Competició | TEMPORADA 2016-2017

segona diviso femeni infantil alevi | grup 1

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
SUBURENSE, C.F.,A 37 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
ABRERA, A.E,A 25 ODENA, C.E.,A
Descansa
R
PALLEJA, C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 91 MASQUEFA, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 52 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
BEGUES, C.F.,A 75 VALLS AT., C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 04 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 2 09-10-2016
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 51 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ODENA, C.E.,A 11 SUBURENSE, C.F.,A
PALLEJA, C.F.,A 142 ABRERA, A.E,A
MASQUEFA, F.C.,A
R
Descansa
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 51 MOLINS DE REI, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 017 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
IGUALADA, C.F.,B 80 BEGUES, C.F.,A
Jornada 3 16-10-2016
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 91 ODENA, C.E.,A
SUBURENSE, C.F.,A 26 PALLEJA, C.F.,A
ABRERA, A.E,A 82 MASQUEFA, F.C.,A
Descansa
R
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 61 VALLS AT., C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 61 IGUALADA, C.F.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 64 BEGUES, C.F.,A
Jornada 4 23-10-2016
ODENA, C.E.,A 40 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
PALLEJA, C.F.,A 41 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
MASQUEFA, F.C.,A 012 SUBURENSE, C.F.,A
ABRERA, A.E,A 39 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
VALLS AT., C.F.,A
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,B 51 MOLINS DE REI, C.F.,A
BEGUES, C.F.,A 016 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Jornada 5 30-10-2016
ODENA, C.E.,A 37 PALLEJA, C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 91 MASQUEFA, F.C.,A
SUBURENSE, C.F.,A 46 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ABRERA, A.E,A 37 VALLS AT., C.F.,A
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 92 BEGUES, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 014 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Jornada 6 06-11-2016
PALLEJA, C.F.,A 70 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 23 ODENA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 01 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
VALLS AT., C.F.,A 42 SUBURENSE, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 70 ABRERA, A.E,A
BEGUES, C.F.,A
R
Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 152 MOLINS DE REI, C.F.,A
Jornada 7 13-11-2016
PALLEJA, C.F.,A 140 MASQUEFA, F.C.,A
ODENA, C.E.,A 03 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 73 VALLS AT., C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 36 IGUALADA, C.F.,B
ABRERA, A.E,A 105 BEGUES, C.F.,A
Descansa
R
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 24 MOLINS DE REI, C.F.,A
Jornada 8 20-11-2016
MASQUEFA, F.C.,A 17 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 34 PALLEJA, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 34 ODENA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 22 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
BEGUES, C.F.,A 16 SUBURENSE, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 152 ABRERA, A.E,A
MOLINS DE REI, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 9 27-11-2016
MASQUEFA, F.C.,A 15 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
PALLEJA, C.F.,A 130 VALLS AT., C.F.,A
ODENA, C.E.,A 12 IGUALADA, C.F.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 81 BEGUES, C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 17 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
ABRERA, A.E,A 24 MOLINS DE REI, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
R
Descansa
Jornada 10 11-12-2016
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 80 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 30 MASQUEFA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,B 17 PALLEJA, C.F.,A
BEGUES, C.F.,A 70 ODENA, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 72 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 73 SUBURENSE, C.F.,A
Descansa
R
ABRERA, A.E,A
Jornada 11 18-12-2016
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 130 VALLS AT., C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 19 IGUALADA, C.F.,B
PALLEJA, C.F.,A 90 BEGUES, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 110 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 64 MOLINS DE REI, C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A
R
Descansa
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 64 ABRERA, A.E,A
Jornada 12 08-01-2017
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 56 VALLS AT., C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 18 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
BEGUES, C.F.,A 70 MASQUEFA, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 53 PALLEJA, C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 52 ODENA, C.E.,A
Descansa
R
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
ABRERA, A.E,A 311 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 13 15-01-2017
VALLS AT., C.F.,A 52 IGUALADA, C.F.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 60 BEGUES, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 018 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
PALLEJA, C.F.,A 82 MOLINS DE REI, C.F.,A
ODENA, C.E.,A
R
Descansa
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 112 ABRERA, A.E,A
