Competició | TEMPORADA 2016-2017

lliga divisio honor cadet futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2016
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 26 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 45 C.N. CALDES,F.S.,A
NATACIO SABADELL,A 54 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 43 SANT ANDREU, A.E.,A
AMPOSTA FS,A 93 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 312 BARÇA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 51 SANT JULIA, C.E.,A
Jornada 2 01-10-2016
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 42 LES CORTS UBAE. A.E.,A
C.N. CALDES,F.S.,A 46 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 43 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
SANT ANDREU, A.E.,A 38 NATACIO SABADELL,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 23 MANRESA FUTBOL SALA,A
BARÇA,A 91 AMPOSTA FS,A
SANT JULIA, C.E.,A 62 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Jornada 3 08-10-2016
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 132 C.N. CALDES,F.S.,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 32 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 66 SANT ANDREU, A.E.,A
NATACIO SABADELL,A 62 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 38 BARÇA,A
AMPOSTA FS,A 32 SANT JULIA, C.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 153 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Jornada 4 15-10-2016
C.N. CALDES,F.S.,A 311 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 46 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
SANT ANDREU, A.E.,A 12 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 34 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
BARÇA,A 61 NATACIO SABADELL,A
SANT JULIA, C.E.,A 32 MANRESA FUTBOL SALA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 44 AMPOSTA FS,A
Jornada 5 22-10-2016
C.N. CALDES,F.S.,A 73 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 54 SANT ANDREU, A.E.,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 41 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 110 BARÇA,A
NATACIO SABADELL,A 10 SANT JULIA, C.E.,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 103 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 60 AMPOSTA FS,A
Jornada 6 29-10-2016
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 27 LES CORTS UBAE. A.E.,A
SANT ANDREU, A.E.,A 25 C.N. CALDES,F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 25 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
BARÇA,A 21 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
SANT JULIA, C.E.,A 33 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 75 NATACIO SABADELL,A
AMPOSTA FS,A 32 MANRESA FUTBOL SALA,A
Jornada 7 05-11-2016
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 56 SANT ANDREU, A.E.,A
C.N. CALDES,F.S.,A 82 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 36 BARÇA,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 20 SANT JULIA, C.E.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 35 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
NATACIO SABADELL,A 43 AMPOSTA FS,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 82 MANRESA FUTBOL SALA,A
Jornada 8 12-11-2016
SANT ANDREU, A.E.,A 212 LES CORTS UBAE. A.E.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 05 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
BARÇA,A 63 C.N. CALDES,F.S.,A
SANT JULIA, C.E.,A 33 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 46 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
AMPOSTA FS,A 78 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 52 NATACIO SABADELL,A
Jornada 9 19-11-2016
SANT ANDREU, A.E.,A 94 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 02 BARÇA,A
C.N. CALDES,F.S.,A 34 SANT JULIA, C.E.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 60 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 34 AMPOSTA FS,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 33 MANRESA FUTBOL SALA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 53 NATACIO SABADELL,A
Jornada 10 26-11-2016
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 04 LES CORTS UBAE. A.E.,A
BARÇA,A 122 SANT ANDREU, A.E.,A
SANT JULIA, C.E.,A 59 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 34 C.N. CALDES,F.S.,A
AMPOSTA FS,A 64 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 37 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
NATACIO SABADELL,A 63 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
Jornada 11 03-12-2016
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 212 BARÇA,A
SANT ANDREU, A.E.,A 78 SANT JULIA, C.E.,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 42 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
C.N. CALDES,F.S.,A 94 AMPOSTA FS,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 71 MANRESA FUTBOL SALA,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 22 NATACIO SABADELL,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 45 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
Jornada 12 17-12-2016
LES CORTS UBAE. A.E.,A 21 BARÇA,A
SANT JULIA, C.E.,A 63 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 42 SANT ANDREU, A.E.,A
AMPOSTA FS,A 13 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 51 C.N. CALDES,F.S.,A
NATACIO SABADELL,A 96 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 47 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
Jornada 13 14-01-2017
BARÇA,A 101 SANT JULIA, C.E.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 03 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
SANT ANDREU, A.E.,A 63 AMPOSTA FS,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 23 MANRESA FUTBOL SALA,A
C.N. CALDES,F.S.,A 26 NATACIO SABADELL,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 111 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 46 LES CORTS UBAE. A.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 21-01-2017
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 72 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
