Competició | TEMPORADA 2017-2018

cadet primera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
LA JONQUERA, U.E.,A 44 ROSES, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 18 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
PERALADA, C.F.,A 22 LES PRESES, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 02 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 32 SANT GREGORI,A.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 10 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FIGUERES, U.E.,B 41 BLANES, C.D.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 28 QUART, U.E.,A
Jornada 2 15-10-2017
ROSES, A.E.,A 21 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 40 LA JONQUERA, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 50 PERALADA, C.F.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 22 LLANÇA, C.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 40 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
BLANES, C.D.,B 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
QUART, U.E.,A 22 FIGUERES, U.E.,B
Jornada 3 22-10-2017
ROSES, A.E.,A 15 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
LA JONQUERA, U.E.,A 13 LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 07 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PERALADA, C.F.,A 41 SANT GREGORI,A.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 13 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 11 BLANES, C.D.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 01 QUART, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 04 FIGUERES, U.E.,B
Jornada 4 29-10-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 60 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 03 ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 30 LA JONQUERA, U.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 41 PERALADA, C.F.,A
BLANES, C.D.,B 21 LLANÇA, C.E.,A
QUART, U.E.,A 41 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
FIGUERES, U.E.,B 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 5 05-11-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 62 LES PRESES, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 09 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LA JONQUERA, U.E.,A 51 SANT GREGORI,A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 02 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
PERALADA, C.F.,A 22 BLANES, C.D.,B
LLANÇA, C.E.,A 07 QUART, U.E.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 23 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 03 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 6 12-11-2017
LES PRESES, C.F.,A 30 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 90 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
SANT GREGORI,A.E.,A 20 ROSES, A.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 30 LA JONQUERA, U.E.,A
BLANES, C.D.,B 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
QUART, U.E.,A 30 PERALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 22 LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 21 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
Jornada 7 19-11-2017
LES PRESES, C.F.,A 05 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 41 SANT GREGORI,A.E.,A
ROSES, A.E.,A 25 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LA JONQUERA, U.E.,A 34 BLANES, C.D.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 03 QUART, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 22 FIGUERES, U.E.,B
LLANÇA, C.E.,A 41 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 10 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
Jornada 8 26-11-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 100 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,A 04 LES PRESES, C.F.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BLANES, C.D.,B 30 ROSES, A.E.,A
QUART, U.E.,A 100 LA JONQUERA, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 30 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 12 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 9 03-12-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 60 SANT GREGORI,A.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 22 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 50 BLANES, C.D.,B
ROSES, A.E.,A 07 QUART, U.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 01 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PERALADA, C.F.,A 20 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 25 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 10 17-12-2017
SANT GREGORI,A.E.,A 12 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BLANES, C.D.,B 43 LES PRESES, C.F.,A
QUART, U.E.,A 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ROSES, A.E.,A 12 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 60 LA JONQUERA, U.E.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PERALADA, C.F.,A 04 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 11 14-01-2018
SANT GREGORI,A.E.,A 03 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 40 BLANES, C.D.,B
LES PRESES, C.F.,A 04 QUART, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 30 FIGUERES, U.E.,B
ROSES, A.E.,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LA JONQUERA, U.E.,A 21 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 30 LLANÇA, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A 40 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Jornada 12 21-01-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 30 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
BLANES, C.D.,B 01 SANT GREGORI,A.E.,A
QUART, U.E.,A 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FIGUERES, U.E.,B 32 LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 33 ROSES, A.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 32 LA JONQUERA, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 13 28-01-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 30 BLANES, C.D.,B
SANT GREGORI,A.E.,A 03 QUART, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 11 FIGUERES, U.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 30 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
ROSES, A.E.,A 20 LLANÇA, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A 31 LA JONQUERA, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 14 04-02-2018
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 16 BLANES, C.D.,B
QUART, U.E.,A 30 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FIGUERES, U.E.,B 20 SANT GREGORI,A.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 32 LES PRESES, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
PERALADA, C.F.,A 50 ROSES, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 30 LA JONQUERA, U.E.,A
Jornada 15 18-02-2018
BLANES, C.D.,B 05 QUART, U.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 10 FIGUERES, U.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 100 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
LES PRESES, C.F.,A 11 LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 33 PERALADA, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LA JONQUERA, U.E.,A 44 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
