Competició | TEMPORADA 2016-2017

prebenjami 7 | grup 11

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
PARE MANYANET, A.E.,C 16 CANONJA, C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 010 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 015 LA FLORESTA, C.D.,A
VILASECA C.F.,B 28 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BONAVISTA, C.,A
R
Descansa
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 51 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ICOMAR, C.F.,A 73 SALOU, U.D.,B
Jornada 2 09-10-2016
CANONJA, C.F.,A 31 ICOMAR, C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 100 PARE MANYANET, A.E.,C
LA FLORESTA, C.D.,A 150 LA SALLE REUS, F.C.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 54 TORREFORTA, C.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 90 VILASECA C.F.,B
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 70 BONAVISTA, C.,A
SALOU, U.D.,B 112 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 3 16-10-2016
CANONJA, C.F.,A 16 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
PARE MANYANET, A.E.,C 017 LA FLORESTA, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 26 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
VILASECA C.F.,B
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 52 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BONAVISTA, C.,A 13 SALOU, U.D.,B
ICOMAR, C.F.,A 25 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 4 23-10-2016
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 51 ICOMAR, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 110 CANONJA, C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 51 PARE MANYANET, A.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 30 LA SALLE REUS, F.C.,C
Descansa
R
TORREFORTA, C.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 21 VILASECA C.F.,B
SALOU, U.D.,B 110 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 120 BONAVISTA, C.,A
Jornada 5 30-10-2016
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 16 LA FLORESTA, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A 07 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 07 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA SALLE REUS, F.C.,C
R
Descansa
TORREFORTA, C.D.C.,A 64 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
VILASECA C.F.,B 32 SALOU, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 16 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
ICOMAR, C.F.,A 84 BONAVISTA, C.,A
Jornada 6 06-11-2016
LA FLORESTA, C.D.,A 100 ICOMAR, C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 23 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 50 CANONJA, C.F.,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 50 LA SALLE REUS, F.C.,C
SALOU, U.D.,B 23 TORREFORTA, C.D.C.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 71 VILASECA C.F.,B
BONAVISTA, C.,A 17 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 7 13-11-2016
LA FLORESTA, C.D.,A 110 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 40 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,C 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 14 SALOU, U.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 42 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
VILASECA C.F.,B 22 BONAVISTA, C.,A
ICOMAR, C.F.,A 43 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 8 20-11-2016
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 52 ICOMAR, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 15 LA FLORESTA, C.D.,A
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 25 CANONJA, C.F.,A
SALOU, U.D.,B 31 PARE MANYANET, A.E.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 54 LA SALLE REUS, F.C.,C
BONAVISTA, C.,A 27 TORREFORTA, C.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 44 VILASECA C.F.,B
Jornada 9 27-11-2016
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,A
R
Descansa
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 90 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
CANONJA, C.F.,A 41 SALOU, U.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 06 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 72 BONAVISTA, C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 21 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ICOMAR, C.F.,A 31 VILASECA C.F.,B
Jornada 10 11-12-2016
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 60 ICOMAR, C.F.,A
Descansa
R
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 011 LA FLORESTA, C.D.,A
SALOU, U.D.,B 07 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 25 CANONJA, C.F.,A
BONAVISTA, C.,A 03 PARE MANYANET, A.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 43 LA SALLE REUS, F.C.,C
VILASECA C.F.,B 16 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 11 18-12-2016
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
R
Descansa
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA FLORESTA, C.D.,A 150 SALOU, U.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 62 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CANONJA, C.F.,A 110 BONAVISTA, C.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 03 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 24 VILASECA C.F.,B
ICOMAR, C.F.,A 14 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 12 08-01-2017
Descansa
R
ICOMAR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SALOU, U.D.,B 13 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 05 LA FLORESTA, C.D.,A
BONAVISTA, C.,A 08 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 33 CANONJA, C.F.,A
VILASECA C.F.,B 52 PARE MANYANET, A.E.,C
TORREFORTA, C.D.C.,A 81 LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 13 15-01-2017
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 60 SALOU, U.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 32 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
LA FLORESTA, C.D.,A 170 BONAVISTA, C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 41 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CANONJA, C.F.,A 90 VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 02 TORREFORTA, C.D.C.,A
ICOMAR, C.F.,A 21 LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 14 22-01-2017
ICOMAR, C.F.,A 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SALOU, U.D.,B
R
Descansa
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BONAVISTA, C.,A 04 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 08 LA FLORESTA, C.D.,A
VILASECA C.F.,B 08 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 16 CANONJA, C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 21 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 15 29-01-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 61 SALOU, U.D.,B
Descansa
R
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 101 BONAVISTA, C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 72 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA FLORESTA, C.D.,A 110 VILASECA C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 100 TORREFORTA, C.D.C.,A
CANONJA, C.F.,A 13 LA SALLE REUS, F.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 31 ICOMAR, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
CANONJA, C.F.,A 52 PARE MANYANET, A.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 50 LA SALLE REUS, F.C.,C
