Competició | TEMPORADA 2016-2017

lliga segona divisio infantil futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2016
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 71 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 122 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,B 21 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 20 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 48 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 13 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 74 BLANESPORT 83, F.S.,A
Jornada 2 15-10-2016
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 15 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 212 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 73 PINEDA DE MAR, F.S.,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 42 RUBI C.E.F.S.,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 63 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 61 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
BLANESPORT 83, F.S.,A 37 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
Jornada 3 22-10-2016
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 61 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 21 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 02 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
RUBI C.E.F.S.,B 13 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 31 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 32 BLANESPORT 83, F.S.,A
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 73 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
Jornada 4 29-10-2016
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 110 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 30 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 33 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 35 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 22 RUBI C.E.F.S.,B
BLANESPORT 83, F.S.,A 56 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 101 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
Jornada 5 05-11-2016
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 06 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 25 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 44 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 34 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
RUBI C.E.F.S.,B 28 BLANESPORT 83, F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 42 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 82 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
Jornada 6 12-11-2016
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 12 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 131 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 20 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 14 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 47 PINEDA DE MAR, F.S.,A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 22 RUBI C.E.F.S.,B
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 54 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
Jornada 7 19-11-2016
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 33 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 15 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 13 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 62 BLANESPORT 83, F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 33 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,B 34 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 55 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
Jornada 8 26-11-2016
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 32 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 11 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 92 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 43 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 34 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 32 PINEDA DE MAR, F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 00 RUBI C.E.F.S.,B
Jornada 9 03-12-2016
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 14 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 73 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 216 BLANESPORT 83, F.S.,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 14 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 62 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
PINEDA DE MAR, F.S.,A 14 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 41 RUBI C.E.F.S.,B
Jornada 10 17-12-2016
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 53 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 44 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
BLANESPORT 83, F.S.,A 00 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 61 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 23 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 35 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
RUBI C.E.F.S.,B 04 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 11 14-01-2017
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 33 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 64 BLANESPORT 83, F.S.,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 32 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 35 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 43 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 44 RUBI C.E.F.S.,B
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 40 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 12 21-01-2017
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 44 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
BLANESPORT 83, F.S.,A 64 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 42 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 28 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 40 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,B 40 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 35 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
Jornada 13 04-02-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 46 BLANESPORT 83, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 12 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 62 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 23 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 34 RUBI C.E.F.S.,B
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 22 PINEDA DE MAR, F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 12 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 11-02-2017
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 46 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 52 PINEDA DE MAR, F.S.,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 13 RUBI C.E.F.S.,B
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 54 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 32 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 44 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 15 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 15 18-02-2017
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 11 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 75 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 14 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
RUBI C.E.F.S.,B 32 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 71 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 28 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 45 BLANESPORT 83, F.S.,A
Jornada 16 04-03-2017
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 28 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 25 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 43 PINEDA DE MAR, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 41 RUBI C.E.F.S.,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 14 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 74 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 34 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 17 18-03-2017
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 91 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 41 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 92 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 13 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
RUBI C.E.F.S.,B 55 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 52 BLANESPORT 83, F.S.,A
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 45 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
Jornada 18 25-03-2017
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 101 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 22 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 52 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 72 PINEDA DE MAR, F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 22 RUBI C.E.F.S.,B
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 25 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 610 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 19 01-04-2017
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 11 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 57 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 12 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 31 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 108 BLANESPORT 83, F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,B 32 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 20 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
Jornada 20 08-04-2017
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 42 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 90 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 13 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 34 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 53 PINEDA DE MAR, F.S.,A
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 41 RUBI C.E.F.S.,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 14 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 21 22-04-2017
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 22 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 24 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 46 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 76 BLANESPORT 83, F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 43 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 40 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
RUBI C.E.F.S.,B 32 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
Jornada 22 29-04-2017
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 31 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 34 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 143 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 32 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 18 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 73 PINEDA DE MAR, F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,B 04 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 23 06-05-2017
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 13 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 13 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 53 BLANESPORT 83, F.S.,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 37 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 52 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 41 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 04 RUBI C.E.F.S.,B
Jornada 24 13-05-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 23 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
BLANESPORT 83, F.S.,A 57 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 21 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 65 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 51 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
RUBI C.E.F.S.,B 33 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 45 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 25 20-05-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 05 RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 56 BLANESPORT 83, F.S.,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,B 33 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 32 C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 24 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 13 RUBI C.E.F.S.,B
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 51 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 26 27-05-2017
BLANESPORT 83, F.S.,A 64 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A 32 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
C.E.T. 10, FS (Adela Trenquelleón),C 33 FUTSAL MATARÓ C.E.,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 42 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
RUBI C.E.F.S.,B 50 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 30 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 42 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.