Competició | TEMPORADA 2016-2017

lliga tercera divisio cadet futbol sala | grup 3

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2016
C.N. CALDES,F.S.,C 13 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
VACARISSES, C.E.,A 41 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
OLIMPYC FLORESTA FS,B 66 SANT ANDREU, A.E.,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 50 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
CFS CASTELLTERÇOL ,A 211 UNIO F.S. MOLLET,B
SANT CUGAT F.S.,B 51 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
RIPOLLET F.S.,C 33 CASTELLAR, F.S.,B
Jornada 2 15-10-2016
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 64 RIPOLLET F.S.,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 12 C.N. CALDES,F.S.,C
SANT ANDREU, A.E.,A 12 VACARISSES, C.E.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 03 OLIMPYC FLORESTA FS,B
UNIO F.S. MOLLET,B 113 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 32 CFS CASTELLTERÇOL ,A
CASTELLAR, F.S.,B 24 SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 3 22-10-2016
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 34 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
C.N. CALDES,F.S.,C 24 SANT ANDREU, A.E.,A
VACARISSES, C.E.,A 23 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
OLIMPYC FLORESTA FS,B 61 UNIO F.S. MOLLET,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 62 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 52 CASTELLAR, F.S.,B
RIPOLLET F.S.,C 37 SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 4 29-10-2016
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 72 RIPOLLET F.S.,C
SANT ANDREU, A.E.,A 60 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 35 C.N. CALDES,F.S.,C
UNIO F.S. MOLLET,B 22 VACARISSES, C.E.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 23 OLIMPYC FLORESTA FS,B
CASTELLAR, F.S.,B 16 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
SANT CUGAT F.S.,B 21 CFS CASTELLTERÇOL ,A
Jornada 5 05-11-2016
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 72 SANT ANDREU, A.E.,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 42 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
C.N. CALDES,F.S.,C 71 UNIO F.S. MOLLET,B
VACARISSES, C.E.,A 44 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
OLIMPYC FLORESTA FS,B 50 CASTELLAR, F.S.,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 02 SANT CUGAT F.S.,B
RIPOLLET F.S.,C 24 CFS CASTELLTERÇOL ,A
Jornada 6 12-11-2016
SANT ANDREU, A.E.,A 60 RIPOLLET F.S.,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 11 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
UNIO F.S. MOLLET,B 16 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 02 C.N. CALDES,F.S.,C
CASTELLAR, F.S.,B 27 VACARISSES, C.E.,A
SANT CUGAT F.S.,B 21 OLIMPYC FLORESTA FS,B
CFS CASTELLTERÇOL ,A 22 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
Jornada 7 19-11-2016
SANT ANDREU, A.E.,A 22 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 130 UNIO F.S. MOLLET,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 14 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
C.N. CALDES,F.S.,C 71 CASTELLAR, F.S.,B
VACARISSES, C.E.,A 21 SANT CUGAT F.S.,B
OLIMPYC FLORESTA FS,B 110 CFS CASTELLTERÇOL ,A
RIPOLLET F.S.,C 29 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
Jornada 8 26-11-2016
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 23 RIPOLLET F.S.,C
UNIO F.S. MOLLET,B 07 SANT ANDREU, A.E.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 34 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
CASTELLAR, F.S.,B 23 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
SANT CUGAT F.S.,B 34 C.N. CALDES,F.S.,C
CFS CASTELLTERÇOL ,A 41 VACARISSES, C.E.,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 50 OLIMPYC FLORESTA FS,B
Jornada 9 03-12-2016
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 31 UNIO F.S. MOLLET,B
SANT ANDREU, A.E.,A 14 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 68 CASTELLAR, F.S.,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 01 SANT CUGAT F.S.,B
C.N. CALDES,F.S.,C 64 CFS CASTELLTERÇOL ,A
VACARISSES, C.E.,A 35 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
RIPOLLET F.S.,C 41 OLIMPYC FLORESTA FS,B
Jornada 10 17-12-2016
UNIO F.S. MOLLET,B 33 RIPOLLET F.S.,C
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 41 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
CASTELLAR, F.S.,B 33 SANT ANDREU, A.E.,A
SANT CUGAT F.S.,B 21 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
CFS CASTELLTERÇOL ,A 34 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 52 C.N. CALDES,F.S.,C
OLIMPYC FLORESTA FS,B 04 VACARISSES, C.E.,A
Jornada 11 14-01-2017
UNIO F.S. MOLLET,B 25 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 22 CASTELLAR, F.S.,B
SANT ANDREU, A.E.,A 02 SANT CUGAT F.S.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 56 CFS CASTELLTERÇOL ,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 14 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
C.N. CALDES,F.S.,C 61 OLIMPYC FLORESTA FS,B
RIPOLLET F.S.,C 03 VACARISSES, C.E.,A
Jornada 12 21-01-2017
RIPOLLET F.S.,C 13 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
CASTELLAR, F.S.,B 62 UNIO F.S. MOLLET,B
SANT CUGAT F.S.,B 31 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
CFS CASTELLTERÇOL ,A 42 SANT ANDREU, A.E.,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 63 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
OLIMPYC FLORESTA FS,B 64 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
VACARISSES, C.E.,A 25 C.N. CALDES,F.S.,C
Jornada 13 04-02-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 12 CASTELLAR, F.S.,B
UNIO F.S. MOLLET,B 014 SANT CUGAT F.S.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 13 CFS CASTELLTERÇOL ,A
SANT ANDREU, A.E.,A 04 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 22 OLIMPYC FLORESTA FS,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 23 VACARISSES, C.E.,A
