Aquest web utilitza cookies pròpies i de tercers. En continuar, entenem que dónes el teu consentiment a la nostra política de cookies.

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 102-10-2016
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 1 3 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 1 2 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
MARTINENC, F.C.,B 4 0 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
EUROPA, C.E.,A 4 0 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B Descansa
CIRERA, U.D.,B 3 3 LLERONA, C.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 5 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 209-10-2016
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 4 3 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 0 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 6 0 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 3 1 MARTINENC, F.C.,B
Descansa-EUROPA, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 1 0 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 3 4 CIRERA, U.D.,B
Jornada 316-10-2016
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 5 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 0 1 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 0 6 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
MARTINENC, F.C.,B-Descansa
EUROPA, C.E.,A 4 1 LLERONA, C.E.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 1 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 3 2 CIRERA, U.D.,B
Jornada 423-10-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 0 5 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 0 3 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 1 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Descansa-ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 1 1 MARTINENC, F.C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 1 9 EUROPA, C.E.,A
CIRERA, U.D.,B 4 1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 530-10-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 0 6 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 3 1 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B-Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 2 10 LLERONA, C.E.,B
MARTINENC, F.C.,B 0 1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
EUROPA, C.E.,A 4 1 CIRERA, U.D.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 7 1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 606-11-2016
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 1 1 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 1 1 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Descansa-FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
LLERONA, C.E.,B 5 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 3 0 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
CIRERA, U.D.,B 7 1 MARTINENC, F.C.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 1 3 EUROPA, C.E.,A
Jornada 713-11-2016
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 5 0 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B-Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 7 1 LLERONA, C.E.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 3 3 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 1 7 CIRERA, U.D.,B
MARTINENC, F.C.,B 1 2 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 2 3 EUROPA, C.E.,A
Jornada 820-11-2016
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 1 6 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
Descansa-ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LLERONA, C.E.,B 3 1 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 1 2 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
CIRERA, U.D.,B 3 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 8 1 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 11 0 MARTINENC, F.C.,B
Jornada 927-11-2016
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A-Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 1 1 LLERONA, C.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 1 0 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 3 1 CIRERA, U.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 4 3 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 1 13 EUROPA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 5 2 MARTINENC, F.C.,B
Jornada 1011-12-2016
Descansa-LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
LLERONA, C.E.,B 1 1 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 0 1 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
CIRERA, U.D.,B 1 3 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 2 1 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
EUROPA, C.E.,A 3 0 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
MARTINENC, F.C.,B 6 1 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 1118-12-2016
Descansa-LLERONA, C.E.,B
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 2 1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 2 1 CIRERA, U.D.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 0 3 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 3 4 EUROPA, C.E.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 2 1 MARTINENC, F.C.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 15 0 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 1208-01-2017
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 5 1 LLERONA, C.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A-Descansa
CIRERA, U.D.,B 3 3 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 2 1 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
EUROPA, C.E.,A 5 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
MARTINENC, F.C.,B 1 5 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 0 6 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Jornada 1315-01-2017
LLERONA, C.E.,B 3 1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Descansa-CIRERA, U.D.,B
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 1 2 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 0 7 EUROPA, C.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 0 0 MARTINENC, F.C.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 13 1 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 1 5 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C

SEGONA VOLTA

Jornada 1422-01-2017
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 2 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 4 1 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 1 1 MARTINENC, F.C.,B
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 0 3 EUROPA, C.E.,A
Descansa-LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
LLERONA, C.E.,B 2 3 CIRERA, U.D.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 0 1 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
Jornada 1529-01-2017
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 2 2 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 3 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 1 1 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MARTINENC, F.C.,B 0 1 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
EUROPA, C.E.,A-Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 4 2 LLERONA, C.E.,B
CIRERA, U.D.,B 2 1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 1605-02-2017
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 0 2 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 2 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 3 3 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Descansa-MARTINENC, F.C.,B
LLERONA, C.E.,B 0 8 EUROPA, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 1 1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
CIRERA, U.D.,B 0 3 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
Jornada 1712-02-2017
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 6 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 1 0 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 0 2 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A-Descansa
MARTINENC, F.C.,B 4 5 LLERONA, C.E.,B
EUROPA, C.E.,A 3 0 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 2 1 CIRERA, U.D.,B
Jornada 1819-02-2017
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 2 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 0 2 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
Descansa-ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
LLERONA, C.E.,B 9 2 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 3 1 MARTINENC, F.C.,B
CIRERA, U.D.,B 1 2 EUROPA, C.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 1 3 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
Jornada 1905-03-2017
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 4 0 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 1 1 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C-Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 2 1 LLERONA, C.E.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 0 3 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MARTINENC, F.C.,B 0 4 CIRERA, U.D.,B
EUROPA, C.E.,A 6 1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 2012-03-2017
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 0 2 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Descansa-FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
LLERONA, C.E.,B 2 2 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 2 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
CIRERA, U.D.,B 8 0 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 2 0 MARTINENC, F.C.,B
EUROPA, C.E.,A 4 0 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
Jornada 2119-03-2017
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 6 0 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A-Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 0 2 LLERONA, C.E.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 4 0 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 1 0 CIRERA, U.D.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 0 6 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
MARTINENC, F.C.,B 1 2 EUROPA, C.E.,A
Jornada 2226-03-2017
Descansa-SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
LLERONA, C.E.,B 4 2 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 4 1 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
CIRERA, U.D.,B 1 4 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 1 0 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
EUROPA, C.E.,A 6 1 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
MARTINENC, F.C.,B 1 6 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
Jornada 2302-04-2017
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C-Descansa
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 2 0 LLERONA, C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 1 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 0 3 CIRERA, U.D.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 5 0 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 1 2 EUROPA, C.E.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 0 3 MARTINENC, F.C.,B
Jornada 2409-04-2017
LLERONA, C.E.,B-Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 7 0 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
CIRERA, U.D.,B 4 0 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 0 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
EUROPA, C.E.,A 4 0 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
MARTINENC, F.C.,B 1 5 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 1 9 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
Jornada 2523-04-2017
LLERONA, C.E.,B 0 5 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
Descansa-FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A 2 2 CIRERA, U.D.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 2 1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 0 8 EUROPA, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 2 0 MARTINENC, F.C.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 8 1 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 2630-04-2017
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 3 1 LLERONA, C.E.,B
CIRERA, U.D.,B-Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 4 3 SANT JORDI CLUB ESPORTIU ,A
EUROPA, C.E.,A 7 1 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MARTINENC, F.C.,B 3 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 1 5 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 4 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B