Competició | TEMPORADA 2017-2018
infantil primera divisio | grup 12
Competició | TEMPORADA 2017-2018
SUPERCOPA DE CATALUNYA FASE PERMANÈNCIA SEGONA DIVISIÓ NACIONAL B FASE ASCENS A SEGONA DIVISIO NACIONAL A SEGUNDA DIVISION NACIONAL B COPA DE CATALUNYA ABSOLUTA COPA R.F.E.F. - Fase autonòmica FASE ASCENS A SEGONA DIVISIÓ NACIONAL B TERCERA DIVISIO NACIONAL COPA DE CATALUNYA AMATEUR - Fase Final PRIMERA CATALANA FASE ASCENS A TERCERA DIVISIÓ ESTATAL CAMPIONAT DE CATALUNYA AFICIONAT FASE ASCENS A PRIMERA CATALANA SEGONA CATALANA COPA DE CATALUNYA AMATEUR 2018/2019 FASE ASCENS A SEGONA CATALANA-GIRONA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA - LLEIDA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA - TARRAGONA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA TERCERA CATALANA TROFEU PEPITO ESTEVE COPA BAGES BERGUEDÀ - Eliminatòries COPA BAGES BERGUEDÀ FASE ASCENS A TERCERA CATALANA FINAL COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA COPA OSONA - Eliminatòries QUARTA CATALANA COPA OSONA COPA BARCELONÈS COPA BARCELONÈS - Eliminatòries COPA LLEIDA TERRITORIAL DIVISIO HONOR JUVENIL CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL PREFERENT JUVENILS JUVENIL COPA DELEGACIÓ JUVENIL FASE ASCENS TERRES EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ JUVENIL COPA PRIMAVERA TERRES EBRE JUVENIL SEGONA DIVISIÓ CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET DIVISIÓ HONOR CADET PREFERENT CADET CADET PRIMERA DIVISIÓ CADET COPA DELEGACIÓ CADET COPA PRIMAVERA TERRES EBRE CADET FASE ASCENS TERRES EBRE CADET SEGONA DIVISIÓ TORNEIG COMPLEMENTARI CADET SEGONA CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL DIVISIÓ HONOR INFANTIL PREFERENT INFANTIL PROMOCIÓ ASCENS INFANTIL EBRE INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ COPA LLEIDA INFANTIL INFANTIL SEGONA DIVISIÓ COPA CATALUNYA FEMENÍ COPA GIRONA FUTBOL SALA XVI CAMPIONAT SELECCIONS AUTONÒMIQUES MASCULINES SUB-18 XI COPA DE LES REGIONS UEFA IX CAMPIONAT SELECCIONS AUTONÒMIQUES FEMENINES SUB-16 IX CAMPIONAT SELECCIONS AUTONÒMIQUES MASCULINES SUB-16 XIII CAMPIONAT SELECCIONS AUTONÒMIQUES FEMENINES SUB-18
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17
PRIMERA VOLTA
Jornada 1
01-10-2017
TORTOSA, C.D. A
2 1
Descansa ALDEANA, U.E. A
3 5
EBRE ESCOLA ESP.,CF A Descansa
0 12
AMPOSTA, C.F. A Descansa
1 8
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A Descansa
0 8
Descansa JESUS Y MARIA, U.D. A
6 0
SANTA BARBARA, C.F. A GANDESA, C.F. A
3 1
ASCÓ, F.C. A Descansa
14 0
AMPOSTA, C.F. C
Jornada 2
08-10-2017
Descansa
2 0
Descansa EBRE ESCOLA ESP.,CF A
3 4
TORTOSA, C.D. A AMPOSTA, C.F. A
4 1
ALDEANA, U.E. A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
10 0
Descansa Descansa
18 0
Descansa SANTA BARBARA, C.F. A
0 10
Descansa ASCÓ, F.C. A
2 8
JESUS Y MARIA, U.D. A AMPOSTA, C.F. C
1 12
GANDESA, C.F. A
Jornada 3
15-10-2017
Descansa
5 2
EBRE ESCOLA ESP.,CF A TORTOSA, C.D. A
0 5
AMPOSTA, C.F. A ALDEANA, U.E. A
1 7
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A Descansa
0 11
