Competició | TEMPORADA 2016-2017

prebenjami 7 | grup 10

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
LA SALLE REUS, F.C.,B
R
Descansa
Descansa
R
ALCOVER, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 111 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 06 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 100 MAS PELLICER, U.D.C.,B
VILASECA C.F.,A 50 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 12 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 2 09-10-2016
Descansa
R
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ALCOVER, C.E.,A 13 LA SALLE REUS, F.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
R
Descansa
RIUDOMS, C.D.,B 020 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,B 41 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 111 SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 08 VILASECA C.F.,A
Jornada 3 16-10-2016
Descansa
R
ALCOVER, C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 34 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 62 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 09 SALOU, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 121 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 18 VILASECA C.F.,A
Jornada 4 23-10-2016
ALCOVER, C.E.,A 31 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
R
Descansa
RIUDOMS, C.D.,B 17 LA SALLE REUS, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,B 12 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
SALOU, U.D.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,B 92 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
VILASECA C.F.,A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 5 30-10-2016
ALCOVER, C.E.,A 02 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 06 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 33 SALOU, U.D.,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 08 VILASECA C.F.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 09 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 6 06-11-2016
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 13 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
RIUDOMS, C.D.,B 08 ALCOVER, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,B 31 LA SALLE REUS, F.C.,B
SALOU, U.D.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,B 38 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
VILASECA C.F.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 110 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 7 13-11-2016
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 80 RIUDOMS, C.D.,B
ALCOVER, C.E.,A 112 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 25 SALOU, U.D.,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 35 VILASECA C.F.,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 10 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 8 20-11-2016
RIUDOMS, C.D.,B 38 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 40 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 80 ALCOVER, C.E.,A
SALOU, U.D.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,B 40 LA SALLE REUS, F.C.,B
VILASECA C.F.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 81 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
R
Descansa
Jornada 9 27-11-2016
RIUDOMS, C.D.,B 014 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 33 MAS PELLICER, U.D.C.,B
ALCOVER, C.E.,A 17 SALOU, U.D.,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 011 VILASECA C.F.,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 70 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
R
Descansa
Jornada 10 11-12-2016
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 82 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 91 RIUDOMS, C.D.,B
SALOU, U.D.,A 30 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 20 ALCOVER, C.E.,A
VILASECA C.F.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 110 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
R
Descansa
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 11 18-12-2016
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 50 MAS PELLICER, U.D.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B 23 SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 21 PARE MANYANET, A.E.,B
ALCOVER, C.E.,A 04 VILASECA C.F.,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 21 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Descansa
R
R
Descansa
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 37 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 12 08-01-2017
MAS PELLICER, U.D.C.,B 46 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SALOU, U.D.,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 70 RIUDOMS, C.D.,B
VILASECA C.F.,A 70 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 90 ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
R
Descansa
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
R
Descansa
Jornada 13 15-01-2017
MAS PELLICER, U.D.C.,B 03 SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 50 PARE MANYANET, A.E.,B
RIUDOMS, C.D.,B 012 VILASECA C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ALCOVER, C.E.,A 72 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Descansa
R
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,B 36 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
R
Descansa
Jornada 14 22-01-2017
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 12 SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 13 MAS PELLICER, U.D.C.,B
VILASECA C.F.,A 52 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 140 RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 03 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Descansa
R
ALCOVER, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
R
Descansa
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 15 29-01-2017
SALOU, U.D.,A 40 PARE MANYANET, A.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 02 VILASECA C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 27 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
RIUDOMS, C.D.,B 01 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
R
Descansa
ALCOVER, C.E.,A 07 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Descansa
R
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,B 23 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,B
ALCOVER, C.E.,A
R
Descansa
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 13 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
RIUDOMS, C.D.,B
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 70 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 112 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SALOU, U.D.,A 02 VILASECA C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 15 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 17 12-02-2017
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,B 61 ALCOVER, C.E.,A
Descansa
R
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 50 RIUDOMS, C.D.,B
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 01 MAS PELLICER, U.D.C.,B
SALOU, U.D.,A 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILASECA C.F.,A 130 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 18 19-02-2017
ALCOVER, C.E.,A
R
Descansa
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 31 LA SALLE REUS, F.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 71 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B
R
Descansa
SALOU, U.D.,A 30 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B 115 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILASECA C.F.,A 70 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 19 05-03-2017
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 32 ALCOVER, C.E.,A
Descansa
R
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 91 RIUDOMS, C.D.,B
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 71 MAS PELLICER, U.D.C.,B
Descansa
R
SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 24 PARE MANYANET, A.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 13 VILASECA C.F.,A
Jornada 20 12-03-2017
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 35 ALCOVER, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,B
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 70 LA SALLE REUS, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B
R
Descansa
SALOU, U.D.,A 12 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
PARE MANYANET, A.E.,B
R
Descansa
VILASECA C.F.,A 80 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 120 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 21 19-03-2017
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 50 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ALCOVER, C.E.,A 111 RIUDOMS, C.D.,B
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 46 MAS PELLICER, U.D.C.,B
Descansa
R
SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 81 PARE MANYANET, A.E.,B
Descansa
R
VILASECA C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 014 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 22 26-03-2017
RIUDOMS, C.D.,B 110 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 100 ALCOVER, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B
R
Descansa
SALOU, U.D.,A 60 LA SALLE REUS, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B
R
Descansa
VILASECA C.F.,A 41 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
R
Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 36 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 23 02-04-2017
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 81 RIUDOMS, C.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 17 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ALCOVER, C.E.,A 03 MAS PELLICER, U.D.C.,B
Descansa
R
SALOU, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 10 PARE MANYANET, A.E.,B
Descansa
R
VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 24 09-04-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 161 RIUDOMS, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 51 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SALOU, U.D.,A 31 ALCOVER, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B
R
Descansa
VILASECA C.F.,A 70 LA SALLE REUS, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
R
Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 118 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Descansa
R
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 25 23-04-2017
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 08 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
RIUDOMS, C.D.,B 18 MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 00 SALOU, U.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 91 PARE MANYANET, A.E.,B
Descansa
R
VILASECA C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 013 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
R
Descansa
Jornada 26 30-04-2017
MAS PELLICER, U.D.C.,B 14 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SALOU, U.D.,A 12 RIUDOMS, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 24 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
VILASECA C.F.,A 110 ALCOVER, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
R
Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 17 LA SALLE REUS, F.C.,B
Descansa
R
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 73 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 27 07-05-2017
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 04 MAS PELLICER, U.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 80 SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,B 07 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 17 VILASECA C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B
R
Descansa
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 28 14-05-2017
SALOU, U.D.,A 21 MAS PELLICER, U.D.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 28 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
VILASECA C.F.,A 160 RIUDOMS, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 71 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 33 ALCOVER, C.E.,A
Descansa
R
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 101 LA SALLE REUS, F.C.,B
Descansa
R
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 29 21-05-2017
SALOU, U.D.,A 51 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 20 PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 14 VILASECA C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,B 022 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 41 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
ALCOVER, C.E.,A
R
Descansa
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B
R
Descansa
Jornada 30 28-05-2017
PARE MANYANET, A.E.,B 12 SALOU, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 63 MAS PELLICER, U.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 50 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 52 RIUDOMS, C.D.,B
Descansa
R
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 82 ALCOVER, C.E.,A
Descansa
R
R
Descansa
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 71 LA SALLE REUS, F.C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.