Competició | TEMPORADA 2017-2018

benjami 7 tercera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
APA POBLE SEC, CE.,A 101 MONTAÑESA, C.F.,E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 05 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 44 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 32 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
SARRIA, C.P.,C 51 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
GORNAL, U.D.,A 115 DON BOSCO, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,E 83 VALLDOREIX FC,A
Pª BARC. CINC COPES,D 05 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
Jornada 2 15-10-2017
MONTAÑESA, C.F.,E 113 Pª BARC. CINC COPES,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 46 APA POBLE SEC, CE.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 101 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 34 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 43 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
DON BOSCO, C.F.,A 39 SARRIA, C.P.,C
VALLDOREIX FC,A 35 GORNAL, U.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 33 SANT ANDREU, U.E.,E
Jornada 3 22-10-2017
MONTAÑESA, C.F.,E 47 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
APA POBLE SEC, CE.,A 15 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 26 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 07 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 30 DON BOSCO, C.F.,A
SARRIA, C.P.,C 32 VALLDOREIX FC,A
GORNAL, U.D.,A 83 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
Pª BARC. CINC COPES,D 07 SANT ANDREU, U.E.,E
Jornada 4 29-10-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 43 Pª BARC. CINC COPES,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 120 MONTAÑESA, C.F.,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 43 APA POBLE SEC, CE.,A
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 122 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
DON BOSCO, C.F.,A 25 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
VALLDOREIX FC,A 55 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 01 SARRIA, C.P.,C
SANT ANDREU, U.E.,E 30 GORNAL, U.D.,A
Jornada 5 05-11-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 25 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
MONTAÑESA, C.F.,E 17 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
APA POBLE SEC, CE.,A 16 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 110 DON BOSCO, C.F.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 07 VALLDOREIX FC,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 14 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
SARRIA, C.P.,C 31 SANT ANDREU, U.E.,E
Pª BARC. CINC COPES,D 03 GORNAL, U.D.,A
Jornada 6 12-11-2017
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 40 Pª BARC. CINC COPES,D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 37 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 13 MONTAÑESA, C.F.,E
DON BOSCO, C.F.,A 73 APA POBLE SEC, CE.,A
VALLDOREIX FC,A 161 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 51 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
SANT ANDREU, U.E.,E 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
GORNAL, U.D.,A 23 SARRIA, C.P.,C
Jornada 7 19-11-2017
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 21 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 11 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
MONTAÑESA, C.F.,E 14 DON BOSCO, C.F.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 14 VALLDOREIX FC,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 016 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 26 SANT ANDREU, U.E.,E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 41 GORNAL, U.D.,A
Pª BARC. CINC COPES,D 16 SARRIA, C.P.,C
Jornada 8 26-11-2017
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 61 Pª BARC. CINC COPES,D
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 11 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
DON BOSCO, C.F.,A 64 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
VALLDOREIX FC,A 110 MONTAÑESA, C.F.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 43 APA POBLE SEC, CE.,A
SANT ANDREU, U.E.,E 90 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
GORNAL, U.D.,A 52 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
SARRIA, C.P.,C 52 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Jornada 9 03-12-2017
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 03 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 40 DON BOSCO, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 03 VALLDOREIX FC,A
MONTAÑESA, C.F.,E 011 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
APA POBLE SEC, CE.,A 29 SANT ANDREU, U.E.,E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 07 GORNAL, U.D.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 011 SARRIA, C.P.,C
Pª BARC. CINC COPES,D 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Jornada 10 17-12-2017
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 40 Pª BARC. CINC COPES,D
DON BOSCO, C.F.,A 33 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
VALLDOREIX FC,A 33 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 35 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
SANT ANDREU, U.E.,E 80 MONTAÑESA, C.F.,E
GORNAL, U.D.,A 42 APA POBLE SEC, CE.,A
SARRIA, C.P.,C 211 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 42 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
Jornada 11 14-01-2018
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 11 DON BOSCO, C.F.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 110 VALLDOREIX FC,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 33 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 03 SANT ANDREU, U.E.,E
MONTAÑESA, C.F.,E 16 GORNAL, U.D.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 014 SARRIA, C.P.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Pª BARC. CINC COPES,D 21 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
Jornada 12 21-01-2018
DON BOSCO, C.F.,A 31 Pª BARC. CINC COPES,D
VALLDOREIX FC,A 72 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 132 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
SANT ANDREU, U.E.,E 23 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
GORNAL, U.D.,A 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
SARRIA, C.P.,C 150 MONTAÑESA, C.F.,E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 33 APA POBLE SEC, CE.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 101 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
Jornada 13 28-01-2018
DON BOSCO, C.F.,A 75 VALLDOREIX FC,A
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 02 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 22 SANT ANDREU, U.E.,E
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 71 GORNAL, U.D.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 18 SARRIA, C.P.,C
MONTAÑESA, C.F.,E 08 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
APA POBLE SEC, CE.,A 73 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
Pª BARC. CINC COPES,D 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
Jornada 14 04-02-2018
Pª BARC. CINC COPES,D 08 VALLDOREIX FC,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 61 DON BOSCO, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,E 40 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
GORNAL, U.D.,A 31 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
SARRIA, C.P.,C 20 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 23 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 52 MONTAÑESA, C.F.,E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 15 APA POBLE SEC, CE.,A
Jornada 15 18-02-2018
VALLDOREIX FC,A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
DON BOSCO, C.F.,A 27 SANT ANDREU, U.E.,E
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 27 GORNAL, U.D.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 07 SARRIA, C.P.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 34 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
