Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
SITGES, U.E.,F 3 8 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 1 13 RIBES, C.D.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,D 1 10 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
LA GRANADA, C.F.,A 0 10 SANT SADURNI, U.E.,D
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 1 6 CUBELLES, C.F.,F
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 3 7 BASE TORRELLES, C.F.,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A 2 7 VILANOVA GELTRU C.F.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,C 3 11 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 215-10-2017
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 13 0 BASE OLERDOLA, C.E.,C
RIBES, C.D.,C 6 0 SITGES, U.E.,F
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 2 3 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
SANT SADURNI, U.E.,D 14 1 BLANCA SUBUR, C.F.,D
CUBELLES, C.F.,F 2 2 LA GRANADA, C.F.,A
BASE TORRELLES, C.F.,A 10 1 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,D 8 1 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
MARTINENCA, U.E.,A 9 5 PATI SANT RAMON CLUB ,A
Jornada 322-10-2017
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 3 4 RIBES, C.D.,C
SITGES, U.E.,F 6 7 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 0 2 SANT SADURNI, U.E.,D
BLANCA SUBUR, C.F.,D 2 2 CUBELLES, C.F.,F
LA GRANADA, C.F.,A 2 11 BASE TORRELLES, C.F.,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 2 10 VILANOVA GELTRU C.F.,D
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 4 4 MARTINENCA, U.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C 0 5 PATI SANT RAMON CLUB ,A
Jornada 429-10-2017
RIBES, C.D.,C 11 0 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 3 15 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SANT SADURNI, U.E.,D 12 1 SITGES, U.E.,F
CUBELLES, C.F.,F 0 1 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
BASE TORRELLES, C.F.,A 10 0 BLANCA SUBUR, C.F.,D
VILANOVA GELTRU C.F.,D 6 2 LA GRANADA, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 5 2 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
PATI SANT RAMON CLUB ,A 5 6 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Jornada 505-11-2017
RIBES, C.D.,C 6 4 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 4 6 SANT SADURNI, U.E.,D
SITGES, U.E.,F 0 5 CUBELLES, C.F.,F
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 3 8 BASE TORRELLES, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D 3 8 VILANOVA GELTRU C.F.,D
LA GRANADA, C.F.,A 4 10 MARTINENCA, U.E.,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 3 6 PATI SANT RAMON CLUB ,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C 1 3 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Jornada 612-11-2017
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 5 4 BASE OLERDOLA, C.E.,C
SANT SADURNI, U.E.,D 5 1 RIBES, C.D.,C
CUBELLES, C.F.,F 0 8 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
BASE TORRELLES, C.F.,A 7 1 SITGES, U.E.,F
VILANOVA GELTRU C.F.,D 3 1 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
MARTINENCA, U.E.,A 18 0 BLANCA SUBUR, C.F.,D
PATI SANT RAMON CLUB ,A 4 10 LA GRANADA, C.F.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 3 2 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
Jornada 719-11-2017
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 0 12 SANT SADURNI, U.E.,D
RIBES, C.D.,C 6 2 CUBELLES, C.F.,F
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 2 2 BASE TORRELLES, C.F.,A
SITGES, U.E.,F 3 10 VILANOVA GELTRU C.F.,D
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 0 3 MARTINENCA, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D 2 9 PATI SANT RAMON CLUB ,A
LA GRANADA, C.F.,A 2 2 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C 1 3 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
Jornada 826-11-2017
SANT SADURNI, U.E.,D 9 0 BASE OLERDOLA, C.E.,C
CUBELLES, C.F.,F 1 2 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
BASE TORRELLES, C.F.,A 6 2 RIBES, C.D.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,D 3 4 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
MARTINENCA, U.E.,A 10 2 SITGES, U.E.,F
PATI SANT RAMON CLUB ,A 3 6 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 1 2 BLANCA SUBUR, C.F.,D
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 2 3 LA GRANADA, C.F.,A
Jornada 903-12-2017
SANT SADURNI, U.E.,D 8 1 CUBELLES, C.F.,F
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 2 8 BASE TORRELLES, C.F.,A
RIBES, C.D.,C 5 1 VILANOVA GELTRU C.F.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 3 4 MARTINENCA, U.E.,A
SITGES, U.E.,F 7 7 PATI SANT RAMON CLUB ,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 7 0 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D 4 2 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,C 2 5 LA GRANADA, C.F.,A
Jornada 1017-12-2017
CUBELLES, C.F.,F 3 0 BASE OLERDOLA, C.E.,C
BASE TORRELLES, C.F.,A 1 5 SANT SADURNI, U.E.,D
VILANOVA GELTRU C.F.,D 4 2 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
MARTINENCA, U.E.,A 4 3 RIBES, C.D.,C
PATI SANT RAMON CLUB ,A 1 8 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 0 1 SITGES, U.E.,F
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 1 4 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
LA GRANADA, C.F.,A 3 5 BLANCA SUBUR, C.F.,D
Jornada 1114-01-2018
