Competició | TEMPORADA 2016-2017

prebenjami 7 | grup 10

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
LA SALLE REUS, F.C.,B
R
Descansa
Descansa
R
ALCOVER, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 111 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 06 CAMBRILS UNIO C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 100 MAS PELLICER, U.D.C.,B
VILASECA C.F.,A 50 SALOU, U.D.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 12 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 2 09-10-2016
Descansa
R
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
ALCOVER, C.E.,A 13 LA SALLE REUS, F.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
R
Descansa
RIUDOMS, C.D.,B 020 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
CAMBRILS UNIO C.F.,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,B 41 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 111 SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 08 VILASECA C.F.,A
Jornada 3 16-10-2016
Descansa
R
ALCOVER, C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 34 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 62 CAMBRILS UNIO C.F.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 09 SALOU, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 121 PARE MANYANET, A.E.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 18 VILASECA C.F.,A
Jornada 4 23-10-2016
ALCOVER, C.E.,A 31 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
R
Descansa
RIUDOMS, C.D.,B 17 LA SALLE REUS, F.C.,B
CAMBRILS UNIO C.F.,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,B 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
SALOU, U.D.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,B 92 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
VILASECA C.F.,A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 5 30-10-2016
ALCOVER, C.E.,A 02 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 06 CAMBRILS UNIO C.F.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 33 SALOU, U.D.,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 08 VILASECA C.F.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 09 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 6 06-11-2016
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 13 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
RIUDOMS, C.D.,B 08 ALCOVER, C.E.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,B 31 LA SALLE REUS, F.C.,B
SALOU, U.D.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,B 38 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
VILASECA C.F.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 110 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 7 13-11-2016
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 80 RIUDOMS, C.D.,B
ALCOVER, C.E.,A 112 CAMBRILS UNIO C.F.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 25 SALOU, U.D.,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 35 VILASECA C.F.,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 10 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 8 20-11-2016
RIUDOMS, C.D.,B 38 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIO C.F.,B 40 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 80 ALCOVER, C.E.,A
SALOU, U.D.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,B 40 LA SALLE REUS, F.C.,B
VILASECA C.F.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 81 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
R
Descansa
Jornada 9 27-11-2016
RIUDOMS, C.D.,B 014 CAMBRILS UNIO C.F.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 33 MAS PELLICER, U.D.C.,B
ALCOVER, C.E.,A 17 SALOU, U.D.,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 011 VILASECA C.F.,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 70 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
R
Descansa
Jornada 10 11-12-2016
CAMBRILS UNIO C.F.,B 82 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 91 RIUDOMS, C.D.,B
SALOU, U.D.,A 30 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 20 ALCOVER, C.E.,A
VILASECA C.F.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 110 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
R
Descansa
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 11 18-12-2016
CAMBRILS UNIO C.F.,B 50 MAS PELLICER, U.D.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B 23 SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 21 PARE MANYANET, A.E.,B
ALCOVER, C.E.,A 04 VILASECA C.F.,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 21 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Descansa
R
R
Descansa
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 37 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 12 08-01-2017
MAS PELLICER, U.D.C.,B 46 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
SALOU, U.D.,A 03 CAMBRILS UNIO C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 70 RIUDOMS, C.D.,B
VILASECA C.F.,A 70 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 90 ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
R
Descansa
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
R
Descansa
Jornada 13 15-01-2017
MAS PELLICER, U.D.C.,B 03 SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,B 50 PARE MANYANET, A.E.,B
RIUDOMS, C.D.,B 012 VILASECA C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ALCOVER, C.E.,A 72 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Descansa
R
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,B 36 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
R
Descansa
Jornada 14 22-01-2017
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 12 SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 13 MAS PELLICER, U.D.C.,B
VILASECA C.F.,A 52 CAMBRILS UNIO C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 140 RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 03 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Descansa
R
ALCOVER, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
R
Descansa
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 15 29-01-2017
SALOU, U.D.,A 40 PARE MANYANET, A.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 02 VILASECA C.F.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,B 27 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
RIUDOMS, C.D.,B 01 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
R
Descansa
ALCOVER, C.E.,A 07 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Descansa
R
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,B 23 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,B
ALCOVER, C.E.,A
R
Descansa
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
RIUDOMS, C.D.,B
R
Descansa