MONTAÑESA, C.F.,E 51 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
APA POBLE SEC, CE.,A 43 Pª BARC. CINC COPES,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
MONTAÑESA, C.F.,E 26 APA POBLE SEC, CE.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 120 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 112 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 03 SARRIA, C.P.,C
DON BOSCO, C.F.,A 22 GORNAL, U.D.,A
VALLDOREIX FC,A 16 SANT ANDREU, U.E.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 40 Pª BARC. CINC COPES,D
Jornada 17 04-03-2018
Pª BARC. CINC COPES,D 03 MONTAÑESA, C.F.,E
APA POBLE SEC, CE.,A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 011 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 44 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 21 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
SARRIA, C.P.,C 70 DON BOSCO, C.F.,A
GORNAL, U.D.,A 34 VALLDOREIX FC,A
SANT ANDREU, U.E.,E 00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
Jornada 18 11-03-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 70 MONTAÑESA, C.F.,E
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 94 APA POBLE SEC, CE.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 81 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 51 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
DON BOSCO, C.F.,A 46 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
VALLDOREIX FC,A 06 SARRIA, C.P.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 30 GORNAL, U.D.,A
SANT ANDREU, U.E.,E 60 Pª BARC. CINC COPES,D
Jornada 19 18-03-2018
Pª BARC. CINC COPES,D 16 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
MONTAÑESA, C.F.,E 211 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
APA POBLE SEC, CE.,A 54 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 07 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 32 DON BOSCO, C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 46 VALLDOREIX FC,A
SARRIA, C.P.,C 11 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
GORNAL, U.D.,A 24 SANT ANDREU, U.E.,E
Jornada 20 25-03-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 24 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 32 MONTAÑESA, C.F.,E
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 22 APA POBLE SEC, CE.,A
DON BOSCO, C.F.,A 74 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
VALLDOREIX FC,A 52 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 83 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
SANT ANDREU, U.E.,E 12 SARRIA, C.P.,C
GORNAL, U.D.,A 40 Pª BARC. CINC COPES,D
Jornada 21 08-04-2018
Pª BARC. CINC COPES,D 21 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 12 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
MONTAÑESA, C.F.,E 27 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
APA POBLE SEC, CE.,A 73 DON BOSCO, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 26 VALLDOREIX FC,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 09 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 06 SANT ANDREU, U.E.,E
SARRIA, C.P.,C 60 GORNAL, U.D.,A
Jornada 22 15-04-2018
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 34 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
DON BOSCO, C.F.,A 51 MONTAÑESA, C.F.,E
VALLDOREIX FC,A 45 APA POBLE SEC, CE.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 100 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
SANT ANDREU, U.E.,E 81 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
GORNAL, U.D.,A 43 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
SARRIA, C.P.,C 110 Pª BARC. CINC COPES,D
Jornada 23 22-04-2018
Pª BARC. CINC COPES,D 34 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 40 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 25 DON BOSCO, C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,E 112 VALLDOREIX FC,A
APA POBLE SEC, CE.,A 27 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 013 SANT ANDREU, U.E.,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 11 GORNAL, U.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 19 SARRIA, C.P.,C
Jornada 24 29-04-2018
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 23 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
DON BOSCO, C.F.,A 28 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
VALLDOREIX FC,A 64 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 120 MONTAÑESA, C.F.,E
SANT ANDREU, U.E.,E 22 APA POBLE SEC, CE.,A
GORNAL, U.D.,A 91 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
SARRIA, C.P.,C 102 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 63 Pª BARC. CINC COPES,D
Jornada 25 06-05-2018
Pª BARC. CINC COPES,D 04 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 32 DON BOSCO, C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 34 VALLDOREIX FC,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 13 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
MONTAÑESA, C.F.,E 012 SANT ANDREU, U.E.,E
APA POBLE SEC, CE.,A 62 GORNAL, U.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 012 SARRIA, C.P.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 57 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Jornada 26 13-05-2018
DON BOSCO, C.F.,A 26 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
VALLDOREIX FC,A 92 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 31 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
SANT ANDREU, U.E.,E 70 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
GORNAL, U.D.,A 111 MONTAÑESA, C.F.,E
SARRIA, C.P.,C 141 APA POBLE SEC, CE.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 101 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 73 Pª BARC. CINC COPES,D
Jornada 27 20-05-2018
Pª BARC. CINC COPES,D 17 DON BOSCO, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 21 VALLDOREIX FC,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 12 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 63 SANT ANDREU, U.E.,E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 21 GORNAL, U.D.,A
MONTAÑESA, C.F.,E 014 SARRIA, C.P.,C
APA POBLE SEC, CE.,A 82 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 411 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
Jornada 28 27-05-2018
VALLDOREIX FC,A 112 DON BOSCO, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 60 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
SANT ANDREU, U.E.,E 31 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
GORNAL, U.D.,A 34 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
SARRIA, C.P.,C 53 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 40 MONTAÑESA, C.F.,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 43 APA POBLE SEC, CE.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 15 Pª BARC. CINC COPES,D
Jornada 29 03-06-2018
VALLDOREIX FC,A 110 Pª BARC. CINC COPES,D
DON BOSCO, C.F.,A 37 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G
ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A 03 SANT ANDREU, U.E.,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 26 GORNAL, U.D.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 15 SARRIA, C.P.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 181 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
MONTAÑESA, C.F.,E 39 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
APA POBLE SEC, CE.,A 101 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C
Jornada 30 10-06-2018
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,G 42 VALLDOREIX FC,A
SANT ANDREU, U.E.,E 70 DON BOSCO, C.F.,A
GORNAL, U.D.,A 74 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA,A
SARRIA, C.P.,C 132 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 55 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 45 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,C 13 MONTAÑESA, C.F.,E
Pª BARC. CINC COPES,D 25 APA POBLE SEC, CE.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.