Competició | TEMPORADA 2017-2018

infantil primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 22 VILASECA C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 21 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 20 TANCAT, U.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 32 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 14 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 53 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 74 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 2 08-10-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
VILASECA C.F.,A 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TANCAT, U.D.,A 24 CANONJA, C.F.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 31 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 22 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 22 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 14 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
Jornada 3 15-10-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 42 VILASECA C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 81 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 11 TANCAT, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 52 UNIO ASTORGA, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 17 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 63 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 18 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
Jornada 4 22-10-2017
VILASECA C.F.,A 19 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TANCAT, U.D.,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 72 CANONJA, C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 20 RIUDOMS, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 33 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 30 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 5 29-10-2017
VILASECA C.F.,A 61 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 14 TANCAT, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 120 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 10 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CANONJA, C.F.,A 20 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 03 LA FLORESTA, C.D.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 11 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 71 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 6 05-11-2017
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 10 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
TANCAT, U.D.,A 41 VILASECA C.F.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 07 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 02 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA FLORESTA, C.D.,B 22 CANONJA, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 31 RIUDOMS, C.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 03 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 7 12-11-2017
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 25 TANCAT, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 22 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 33 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 40 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 53 LA FLORESTA, C.D.,B
CANONJA, C.F.,A 10 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
RIUDOMS, C.D.,A 10 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 07 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 8 19-11-2017
TANCAT, U.D.,A 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 21 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 52 VILASECA C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 40 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 01 CANONJA, C.F.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 20 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 9 26-11-2017
TANCAT, U.D.,A 72 UNIO ASTORGA, C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 06 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
VILASECA C.F.,A 44 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 21 LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 33 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 91 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 22 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 22 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 10 03-12-2017
UNIO ASTORGA, C.E.,A 16 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 20 TANCAT, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 30 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 41 VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 40 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 06 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
RIUDOMS, C.D.,A 33 CANONJA, C.F.,A
Jornada 11 17-12-2017
UNIO ASTORGA, C.E.,A 07 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TANCAT, U.D.,A 00 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 13 LA FLORESTA, C.D.,B
VILASECA C.F.,A 22 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 20 TORREDEMBARRA, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 20 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 30 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 10 CANONJA, C.F.,A
Jornada 12 14-01-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 51 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 31 TANCAT, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 41 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 03 VILASECA C.F.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 40 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
RIUDOMS, C.D.,A 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,A 02 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 13 21-01-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 12 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 17 LA FLORESTA, C.D.,B
TANCAT, U.D.,A 03 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 31 TORREDEMBARRA, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 04 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 20 RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 10 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 32 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 14 28-01-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 30 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 16 TANCAT, U.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 20 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 32 VILASECA C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 15 04-02-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 52 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 34 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 21 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TANCAT, U.D.,A 11 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 06 RIUDOMS, C.D.,A
VILASECA C.F.,A 13 CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 41 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
VILASECA C.F.,A 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 05 CANONJA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 02 RIUDOMS, C.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 06 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 71 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 02 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
LA FLORESTA, C.D.,B 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 17 25-02-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 33 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 61 VILASECA C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 31 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CANONJA, C.F.,A 40 TANCAT, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 31 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 04 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 03 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 18 04-03-2018
VILASECA C.F.,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TANCAT, U.D.,A 10 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 03 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 10 RIUDOMS, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 12 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 61 TORREDEMBARRA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 21 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 19 11-03-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 44 VILASECA C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 30 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 30 TANCAT, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 30 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CANONJA, C.F.,A 30 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
RIUDOMS, C.D.,A 00 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 22 LA FLORESTA, C.D.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 02 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
Jornada 20 18-03-2018
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 21 VILASECA C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 06 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 01 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 00 CANONJA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 10 RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 40 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 16 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 21 25-03-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 60 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
VILASECA C.F.,A 22 TANCAT, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 21 UNIO ASTORGA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 31 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 10 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CANONJA, C.F.,A 33 LA FLORESTA, C.D.,B
RIUDOMS, C.D.,A 01 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 80 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 22 08-04-2018
TANCAT, U.D.,A 21 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 15 VILASECA C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,B 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 10 CANONJA, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 06 RIUDOMS, C.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 23 15-04-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 40 TANCAT, U.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 12 UNIO ASTORGA, C.E.,A
VILASECA C.F.,A 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 21 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 40 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 22 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A 91 TORREDEMBARRA, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 24 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 24 22-04-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 06 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 20 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 00 VILASECA C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 52 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 19 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 10 CANONJA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 25 29-04-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 50 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 00 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 11 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
VILASECA C.F.,A 30 LA FLORESTA, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 03 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 110 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 13 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 30 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 26 06-05-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 41 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 02 TANCAT, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 33 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 60 VILASECA C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RIUDOMS, C.D.,A 20 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CANONJA, C.F.,A 01 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 27 13-05-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 30 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 28 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 60 LA FLORESTA, C.D.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 04 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
VILASECA C.F.,A TORREDEMBARRA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 02 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 20 RIUDOMS, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 32 CANONJA, C.F.,A
Jornada 28 20-05-2018
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 20 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B 101 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 21 TANCAT, U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 26 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 43 VILASECA C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
CANONJA, C.F.,A 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 29 27-05-2018
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 03 LA FLORESTA, C.D.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 05 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TANCAT, U.D.,A 50 TORREDEMBARRA, U.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 03 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 34 RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 14 CANONJA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 20 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 30 03-06-2018
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 14 LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 23 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 23 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 11 TANCAT, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 50 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CANONJA, C.F.,A 62 VILASECA C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.