Competició | TEMPORADA 2016-2017

benjami 7 tercera divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 110 ALZAMORA, C.F. ,D
ESCOLA E.BRAFA ,A 80 Pª BARC. ANGUERA,C
Descansa
R
IMPERIO , C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,E 62 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 101 ZONA FRANCA, F.C.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 24 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
MONTAÑESA, C.F.,D 26 CAN BUXERES, F.C.,C
SANTS, U.E.,B 32 LLOREDA, C.F.,B
Jornada 2 09-10-2016
ALZAMORA, C.F. ,D 07 SANTS, U.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,C 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
IMPERIO , C.F.,B 28 ESCOLA E.BRAFA ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
R
Descansa
ZONA FRANCA, F.C.,A 23 LA SALUT PERE GOL AE.,E
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 06 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
CAN BUXERES, F.C.,C 122 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
LLOREDA, C.F.,B 40 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 3 16-10-2016
ALZAMORA, C.F. ,D 16 Pª BARC. ANGUERA,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 64 IMPERIO , C.F.,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 140 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
Descansa
R
ZONA FRANCA, F.C.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,E 43 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 42 CAN BUXERES, F.C.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 29 LLOREDA, C.F.,B
SANTS, U.E.,B 40 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 4 23-10-2016
Pª BARC. ANGUERA,C 42 SANTS, U.E.,B
IMPERIO , C.F.,B 80 ALZAMORA, C.F. ,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 110 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
ZONA FRANCA, F.C.,A 016 ESCOLA E.BRAFA ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
R
Descansa
CAN BUXERES, F.C.,C 40 LA SALUT PERE GOL AE.,E
LLOREDA, C.F.,B 42 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
MONTAÑESA, C.F.,D 85 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 5 30-10-2016
Pª BARC. ANGUERA,C 15 IMPERIO , C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,D 35 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 133 ZONA FRANCA, F.C.,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 120 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
Descansa
R
CAN BUXERES, F.C.,C
LA SALUT PERE GOL AE.,E 111 LLOREDA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 32 MONTAÑESA, C.F.,D
SANTS, U.E.,B 63 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 6 06-11-2016
IMPERIO , C.F.,B 34 SANTS, U.E.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 16 Pª BARC. ANGUERA,C
ZONA FRANCA, F.C.,A 03 ALZAMORA, C.F. ,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 07 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
CAN BUXERES, F.C.,C 07 ESCOLA E.BRAFA ,A
LLOREDA, C.F.,B
R
Descansa
MONTAÑESA, C.F.,D 31 LA SALUT PERE GOL AE.,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 011 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
Jornada 7 13-11-2016
IMPERIO , C.F.,B 90 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
Pª BARC. ANGUERA,C 72 ZONA FRANCA, F.C.,A
ALZAMORA, C.F. ,D 33 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 42 CAN BUXERES, F.C.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 51 LLOREDA, C.F.,B
Descansa
R
MONTAÑESA, C.F.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,E 52 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANTS, U.E.,B 33 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
Jornada 8 20-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 07 SANTS, U.E.,B
ZONA FRANCA, F.C.,A 110 IMPERIO , C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 25 Pª BARC. ANGUERA,C
CAN BUXERES, F.C.,C 20 ALZAMORA, C.F. ,D
LLOREDA, C.F.,B 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
MONTAÑESA, C.F.,D 05 ESCOLA E.BRAFA ,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 90 LA SALUT PERE GOL AE.,E
Jornada 9 27-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 47 ZONA FRANCA, F.C.,A
IMPERIO , C.F.,B 62 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
Pª BARC. ANGUERA,C 16 CAN BUXERES, F.C.,C
ALZAMORA, C.F. ,D 04 LLOREDA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 61 MONTAÑESA, C.F.,D
ESCOLA E.BRAFA ,A 240 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
SANTS, U.E.,B 71 LA SALUT PERE GOL AE.,E
Jornada 10 11-12-2016
ZONA FRANCA, F.C.,A 38 SANTS, U.E.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 63 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
CAN BUXERES, F.C.,C 43 IMPERIO , C.F.,B
LLOREDA, C.F.,B 01 Pª BARC. ANGUERA,C
MONTAÑESA, C.F.,D 30 ALZAMORA, C.F. ,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 114 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 04 ESCOLA E.BRAFA ,A