SUBURENSE, C.F.,A 62 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 22-01-2017
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 111 SUBURENSE, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 43 ABRERA, A.E,A
PALLEJA, C.F.,A
R
Descansa
MASQUEFA, F.C.,A 25 MOLINS DE REI, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 14 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
VALLS AT., C.F.,A 17 BEGUES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 103 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 15 29-01-2017
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 112 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
SUBURENSE, C.F.,A 50 ODENA, C.E.,A
ABRERA, A.E,A 012 PALLEJA, C.F.,A
Descansa
R
MASQUEFA, F.C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 13 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 111 VALLS AT., C.F.,A
BEGUES, C.F.,A 11 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 16 05-02-2017
ODENA, C.E.,A 08 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
PALLEJA, C.F.,A 60 SUBURENSE, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 24 ABRERA, A.E,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
R
Descansa
VALLS AT., C.F.,A 25 MOLINS DE REI, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 03 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
BEGUES, C.F.,A 64 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 17 12-02-2017
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 23 ODENA, C.E.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 32 PALLEJA, C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 30 MASQUEFA, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 80 ABRERA, A.E,A
Descansa
R
VALLS AT., C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 25 IGUALADA, C.F.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 61 BEGUES, C.F.,A
Jornada 18 19-02-2017
PALLEJA, C.F.,A 61 ODENA, C.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 05 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 92 SUBURENSE, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 58 ABRERA, A.E,A
IGUALADA, C.F.,B
R
Descansa
BEGUES, C.F.,A 24 MOLINS DE REI, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 180 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 19 05-03-2017
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 313 PALLEJA, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 10 MASQUEFA, F.C.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 31 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SUBURENSE, C.F.,A 30 VALLS AT., C.F.,A
ABRERA, A.E,A 37 IGUALADA, C.F.,B
Descansa
R
BEGUES, C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 08 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Jornada 20 12-03-2017
MASQUEFA, F.C.,A 05 PALLEJA, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 102 ODENA, C.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 39 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
IGUALADA, C.F.,B 73 SUBURENSE, C.F.,A
BEGUES, C.F.,A 42 ABRERA, A.E,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
R
Descansa
MOLINS DE REI, C.F.,A 60 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 21 19-03-2017
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 80 MASQUEFA, F.C.,A
PALLEJA, C.F.,A 32 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ODENA, C.E.,A 45 VALLS AT., C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 61 IGUALADA, C.F.,B
SUBURENSE, C.F.,A 12 BEGUES, C.F.,A
ABRERA, A.E,A 021 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Descansa
R
MOLINS DE REI, C.F.,A
Jornada 22 26-03-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 30 MASQUEFA, F.C.,A
VALLS AT., C.F.,A 210 PALLEJA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 91 ODENA, C.E.,A
BEGUES, C.F.,A 10 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 190 SUBURENSE, C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 65 ABRERA, A.E,A
Descansa
R
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 23 02-04-2017
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 19 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MASQUEFA, F.C.,A 10 VALLS AT., C.F.,A
PALLEJA, C.F.,A 20 IGUALADA, C.F.,B
ODENA, C.E.,A 02 BEGUES, C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 15 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
SUBURENSE, C.F.,A 56 MOLINS DE REI, C.F.,A
ABRERA, A.E,A
R
Descansa
Jornada 24 09-04-2017
VALLS AT., C.F.,A 38 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
IGUALADA, C.F.,B 40 MASQUEFA, F.C.,A
BEGUES, C.F.,A 18 PALLEJA, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 101 ODENA, C.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 35 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Descansa
R
SUBURENSE, C.F.,A
ABRERA, A.E,A 12 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 25 23-04-2017
VALLS AT., C.F.,A 63 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 41 IGUALADA, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,A 04 BEGUES, C.F.,A
PALLEJA, C.F.,A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
ODENA, C.E.,A 21 MOLINS DE REI, C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
R
Descansa
SUBURENSE, C.F.,A 74 ABRERA, A.E,A
Jornada 26 30-04-2017
IGUALADA, C.F.,B 61 VALLS AT., C.F.,A
BEGUES, C.F.,A 16 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 200 MASQUEFA, F.C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 46 PALLEJA, C.F.,A
Descansa
R
ODENA, C.E.,A
ABRERA, A.E,A 16 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 010 SUBURENSE, C.F.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.