Competició | TEMPORADA 2016-2017

lliga tercera divisio cadet futbol sala | grup 4

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

>
Jornada 1 08-10-2016
ESTEL VALLSECA,A 41 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 81 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
SANT ANDREU, A.E.,C
R
Descansa
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 41 ARRELS, A.E.F.S.,B
SANT CUGAT F.S.,D 52 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 72 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
BADALONA FUTSAL IRIS,C 23 AECS L'HOSPITALET,B
Jornada 2 15-10-2016
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 21 BADALONA FUTSAL IRIS,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 14 ESTEL VALLSECA,A
Descansa
R
CFS MANENT SANTA COLOMA,C
ARRELS, A.E.F.S.,B 32 SANT ANDREU, A.E.,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 32 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 62 SANT CUGAT F.S.,D
AECS L'HOSPITALET,B 51 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
>
Jornada 3 22-10-2016
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 90 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
ESTEL VALLSECA,A
R
Descansa
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 32 ARRELS, A.E.F.S.,B
SANT ANDREU, A.E.,C 05 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 54 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
SANT CUGAT F.S.,D 33 AECS L'HOSPITALET,B
BADALONA FUTSAL IRIS,C 66 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
Jornada 4 29-10-2016
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 28 BADALONA FUTSAL IRIS,C
Descansa
R
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
ARRELS, A.E.F.S.,B 44 ESTEL VALLSECA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 31 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 35 SANT ANDREU, A.E.,C
AECS L'HOSPITALET,B 22 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 34 SANT CUGAT F.S.,D
>
Jornada 5 05-11-2016
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
R
Descansa
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 22 ARRELS, A.E.F.S.,B
ESTEL VALLSECA,A 91 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 21 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
SANT ANDREU, A.E.,C 16 AECS L'HOSPITALET,B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 12 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,C 64 SANT CUGAT F.S.,D
Jornada 6 12-11-2016
Descansa
R
BADALONA FUTSAL IRIS,C
ARRELS, A.E.F.S.,B 81 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 32 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 36 ESTEL VALLSECA,A
AECS L'HOSPITALET,B 80 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 31 SANT ANDREU, A.E.,C
SANT CUGAT F.S.,D 52 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
Jornada 7 19-11-2016
Descansa
R
ARRELS, A.E.F.S.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 36 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 70 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
ESTEL VALLSECA,A 63 AECS L'HOSPITALET,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 33 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
SANT ANDREU, A.E.,C 28 SANT CUGAT F.S.,D
BADALONA FUTSAL IRIS,C 53 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
>
Jornada 8 26-11-2016
ARRELS, A.E.F.S.,B 13 BADALONA FUTSAL IRIS,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
R
Descansa
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 35 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
AECS L'HOSPITALET,B 10 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 33 ESTEL VALLSECA,A
SANT CUGAT F.S.,D 54 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 63 SANT ANDREU, A.E.,C
Jornada 9 03-12-2016
ARRELS, A.E.F.S.,B 33 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Descansa
R
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 13 AECS L'HOSPITALET,B
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 22 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
ESTEL VALLSECA,A 82 SANT CUGAT F.S.,D
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 12 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 50 SANT ANDREU, A.E.,C
>
Jornada 10 17-12-2016
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 13 BADALONA FUTSAL IRIS,C
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 05 ARRELS, A.E.F.S.,B
AECS L'HOSPITALET,B
R
Descansa
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 80 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
SANT CUGAT F.S.,D 11 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 35 ESTEL VALLSECA,A
SANT ANDREU, A.E.,C 30 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
Jornada 11 14-01-2017
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 41 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
ARRELS, A.E.F.S.,B 34 AECS L'HOSPITALET,B
Descansa
R
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 28 SANT CUGAT F.S.,D
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 41 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
ESTEL VALLSECA,A 64 SANT ANDREU, A.E.,C
BADALONA FUTSAL IRIS,C 50 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
>
Jornada 12 21-01-2017
BADALONA FUTSAL IRIS,C 83 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
AECS L'HOSPITALET,B 61 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 50 ARRELS, A.E.F.S.,B
SANT CUGAT F.S.,D
R
Descansa
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 42 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
SANT ANDREU, A.E.,C 36 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 16 ESTEL VALLSECA,A
Jornada 13 04-02-2017
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 16 AECS L'HOSPITALET,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 16 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
ARRELS, A.E.F.S.,B 44 SANT CUGAT F.S.,D
Descansa
R
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 411 SANT ANDREU, A.E.,C
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 50 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
ESTEL VALLSECA,A 01 BADALONA FUTSAL IRIS,C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 11-02-2017