LA SALUT PERE GOL AE.,E
R
Descansa
Jornada 11 18-12-2016
ZONA FRANCA, F.C.,A 51 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 09 CAN BUXERES, F.C.,C
IMPERIO , C.F.,B 34 LLOREDA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,C 51 MONTAÑESA, C.F.,D
ALZAMORA, C.F. ,D 52 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 53 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
ESCOLA E.BRAFA ,A 110 LA SALUT PERE GOL AE.,E
SANTS, U.E.,B
R
Descansa
Jornada 12 08-01-2017
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 112 SANTS, U.E.,B
CAN BUXERES, F.C.,C 130 ZONA FRANCA, F.C.,A
LLOREDA, C.F.,B 90 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
MONTAÑESA, C.F.,D 15 IMPERIO , C.F.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 120 Pª BARC. ANGUERA,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 111 ALZAMORA, C.F. ,D
LA SALUT PERE GOL AE.,E 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
Descansa
R
ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 13 15-01-2017
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 18 CAN BUXERES, F.C.,C
ZONA FRANCA, F.C.,A 24 LLOREDA, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 14 MONTAÑESA, C.F.,D
IMPERIO , C.F.,B 91 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. ANGUERA,C 12 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
ALZAMORA, C.F. ,D 35 LA SALUT PERE GOL AE.,E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
R
Descansa
SANTS, U.E.,B 46 ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 14 22-01-2017
SANTS, U.E.,B 32 CAN BUXERES, F.C.,C
LLOREDA, C.F.,B 90 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
MONTAÑESA, C.F.,D 32 ZONA FRANCA, F.C.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 52 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 32 IMPERIO , C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,E 15 Pª BARC. ANGUERA,C
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. ,D
ESCOLA E.BRAFA ,A 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
Jornada 15 29-01-2017
CAN BUXERES, F.C.,C 13 LLOREDA, C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 26 MONTAÑESA, C.F.,D
ZONA FRANCA, F.C.,A 24 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 05 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
IMPERIO , C.F.,B 42 LA SALUT PERE GOL AE.,E
Pª BARC. ANGUERA,C
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. ,D 010 ESCOLA E.BRAFA ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 32 SANTS, U.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
ALZAMORA, C.F. ,D 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
Pª BARC. ANGUERA,C 34 ESCOLA E.BRAFA ,A
IMPERIO , C.F.,B
R
Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 43 LA SALUT PERE GOL AE.,E
ZONA FRANCA, F.C.,A 312 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 23 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
CAN BUXERES, F.C.,C 43 MONTAÑESA, C.F.,D
LLOREDA, C.F.,B 11 SANTS, U.E.,B
Jornada 17 12-02-2017
SANTS, U.E.,B 90 ALZAMORA, C.F. ,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 72 Pª BARC. ANGUERA,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 111 IMPERIO , C.F.,B
Descansa
R
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
LA SALUT PERE GOL AE.,E 31 ZONA FRANCA, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 91 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 110 CAN BUXERES, F.C.,C
MONTAÑESA, C.F.,D 05 LLOREDA, C.F.,B
Jornada 18 19-02-2017
Pª BARC. ANGUERA,C 31 ALZAMORA, C.F. ,D
IMPERIO , C.F.,B 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 12 ESCOLA E.BRAFA ,A
ZONA FRANCA, F.C.,A
R
Descansa
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 12 LA SALUT PERE GOL AE.,E
CAN BUXERES, F.C.,C 14 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
LLOREDA, C.F.,B 60 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
MONTAÑESA, C.F.,D 06 SANTS, U.E.,B
Jornada 19 05-03-2017
SANTS, U.E.,B 10 Pª BARC. ANGUERA,C
ALZAMORA, C.F. ,D 011 IMPERIO , C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 110 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
ESCOLA E.BRAFA ,A 150 ZONA FRANCA, F.C.,A
Descansa
R
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
LA SALUT PERE GOL AE.,E 37 CAN BUXERES, F.C.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 32 LLOREDA, C.F.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 09 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 20 12-03-2017
IMPERIO , C.F.,B 21 Pª BARC. ANGUERA,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 53 ALZAMORA, C.F. ,D
ZONA FRANCA, F.C.,A 26 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 011 ESCOLA E.BRAFA ,A
CAN BUXERES, F.C.,C
R
Descansa
LLOREDA, C.F.,B 70 LA SALUT PERE GOL AE.,E
MONTAÑESA, C.F.,D 35 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 013 SANTS, U.E.,B
Jornada 21 19-03-2017