Descansa Descansa
4 2
SANTA BARBARA, C.F. A Descansa
5 2
ASCÓ, F.C. A JESUS Y MARIA, U.D. A
9 2
AMPOSTA, C.F. C Descansa
5 2
GANDESA, C.F. A
Jornada 4
22-10-2017
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
2 5
Descansa AMPOSTA, C.F. A
5 1
Descansa ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
1 4
TORTOSA, C.D. A Descansa
12 0
ALDEANA, U.E. A SANTA BARBARA, C.F. A
2 5
Descansa ASCÓ, F.C. A
3 2
Descansa AMPOSTA, C.F. C
0 4
Descansa GANDESA, C.F. A
1 2
JESUS Y MARIA, U.D. A
Jornada 5
29-10-2017
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
1 5
AMPOSTA, C.F. A Descansa
2 0
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A TORTOSA, C.D. A
1 4
Descansa ALDEANA, U.E. A
5 0
SANTA BARBARA, C.F. A Descansa
4 11
ASCÓ, F.C. A Descansa
5 2
AMPOSTA, C.F. C Descansa
2 2
GANDESA, C.F. A Descansa
1 1
JESUS Y MARIA, U.D. A
Jornada 6
05-11-2017
AMPOSTA, C.F. A
3 2
Descansa ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
8 0
EBRE ESCOLA ESP.,CF A Descansa
1 2
Descansa SANTA BARBARA, C.F. A
1 14
TORTOSA, C.D. A ASCÓ, F.C. A
7 0
ALDEANA, U.E. A AMPOSTA, C.F. C
0 7
Descansa GANDESA, C.F. A
5 2
Descansa JESUS Y MARIA, U.D. A
4 3
Descansa
Jornada 7
12-11-2017
AMPOSTA, C.F. A
9 0
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
3 8
Descansa Descansa
8 1
SANTA BARBARA, C.F. A TORTOSA, C.D. A
15 2
ASCÓ, F.C. A ALDEANA, U.E. A
7 1
AMPOSTA, C.F. C Descansa
2 8
GANDESA, C.F. A Descansa
0 12
JESUS Y MARIA, U.D. A Descansa
5 0
Descansa
Jornada 8
19-11-2017
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
2 4
Descansa Descansa
1 0
AMPOSTA, C.F. A SANTA BARBARA, C.F. A
0 7
EBRE ESCOLA ESP.,CF A ASCÓ, F.C. A
2 1
Descansa AMPOSTA, C.F. C
0 17
TORTOSA, C.D. A GANDESA, C.F. A
2 1
ALDEANA, U.E. A JESUS Y MARIA, U.D. A
4 1
Descansa Descansa
9 2
Descansa
Jornada 9
26-11-2017
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
0 2
Descansa AMPOSTA, C.F. A
10 0
SANTA BARBARA, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
7 2
ASCÓ, F.C. A Descansa
9 0
AMPOSTA, C.F. C TORTOSA, C.D. A
4 2
GANDESA, C.F. A ALDEANA, U.E. A
0 7
JESUS Y MARIA, U.D. A Descansa
2 5
Descansa Descansa
10 1
Descansa
Jornada 10
03-12-2017
Descansa
2 1
Descansa SANTA BARBARA, C.F. A
0 6
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A ASCÓ, F.C. A
1 4
AMPOSTA, C.F. A AMPOSTA, C.F. C
2 3
EBRE ESCOLA ESP.,CF A GANDESA, C.F. A
0 3
Descansa JESUS Y MARIA, U.D. A
2 2
TORTOSA, C.D. A Descansa
2 0
ALDEANA, U.E. A Descansa
1 1
Descansa
Jornada 11
17-12-2017
Descansa
9 0
SANTA BARBARA, C.F. A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
6 2
ASCÓ, F.C. A AMPOSTA, C.F. A
15 0
AMPOSTA, C.F. C EBRE ESCOLA ESP.,CF A
4 3
GANDESA, C.F. A Descansa
1 2
JESUS Y MARIA, U.D. A TORTOSA, C.D. A
8 0
Descansa ALDEANA, U.E. A
2 3
Descansa Descansa
8 0
Descansa
Jornada 12
14-01-2018
SANTA BARBARA, C.F. A
1 4
Descansa ASCÓ, F.C. A
1 5
Descansa AMPOSTA, C.F. C
1 5
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A GANDESA, C.F. A
0 3
AMPOSTA, C.F. A JESUS Y MARIA, U.D. A
4 0
EBRE ESCOLA ESP.,CF A Descansa
1 6
Descansa Descansa
