Competició | TEMPORADA 2016-2017

lliga divisio honor alevi futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2016
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 65 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
SALOU, F.S.,A 101 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
MANRESA FUTBOL SALA,A 33 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 11 LES CORTS UBAE. A.E.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 37 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
BARÇA,A 90 SANT JULIA, C.E.,A
Jornada 2 01-10-2016
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 06 BARÇA,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 44 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 14 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 37 SALOU, F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 33 MANRESA FUTBOL SALA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 31 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
SANT JULIA, C.E.,A 24 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Jornada 3 08-10-2016
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 51 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 63 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 44 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
SALOU, F.S.,A 610 LES CORTS UBAE. A.E.,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 08 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 53 SANT JULIA, C.E.,A
BARÇA,A 120 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Jornada 4 15-10-2016
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 15 BARÇA,A
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 03 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 25 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 52 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 121 SALOU, F.S.,A
SANT JULIA, C.E.,A 45 MANRESA FUTBOL SALA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 24 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
Jornada 5 22-10-2016
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 81 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 42 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 14 LES CORTS UBAE. A.E.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 15 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
SALOU, F.S.,A 72 SANT JULIA, C.E.,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 82 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
BARÇA,A 61 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
Jornada 6 29-10-2016
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 07 BARÇA,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 25 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 23 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 24 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
SANT JULIA, C.E.,A 37 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 38 SALOU, F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 36 MANRESA FUTBOL SALA,A
Jornada 7 05-11-2016
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 57 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 72 LES CORTS UBAE. A.E.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 24 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 84 SANT JULIA, C.E.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 12 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
SALOU, F.S.,A 81 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
BARÇA,A 40 MANRESA FUTBOL SALA,A
Jornada 8 12-11-2016
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 28 BARÇA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 72 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 32 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
SANT JULIA, C.E.,A 33 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 43 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 30 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 54 SALOU, F.S.,A
Jornada 9 19-11-2016
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 28 LES CORTS UBAE. A.E.,A
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 28 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 62 SANT JULIA, C.E.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 33 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 71 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 15 MANRESA FUTBOL SALA,A
BARÇA,A 83 SALOU, F.S.,A
Jornada 10 26-11-2016
LES CORTS UBAE. A.E.,A 23 BARÇA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 80 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
SANT JULIA, C.E.,A 46 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 05 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 48 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 25 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
SALOU, F.S.,A 66 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
Jornada 11 03-12-2016
LES CORTS UBAE. A.E.,A 13 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 41 SANT JULIA, C.E.,A
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 23 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 121 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 14 MANRESA FUTBOL SALA,A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 76 SALOU, F.S.,A
BARÇA,A 22 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
Jornada 12 17-12-2016
BARÇA,A 70 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
SANT JULIA, C.E.,A 11 LES CORTS UBAE. A.E.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 43 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 22 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
MANRESA FUTBOL SALA,A 30 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
SALOU, F.S.,A 82 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 22 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
Jornada 13 14-01-2017
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 30 SANT JULIA, C.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 40 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 22 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 27 MANRESA FUTBOL SALA,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 121 SALOU, F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 14 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
BARÇA,A 50 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 21-01-2017
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 52 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 54 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 77 SALOU, F.S.,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 31 MANRESA FUTBOL SALA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 60 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 31 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
SANT JULIA, C.E.,A 05 BARÇA,A
Jornada 15 04-02-2017
BARÇA,A 41 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 22 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 52 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
SALOU, F.S.,A 86 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 23 LES CORTS UBAE. A.E.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 14 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 01 SANT JULIA, C.E.,A
Jornada 16 11-02-2017
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 33 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 25 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 18 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 24 SALOU, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 31 MANRESA FUTBOL SALA,A
SANT JULIA, C.E.,A 06 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 07 BARÇA,A
Jornada 17 18-02-2017
BARÇA,A 91 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 80 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 65 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 42 LES CORTS UBAE. A.E.,A
SALOU, F.S.,A 58 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 34 SANT JULIA, C.E.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 23 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Jornada 18 04-03-2017
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 36 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 62 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 33 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
SANT JULIA, C.E.,A 23 SALOU, F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 06 MANRESA FUTBOL SALA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 211 BARÇA,A
Jornada 19 18-03-2017
BARÇA,A 150 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 92 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 46 LES CORTS UBAE. A.E.,A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 44 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 41 SANT JULIA, C.E.,A
SALOU, F.S.,A 64 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 51 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
Jornada 20 25-03-2017
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 14 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 42 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
SANT JULIA, C.E.,A 47 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 16 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 43 SALOU, F.S.,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 03 BARÇA,A
Jornada 21 01-04-2017
BARÇA,A 82 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 08 LES CORTS UBAE. A.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 20 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 62 SANT JULIA, C.E.,A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 62 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 42 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
SALOU, F.S.,A 34 MANRESA FUTBOL SALA,A
Jornada 22 08-04-2017
LES CORTS UBAE. A.E.,A 62 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 22 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
SANT JULIA, C.E.,A 25 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 02 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 35 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 33 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
SALOU, F.S.,A 17 BARÇA,A
Jornada 23 22-04-2017
BARÇA,A 62 LES CORTS UBAE. A.E.,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 511 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 10 SANT JULIA, C.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 22 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 53 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 33 MANRESA FUTBOL SALA,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 44 SALOU, F.S.,A
Jornada 24 29-04-2017
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 23 LES CORTS UBAE. A.E.,A
SANT JULIA, C.E.,A 46 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 35 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 35 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 15 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
SALOU, F.S.,A 35 FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 27 BARÇA,A
Jornada 25 06-05-2017
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 26 BARÇA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 31 SANT JULIA, C.E.,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 22 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A 22 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 21 MANRESA FUTBOL SALA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 72 SALOU, F.S.,A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 45 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
Jornada 26 13-05-2017
SANT JULIA, C.E.,A 32 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 15 LES CORTS UBAE. A.E.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 23 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 92 C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club),A
SALOU, F.S.,A 411 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 82 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR,A 114 BARÇA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.