Competició | TEMPORADA 2017-2018

infantil segona divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 21 LA CANYA, A.E.,A
Descansa - BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 30 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 70 SANT GREGORI,A.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 06 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 03 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SANTJOANENC,P.,A 101 PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 34 ANGLES C.E.,A
Jornada 2 15-10-2017
LA CANYA, A.E.,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
BESALU, C.E.,A 07 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - Descansa
SANT GREGORI,A.E.,C 07 BANYOLES, C.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 72 SANT ROC OLOT , C.F.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
PORQUERES, U.E.,B 30 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ANGLES C.E.,A 18 SANTJOANENC,P.,A
Jornada 3 22-10-2017
LA CANYA, A.E.,A 32 BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 101 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Descansa - SANT GREGORI,A.E.,C
BANYOLES, C.E.,C 52 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 23 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 50 PORQUERES, U.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 82 ANGLES C.E.,A
SANTJOANENC,P.,A 111 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
Jornada 4 29-10-2017
BESALU, C.E.,A 02 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 11 LA CANYA, A.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,C 012 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A - Descansa
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 04 BANYOLES, C.E.,C
PORQUERES, U.E.,B 02 SANT ROC OLOT , C.F.,A
ANGLES C.E.,A 16 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
SANTJOANENC,P.,A 41 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 5 05-11-2017
BESALU, C.E.,A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
LA CANYA, A.E.,A 100 SANT GREGORI,A.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 72 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
Descansa - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
BANYOLES, C.E.,C 41 PORQUERES, U.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 34 ANGLES C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 42 SANTJOANENC,P.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 18 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 6 12-11-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 60 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
SANT GREGORI,A.E.,C 04 BESALU, C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 03 LA CANYA, A.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 45 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,B - Descansa
ANGLES C.E.,A 24 BANYOLES, C.E.,C
SANTJOANENC,P.,A 50 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Jornada 7 19-11-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 13 SANT GREGORI,A.E.,C
BESALU, C.E.,A 17 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 13 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 60 PORQUERES, U.E.,B
Descansa - ANGLES C.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 35 SANTJOANENC,P.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 26 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Jornada 8 26-11-2017
SANT GREGORI,A.E.,C 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 63 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 81 BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 03 LA CANYA, A.E.,A
ANGLES C.E.,A 36 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANTJOANENC,P.,A - Descansa
CORNELLA TERRI, A.E.,A 31 BANYOLES, C.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 71 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 9 03-12-2017
SANT GREGORI,A.E.,C 29 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 10 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
BESALU, C.E.,A 11 PORQUERES, U.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 41 ANGLES C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 14 SANTJOANENC,P.,A
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 11 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 10 17-12-2017
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 70 SANT GREGORI,A.E.,C
PORQUERES, U.E.,B 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
BESALU, C.E.,A 13 ANGLES C.E.,A
SANTJOANENC,P.,A 30 LA CANYA, A.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 41 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - Descansa
SANT ROC OLOT , C.F.,A 03 BANYOLES, C.E.,C
Jornada 11 14-01-2018
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 42 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SANT GREGORI,A.E.,C 11 PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 43 ANGLES C.E.,A
BESALU, C.E.,A 19 SANTJOANENC,P.,A
LA CANYA, A.E.,A 12 CORNELLA TERRI, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 04 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Descansa - SANT ROC OLOT , C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 12 BANYOLES, C.E.,C
Jornada 12 21-01-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
PORQUERES, U.E.,B 22 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
ANGLES C.E.,A 80 SANT GREGORI,A.E.,C
SANTJOANENC,P.,A 30 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 32 BESALU, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 31 LA CANYA, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 01 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES, C.E.,C - Descansa
Jornada 13 28-01-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 50 PORQUERES, U.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 32 ANGLES C.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,C 114 SANTJOANENC,P.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 12 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESALU, C.E.,A 17 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 05 LA CANYA, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 11 BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B - Descansa
Jornada 14 04-02-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 10 PORQUERES, U.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 12 ANGLES C.E.,A
SANTJOANENC,P.,A 40 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 80 SANT GREGORI,A.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 43 BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 31 LA CANYA, A.E.,A
Descansa - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 15 18-02-2018
PORQUERES, U.E.,B 22 ANGLES C.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 06 SANTJOANENC,P.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 04 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,C 114 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 13 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BESALU, C.E.,A 14 BANYOLES, C.E.,C
