Competició | TEMPORADA 2016-2017

benjami 7 tercera divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 25 TURO PEIRA, C.C.D.,B
DON BOSCO, C.F.,B 15 MARTINENC, F.C.,F
APA POBLE SEC, CE.,A 20 SARRIA, C.P.,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 33 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 21 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 80 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
SANT GABRIEL, C.D.,E 141 SANT ANDREU, U.E,I
PUJADAS, C.D.,C 03 Pª BARC. ANGUERA,D
Jornada 2 09-10-2016
TURO PEIRA, C.C.D.,B 62 PUJADAS, C.D.,C
MARTINENC, F.C.,F 43 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
SARRIA, C.P.,D 61 DON BOSCO, C.F.,B
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 47 APA POBLE SEC, CE.,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 19 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 24 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
SANT ANDREU, U.E,I 46 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
Pª BARC. ANGUERA,D 26 SANT GABRIEL, C.D.,E
Jornada 3 16-10-2016
TURO PEIRA, C.C.D.,B 53 MARTINENC, F.C.,F
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 42 SARRIA, C.P.,D
DON BOSCO, C.F.,B 115 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
APA POBLE SEC, CE.,A 102 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 81 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 51 SANT ANDREU, U.E,I
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 03 Pª BARC. ANGUERA,D
PUJADAS, C.D.,C 18 SANT GABRIEL, C.D.,E
Jornada 4 23-10-2016
MARTINENC, F.C.,F 31 PUJADAS, C.D.,C
SARRIA, C.P.,D 113 TURO PEIRA, C.C.D.,B
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 43 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 50 DON BOSCO, C.F.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 46 APA POBLE SEC, CE.,A
SANT ANDREU, U.E,I 38 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
Pª BARC. ANGUERA,D 40 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
SANT GABRIEL, C.D.,E 70 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
Jornada 5 30-10-2016
MARTINENC, F.C.,F 21 SARRIA, C.P.,D
TURO PEIRA, C.C.D.,B 131 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 70 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
DON BOSCO, C.F.,B 68 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
APA POBLE SEC, CE.,A 94 SANT ANDREU, U.E,I
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 13 Pª BARC. ANGUERA,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 214 SANT GABRIEL, C.D.,E
PUJADAS, C.D.,C 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
Jornada 6 06-11-2016
SARRIA, C.P.,D 60 PUJADAS, C.D.,C
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 24 MARTINENC, F.C.,F
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 015 TURO PEIRA, C.C.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
SANT ANDREU, U.E,I 13 DON BOSCO, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,D 14 APA POBLE SEC, CE.,A
SANT GABRIEL, C.D.,E 51 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 24 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
Jornada 7 13-11-2016
SARRIA, C.P.,D 14 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
MARTINENC, F.C.,F 82 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 140 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 60 SANT ANDREU, U.E,I
DON BOSCO, C.F.,B 27 Pª BARC. ANGUERA,D
APA POBLE SEC, CE.,A 26 SANT GABRIEL, C.D.,E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 62 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
PUJADAS, C.D.,C 10 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
Jornada 8 20-11-2016
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 34 PUJADAS, C.D.,C
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 14 SARRIA, C.P.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 09 MARTINENC, F.C.,F
SANT ANDREU, U.E,I 213 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Pª BARC. ANGUERA,D 32 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
SANT GABRIEL, C.D.,E 181 DON BOSCO, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 23 APA POBLE SEC, CE.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
Jornada 9 27-11-2016
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 61 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SARRIA, C.P.,D 63 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
MARTINENC, F.C.,F 141 SANT ANDREU, U.E,I
TURO PEIRA, C.C.D.,B 80 Pª BARC. ANGUERA,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 03 SANT GABRIEL, C.D.,E
DON BOSCO, C.F.,B 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
APA POBLE SEC, CE.,A 51 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
PUJADAS, C.D.,C 31 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
Jornada 10 11-12-2016
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 34 PUJADAS, C.D.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 04 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANT ANDREU, U.E,I 08 SARRIA, C.P.,D
Pª BARC. ANGUERA,D 25 MARTINENC, F.C.,F
SANT GABRIEL, C.D.,E 14 TURO PEIRA, C.C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 53 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 75 DON BOSCO, C.F.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 31 APA POBLE SEC, CE.,A
