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 41 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 06 SINGUERLIN, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 13 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
MARTINENC, F.C.,E 40 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
MONTAÑESA, C.F.,C 23 LA SALUT PERE GOL AE.,A
BADALONA, C.F.,F 04 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
MONTAÑESA, C.F.,C 90 BADALONA, C.F.,F
MARTINENC, F.C.,E 26 LA SALUT PERE GOL AE.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 44 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 21 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 12 SINGUERLIN, C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 22 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 81 ALZAMORA, C.F. ,C
CAN BUXERES, F.C.,B 15 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 17 12-02-2017
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 20 MONTAÑESA, C.F.,C
BADALONA, C.F.,F 12 MARTINENC, F.C.,E
LA SALUT PERE GOL AE.,A 121 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 26 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 34 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
SINGUERLIN, C.F.,A 12 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 02 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
ALZAMORA, C.F. ,C 33 CAN BUXERES, F.C.,B
Jornada 18 19-02-2017
MARTINENC, F.C.,E 37 MONTAÑESA, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 12 BADALONA, C.F.,F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 27 LA SALUT PERE GOL AE.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 52 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 40 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 30 SINGUERLIN, C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,B 44 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
ALZAMORA, C.F. ,C 26 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 19 05-03-2017
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 52 MARTINENC, F.C.,E
MONTAÑESA, C.F.,C 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
BADALONA, C.F.,F 47 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 41 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 17 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 01 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 20 CAN BUXERES, F.C.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 34 ALZAMORA, C.F. ,C
Jornada 20 12-03-2017
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 13 MARTINENC, F.C.,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 47 MONTAÑESA, C.F.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 32 BADALONA, C.F.,F
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 34 LA SALUT PERE GOL AE.,A
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 121 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
CAN BUXERES, F.C.,B 43 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
ALZAMORA, C.F. ,C 04 SINGUERLIN, C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 07 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 21 19-03-2017
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
MARTINENC, F.C.,E 42 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
MONTAÑESA, C.F.,C 31 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
BADALONA, C.F.,F 24 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A 74 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 27 CAN BUXERES, F.C.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 43 ALZAMORA, C.F. ,C
SINGUERLIN, C.F.,A 32 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
Jornada 22 26-03-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 33 MARTINENC, F.C.,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 34 MONTAÑESA, C.F.,C
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 40 BADALONA, C.F.,F
CAN BUXERES, F.C.,B 05 LA SALUT PERE GOL AE.,A
ALZAMORA, C.F. ,C 37 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 12 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
SINGUERLIN, C.F.,A 23 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 23 02-04-2017
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 42 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 42 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
MARTINENC, F.C.,E 55 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
MONTAÑESA, C.F.,C 25 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
BADALONA, C.F.,F 42 CAN BUXERES, F.C.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 71 ALZAMORA, C.F. ,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 26 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 34 SINGUERLIN, C.F.,A
Jornada 24 09-04-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 100 MARTINENC, F.C.,E
CAN BUXERES, F.C.,B 16 MONTAÑESA, C.F.,C
ALZAMORA, C.F. ,C 38 BADALONA, C.F.,F
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 26 LA SALUT PERE GOL AE.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 33 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 22 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 25 23-04-2017
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 31 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 32 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 09 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
MARTINENC, F.C.,E 43 CAN BUXERES, F.C.,B
MONTAÑESA, C.F.,C 32 ALZAMORA, C.F. ,C
BADALONA, C.F.,F 30 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
LA SALUT PERE GOL AE.,A 54 SINGUERLIN, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 12 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
Jornada 26 30-04-2017
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 25 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 90 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
CAN BUXERES, F.C.,B 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
ALZAMORA, C.F. ,C 32 MARTINENC, F.C.,E
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 12 MONTAÑESA, C.F.,C
SINGUERLIN, C.F.,A 12 BADALONA, C.F.,F
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 18 LA SALUT PERE GOL AE.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 36 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 27 07-05-2017
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 51 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 15 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 54 CAN BUXERES, F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 13 ALZAMORA, C.F. ,C
MARTINENC, F.C.,E 14 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
MONTAÑESA, C.F.,C 41 SINGUERLIN, C.F.,A
BADALONA, C.F.,F 22 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A 93 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
Jornada 28 14-05-2017
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 80 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
CAN BUXERES, F.C.,B 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
ALZAMORA, C.F. ,C 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 36 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
SINGUERLIN, C.F.,A 35 MARTINENC, F.C.,E
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 11 MONTAÑESA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 23 BADALONA, C.F.,F
LA SALUT PERE GOL AE.,A 25 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 29 21-05-2017
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A 22 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 21 CAN BUXERES, F.C.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 33 ALZAMORA, C.F. ,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 91 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 14 SINGUERLIN, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,E 22 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
MONTAÑESA, C.F.,C 21 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F
BADALONA, C.F.,F 24 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Jornada 30 28-05-2017
CAN BUXERES, F.C.,B 26 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,A
ALZAMORA, C.F. ,C 38 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
SINGUERLIN, C.F.,A 30 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,F 12 MARTINENC, F.C.,E
LA SALUT PERE GOL AE.,A 24 MONTAÑESA, C.F.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 33 BADALONA, C.F.,F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.