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 20 ESTEL VALLSECA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 27 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
Descansa
R
SANT ANDREU, A.E.,C
ARRELS, A.E.F.S.,B 21 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 35 SANT CUGAT F.S.,D
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 39 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
AECS L'HOSPITALET,B 13 BADALONA FUTSAL IRIS,C
>
Jornada 15 18-02-2017
BADALONA FUTSAL IRIS,C 14 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
ESTEL VALLSECA,A 30 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
CFS MANENT SANTA COLOMA,C
R
Descansa
SANT ANDREU, A.E.,C 34 ARRELS, A.E.F.S.,B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 32 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
SANT CUGAT F.S.,D 60 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 33 AECS L'HOSPITALET,B
Jornada 16 04-03-2017
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 06 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
Descansa
R
ESTEL VALLSECA,A
ARRELS, A.E.F.S.,B 25 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 35 SANT ANDREU, A.E.,C
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 16 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
AECS L'HOSPITALET,B 36 SANT CUGAT F.S.,D
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 41 BADALONA FUTSAL IRIS,C
>
Jornada 17 18-03-2017
BADALONA FUTSAL IRIS,C 62 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
R
Descansa
ESTEL VALLSECA,A 31 ARRELS, A.E.F.S.,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 42 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
SANT ANDREU, A.E.,C 52 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 11 AECS L'HOSPITALET,B
SANT CUGAT F.S.,D 22 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
Jornada 18 25-03-2017
Descansa
R
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
ARRELS, A.E.F.S.,B 25 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 24 ESTEL VALLSECA,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 04 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
AECS L'HOSPITALET,B 72 SANT ANDREU, A.E.,C
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 02 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
SANT CUGAT F.S.,D 42 BADALONA FUTSAL IRIS,C
>
Jornada 19 01-04-2017
BADALONA FUTSAL IRIS,C
R
Descansa
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 23 ARRELS, A.E.F.S.,B
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 43 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
ESTEL VALLSECA,A 91 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 03 AECS L'HOSPITALET,B
SANT ANDREU, A.E.,C 38 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 22 SANT CUGAT F.S.,D
>
Jornada 20 08-04-2017
ARRELS, A.E.F.S.,B
R
Descansa
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 23 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 34 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
AECS L'HOSPITALET,B 23 ESTEL VALLSECA,A
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 52 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
SANT CUGAT F.S.,D 15 SANT ANDREU, A.E.,C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 33 BADALONA FUTSAL IRIS,C
Jornada 21 22-04-2017
BADALONA FUTSAL IRIS,C 52 ARRELS, A.E.F.S.,B
Descansa
R
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 12 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 22 AECS L'HOSPITALET,B
ESTEL VALLSECA,A 72 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 31 SANT CUGAT F.S.,D
SANT ANDREU, A.E.,C 23 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
>
Jornada 22 29-04-2017
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 19 ARRELS, A.E.F.S.,B
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
R
Descansa
AECS L'HOSPITALET,B 40 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 29 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
SANT CUGAT F.S.,D 04 ESTEL VALLSECA,A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 23 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
SANT ANDREU, A.E.,C 08 BADALONA FUTSAL IRIS,C
Jornada 23 06-05-2017
BADALONA FUTSAL IRIS,C 44 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
ARRELS, A.E.F.S.,B 15 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
Descansa
R
AECS L'HOSPITALET,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 15 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 21 SANT CUGAT F.S.,D
ESTEL VALLSECA,A 11 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 51 SANT ANDREU, A.E.,C
>
Jornada 24 13-05-2017
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 34 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
AECS L'HOSPITALET,B 20 ARRELS, A.E.F.S.,B
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
R
Descansa
SANT CUGAT F.S.,D 53 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A 43 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
SANT ANDREU, A.E.,C 37 ESTEL VALLSECA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 31 BADALONA FUTSAL IRIS,C
Jornada 25 20-05-2017
CFS LA UNION SANTA COLOMA,C 14 BADALONA FUTSAL IRIS,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 12 AECS L'HOSPITALET,B
ARRELS, A.E.F.S.,B 43 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B
Descansa
R
SANT CUGAT F.S.,D
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D 25 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
AEE INSTITUT MONTSERRAT,A 53 SANT ANDREU, A.E.,C
ESTEL VALLSECA,A 81 CFS MANENT SANTA COLOMA,C
>
Jornada 26 27-05-2017
AECS L'HOSPITALET,B 41 CFS LA UNION SANTA COLOMA,C
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,B 71 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
SANT CUGAT F.S.,D 44 ARRELS, A.E.F.S.,B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
R
Descansa
SANT ANDREU, A.E.,C 57 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,D
CFS MANENT SANTA COLOMA,C 14 AEE INSTITUT MONTSERRAT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 11 ESTEL VALLSECA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.