C.N. CALDES,F.S.,A 54 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 56 NATACIO SABADELL,A
SANT ANDREU, A.E.,A 74 MANRESA FUTBOL SALA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 24 AMPOSTA FS,A
BARÇA,A 91 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
SANT JULIA, C.E.,A 17 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 15 04-02-2017
LES CORTS UBAE. A.E.,A 34 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 33 C.N. CALDES,F.S.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 37 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
NATACIO SABADELL,A 65 SANT ANDREU, A.E.,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 121 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
AMPOSTA FS,A 010 BARÇA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 26 SANT JULIA, C.E.,A
Jornada 16 11-02-2017
C.N. CALDES,F.S.,A 24 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 32 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
SANT ANDREU, A.E.,A 94 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 04 NATACIO SABADELL,A
BARÇA,A 121 MANRESA FUTBOL SALA,A
SANT JULIA, C.E.,A 54 AMPOSTA FS,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 35 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 17 18-02-2017
LES CORTS UBAE. A.E.,A 12 C.N. CALDES,F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 40 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 84 SANT ANDREU, A.E.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 42 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
NATACIO SABADELL,A 25 BARÇA,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 64 SANT JULIA, C.E.,A
AMPOSTA FS,A 54 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Jornada 18 04-03-2017
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 74 C.N. CALDES,F.S.,A
SANT ANDREU, A.E.,A 13 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 39 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
BARÇA,A 40 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
SANT JULIA, C.E.,A 26 NATACIO SABADELL,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 35 MANRESA FUTBOL SALA,A
AMPOSTA FS,A 010 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 19 18-03-2017
LES CORTS UBAE. A.E.,A 35 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
C.N. CALDES,F.S.,A 32 SANT ANDREU, A.E.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 110 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 11 BARÇA,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 22 SANT JULIA, C.E.,A
NATACIO SABADELL,A 64 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 62 AMPOSTA FS,A
Jornada 20 25-03-2017
SANT ANDREU, A.E.,A 63 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 17 C.N. CALDES,F.S.,A
BARÇA,A 92 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
SANT JULIA, C.E.,A 45 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 65 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
AMPOSTA FS,A 13 NATACIO SABADELL,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 43 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 21 01-04-2017
LES CORTS UBAE. A.E.,A 42 SANT ANDREU, A.E.,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 26 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
C.N. CALDES,F.S.,A 27 BARÇA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 82 SANT JULIA, C.E.,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 24 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 64 AMPOSTA FS,A
NATACIO SABADELL,A 57 MANRESA FUTBOL SALA,A
Jornada 22 08-04-2017
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 65 SANT ANDREU, A.E.,A
BARÇA,A 51 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
SANT JULIA, C.E.,A 53 C.N. CALDES,F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 25 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
AMPOSTA FS,A 36 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 62 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
NATACIO SABADELL,A 33 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 23 22-04-2017
LES CORTS UBAE. A.E.,A 71 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
SANT ANDREU, A.E.,A 07 BARÇA,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 33 SANT JULIA, C.E.,A
C.N. CALDES,F.S.,A 94 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 91 AMPOSTA FS,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 54 MANRESA FUTBOL SALA,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 24 NATACIO SABADELL,A
Jornada 24 29-04-2017
BARÇA,A 120 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
SANT JULIA, C.E.,A 41 SANT ANDREU, A.E.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 62 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
AMPOSTA FS,A 23 C.N. CALDES,F.S.,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 45 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
NATACIO SABADELL,A 43 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 02 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 25 06-05-2017
BARÇA,A 44 LES CORTS UBAE. A.E.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 02 SANT JULIA, C.E.,A
SANT ANDREU, A.E.,A 24 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 42 AMPOSTA FS,A
C.N. CALDES,F.S.,A 55 MANRESA FUTBOL SALA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 61 NATACIO SABADELL,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 34 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
Jornada 26 13-05-2017
SANT JULIA, C.E.,A 25 BARÇA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 41 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
AMPOSTA FS,A 36 SANT ANDREU, A.E.,A
MANRESA FUTBOL SALA,A 73 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
NATACIO SABADELL,A 94 C.N. CALDES,F.S.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 67 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 33 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.