Competició | TEMPORADA 2016-2017

prebenjami 7 | grup 31

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
SANTBOIA, F.C.,A 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 09 PRAT, A.E.,A
CAN VIDALET, CF,A 17 BEGUES, C.F.,A
Descansa - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
MARIANAO POBLET UD,A 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 25 ESPARREGUERA, C.E.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,B
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 07 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Jornada 2 09-10-2016
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 20 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
PRAT, A.E.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
BEGUES, C.F.,A 40 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 08 CAN VIDALET, CF,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - Descansa
ESPARREGUERA, C.E.,A 51 MARIANAO POBLET UD,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 52 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 70 VISTA ALEGRE,U.D.,A
Jornada 3 16-10-2016
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 11 PRAT, A.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 20 BEGUES, C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 61 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
CAN VIDALET, CF,A 62 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Descansa - ESPARREGUERA, C.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A 34 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 09 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 06 VISTA ALEGRE,U.D.,A
Jornada 4 23-10-2016
PRAT, A.E.,A 21 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
BEGUES, C.F.,A 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 110 SANTBOIA, F.C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 09 ESPLUGUENC, F.A. ,A
ESPARREGUERA, C.E.,A 42 CAN VIDALET, CF,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B - Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 130 MARIANAO POBLET UD,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 51 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 5 30-10-2016
PRAT, A.E.,A 21 BEGUES, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 130 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
SANTBOIA, F.C.,A 61 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 210 ESPARREGUERA, C.E.,A
CAN VIDALET, CF,A 41 ESCOLA F. GAVA, C.,B
Descansa - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
MARIANAO POBLET UD,A 43 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 36 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 6 06-11-2016
BEGUES, C.F.,A 63 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 07 PRAT, A.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
ESPARREGUERA, C.E.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 71 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 30 CAN VIDALET, CF,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A - Descansa
SANT ILDEFONS, U.E.,A 32 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 7 13-11-2016
BEGUES, C.F.,A 120 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
PRAT, A.E.,A 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 14 ESPARREGUERA, C.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 53 ESCOLA F. GAVA, C.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 02 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
CAN VIDALET, CF,A 42 VISTA ALEGRE,U.D.,A
Descansa - SANT ILDEFONS, U.E.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 50 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 8 20-11-2016
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 017 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 26 BEGUES, C.F.,A
ESPARREGUERA, C.E.,A 13 PRAT, A.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 51 SANTBOIA, F.C.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 95 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 42 CAN VIDALET, CF,A
MARIANAO POBLET UD,A - Descansa
Jornada 9 27-11-2016
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
BEGUES, C.F.,A 13 ESPARREGUERA, C.E.,A
PRAT, A.E.,A 20 ESCOLA F. GAVA, C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 14 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
SANTBOIA, F.C.,A 54 VISTA ALEGRE,U.D.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 62 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CAN VIDALET, CF,A 41 MARIANAO POBLET UD,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A - Descansa
Jornada 10 11-12-2016
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 215 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
ESPARREGUERA, C.E.,A 100 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 20 BEGUES, C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 20 PRAT, A.E.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 53 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 62 SANTBOIA, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A 42 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Descansa - CAN VIDALET, CF,A
Jornada 11 18-12-2016
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 09 ESPARREGUERA, C.E.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 08 ESCOLA F. GAVA, C.,B
BEGUES, C.F.,A 02 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
PRAT, A.E.,A 40 VISTA ALEGRE,U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 32 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 34 MARIANAO POBLET UD,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - Descansa
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 23 CAN VIDALET, CF,A
Jornada 12 08-01-2017
ESPARREGUERA, C.E.,A 10 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 170 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 43 BEGUES, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 15 PRAT, A.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Descansa - SANTBOIA, F.C.,A
CAN VIDALET, CF,A 53 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 13 15-01-2017
ESPARREGUERA, C.E.,A 30 ESCOLA F. GAVA, C.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 08 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 19 VISTA ALEGRE,U.D.,A
BEGUES, C.F.,A 02 SANT ILDEFONS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 21 MARIANAO POBLET UD,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B - Descansa
SANTBOIA, F.C.,A 10 CAN VIDALET, CF,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 31 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 14 22-01-2017
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 83 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 20 ESPARREGUERA, C.E.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 60 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 151 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
MARIANAO POBLET UD,A 43 BEGUES, C.F.,A
Descansa - PRAT, A.E.,A
CAN VIDALET, CF,A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 14 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 15 29-01-2017
ESCOLA F. GAVA, C.,B 04 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
ESPARREGUERA, C.E.,A 83 VISTA ALEGRE,U.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 17 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 210 MARIANAO POBLET UD,A
BEGUES, C.F.,A - Descansa
PRAT, A.E.,A 30 CAN VIDALET, CF,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 53 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANTBOIA, F.C.,A 43 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 14 SANTBOIA, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 31 ESPLUGUENC, F.A. ,A