LA FLORESTA, C.D.,A 110 TORREFORTA, C.D.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 42 VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 13 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Descansa
R
BONAVISTA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 22 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
SALOU, U.D.,B 05 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 17 12-02-2017
ICOMAR, C.F.,A 19 CANONJA, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 27 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 419 LA FLORESTA, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 33 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
VILASECA C.F.,B 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
R
Descansa
BONAVISTA, C.,A 010 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 50 SALOU, U.D.,B
Jornada 18 19-02-2017
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 43 CANONJA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 100 PARE MANYANET, A.E.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 42 LA SALLE REUS, F.C.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 52 TORREFORTA, C.D.C.,A
Descansa
R
VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 47 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
SALOU, U.D.,B 50 BONAVISTA, C.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 80 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 19 05-03-2017
ICOMAR, C.F.,A 010 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CANONJA, C.F.,A 012 LA FLORESTA, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 24 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 112 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TORREFORTA, C.D.C.,A
R
Descansa
VILASECA C.F.,B 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 80 SALOU, U.D.,B
BONAVISTA, C.,A 012 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 20 12-03-2017
LA FLORESTA, C.D.,A 110 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 16 CANONJA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 120 PARE MANYANET, A.E.,C
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 51 TORREFORTA, C.D.C.,A
SALOU, U.D.,B 12 VILASECA C.F.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 12 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
BONAVISTA, C.,A 24 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 21 19-03-2017
ICOMAR, C.F.,A 013 LA FLORESTA, C.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 61 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
CANONJA, C.F.,A 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
PARE MANYANET, A.E.,C
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,C 59 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TORREFORTA, C.D.C.,A 70 SALOU, U.D.,B
VILASECA C.F.,B 47 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 92 BONAVISTA, C.,A
Jornada 22 26-03-2017
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 19 LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 34 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Descansa
R
CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 21 PARE MANYANET, A.E.,C
SALOU, U.D.,B 05 LA SALLE REUS, F.C.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 60 TORREFORTA, C.D.C.,A
BONAVISTA, C.,A 03 VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 40 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 23 02-04-2017
ICOMAR, C.F.,A 70 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 50 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
R
Descansa
CANONJA, C.F.,A 51 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 32 SALOU, U.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 17 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 81 BONAVISTA, C.,A
VILASECA C.F.,B 23 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 24 09-04-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 31 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 07 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SALOU, U.D.,B 08 CANONJA, C.F.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 40 PARE MANYANET, A.E.,C
BONAVISTA, C.,A 04 LA SALLE REUS, F.C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 56 TORREFORTA, C.D.C.,A
VILASECA C.F.,B 22 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 25 23-04-2017
ICOMAR, C.F.,A 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,A 120 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 60 SALOU, U.D.,B
CANONJA, C.F.,A 23 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
PARE MANYANET, A.E.,C 31 BONAVISTA, C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 56 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TORREFORTA, C.D.C.,A 63 VILASECA C.F.,B
Jornada 26 30-04-2017
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 52 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
SALOU, U.D.,B 013 LA FLORESTA, C.D.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 24 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BONAVISTA, C.,A 18 CANONJA, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 31 PARE MANYANET, A.E.,C
VILASECA C.F.,B 20 LA SALLE REUS, F.C.,C
TORREFORTA, C.D.C.,A 22 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 27 07-05-2017
ICOMAR, C.F.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 90 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 31 SALOU, U.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,A 90 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 70 BONAVISTA, C.,A
CANONJA, C.F.,A 40 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 41 VILASECA C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 43 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 28 14-05-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
R
Descansa
SALOU, U.D.,B 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 31 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
BONAVISTA, C.,A 013 LA FLORESTA, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 39 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
VILASECA C.F.,B 111 CANONJA, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 02 PARE MANYANET, A.E.,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 73 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 29 21-05-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 30 ICOMAR, C.F.,A
Descansa
R
SALOU, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 32 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 40 BONAVISTA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 70 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 111 VILASECA C.F.,B
CANONJA, C.F.,A 23 TORREFORTA, C.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 34 LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 30 28-05-2017
SALOU, U.D.,B 06 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
R
Descansa
BONAVISTA, C.,A 112 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 53 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
VILASECA C.F.,B 016 LA FLORESTA, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 23 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 38 CANONJA, C.F.,A
ICOMAR, C.F.,A 32 PARE MANYANET, A.E.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.