Jornada 11 18-12-2016
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 32 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 32 SANT ANDREU, U.E,I
SARRIA, C.P.,D 24 Pª BARC. ANGUERA,D
MARTINENC, F.C.,F 33 SANT GABRIEL, C.D.,E
TURO PEIRA, C.C.D.,B 110 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 35 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
DON BOSCO, C.F.,B 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
PUJADAS, C.D.,C 42 APA POBLE SEC, CE.,A
Jornada 12 08-01-2017
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 34 PUJADAS, C.D.,C
SANT ANDREU, U.E,I 34 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Pª BARC. ANGUERA,D 11 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANT GABRIEL, C.D.,E 101 SARRIA, C.P.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 03 MARTINENC, F.C.,F
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 08 TURO PEIRA, C.C.D.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
APA POBLE SEC, CE.,A 55 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 13 15-01-2017
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 32 SANT ANDREU, U.E,I
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 13 Pª BARC. ANGUERA,D
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 44 SANT GABRIEL, C.D.,E
SARRIA, C.P.,D 51 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
MARTINENC, F.C.,F 45 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
TURO PEIRA, C.C.D.,B 133 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 61 APA POBLE SEC, CE.,A
PUJADAS, C.D.,C 141 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 14 22-01-2017
PUJADAS, C.D.,C 100 SANT ANDREU, U.E,I
Pª BARC. ANGUERA,D 32 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
SANT GABRIEL, C.D.,E 180 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 03 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 23 SARRIA, C.P.,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 16 MARTINENC, F.C.,F
APA POBLE SEC, CE.,A 015 TURO PEIRA, C.C.D.,B
DON BOSCO, C.F.,B 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Jornada 15 29-01-2017
SANT ANDREU, U.E,I 28 Pª BARC. ANGUERA,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 19 SANT GABRIEL, C.D.,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 17 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 53 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
SARRIA, C.P.,D 52 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
MARTINENC, F.C.,F 41 APA POBLE SEC, CE.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 91 DON BOSCO, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 34 PUJADAS, C.D.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
TURO PEIRA, C.C.D.,B 62 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
MARTINENC, F.C.,F 70 DON BOSCO, C.F.,B
SARRIA, C.P.,D 60 APA POBLE SEC, CE.,A
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 63 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 34 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
SANT ANDREU, U.E,I 212 SANT GABRIEL, C.D.,E
Pª BARC. ANGUERA,D 31 PUJADAS, C.D.,C
Jornada 17 12-02-2017
PUJADAS, C.D.,C 25 TURO PEIRA, C.C.D.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 22 MARTINENC, F.C.,F
DON BOSCO, C.F.,B 116 SARRIA, C.P.,D
APA POBLE SEC, CE.,A 14 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 122 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 73 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 71 SANT ANDREU, U.E,I
SANT GABRIEL, C.D.,E 43 Pª BARC. ANGUERA,D
Jornada 18 19-02-2017
MARTINENC, F.C.,F 42 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SARRIA, C.P.,D 74 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 120 DON BOSCO, C.F.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 32 APA POBLE SEC, CE.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 50 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
SANT ANDREU, U.E,I 03 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
Pª BARC. ANGUERA,D 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
SANT GABRIEL, C.D.,E 61 PUJADAS, C.D.,C
Jornada 19 05-03-2017
PUJADAS, C.D.,C 22 MARTINENC, F.C.,F
TURO PEIRA, C.C.D.,B 60 SARRIA, C.P.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 32 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
DON BOSCO, C.F.,B 52 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
APA POBLE SEC, CE.,A 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 83 SANT ANDREU, U.E,I
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 25 Pª BARC. ANGUERA,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 37 SANT GABRIEL, C.D.,E
Jornada 20 12-03-2017
SARRIA, C.P.,D 11 MARTINENC, F.C.,F
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 03 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 52 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 62 DON BOSCO, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,I 44 APA POBLE SEC, CE.,A
Pª BARC. ANGUERA,D 34 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
SANT GABRIEL, C.D.,E 70 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 39 PUJADAS, C.D.,C
Jornada 21 19-03-2017