CAMBRILS UNIO C.F.,B 70 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 112 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SALOU, U.D.,A 02 VILASECA C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 15 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
Jornada 17 12-02-2017
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,B 61 ALCOVER, C.E.,A
Descansa
R
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 50 RIUDOMS, C.D.,B
Descansa
R
CAMBRILS UNIO C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 01 MAS PELLICER, U.D.C.,B
SALOU, U.D.,A 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILASECA C.F.,A 130 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 18 19-02-2017
ALCOVER, C.E.,A
R
Descansa
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 31 LA SALLE REUS, F.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B
R
Descansa
CAMBRILS UNIO C.F.,B 71 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B
R
Descansa
SALOU, U.D.,A 30 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B 115 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILASECA C.F.,A 70 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
Jornada 19 05-03-2017
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 32 ALCOVER, C.E.,A
Descansa
R
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 91 RIUDOMS, C.D.,B
Descansa
R
CAMBRILS UNIO C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 71 MAS PELLICER, U.D.C.,B
Descansa
R
SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 24 PARE MANYANET, A.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 13 VILASECA C.F.,A
Jornada 20 12-03-2017
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 35 ALCOVER, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,B
R
Descansa
CAMBRILS UNIO C.F.,B 70 LA SALLE REUS, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B
R
Descansa
SALOU, U.D.,A 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
PARE MANYANET, A.E.,B
R
Descansa
VILASECA C.F.,A 80 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 120 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
Jornada 21 19-03-2017
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 50 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ALCOVER, C.E.,A 111 RIUDOMS, C.D.,B
Descansa
R
CAMBRILS UNIO C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 46 MAS PELLICER, U.D.C.,B
Descansa
R
SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 81 PARE MANYANET, A.E.,B
Descansa
R
VILASECA C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 014 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 22 26-03-2017
RIUDOMS, C.D.,B 110 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,B 100 ALCOVER, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B
R
Descansa
SALOU, U.D.,A 60 LA SALLE REUS, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B
R
Descansa
VILASECA C.F.,A 41 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
R
Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 36 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
Jornada 23 02-04-2017
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 81 RIUDOMS, C.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 17 CAMBRILS UNIO C.F.,B
ALCOVER, C.E.,A 03 MAS PELLICER, U.D.C.,B
Descansa
R
SALOU, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 10 PARE MANYANET, A.E.,B
Descansa
R
VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 24 09-04-2017
CAMBRILS UNIO C.F.,B 161 RIUDOMS, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 51 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SALOU, U.D.,A 31 ALCOVER, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B
R
Descansa
VILASECA C.F.,A 70 LA SALLE REUS, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
R
Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 118 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Descansa
R
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
Jornada 25 23-04-2017
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 08 CAMBRILS UNIO C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,B 18 MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 00 SALOU, U.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 91 PARE MANYANET, A.E.,B
Descansa
R
VILASECA C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 013 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
R
Descansa
Jornada 26 30-04-2017
MAS PELLICER, U.D.C.,B 14 CAMBRILS UNIO C.F.,B
SALOU, U.D.,A 12 RIUDOMS, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 24 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
VILASECA C.F.,A 110 ALCOVER, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
R
Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 17 LA SALLE REUS, F.C.,B
Descansa
R
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 73 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
Jornada 27 07-05-2017
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 04 MAS PELLICER, U.D.C.,B
CAMBRILS UNIO C.F.,B 80 SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,B 07 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 17 VILASECA C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B
R
Descansa
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 28 14-05-2017
SALOU, U.D.,A 21 MAS PELLICER, U.D.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 28 CAMBRILS UNIO C.F.,B
VILASECA C.F.,A 160 RIUDOMS, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 71 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 33 ALCOVER, C.E.,A
Descansa
R
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 101 LA SALLE REUS, F.C.,B
Descansa
R
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
Jornada 29 21-05-2017
SALOU, U.D.,A 51 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 20 PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIO C.F.,B 14 VILASECA C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,B 022 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 41 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
ALCOVER, C.E.,A
R
Descansa
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LA SALLE REUS, F.C.,B
R
Descansa
Jornada 30 28-05-2017
PARE MANYANET, A.E.,B 12 SALOU, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 63 MAS PELLICER, U.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 50 CAMBRILS UNIO C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 52 RIUDOMS, C.D.,B
Descansa
R
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 82 ALCOVER, C.E.,A
Descansa
R
R
Descansa
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 71 LA SALLE REUS, F.C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.