BEGUES, C.F.,A 43 CAN VIDALET, CF,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A - Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 05 MARIANAO POBLET UD,A
ESPARREGUERA, C.E.,A 51 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 62 VISTA ALEGRE,U.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 62 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
Jornada 17 12-02-2017
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
SANTBOIA, F.C.,A 44 PRAT, A.E.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 07 BEGUES, C.F.,A
CAN VIDALET, CF,A 81 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
Descansa - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A 13 ESPARREGUERA, C.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 32 ESCOLA F. GAVA, C.,B
VISTA ALEGRE,U.D.,A 04 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Jornada 18 19-02-2017
PRAT, A.E.,A 62 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
BEGUES, C.F.,A 12 SANTBOIA, F.C.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 110 ESPLUGUENC, F.A. ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 17 CAN VIDALET, CF,A
ESPARREGUERA, C.E.,A - Descansa
ESCOLA F. GAVA, C.,B 13 MARIANAO POBLET UD,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 50 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 43 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
Jornada 19 05-03-2017
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 21 PRAT, A.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 23 BEGUES, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 160 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 53 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
CAN VIDALET, CF,A 04 ESPARREGUERA, C.E.,A
Descansa - ESCOLA F. GAVA, C.,B
MARIANAO POBLET UD,A 09 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 140 VISTA ALEGRE,U.D.,A
Jornada 20 12-03-2017
BEGUES, C.F.,A 12 PRAT, A.E.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 011 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 14 SANTBOIA, F.C.,A
ESPARREGUERA, C.E.,A 42 ESPLUGUENC, F.A. ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 22 CAN VIDALET, CF,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - Descansa
VISTA ALEGRE,U.D.,A 12 MARIANAO POBLET UD,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 13 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
Jornada 21 19-03-2017
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 42 BEGUES, C.F.,A
PRAT, A.E.,A 151 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 71 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 33 ESPARREGUERA, C.E.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,B
CAN VIDALET, CF,A 27 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Descansa - VISTA ALEGRE,U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A 31 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 22 26-03-2017
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 016 BEGUES, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 01 PRAT, A.E.,A
ESPARREGUERA, C.E.,A 50 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 04 SANTBOIA, F.C.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 110 ESPLUGUENC, F.A. ,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 42 CAN VIDALET, CF,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - Descansa
MARIANAO POBLET UD,A 43 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
Jornada 23 02-04-2017
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 141 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
BEGUES, C.F.,A 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 12 ESPARREGUERA, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 03 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANTBOIA, F.C.,A 06 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 27 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CAN VIDALET, CF,A 13 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Descansa - MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 24 09-04-2017
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 63 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
ESPARREGUERA, C.E.,A 34 BEGUES, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 02 PRAT, A.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 50 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
VISTA ALEGRE,U.D.,A 00 SANTBOIA, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 73 ESPLUGUENC, F.A. ,A
MARIANAO POBLET UD,A 22 CAN VIDALET, CF,A
Descansa - CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
Jornada 25 23-04-2017
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 91 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 012 ESPARREGUERA, C.E.,A
BEGUES, C.F.,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,B
PRAT, A.E.,A 01 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 41 VISTA ALEGRE,U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 52 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 211 MARIANAO POBLET UD,A
CAN VIDALET, CF,A - Descansa
Jornada 26 30-04-2017
ESPARREGUERA, C.E.,A 50 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 80 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 51 BEGUES, C.F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 15 PRAT, A.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
MARIANAO POBLET UD,A 13 SANTBOIA, F.C.,A
Descansa - ESPLUGUENC, F.A. ,A
CAN VIDALET, CF,A 25 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
Jornada 27 07-05-2017
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 33 ESPARREGUERA, C.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 07 ESCOLA F. GAVA, C.,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 216 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
BEGUES, C.F.,A 53 VISTA ALEGRE,U.D.,A
PRAT, A.E.,A 64 SANT ILDEFONS, U.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 11 MARIANAO POBLET UD,A
SANTBOIA, F.C.,A - Descansa
ESPLUGUENC, F.A. ,A 32 CAN VIDALET, CF,A
Jornada 28 14-05-2017
ESCOLA F. GAVA, C.,B 23 ESPARREGUERA, C.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 70 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 162 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 33 BEGUES, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 14 PRAT, A.E.,A
Descansa - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
CAN VIDALET, CF,A 11 SANTBOIA, F.C.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 19 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
Jornada 29 21-05-2017
ESCOLA F. GAVA, C.,B 15 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
ESPARREGUERA, C.E.,A 03 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 33 VISTA ALEGRE,U.D.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 19 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BEGUES, C.F.,A 53 MARIANAO POBLET UD,A
PRAT, A.E.,A - Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 11 CAN VIDALET, CF,A
SANTBOIA, F.C.,A 30 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 30 28-05-2017
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 30 ESCOLA F. GAVA, C.,B
VISTA ALEGRE,U.D.,A 16 ESPARREGUERA, C.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 122 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A 120 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
Descansa - BEGUES, C.F.,A
CAN VIDALET, CF,A 23 PRAT, A.E.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 23 SANTBOIA, F.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.