Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 101-10-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 1 3 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 2 2 VILASECA C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 2 1 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 2 0 TANCAT, U.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 3 2 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 1 4 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 5 3 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 7 4 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 208-10-2017
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 3 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
VILASECA C.F.,A 2 5 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 2 3 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TANCAT, U.D.,A 2 4 CANONJA, C.F.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 3 1 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 2 2 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 2 2 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 1 4 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
Jornada 315-10-2017
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 4 2 VILASECA C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 8 1 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 1 1 TANCAT, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 5 2 UNIO ASTORGA, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 1 7 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 6 3 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 1 8 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 1 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
Jornada 422-10-2017
VILASECA C.F.,A 1 9 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 0 3 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
TANCAT, U.D.,A 2 1 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 1 4 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 7 2 CANONJA, C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 2 0 RIUDOMS, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 3 3 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 3 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 529-10-2017
VILASECA C.F.,A 6 1 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 1 4 TANCAT, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 12 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 1 0 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CANONJA, C.F.,A 2 0 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 0 3 LA FLORESTA, C.D.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 1 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 7 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 605-11-2017
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 1 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
TANCAT, U.D.,A 4 1 VILASECA C.F.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 3 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 0 7 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 0 2 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA FLORESTA, C.D.,B 2 2 CANONJA, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 3 1 RIUDOMS, C.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 0 3 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 712-11-2017
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 2 5 TANCAT, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 2 2 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 3 3 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 4 0 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 5 3 LA FLORESTA, C.D.,B
CANONJA, C.F.,A 1 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
RIUDOMS, C.D.,A 1 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 0 7 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 819-11-2017
TANCAT, U.D.,A 1 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 2 1 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 5 2 VILASECA C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 2 2 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
LA FLORESTA, C.D.,B 3 2 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 4 0 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 0 1 CANONJA, C.F.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 2 0 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 926-11-2017
TANCAT, U.D.,A 7 2 UNIO ASTORGA, C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 0 6 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
VILASECA C.F.,A 4 4 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 2 1 LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 3 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 9 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 2 2 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 2 2 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 1003-12-2017
UNIO ASTORGA, C.E.,A 1 6 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 2 0 TANCAT, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 3 0 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 4 1 VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 4 0 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 0 6 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 1 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
RIUDOMS, C.D.,A 3 3 CANONJA, C.F.,A
Jornada 1117-12-2017
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 7 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TANCAT, U.D.,A 0 0 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 1 3 LA FLORESTA, C.D.,B
VILASECA C.F.,A 2 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 2 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 2 0 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 3 0 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 1 0 CANONJA, C.F.,A
Jornada 1214-01-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 3 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 5 1 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 3 1 TANCAT, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 4 1 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 0 3 VILASECA C.F.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 4 0 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
RIUDOMS, C.D.,A 1 4 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,A 0 2 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 1321-01-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 1 2 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 1 7 LA FLORESTA, C.D.,B
TANCAT, U.D.,A 0 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 3 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 0 4 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 2 0 RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 1 0 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 3 2 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 1428-01-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 4 1 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 2 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 3 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 1 6 TANCAT, U.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 2 0 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 3 2 VILASECA C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 3 2 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 0 4 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 1504-02-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 5 2 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 3 4 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 2 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TANCAT, U.D.,A 1 1 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 0 6 RIUDOMS, C.D.,A
VILASECA C.F.,A 1 3 CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 1 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 4 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A

SEGONA VOLTA

Jornada 1618-02-2018
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 0 3 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
VILASECA C.F.,A 2 3 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 0 5 CANONJA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 0 2 RIUDOMS, C.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 6 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 7 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 0 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
LA FLORESTA, C.D.,B 3 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 1725-02-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 3 3 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 6 1 VILASECA C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 3 1 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CANONJA, C.F.,A 4 0 TANCAT, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 3 1 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 3 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 0 4 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 0 3 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 1804-03-2018
VILASECA C.F.,A 0 3 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 0 4 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TANCAT, U.D.,A 1 0 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 3 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 1 0 RIUDOMS, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 1 2 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 6 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 2 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 1911-03-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 4 4 VILASECA C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 3 0 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 3 0 TANCAT, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 3 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CANONJA, C.F.,A 3 0 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
RIUDOMS, C.D.,A 0 0 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 2 2 LA FLORESTA, C.D.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 0 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
Jornada 2018-03-2018
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 2 1 VILASECA C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 3 2 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 6 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 0 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 0 0 CANONJA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 1 0 RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 4 0 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 1 6 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 2125-03-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 6 0 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
VILASECA C.F.,A 2 2 TANCAT, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 2 1 UNIO ASTORGA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 3 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 1 0 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CANONJA, C.F.,A 3 3 LA FLORESTA, C.D.,B
RIUDOMS, C.D.,A 0 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 8 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 2208-04-2018
TANCAT, U.D.,A 2 1 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 1 5 VILASECA C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 2 1 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 2 3 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,B 2 2 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 1 0 CANONJA, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 0 6 RIUDOMS, C.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 3 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 2315-04-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 4 0 TANCAT, U.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 1 2 UNIO ASTORGA, C.E.,A
VILASECA C.F.,A 1 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 2 1 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 4 0 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 2 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A 9 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 2 4 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 2422-04-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 6 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 2 0 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 0 0 VILASECA C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 5 2 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 0 3 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 1 9 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 1 0 CANONJA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 1 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 2529-04-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 5 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 0 0 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 1 1 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
VILASECA C.F.,A 3 0 LA FLORESTA, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 0 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 11 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 1 3 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 3 0 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 2606-05-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 4 1 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 0 2 TANCAT, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 3 3 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 6 0 VILASECA C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 0 3 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 2 4 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RIUDOMS, C.D.,A 2 0 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CANONJA, C.F.,A 0 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 2713-05-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 3 0 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 2 8 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 6 0 LA FLORESTA, C.D.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 0 4 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
VILASECA C.F.,A TORREDEMBARRA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 0 2 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 2 0 RIUDOMS, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 3 2 CANONJA, C.F.,A
Jornada 2820-05-2018
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 2 0 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B 10 1 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 2 1 TANCAT, U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 2 6 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 4 3 VILASECA C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 2 1 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
CANONJA, C.F.,A 1 3 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 1 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 2927-05-2018
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 2 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 0 3 LA FLORESTA, C.D.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 5 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TANCAT, U.D.,A 5 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 0 3 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 3 4 RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 1 4 CANONJA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 2 0 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 3003-06-2018
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 1 4 LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 2 3 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 2 3 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 1 1 TANCAT, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 5 0 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CANONJA, C.F.,A 6 2 VILASECA C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 0 0 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 1 2 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.