SANTS, U.E.,B 45 IMPERIO , C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,C 122 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
ALZAMORA, C.F. ,D 43 ZONA FRANCA, F.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 111 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 61 CAN BUXERES, F.C.,C
Descansa
R
LLOREDA, C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,E 21 MONTAÑESA, C.F.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 80 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 22 26-03-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 28 IMPERIO , C.F.,B
ZONA FRANCA, F.C.,A 36 Pª BARC. ANGUERA,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 12 ALZAMORA, C.F. ,D
CAN BUXERES, F.C.,C 16 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
LLOREDA, C.F.,B 03 ESCOLA E.BRAFA ,A
MONTAÑESA, C.F.,D
R
Descansa
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 07 LA SALUT PERE GOL AE.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 21 SANTS, U.E.,B
Jornada 23 02-04-2017
SANTS, U.E.,B 112 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
IMPERIO , C.F.,B 71 ZONA FRANCA, F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,C 90 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
ALZAMORA, C.F. ,D 18 CAN BUXERES, F.C.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 35 LLOREDA, C.F.,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 111 MONTAÑESA, C.F.,D
Descansa
R
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
LA SALUT PERE GOL AE.,E 22 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
Jornada 24 09-04-2017
ZONA FRANCA, F.C.,A 37 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 16 IMPERIO , C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,C 11 Pª BARC. ANGUERA,C
LLOREDA, C.F.,B 30 ALZAMORA, C.F. ,D
MONTAÑESA, C.F.,D 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 013 ESCOLA E.BRAFA ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
R
Descansa
LA SALUT PERE GOL AE.,E 28 SANTS, U.E.,B
Jornada 25 23-04-2017
SANTS, U.E.,B 101 ZONA FRANCA, F.C.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 42 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
IMPERIO , C.F.,B 42 CAN BUXERES, F.C.,C
Pª BARC. ANGUERA,C 07 LLOREDA, C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,D 12 MONTAÑESA, C.F.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 132 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 71 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
Descansa
R
LA SALUT PERE GOL AE.,E
Jornada 26 30-04-2017
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 121 ZONA FRANCA, F.C.,A
CAN BUXERES, F.C.,C 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
LLOREDA, C.F.,B 42 IMPERIO , C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,D 11 Pª BARC. ANGUERA,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 47 ALZAMORA, C.F. ,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
LA SALUT PERE GOL AE.,E 18 ESCOLA E.BRAFA ,A
Descansa
R
SANTS, U.E.,B
Jornada 27 07-05-2017
SANTS, U.E.,B 82 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
ZONA FRANCA, F.C.,A 110 CAN BUXERES, F.C.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 07 LLOREDA, C.F.,B
IMPERIO , C.F.,B 44 MONTAÑESA, C.F.,D
Pª BARC. ANGUERA,C 40 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ALZAMORA, C.F. ,D 19 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 71 LA SALUT PERE GOL AE.,E
ESCOLA E.BRAFA ,A
R
Descansa
Jornada 28 14-05-2017
CAN BUXERES, F.C.,C 82 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
LLOREDA, C.F.,B 81 ZONA FRANCA, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,D 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 012 IMPERIO , C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 44 Pª BARC. ANGUERA,C
LA SALUT PERE GOL AE.,E 23 ALZAMORA, C.F. ,D
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
ESCOLA E.BRAFA ,A 62 SANTS, U.E.,B
Jornada 29 21-05-2017
CAN BUXERES, F.C.,C 51 SANTS, U.E.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 07 LLOREDA, C.F.,B
ZONA FRANCA, F.C.,A 82 MONTAÑESA, C.F.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 91 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
IMPERIO , C.F.,B 17 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
Pª BARC. ANGUERA,C 21 LA SALUT PERE GOL AE.,E
ALZAMORA, C.F. ,D
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 23 ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 30 28-05-2017
LLOREDA, C.F.,B 61 CAN BUXERES, F.C.,C
MONTAÑESA, C.F.,D 20 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 33 ZONA FRANCA, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 61 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
LA SALUT PERE GOL AE.,E 45 IMPERIO , C.F.,B
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 63 ALZAMORA, C.F. ,D
SANTS, U.E.,B 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.