ROSES, A.E.,A 34 LA JONQUERA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 34 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LES PRESES, C.F.,A 13 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 10 LLANÇA, C.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 23 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 03 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BLANES, C.D.,B 14 FIGUERES, U.E.,B
QUART, U.E.,A 10 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Jornada 17 04-03-2018
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 42 ROSES, A.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 14 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 22 LES PRESES, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 11 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LLANÇA, C.E.,A 21 SANT GREGORI,A.E.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 42 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 20 BLANES, C.D.,B
FIGUERES, U.E.,B 05 QUART, U.E.,A
Jornada 18 11-03-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 61 ROSES, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 11 LA JONQUERA, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANT GREGORI,A.E.,A 10 PERALADA, C.F.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 11 LLANÇA, C.E.,A
BLANES, C.D.,B 21 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
QUART, U.E.,A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FIGUERES, U.E.,B 00 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Jornada 19 18-03-2018
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 05 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ROSES, A.E.,A 16 LES PRESES, C.F.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 27 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 11 SANT GREGORI,A.E.,A
PERALADA, C.F.,A 11 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LLANÇA, C.E.,A 61 BLANES, C.D.,B
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 35 QUART, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 12 FIGUERES, U.E.,B
Jornada 20 25-03-2018
LES PRESES, C.F.,A 30 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 31 ROSES, A.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 91 LA JONQUERA, U.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BLANES, C.D.,B 12 PERALADA, C.F.,A
QUART, U.E.,A 82 LLANÇA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 12 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 22 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Jornada 21 08-04-2018
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 01 LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ROSES, A.E.,A 14 SANT GREGORI,A.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 03 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 13 BLANES, C.D.,B
PERALADA, C.F.,A 23 QUART, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 11 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 22 15-04-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 41 LES PRESES, C.F.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 10 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 42 ROSES, A.E.,A
BLANES, C.D.,B 32 LA JONQUERA, U.E.,A
QUART, U.E.,A 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FIGUERES, U.E.,B 00 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 40 LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 02 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Jornada 23 22-04-2018
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 07 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LES PRESES, C.F.,A 13 SANT GREGORI,A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 23 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ROSES, A.E.,A 23 BLANES, C.D.,B
LA JONQUERA, U.E.,A 06 QUART, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 12 FIGUERES, U.E.,B
PERALADA, C.F.,A 20 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LLANÇA, C.E.,A 44 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
Jornada 24 29-04-2018
SANT GREGORI,A.E.,A 04 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 10 LES PRESES, C.F.,A
BLANES, C.D.,B 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
QUART, U.E.,A 81 ROSES, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 81 LA JONQUERA, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 41 PERALADA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 80 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Jornada 25 06-05-2018
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 33 SANT GREGORI,A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 10 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LES PRESES, C.F.,A 41 BLANES, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 22 QUART, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 41 ROSES, A.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 05 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 32 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
LLANÇA, C.E.,A 22 PERALADA, C.F.,A
Jornada 26 13-05-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 01 SANT GREGORI,A.E.,A
BLANES, C.D.,B 18 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
QUART, U.E.,A 71 LES PRESES, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 40 ROSES, A.E.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 81 LA JONQUERA, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 02 PERALADA, C.F.,A
Jornada 27 20-05-2018
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 22 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SANT GREGORI,A.E.,A 22 BLANES, C.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 32 QUART, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 13 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 33 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ROSES, A.E.,A 13 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
LA JONQUERA, U.E.,A 33 LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 22 PERALADA, C.F.,A
Jornada 28 27-05-2018
BLANES, C.D.,B 04 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
QUART, U.E.,A 90 SANT GREGORI,A.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 02 LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 04 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
LLANÇA, C.E.,A 63 ROSES, A.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 18 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 31 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Jornada 29 03-06-2018
BLANES, C.D.,B 42 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 22 QUART, U.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 12 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LES PRESES, C.F.,A 10 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 43 LLANÇA, C.E.,A
ROSES, A.E.,A 17 PERALADA, C.F.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 43 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 30 10-06-2018
QUART, U.E.,A 82 BLANES, C.D.,B
FIGUERES, U.E.,B 00 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 44 SANT GREGORI,A.E.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 09 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LLANÇA, C.E.,A 34 LES PRESES, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 43 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 40 ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 51 LA JONQUERA, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.