CUBELLES, C.F.,F 0 4 BASE TORRELLES, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,D 5 4 VILANOVA GELTRU C.F.,D
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 5 8 MARTINENCA, U.E.,A
RIBES, C.D.,C 7 4 PATI SANT RAMON CLUB ,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 5 4 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
SITGES, U.E.,F 2 3 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 8 3 LA GRANADA, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C 5 2 BLANCA SUBUR, C.F.,D
Jornada 1221-01-2018
BASE TORRELLES, C.F.,A 10 1 BASE OLERDOLA, C.E.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,D 6 3 CUBELLES, C.F.,F
MARTINENCA, U.E.,A 5 7 SANT SADURNI, U.E.,D
PATI SANT RAMON CLUB ,A 7 7 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 2 9 RIBES, C.D.,C
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 2 7 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
LA GRANADA, C.F.,A 2 8 SITGES, U.E.,F
BLANCA SUBUR, C.F.,D 5 1 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 1328-01-2018
BASE TORRELLES, C.F.,A 4 0 VILANOVA GELTRU C.F.,D
CUBELLES, C.F.,F 1 3 MARTINENCA, U.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,D 9 1 PATI SANT RAMON CLUB ,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 13 2 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
RIBES, C.D.,C 12 2 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 5 2 LA GRANADA, C.F.,A
SITGES, U.E.,F 5 4 BLANCA SUBUR, C.F.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,C 2 3 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 1404-02-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,C 1 9 VILANOVA GELTRU C.F.,D
MARTINENCA, U.E.,A 4 1 BASE TORRELLES, C.F.,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A 4 5 CUBELLES, C.F.,F
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 1 14 SANT SADURNI, U.E.,D
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 2 9 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
LA GRANADA, C.F.,A 2 4 RIBES, C.D.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,D 3 8 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 3 6 SITGES, U.E.,F
Jornada 1518-02-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,D 4 3 MARTINENCA, U.E.,A
BASE TORRELLES, C.F.,A 11 5 PATI SANT RAMON CLUB ,A
CUBELLES, C.F.,F 3 2 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
SANT SADURNI, U.E.,D 9 0 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 5 4 LA GRANADA, C.F.,A
RIBES, C.D.,C 11 1 BLANCA SUBUR, C.F.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 6 0 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
SITGES, U.E.,F 3 2 BASE OLERDOLA, C.E.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 10 1 SITGES, U.E.,F
RIBES, C.D.,C 4 3 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 10 0 BLANCA SUBUR, C.F.,D
SANT SADURNI, U.E.,D 17 1 LA GRANADA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,F 6 2 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
BASE TORRELLES, C.F.,A 3 3 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
VILANOVA GELTRU C.F.,D 9 6 PATI SANT RAMON CLUB ,A
MARTINENCA, U.E.,A 11 3 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 1704-03-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,C 1 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SITGES, U.E.,F 1 2 RIBES, C.D.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 5 7 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
BLANCA SUBUR, C.F.,D 0 8 SANT SADURNI, U.E.,D
LA GRANADA, C.F.,A 4 3 CUBELLES, C.F.,F
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 2 12 BASE TORRELLES, C.F.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 0 6 VILANOVA GELTRU C.F.,D
PATI SANT RAMON CLUB ,A 9 7 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 1811-03-2018
RIBES, C.D.,C 4 7 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 4 4 SITGES, U.E.,F
SANT SADURNI, U.E.,D 5 2 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
CUBELLES, C.F.,F 2 2 BLANCA SUBUR, C.F.,D
BASE TORRELLES, C.F.,A 10 1 LA GRANADA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,D 6 0 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
MARTINENCA, U.E.,A 6 3 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A 12 5 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 1918-03-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,C 0 10 RIBES, C.D.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 4 1 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
SITGES, U.E.,F 2 9 SANT SADURNI, U.E.,D
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 2 0 CUBELLES, C.F.,F
BLANCA SUBUR, C.F.,D 2 11 BASE TORRELLES, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 4 5 VILANOVA GELTRU C.F.,D
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 0 6 MARTINENCA, U.E.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 8 11 PATI SANT RAMON CLUB ,A
Jornada 2025-03-2018
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 0 4 RIBES, C.D.,C
SANT SADURNI, U.E.,D 2 4 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
CUBELLES, C.F.,F 2 4 SITGES, U.E.,F
BASE TORRELLES, C.F.,A 11 4 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
VILANOVA GELTRU C.F.,D 8 0 BLANCA SUBUR, C.F.,D
MARTINENCA, U.E.,A 4 3 LA GRANADA, C.F.,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A 5 2 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 1 3 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 2108-04-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,C 3 5 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
