Competició | TEMPORADA 2016-2017

lliga primera divisio juvenil futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2016
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 15 SANT CUGAT F.S,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 04 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
OLIMPIC FLORESTA,A 20 UNIO F.S. MOLLET,A
CASTELLAR, F.S.,A 23 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 23 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 41 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 21 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 2 15-10-2016
SANT CUGAT F.S,A 71 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 32 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
UNIO F.S. MOLLET,A 50 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 43 OLIMPIC FLORESTA,A
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 41 CASTELLAR, F.S.,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 30 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 22 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
Jornada 3 22-10-2016
SANT CUGAT F.S,A 91 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
UNIO F.S. MOLLET,A 32 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 67 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
OLIMPIC FLORESTA,A 52 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
CASTELLAR, F.S.,A 41 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 21 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 19 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
Jornada 4 29-10-2016
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 31 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
UNIO F.S. MOLLET,A 82 SANT CUGAT F.S,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 23 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 62 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 04 OLIMPIC FLORESTA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 31 CASTELLAR, F.S.,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 52 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
Jornada 5 05-11-2016
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 13 UNIO F.S. MOLLET,A
SANT CUGAT F.S,A 23 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 21 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 71 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
OLIMPIC FLORESTA,A 31 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CASTELLAR, F.S.,A 21 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 24 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
Jornada 6 12-11-2016
UNIO F.S. MOLLET,A 110 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 101 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 25 SANT CUGAT F.S,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 21 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 33 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 15 OLIMPIC FLORESTA,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 21 CASTELLAR, F.S.,A
Jornada 7 19-11-2016
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 52 UNIO F.S. MOLLET,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 36 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
SANT CUGAT F.S,A 63 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 22 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 41 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
OLIMPIC FLORESTA,A 50 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 23 CASTELLAR, F.S.,A
Jornada 8 26-11-2016
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 61 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 51 UNIO F.S. MOLLET,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 32 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 23 SANT CUGAT F.S,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 30 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 14 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
CASTELLAR, F.S.,A 11 OLIMPIC FLORESTA,A
Jornada 9 03-12-2016
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 57 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
UNIO F.S. MOLLET,A 40 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 11 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
SANT CUGAT F.S,A 60 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 50 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 52 CASTELLAR, F.S.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 25 OLIMPIC FLORESTA,A
Jornada 10 17-12-2016
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 82 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 52 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 15 UNIO F.S. MOLLET,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 52 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 25 SANT CUGAT F.S,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 21 CASTELLAR, F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 52 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 11 14-01-2017
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 52 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 13 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
UNIO F.S. MOLLET,A 33 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 35 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
SANT CUGAT F.S,A 32 CASTELLAR, F.S.,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 13 OLIMPIC FLORESTA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 34 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 12 21-01-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 25 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 42 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 35 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 42 UNIO F.S. MOLLET,A
CASTELLAR, F.S.,A 30 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
OLIMPIC FLORESTA,A 33 SANT CUGAT F.S,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 20 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 13 04-02-2017
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 51 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 12 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 62 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
UNIO F.S. MOLLET,A 44 CASTELLAR, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 02 OLIMPIC FLORESTA,A
SANT CUGAT F.S,A 81 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 12 CFS MANENT SANTA COLOMA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 11-02-2017
SANT CUGAT F.S,A 30 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 34 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
UNIO F.S. MOLLET,A 71 OLIMPIC FLORESTA,A
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 65 CASTELLAR, F.S.,A
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 41 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 44 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 71 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
Jornada 15 18-02-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 23 SANT CUGAT F.S,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 10 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 37 UNIO F.S. MOLLET,A
OLIMPIC FLORESTA,A 15 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
CASTELLAR, F.S.,A 53 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 13 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 23 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 16 04-03-2017
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 43 SANT CUGAT F.S,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 44 UNIO F.S. MOLLET,A
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 31 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 42 OLIMPIC FLORESTA,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 70 CASTELLAR, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 12 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 40 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
Jornada 17 18-03-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 16 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
SANT CUGAT F.S,A 44 UNIO F.S. MOLLET,A
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 52 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 60 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
OLIMPIC FLORESTA,A 33 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
CASTELLAR, F.S.,A 22 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 45 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
Jornada 18 25-03-2017
UNIO F.S. MOLLET,A 53 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 44 SANT CUGAT F.S,A
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 12 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 54 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 101 OLIMPIC FLORESTA,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 22 CASTELLAR, F.S.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 50 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
Jornada 19 01-04-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 26 UNIO F.S. MOLLET,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 35 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
SANT CUGAT F.S,A 52 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 41 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 00 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 02 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
CASTELLAR, F.S.,A 52 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
Jornada 20 08-04-2017
UNIO F.S. MOLLET,A 63 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 42 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 65 SANT CUGAT F.S,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 02 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 32 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 41 OLIMPIC FLORESTA,A
CASTELLAR, F.S.,A 81 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
Jornada 21 22-04-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 35 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
UNIO F.S. MOLLET,A 54 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 45 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
SANT CUGAT F.S,A 41 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 42 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 03 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
OLIMPIC FLORESTA,A 10 CASTELLAR, F.S.,A
Jornada 22 29-04-2017
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 66 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 27 UNIO F.S. MOLLET,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 73 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 35 SANT CUGAT F.S,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 31 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
CASTELLAR, F.S.,A 32 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
OLIMPIC FLORESTA,A 60 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
Jornada 23 06-05-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 16 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 31 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
UNIO F.S. MOLLET,A 23 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 14 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
SANT CUGAT F.S,A 42 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CASTELLAR, F.S.,A 33 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 42 OLIMPIC FLORESTA,A
Jornada 24 13-05-2017
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 25 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 41 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 32 UNIO F.S. MOLLET,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 40 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
CASTELLAR, F.S.,A 26 SANT CUGAT F.S,A
OLIMPIC FLORESTA,A 20 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 52 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
Jornada 25 20-05-2017
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 62 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
LLORET COSTA BRAVA CUFS,A 75 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Hierros Iserte CFS MONTCADA,B 34 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
UNIO F.S. MOLLET,A 93 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 12 CASTELLAR, F.S.,A
SANT CUGAT F.S,A 52 OLIMPIC FLORESTA,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 31 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 26 27-05-2017
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 32 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 43 LLORET COSTA BRAVA CUFS,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 51 Hierros Iserte CFS MONTCADA,B
CASTELLAR, F.S.,A 43 UNIO F.S. MOLLET,A
OLIMPIC FLORESTA,A 82 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 43 SANT CUGAT F.S,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 12 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.