C.N. CALDES,F.S.,C 40 RIPOLLET F.S.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 11-02-2017
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 34 C.N. CALDES,F.S.,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 41 VACARISSES, C.E.,A
SANT ANDREU, A.E.,A 41 OLIMPYC FLORESTA FS,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 23 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
UNIO F.S. MOLLET,B 05 CFS CASTELLTERÇOL ,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 12 SANT CUGAT F.S.,B
CASTELLAR, F.S.,B 36 RIPOLLET F.S.,C
Jornada 15 18-02-2017
RIPOLLET F.S.,C 13 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
C.N. CALDES,F.S.,C 11 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
VACARISSES, C.E.,A 41 SANT ANDREU, A.E.,A
OLIMPYC FLORESTA FS,B 53 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 130 UNIO F.S. MOLLET,B
CFS CASTELLTERÇOL ,A 84 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
SANT CUGAT F.S.,B 60 CASTELLAR, F.S.,B
Jornada 16 04-03-2017
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 33 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
SANT ANDREU, A.E.,A 31 C.N. CALDES,F.S.,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 12 VACARISSES, C.E.,A
UNIO F.S. MOLLET,B 46 OLIMPYC FLORESTA FS,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 24 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
CASTELLAR, F.S.,B 24 CFS CASTELLTERÇOL ,A
SANT CUGAT F.S.,B 93 RIPOLLET F.S.,C
Jornada 17 18-03-2017
RIPOLLET F.S.,C 39 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 22 SANT ANDREU, A.E.,A
C.N. CALDES,F.S.,C 71 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
VACARISSES, C.E.,A 70 UNIO F.S. MOLLET,B
OLIMPYC FLORESTA FS,B 33 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 50 CASTELLAR, F.S.,B
CFS CASTELLTERÇOL ,A 11 SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 18 25-03-2017
SANT ANDREU, A.E.,A 32 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 42 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
UNIO F.S. MOLLET,B 68 C.N. CALDES,F.S.,C
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 32 VACARISSES, C.E.,A
CASTELLAR, F.S.,B 33 OLIMPYC FLORESTA FS,B
SANT CUGAT F.S.,B 12 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 100 RIPOLLET F.S.,C
Jornada 19 01-04-2017
RIPOLLET F.S.,C 24 SANT ANDREU, A.E.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 12 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 60 UNIO F.S. MOLLET,B
C.N. CALDES,F.S.,C 104 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
VACARISSES, C.E.,A 30 CASTELLAR, F.S.,B
OLIMPYC FLORESTA FS,B 43 SANT CUGAT F.S.,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 31 CFS CASTELLTERÇOL ,A
Jornada 20 08-04-2017
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 11 SANT ANDREU, A.E.,A
UNIO F.S. MOLLET,B 66 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 51 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
CASTELLAR, F.S.,B 34 C.N. CALDES,F.S.,C
SANT CUGAT F.S.,B 22 VACARISSES, C.E.,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 40 OLIMPYC FLORESTA FS,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 120 RIPOLLET F.S.,C
Jornada 21 22-04-2017
RIPOLLET F.S.,C 54 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
SANT ANDREU, A.E.,A 111 UNIO F.S. MOLLET,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 41 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 54 CASTELLAR, F.S.,B
C.N. CALDES,F.S.,C 23 SANT CUGAT F.S.,B
VACARISSES, C.E.,A 20 CFS CASTELLTERÇOL ,A
OLIMPYC FLORESTA FS,B 15 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
Jornada 22 29-04-2017
UNIO F.S. MOLLET,B 12 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 22 SANT ANDREU, A.E.,A
CASTELLAR, F.S.,B 13 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
SANT CUGAT F.S.,B 61 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 41 C.N. CALDES,F.S.,C
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 52 VACARISSES, C.E.,A
OLIMPYC FLORESTA FS,B 54 RIPOLLET F.S.,C
Jornada 23 06-05-2017
RIPOLLET F.S.,C 60 UNIO F.S. MOLLET,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 43 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
SANT ANDREU, A.E.,A 31 CASTELLAR, F.S.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 26 SANT CUGAT F.S.,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 19 CFS CASTELLTERÇOL ,A
C.N. CALDES,F.S.,C 12 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
VACARISSES, C.E.,A 30 OLIMPYC FLORESTA FS,B
Jornada 24 13-05-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 82 UNIO F.S. MOLLET,B
CASTELLAR, F.S.,B 31 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
SANT CUGAT F.S.,B 22 SANT ANDREU, A.E.,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 32 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 33 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
OLIMPYC FLORESTA FS,B 32 C.N. CALDES,F.S.,C
VACARISSES, C.E.,A 80 RIPOLLET F.S.,C
Jornada 25 20-05-2017
CFS MANENT SANTA COLOMA,A 73 RIPOLLET F.S.,C
UNIO F.S. MOLLET,B 25 CASTELLAR, F.S.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 17 SANT CUGAT F.S.,B
SANT ANDREU, A.E.,A 23 CFS CASTELLTERÇOL ,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 67 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 92 OLIMPYC FLORESTA FS,B
C.N. CALDES,F.S.,C 25 VACARISSES, C.E.,A
Jornada 26 27-05-2017
CASTELLAR, F.S.,B 37 CFS MANENT SANTA COLOMA,A
SANT CUGAT F.S.,B 150 UNIO F.S. MOLLET,B
CFS CASTELLTERÇOL ,A 52 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 31 SANT ANDREU, A.E.,A
OLIMPYC FLORESTA FS,B 12 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
VACARISSES, C.E.,A 31 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
RIPOLLET F.S.,C 33 C.N. CALDES,F.S.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.