Competició | TEMPORADA 2016-2017

lliga segona divisio alevi futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2016
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 24 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 63 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 40 FUTSAL TORDERA CLUB,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 51 CFS ARENYS DE MUNT,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 43 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
ATLÈTIC PREMIÀ,A 07 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CANET, F.S.,A 29 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
Jornada 2 15-10-2016
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 91 CANET, F.S.,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 83 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
FUTSAL TORDERA CLUB,A 22 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 06 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 19 BADALONA FUTSAL IRIS,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 14 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 81 ATLÈTIC PREMIÀ,A
Jornada 3 22-10-2016
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 77 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 33 FUTSAL TORDERA CLUB,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 04 CFS ARENYS DE MUNT,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 60 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B 92 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 65 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
CANET, F.S.,A 121 ATLÈTIC PREMIÀ,A
Jornada 4 29-10-2016
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 35 CANET, F.S.,A
FUTSAL TORDERA CLUB,A 38 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 33 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 41 PINEDA DE MAR, F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 13 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 42 BADALONA FUTSAL IRIS,B
ATLÈTIC PREMIÀ,A 01 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
Jornada 5 05-11-2016
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 86 FUTSAL TORDERA CLUB,A
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 01 CFS ARENYS DE MUNT,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 33 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 61 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 20 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B 81 ATLÈTIC PREMIÀ,A
CANET, F.S.,A 12 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
Jornada 6 12-11-2016
FUTSAL TORDERA CLUB,A 65 CANET, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 33 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 32 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 51 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 90 PINEDA DE MAR, F.S.,A
ATLÈTIC PREMIÀ,A 04 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 15 BADALONA FUTSAL IRIS,B
Jornada 7 19-11-2016
FUTSAL TORDERA CLUB,A 21 CFS ARENYS DE MUNT,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 74 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 81 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 24 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 62 ATLÈTIC PREMIÀ,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 82 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
CANET, F.S.,A 11 BADALONA FUTSAL IRIS,B
Jornada 8 26-11-2016
CFS ARENYS DE MUNT,A 57 CANET, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 50 FUTSAL TORDERA CLUB,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 37 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 41 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
ATLÈTIC PREMIÀ,A 12 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 44 PINEDA DE MAR, F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 22 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
Jornada 9 03-12-2016
CFS ARENYS DE MUNT,A 33 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
FUTSAL TORDERA CLUB,A 65 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 93 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 51 ATLÈTIC PREMIÀ,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 00 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 21 BADALONA FUTSAL IRIS,B
CANET, F.S.,A 44 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
Jornada 10 17-12-2016
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 21 CANET, F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 24 CFS ARENYS DE MUNT,A
FUTSAL TORDERA CLUB,A 47 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
ATLÈTIC PREMIÀ,A 15 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 83 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B 31 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 42 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 11 14-01-2017
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 42 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 64 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
FUTSAL TORDERA CLUB,A 42 ATLÈTIC PREMIÀ,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 33 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 71 BADALONA FUTSAL IRIS,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 17 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
CANET, F.S.,A 33 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 12 21-01-2017
CANET, F.S.,A 13 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 84 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
ATLÈTIC PREMIÀ,A 24 CFS ARENYS DE MUNT,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 13 FUTSAL TORDERA CLUB,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 21 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 30 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 32 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
Jornada 13 04-02-2017
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 24 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 42 ATLÈTIC PREMIÀ,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 23 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
FUTSAL TORDERA CLUB,A 13 BADALONA FUTSAL IRIS,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 37 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 72 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 41 CANET, F.S.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 11-02-2017
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 54 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 33 PINEDA DE MAR, F.S.,A
FUTSAL TORDERA CLUB,A 23 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 24 BADALONA FUTSAL IRIS,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 14 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 81 ATLÈTIC PREMIÀ,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 73 CANET, F.S.,A
Jornada 15 18-02-2017
CANET, F.S.,A 17 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 43 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 84 FUTSAL TORDERA CLUB,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 50 CFS ARENYS DE MUNT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 32 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 53 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
ATLÈTIC PREMIÀ,A 34 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
Jornada 16 04-03-2017
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 26 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
FUTSAL TORDERA CLUB,A 24 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
CFS ARENYS DE MUNT,A 51 PINEDA DE MAR, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 01 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 14 BADALONA FUTSAL IRIS,B
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 31 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
ATLÈTIC PREMIÀ,A 03 CANET, F.S.,A
Jornada 17 18-03-2017
CANET, F.S.,A 510 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 52 FUTSAL TORDERA CLUB,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 31 CFS ARENYS DE MUNT,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 20 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 51 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 34 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 51 ATLÈTIC PREMIÀ,A
Jornada 18 25-03-2017
FUTSAL TORDERA CLUB,A 69 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 44 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 43 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 42 PINEDA DE MAR, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 14 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
ATLÈTIC PREMIÀ,A 02 BADALONA FUTSAL IRIS,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 23 CANET, F.S.,A
Jornada 19 01-04-2017
CANET, F.S.,A 21 FUTSAL TORDERA CLUB,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 72 CFS ARENYS DE MUNT,A
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 22 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 42 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 211 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 103 ATLÈTIC PREMIÀ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 22 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
Jornada 20 08-04-2017
CFS ARENYS DE MUNT,A 13 FUTSAL TORDERA CLUB,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 96 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 01 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 54 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
ATLÈTIC PREMIÀ,A 22 PINEDA DE MAR, F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 26 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 02 CANET, F.S.,A
Jornada 21 22-04-2017
CANET, F.S.,A 31 CFS ARENYS DE MUNT,A
FUTSAL TORDERA CLUB,A 45 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 37 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 23 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 90 ATLÈTIC PREMIÀ,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 03 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 31 BADALONA FUTSAL IRIS,B
Jornada 22 29-04-2017
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 50 CFS ARENYS DE MUNT,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 54 FUTSAL TORDERA CLUB,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 84 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
ATLÈTIC PREMIÀ,A 04 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 110 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B 31 PINEDA DE MAR, F.S.,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 70 CANET, F.S.,A
Jornada 23 06-05-2017
CANET, F.S.,A 33 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
CFS ARENYS DE MUNT,A 61 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 61 FUTSAL TORDERA CLUB,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 61 ATLÈTIC PREMIÀ,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 03 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 25 BADALONA FUTSAL IRIS,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 17 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
Jornada 24 13-05-2017
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 25 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 92 CFS ARENYS DE MUNT,A
ATLÈTIC PREMIÀ,A 02 FUTSAL TORDERA CLUB,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 87 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 01 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 40 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 43 CANET, F.S.,A
Jornada 25 20-05-2017
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 23 CANET, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 43 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
CFS ARENYS DE MUNT,A 20 ATLÈTIC PREMIÀ,A
FUTSAL TORDERA CLUB,A 610 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 53 BADALONA FUTSAL IRIS,B
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 43 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 13 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 26 27-05-2017
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 101 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
ATLÈTIC PREMIÀ,A 08 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 13 CFS ARENYS DE MUNT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 56 FUTSAL TORDERA CLUB,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 104 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 35 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CANET, F.S.,A 22 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.