Competició | TEMPORADA 2017-2018

infantil segona divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
CANONJA, C.F.,B 42 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B 40 SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 13 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 05 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 61 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 60 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 06 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 2 15-10-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 62 LA SALLE REUS, F.C.,B
SALOU, U.D.,A 12 CANONJA, C.F.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 19 MAS PELLICER, U.D.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 02 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 03 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
PARE MANYANET, A.E.,B 24 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ICOMAR, C.F.,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 3 22-10-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 40 SALOU, U.D.,A
CANONJA, C.F.,B 13 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 120 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 53 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 51 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 16 ICOMAR, C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 4 29-10-2017
SALOU, U.D.,A 32 LA SALLE REUS, F.C.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 36 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 06 CANONJA, C.F.,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 17 MAS PELLICER, U.D.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 14 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
ICOMAR, C.F.,A 40 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 121 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 5 05-11-2017
SALOU, U.D.,A 25 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 40 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
CANONJA, C.F.,B 100 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 120 PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 06 ICOMAR, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA SALLE REUS, F.C.,B 14 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 6 12-11-2017
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 41 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 01 SALOU, U.D.,A
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 16 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
PARE MANYANET, A.E.,B 03 CANONJA, C.F.,B
ICOMAR, C.F.,A 33 MAS PELLICER, U.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 80 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 10 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 7 19-11-2017
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 50 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 21 SALOU, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 40 PARE MANYANET, A.E.,B
CANONJA, C.F.,B 33 ICOMAR, C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 13 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 8 26-11-2017
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 10 LA SALLE REUS, F.C.,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 13 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
PARE MANYANET, A.E.,B 10 SALOU, U.D.,A
ICOMAR, C.F.,A 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 40 CANONJA, C.F.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 37 MAS PELLICER, U.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 50 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
Jornada 9 03-12-2017
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 12 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 70 PARE MANYANET, A.E.,B
SALOU, U.D.,A 16 ICOMAR, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CANONJA, C.F.,B 41 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 20 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 24 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
Jornada 10 17-12-2017
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 21 LA SALLE REUS, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 04 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
ICOMAR, C.F.,A 61 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 181 SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 31 CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 05 MAS PELLICER, U.D.C.,B
Jornada 11 14-01-2018
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 30 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 02 ICOMAR, C.F.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 110 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SALOU, U.D.,A 16 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 33 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
CANONJA, C.F.,B 44 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
LA SALLE REUS, F.C.,B 07 MAS PELLICER, U.D.C.,B
Jornada 12 21-01-2018
LA SALLE REUS, F.C.,B 41 PARE MANYANET, A.E.,B
ICOMAR, C.F.,A 113 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 100 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 21 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 30 SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B 11 CANONJA, C.F.,B
Jornada 13 28-01-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 112 ICOMAR, C.F.,A
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 02 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 10 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
SALOU, U.D.,A 04 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 41 MAS PELLICER, U.D.C.,B
CANONJA, C.F.,B 51 LA SALLE REUS, F.C.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 04-02-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 12 CANONJA, C.F.,B
SALOU, U.D.,A 07 MAS PELLICER, U.D.C.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 81 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 21 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 110 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ICOMAR, C.F.,A 90 LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 15 18-02-2018
LA SALLE REUS, F.C.,B 04 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CANONJA, C.F.,B 61 SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 60 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 20 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 32 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 30 PARE MANYANET, A.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 12 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 16 25-02-2018
SALOU, U.D.,A 15 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 11 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 03 MAS PELLICER, U.D.C.,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 50 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
PARE MANYANET, A.E.,B 02 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ICOMAR, C.F.,A 51 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 120 LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 17 04-03-2018
LA SALLE REUS, F.C.,B 21 SALOU, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 31 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
CANONJA, C.F.,B 20 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 30 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 30 PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 04 ICOMAR, C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 06 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 18 11-03-2018
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 43 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 02 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 23 CANONJA, C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 06 MAS PELLICER, U.D.C.,B
ICOMAR, C.F.,A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 60 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 40 LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 19 18-03-2018
LA SALLE REUS, F.C.,B 21 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
SALOU, U.D.,A 20 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 91 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
CANONJA, C.F.,B 40 PARE MANYANET, A.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 01 ICOMAR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 07 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 12 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 20 25-03-2018
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 03 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
SALOU, U.D.,A 103 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 17 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ICOMAR, C.F.,A 34 CANONJA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 21 MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 30 LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 21 08-04-2018
LA SALLE REUS, F.C.,B 54 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 22 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
SALOU, U.D.,A 40 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 00 ICOMAR, C.F.,A
CANONJA, C.F.,B 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,B 32 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 10 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 22 15-04-2018
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 31 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B 26 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
ICOMAR, C.F.,A 51 SALOU, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 50 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 30 CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 03 MAS PELLICER, U.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 62 LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 23 22-04-2018
LA SALLE REUS, F.C.,B 03 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 20 PARE MANYANET, A.E.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 02 ICOMAR, C.F.,A
SALOU, U.D.,A 07 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 21 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CANONJA, C.F.,B 22 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B 80 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
Jornada 24 29-04-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 21 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
ICOMAR, C.F.,A 41 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 50 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 60 SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 03 CANONJA, C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 30 LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 25 06-05-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 13 LA SALLE REUS, F.C.,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 13 ICOMAR, C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 011 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 11 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SALOU, U.D.,A 24 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 51 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
CANONJA, C.F.,B 13 MAS PELLICER, U.D.C.,B
Jornada 26 13-05-2018
ICOMAR, C.F.,A 140 PARE MANYANET, A.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 91 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 31 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 40 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 20 SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 52 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 04 CANONJA, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.