PUJADAS, C.D.,C 94 SARRIA, C.P.,D
MARTINENC, F.C.,F 44 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 40 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 12 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
DON BOSCO, C.F.,B 66 SANT ANDREU, U.E,I
APA POBLE SEC, CE.,A 25 Pª BARC. ANGUERA,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 212 SANT GABRIEL, C.D.,E
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 53 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
Jornada 22 26-03-2017
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 22 SARRIA, C.P.,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 03 MARTINENC, F.C.,F
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 38 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,I 26 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Pª BARC. ANGUERA,D 61 DON BOSCO, C.F.,B
SANT GABRIEL, C.D.,E 131 APA POBLE SEC, CE.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 52 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 55 PUJADAS, C.D.,C
Jornada 23 02-04-2017
PUJADAS, C.D.,C 12 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SARRIA, C.P.,D 31 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
MARTINENC, F.C.,F 32 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
TURO PEIRA, C.C.D.,B 170 SANT ANDREU, U.E,I
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 15 Pª BARC. ANGUERA,D
DON BOSCO, C.F.,B 016 SANT GABRIEL, C.D.,E
APA POBLE SEC, CE.,A 44 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 52 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
Jornada 24 09-04-2017
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 34 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 13 SARRIA, C.P.,D
SANT ANDREU, U.E,I 010 MARTINENC, F.C.,F
Pª BARC. ANGUERA,D 35 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SANT GABRIEL, C.D.,E 101 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 43 DON BOSCO, C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 55 APA POBLE SEC, CE.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 40 PUJADAS, C.D.,C
Jornada 25 23-04-2017
PUJADAS, C.D.,C 82 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 63 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
SARRIA, C.P.,D 43 SANT ANDREU, U.E,I
MARTINENC, F.C.,F 30 Pª BARC. ANGUERA,D
TURO PEIRA, C.C.D.,B 33 SANT GABRIEL, C.D.,E
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
DON BOSCO, C.F.,B 23 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
APA POBLE SEC, CE.,A 13 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
Jornada 26 30-04-2017
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 83 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANT ANDREU, U.E,I 08 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Pª BARC. ANGUERA,D 12 SARRIA, C.P.,D
SANT GABRIEL, C.D.,E 33 MARTINENC, F.C.,F
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 07 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 62 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 102 DON BOSCO, C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,A 43 PUJADAS, C.D.,C
Jornada 27 07-05-2017
PUJADAS, C.D.,C 23 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 03 SANT ANDREU, U.E,I
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 32 Pª BARC. ANGUERA,D
SARRIA, C.P.,D 33 SANT GABRIEL, C.D.,E
MARTINENC, F.C.,F 51 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
TURO PEIRA, C.C.D.,B 82 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 34 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
DON BOSCO, C.F.,B 19 APA POBLE SEC, CE.,A
Jornada 28 14-05-2017
SANT ANDREU, U.E,I 32 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
Pª BARC. ANGUERA,D 42 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANT GABRIEL, C.D.,E 34 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 16 SARRIA, C.P.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 012 MARTINENC, F.C.,F
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 210 TURO PEIRA, C.C.D.,B
APA POBLE SEC, CE.,A 84 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
DON BOSCO, C.F.,B 16 PUJADAS, C.D.,C
Jornada 29 21-05-2017
SANT ANDREU, U.E,I 25 PUJADAS, C.D.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,G 23 Pª BARC. ANGUERA,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 012 SANT GABRIEL, C.D.,E
BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 72 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
SARRIA, C.P.,D 72 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D
MARTINENC, F.C.,F 31 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E
TURO PEIRA, C.C.D.,B 51 APA POBLE SEC, CE.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 61 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 30 28-05-2017
Pª BARC. ANGUERA,D 32 SANT ANDREU, U.E,I
SANT GABRIEL, C.D.,E 171 UNIFICACION LLEFIA,CF.,G
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 24 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,D 05 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,E 24 SARRIA, C.P.,D
APA POBLE SEC, CE.,A 23 MARTINENC, F.C.,F
DON BOSCO, C.F.,B 05 TURO PEIRA, C.C.D.,B
PUJADAS, C.D.,C 42 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.