RIBES, C.D.,C 5 3 SANT SADURNI, U.E.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 5 0 CUBELLES, C.F.,F
SITGES, U.E.,F 2 7 BASE TORRELLES, C.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 3 5 VILANOVA GELTRU C.F.,D
BLANCA SUBUR, C.F.,D 0 10 MARTINENCA, U.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 7 8 PATI SANT RAMON CLUB ,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 0 4 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Jornada 2215-04-2018
SANT SADURNI, U.E.,D 4 0 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
CUBELLES, C.F.,F 2 3 RIBES, C.D.,C
BASE TORRELLES, C.F.,A 2 0 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
VILANOVA GELTRU C.F.,D 9 2 SITGES, U.E.,F
MARTINENCA, U.E.,A 3 6 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
PATI SANT RAMON CLUB ,A 5 1 BLANCA SUBUR, C.F.,D
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 1 3 LA GRANADA, C.F.,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 2 5 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 2322-04-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,C 2 8 SANT SADURNI, U.E.,D
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 2 2 CUBELLES, C.F.,F
RIBES, C.D.,C 2 1 BASE TORRELLES, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 5 1 VILANOVA GELTRU C.F.,D
SITGES, U.E.,F 1 9 MARTINENCA, U.E.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 4 0 PATI SANT RAMON CLUB ,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D 2 1 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
LA GRANADA, C.F.,A 8 0 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
Jornada 2429-04-2018
CUBELLES, C.F.,F 1 3 SANT SADURNI, U.E.,D
BASE TORRELLES, C.F.,A 11 2 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
VILANOVA GELTRU C.F.,D 3 2 RIBES, C.D.,C
MARTINENCA, U.E.,A 3 0 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
PATI SANT RAMON CLUB ,A 11 0 SITGES, U.E.,F
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 0 8 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 4 2 BLANCA SUBUR, C.F.,D
LA GRANADA, C.F.,A 8 5 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 2506-05-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,C 1 6 CUBELLES, C.F.,F
SANT SADURNI, U.E.,D 1 4 BASE TORRELLES, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 3 10 VILANOVA GELTRU C.F.,D
RIBES, C.D.,C 5 2 MARTINENCA, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 14 2 PATI SANT RAMON CLUB ,A
SITGES, U.E.,F 2 4 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 8 4 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,D 3 2 LA GRANADA, C.F.,A
Jornada 2613-05-2018
BASE TORRELLES, C.F.,A 1 2 CUBELLES, C.F.,F
VILANOVA GELTRU C.F.,D 1 3 SANT SADURNI, U.E.,D
MARTINENCA, U.E.,A 8 3 Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
PATI SANT RAMON CLUB ,A 5 9 RIBES, C.D.,C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 1 8 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B 1 7 SITGES, U.E.,F
LA GRANADA, C.F.,A 4 7 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
BLANCA SUBUR, C.F.,D 5 4 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 2720-05-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,C 1 12 BASE TORRELLES, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,F 0 3 VILANOVA GELTRU C.F.,D
SANT SADURNI, U.E.,D 5 5 MARTINENCA, U.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B 8 5 PATI SANT RAMON CLUB ,A
RIBES, C.D.,C 14 4 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 15 1 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
SITGES, U.E.,F 3 4 LA GRANADA, C.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B-BLANCA SUBUR, C.F.,D
Jornada 2827-05-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,D-BASE TORRELLES, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A-CUBELLES, C.F.,F
PATI SANT RAMON CLUB ,A-SANT SADURNI, U.E.,D
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A-Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B-RIBES, C.D.,C
LA GRANADA, C.F.,A-FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
BLANCA SUBUR, C.F.,D-SITGES, U.E.,F
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B-BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 2903-06-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,D-BASE OLERDOLA, C.E.,C
BASE TORRELLES, C.F.,A-MARTINENCA, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,F-PATI SANT RAMON CLUB ,A
SANT SADURNI, U.E.,D-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,B-CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B
RIBES, C.D.,C-LA GRANADA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C-BLANCA SUBUR, C.F.,D
SITGES, U.E.,F-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 3010-06-2018
MARTINENCA, U.E.,A-VILANOVA GELTRU C.F.,D
PATI SANT RAMON CLUB ,A-BASE TORRELLES, C.F.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A-CUBELLES, C.F.,F
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,B-SANT SADURNI, U.E.,D
LA GRANADA, C.F.,A-Pª JOVE DE LES ROQUETES,B
BLANCA SUBUR, C.F.,D-RIBES, C.D.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B-FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
BASE OLERDOLA, C.E.,C-SITGES, U.E.,F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.