0 6
TORTOSA, C.D. A Descansa
3 2
ALDEANA, U.E. A
Jornada 13
21-01-2018
SANTA BARBARA, C.F. A
4 8
ASCÓ, F.C. A Descansa
11 0
AMPOSTA, C.F. C ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
4 3
GANDESA, C.F. A AMPOSTA, C.F. A
3 0
JESUS Y MARIA, U.D. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
2 1
Descansa Descansa
8 0
Descansa Descansa
4 9
TORTOSA, C.D. A Descansa
6 0
ALDEANA, U.E. A
Jornada 14
28-01-2018
Descansa
9 2
ASCÓ, F.C. A AMPOSTA, C.F. C
2 1
SANTA BARBARA, C.F. A GANDESA, C.F. A
0 3
Descansa JESUS Y MARIA, U.D. A
2 1
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A Descansa
1 9
AMPOSTA, C.F. A Descansa
2 4
EBRE ESCOLA ESP.,CF A Descansa
0 7
Descansa ALDEANA, U.E. A
1 11
TORTOSA, C.D. A
Jornada 15
04-02-2018
ASCÓ, F.C. A
7 3
AMPOSTA, C.F. C SANTA BARBARA, C.F. A
2 3
GANDESA, C.F. A Descansa
4 1
JESUS Y MARIA, U.D. A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
3 2
Descansa AMPOSTA, C.F. A
12 0
Descansa EBRE ESCOLA ESP.,CF A
7 1
Descansa Descansa
3 0
ALDEANA, U.E. A TORTOSA, C.D. A
1 1
Descansa
SEGONA VOLTA
Jornada 16
18-02-2018
Descansa
1 2
TORTOSA, C.D. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
3 0
ALDEANA, U.E. A AMPOSTA, C.F. A
11 0
Descansa ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
7 1
Descansa Descansa
6 0
Descansa SANTA BARBARA, C.F. A
0 9
JESUS Y MARIA, U.D. A ASCÓ, F.C. A
3 2
GANDESA, C.F. A AMPOSTA, C.F. C
0 7
Descansa
Jornada 17
25-02-2018
Descansa
2 0
Descansa TORTOSA, C.D. A
7 1
EBRE ESCOLA ESP.,CF A ALDEANA, U.E. A
0 3
AMPOSTA, C.F. A Descansa
1 7
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A Descansa
0 6
Descansa Descansa
4 1
SANTA BARBARA, C.F. A JESUS Y MARIA, U.D. A
9 3
ASCÓ, F.C. A GANDESA, C.F. A
5 0
AMPOSTA, C.F. C
Jornada 18
04-03-2018
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
1 1
Descansa AMPOSTA, C.F. A
3 2
TORTOSA, C.D. A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
2 0
ALDEANA, U.E. A Descansa
12 1
Descansa SANTA BARBARA, C.F. A
8 2
Descansa ASCÓ, F.C. A
4 4
Descansa AMPOSTA, C.F. C
0 11
JESUS Y MARIA, U.D. A GANDESA, C.F. A
0 1
Descansa
Jornada 19
11-03-2018
Descansa
7 0
EBRE ESCOLA ESP.,CF A Descansa
0 3
AMPOSTA, C.F. A TORTOSA, C.D. A
8 1
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A ALDEANA, U.E. A
0 8
Descansa Descansa
1 1
SANTA BARBARA, C.F. A Descansa
6 4
ASCÓ, F.C. A Descansa
8 0
AMPOSTA, C.F. C JESUS Y MARIA, U.D. A
5 1
GANDESA, C.F. A
Jornada 20
18-03-2018
AMPOSTA, C.F. A
9 0
EBRE ESCOLA ESP.,CF A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
1 4
Descansa Descansa
6 1
TORTOSA, C.D. A SANTA BARBARA, C.F. A
3 2
ALDEANA, U.E. A ASCÓ, F.C. A
3 5
Descansa AMPOSTA, C.F. C
1 3
Descansa GANDESA, C.F. A
1 1
Descansa JESUS Y MARIA, U.D. A
3 2
Descansa
Jornada 21
25-03-2018
Descansa
0 3
AMPOSTA, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
2 4
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A Descansa
3 0
Descansa TORTOSA, C.D. A
14 1
SANTA BARBARA, C.F. A ALDEANA, U.E. A
3 5
ASCÓ, F.C. A Descansa
3 2
AMPOSTA, C.F. C Descansa
2 1
