Competició | TEMPORADA 2017-2018

cadet segona divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
LA FLORESTA, C.D.,C 15 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,B 51 LA SALLE REUS, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 90 BONAVISTA, C.,A
Descansa
R
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CANONJA, C.F.,B 81 SALOU, U.D. ,B
ICOMAR, C.F.,A 32 PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 14 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
>
Jornada 2 15-10-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 61 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 12 LA FLORESTA, C.D.,C
BONAVISTA, C.,A 81 RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SALOU, U.D. ,B
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,B 09 CANONJA, C.F.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 120 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 3 22-10-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 130 LA SALLE REUS, F.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 31 BONAVISTA, C.,A
RIUDOMS, C.D.,B 33 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 70 SALOU, U.D. ,B
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,B
CANONJA, C.F.,B 26 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 20 ICOMAR, C.F.,A
>
Jornada 4 29-10-2017
LA SALLE REUS, F.C.,B 06 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
BONAVISTA, C.,A 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 22 LA FLORESTA, C.D.,C
SALOU, U.D. ,B 01 RIUDOMS, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 010 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
R
Descansa
ICOMAR, C.F.,A 07 CANONJA, C.F.,B
Jornada 5 05-11-2017
LA SALLE REUS, F.C.,B 15 BONAVISTA, C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 40 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA FLORESTA, C.D.,C 20 SALOU, U.D. ,B
RIUDOMS, C.D.,B 41 PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 31 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Descansa
R
ICOMAR, C.F.,A
CANONJA, C.F.,B 20 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
>
Jornada 6 12-11-2017
BONAVISTA, C.,A 32 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 61 LA SALLE REUS, F.C.,B
SALOU, U.D. ,B 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B 08 LA FLORESTA, C.D.,C
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 61 RIUDOMS, C.D.,B
ICOMAR, C.F.,A 08 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
CANONJA, C.F.,B
R
Descansa
>
Jornada 7 19-11-2017
BONAVISTA, C.,A 21 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 43 SALOU, U.D. ,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 141 PARE MANYANET, A.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 43 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,B 33 ICOMAR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 70 CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
R
Descansa
Jornada 8 26-11-2017
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
SALOU, U.D. ,B 15 BONAVISTA, C.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 21 LA SALLE REUS, F.C.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 03 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ICOMAR, C.F.,A 45 LA FLORESTA, C.D.,C
CANONJA, C.F.,B 50 RIUDOMS, C.D.,B
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
>
Jornada 9 03-12-2017
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 20 SALOU, U.D. ,B
BONAVISTA, C.,A 110 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 05 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 60 ICOMAR, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 32 CANONJA, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,B
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 02 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 10 17-12-2017
SALOU, U.D. ,B 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
PARE MANYANET, A.E.,B 19 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 31 BONAVISTA, C.,A
ICOMAR, C.F.,A 32 LA SALLE REUS, F.C.,B
CANONJA, C.F.,B 03 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 110 RIUDOMS, C.D.,B
>
Jornada 11 14-01-2018
SALOU, U.D. ,B 11 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 13 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
BONAVISTA, C.,A 50 ICOMAR, C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 17 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,C 16 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 34 RIUDOMS, C.D.,B
Jornada 12 21-01-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 80 PARE MANYANET, A.E.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 20 SALOU, U.D. ,B
ICOMAR, C.F.,A 04 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CANONJA, C.F.,B 21 BONAVISTA, C.,A
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,B 42 LA FLORESTA, C.D.,C
>
Jornada 13 28-01-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 08 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
SALOU, U.D. ,B 11 ICOMAR, C.F.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 31 CANONJA, C.F.,B
BONAVISTA, C.,A
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,B 016 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 21 RIUDOMS, C.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 61 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C

SEGONA VOLTA

>
Jornada 14 04-02-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 81 LA FLORESTA, C.D.,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 11 RIUDOMS, C.D.,B
BONAVISTA, C.,A 08 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
R
Descansa
SALOU, U.D. ,B 24 CANONJA, C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 02 ICOMAR, C.F.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 70 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 15 18-02-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 16 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,C 100 LA SALLE REUS, F.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B 13 BONAVISTA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 42 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Descansa
R
SALOU, U.D. ,B
CANONJA, C.F.,B 41 PARE MANYANET, A.E.,B
ICOMAR, C.F.,A 14 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
>
Jornada 16 25-02-2018
LA SALLE REUS, F.C.,B 012 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BONAVISTA, C.,A 24 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 24 RIUDOMS, C.D.,B
SALOU, U.D. ,B 010 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B
R
Descansa
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 20 CANONJA, C.F.,B
ICOMAR, C.F.,A 01 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 17 04-03-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 32 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 51 BONAVISTA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 41 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
RIUDOMS, C.D.,B 51 SALOU, U.D. ,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 120 PARE MANYANET, A.E.,B
Descansa
R
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,B 42 ICOMAR, C.F.,A
>
Jornada 18 11-03-2018
BONAVISTA, C.,A 81 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 07 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SALOU, U.D. ,B 13 LA FLORESTA, C.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,B 14 RIUDOMS, C.D.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ICOMAR, C.F.,A
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 23 CANONJA, C.F.,B
Jornada 19 18-03-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 04 BONAVISTA, C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 13 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 50 SALOU, U.D. ,B
LA FLORESTA, C.D.,C 51 PARE MANYANET, A.E.,B
RIUDOMS, C.D.,B 01 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 80 ICOMAR, C.F.,A
Descansa
R
CANONJA, C.F.,B
Jornada 20 25-03-2018
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 24 BONAVISTA, C.,A
SALOU, U.D. ,B 10 LA SALLE REUS, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 016 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 40 LA FLORESTA, C.D.,C
ICOMAR, C.F.,A 42 RIUDOMS, C.D.,B
CANONJA, C.F.,B 05 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
>
Jornada 21 08-04-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 14 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
BONAVISTA, C.,A 21 SALOU, U.D. ,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 41 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 41 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 41 ICOMAR, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,B 10 CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
R
Descansa
Jornada 22 15-04-2018
SALOU, U.D. ,B 06 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
PARE MANYANET, A.E.,B 011 BONAVISTA, C.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 100 LA SALLE REUS, F.C.,B
ICOMAR, C.F.,A 27 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CANONJA, C.F.,B 52 LA FLORESTA, C.D.,C
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 50 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
>
Jornada 23 22-04-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 32 SALOU, U.D. ,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 70 PARE MANYANET, A.E.,B
BONAVISTA, C.,A 10 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 31 ICOMAR, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 61 CANONJA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C
R
Descansa
RIUDOMS, C.D.,B 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 24 29-04-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 35 SALOU, U.D. ,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 42 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ICOMAR, C.F.,A 23 BONAVISTA, C.,A
CANONJA, C.F.,B 80 LA SALLE REUS, F.C.,B
Descansa
R
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 61 LA FLORESTA, C.D.,C
RIUDOMS, C.D.,B 01 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
>
Jornada 25 06-05-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 23 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
SALOU, U.D. ,B 06 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 42 ICOMAR, C.F.,A
BONAVISTA, C.,A 31 CANONJA, C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B
R
Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 24 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 90 RIUDOMS, C.D.,B
Jornada 26 13-05-2018
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 180 PARE MANYANET, A.E.,B
ICOMAR, C.F.,A 20 SALOU, U.D. ,B
CANONJA, C.F.,B 11 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Descansa
R
BONAVISTA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 110 LA SALLE REUS, F.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B 23 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 38 LA FLORESTA, C.D.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.