GANDESA, C.F. A Descansa
0 3
JESUS Y MARIA, U.D. A
Jornada 22
08-04-2018
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
0 2
AMPOSTA, C.F. A Descansa
4 2
EBRE ESCOLA ESP.,CF A SANTA BARBARA, C.F. A
1 8
Descansa ASCÓ, F.C. A
1 1
TORTOSA, C.D. A AMPOSTA, C.F. C
0 0
ALDEANA, U.E. A GANDESA, C.F. A
4 2
Descansa JESUS Y MARIA, U.D. A
8 0
Descansa Descansa
1 1
Descansa
Jornada 23
15-04-2018
Descansa
3 1
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A AMPOSTA, C.F. A
8 1
Descansa EBRE ESCOLA ESP.,CF A
2 2
SANTA BARBARA, C.F. A Descansa
9 0
ASCÓ, F.C. A TORTOSA, C.D. A
9 0
AMPOSTA, C.F. C ALDEANA, U.E. A
0 5
GANDESA, C.F. A Descansa
2 6
JESUS Y MARIA, U.D. A Descansa
1 3
Descansa
Jornada 24
22-04-2018
Descansa
2 2
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A SANTA BARBARA, C.F. A
1 15
AMPOSTA, C.F. A ASCÓ, F.C. A
4 4
EBRE ESCOLA ESP.,CF A AMPOSTA, C.F. C
0 9
Descansa GANDESA, C.F. A
0 3
TORTOSA, C.D. A JESUS Y MARIA, U.D. A
7 1
ALDEANA, U.E. A Descansa
7 1
Descansa Descansa
0 4
Descansa
Jornada 25
29-04-2018
Descansa
2 3
Descansa ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
7 1
SANTA BARBARA, C.F. A AMPOSTA, C.F. A
8 0
ASCÓ, F.C. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
6 0
AMPOSTA, C.F. C Descansa
0 2
GANDESA, C.F. A TORTOSA, C.D. A
2 3
JESUS Y MARIA, U.D. A ALDEANA, U.E. A
1 3
Descansa Descansa
5 2
Descansa
Jornada 26
06-05-2018
SANTA BARBARA, C.F. A
1 8
Descansa ASCÓ, F.C. A
2 4
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A AMPOSTA, C.F. C
0 5
AMPOSTA, C.F. A GANDESA, C.F. A
0 3
EBRE ESCOLA ESP.,CF A JESUS Y MARIA, U.D. A
0 3
Descansa Descansa
2 4
TORTOSA, C.D. A Descansa
1 3
ALDEANA, U.E. A Descansa
2 5
Descansa
Jornada 27
13-05-2018
Descansa
5 0
SANTA BARBARA, C.F. A Descansa
6 1
ASCÓ, F.C. A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
4 0
AMPOSTA, C.F. C AMPOSTA, C.F. A
3 0
GANDESA, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
2 6
JESUS Y MARIA, U.D. A Descansa
2 1
Descansa TORTOSA, C.D. A
11 0
Descansa ALDEANA, U.E. A
2 3
Descansa
Jornada 28
20-05-2018
ASCÓ, F.C. A
11 4
SANTA BARBARA, C.F. A AMPOSTA, C.F. C
0 8
Descansa GANDESA, C.F. A
3 1
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A JESUS Y MARIA, U.D. A
0 5
AMPOSTA, C.F. A Descansa
3 2
EBRE ESCOLA ESP.,CF A Descansa
0 10
Descansa TORTOSA, C.D. A
8 2
Descansa ALDEANA, U.E. A
0 2
Descansa
Jornada 29
27-05-2018
ASCÓ, F.C. A
1 2
Descansa SANTA BARBARA, C.F. A
3 3
AMPOSTA, C.F. C Descansa
3 1
GANDESA, C.F. A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
1 4
JESUS Y MARIA, U.D. A AMPOSTA, C.F. A
4 0
Descansa EBRE ESCOLA ESP.,CF A
4 2
Descansa Descansa
11 0
Descansa TORTOSA, C.D. A
-
ALDEANA, U.E. A
Jornada 30
03-06-2018
AMPOSTA, C.F. C
2 5
ASCÓ, F.C. A GANDESA, C.F. A
6 1
SANTA BARBARA, C.F. A JESUS Y MARIA, U.D. A
0 1
Descansa Descansa
3 3
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A Descansa
0 8
AMPOSTA, C.F. A Descansa
1 2
EBRE ESCOLA ESP.,CF A ALDEANA, U.E. A
1 4
Descansa Descansa
4 1
TORTOSA, C.D. A
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77