LA CANYA, A.E.,A - Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 70 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
LA CANYA, A.E.,A 31 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BESALU, C.E.,A - Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 04 BANYOLES, C.E.,C
SANT GREGORI,A.E.,C 04 SANT ROC OLOT , C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 52 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 31 CORNELLA TERRI, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 02 SANTJOANENC,P.,A
ANGLES C.E.,A 70 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
Jornada 17 04-03-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 12 LA CANYA, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 63 BESALU, C.E.,A
Descansa - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
BANYOLES, C.E.,C 50 SANT GREGORI,A.E.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 33 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 73 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 31 PORQUERES, U.E.,B
SANTJOANENC,P.,A 112 ANGLES C.E.,A
Jornada 18 11-03-2018
BESALU, C.E.,A 12 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 17 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT GREGORI,A.E.,C - Descansa
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 84 BANYOLES, C.E.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 30 SANT ROC OLOT , C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B 09 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ANGLES C.E.,A 13 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 13 SANTJOANENC,P.,A
Jornada 19 18-03-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 31 BESALU, C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 104 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 61 SANT GREGORI,A.E.,C
Descansa - TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 02 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 41 PORQUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 80 ANGLES C.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 32 SANTJOANENC,P.,A
Jornada 20 25-03-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 13 BESALU, C.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,C 03 LA CANYA, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 26 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - Descansa
PORQUERES, U.E.,B 17 BANYOLES, C.E.,C
ANGLES C.E.,A 11 SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANTJOANENC,P.,A 41 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
Jornada 21 08-04-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
BESALU, C.E.,A 91 SANT GREGORI,A.E.,C
LA CANYA, A.E.,A 21 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 13 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Descansa - PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,C 40 ANGLES C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 23 SANTJOANENC,P.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 81 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 22 15-04-2018
SANT GREGORI,A.E.,C 03 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 12 BESALU, C.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 01 LA CANYA, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 28 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ANGLES C.E.,A - Descansa
SANTJOANENC,P.,A 90 BANYOLES, C.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 12 SANT ROC OLOT , C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 111 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
Jornada 23 22-04-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 72 SANT GREGORI,A.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 34 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
BESALU, C.E.,A 35 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LA CANYA, A.E.,A 21 PORQUERES, U.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 52 ANGLES C.E.,A
Descansa - SANTJOANENC,P.,A
BANYOLES, C.E.,C 20 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 27 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Jornada 24 29-04-2018
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 110 SANT GREGORI,A.E.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
PORQUERES, U.E.,B 02 BESALU, C.E.,A
ANGLES C.E.,A 07 LA CANYA, A.E.,A
SANTJOANENC,P.,A 85 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 41 BANYOLES, C.E.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 40 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
Jornada 25 06-05-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 04 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,C 19 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 63 PORQUERES, U.E.,B
ANGLES C.E.,A 91 BESALU, C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 12 SANTJOANENC,P.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 61 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES, C.E.,C 22 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 26 13-05-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 31 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 51 SANT GREGORI,A.E.,C
ANGLES C.E.,A 61 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANTJOANENC,P.,A 72 BESALU, C.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 12 LA CANYA, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 80 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - Descansa
BANYOLES, C.E.,C 43 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
Jornada 27 20-05-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 13 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 42 PORQUERES, U.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,C 05 ANGLES C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 06 SANTJOANENC,P.,A
BESALU, C.E.,A 13 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 21 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Descansa - BANYOLES, C.E.,C
Jornada 28 27-05-2018
PORQUERES, U.E.,B 25 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ANGLES C.E.,A 47 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
SANTJOANENC,P.,A 121 SANT GREGORI,A.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 61 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 140 BESALU, C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 30 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES, C.E.,C 20 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
Jornada 29 03-06-2018
PORQUERES, U.E.,B 52 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
ANGLES C.E.,A 46 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 17 SANTJOANENC,P.,A
SANT GREGORI,A.E.,C 011 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 05 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BESALU, C.E.,A 22 SANT ROC OLOT , C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 02 BANYOLES, C.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - Descansa
Jornada 30 10-06-2018
ANGLES C.E.,A 14 PORQUERES, U.E.,B
SANTJOANENC,P.,A 53 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 51 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 122 SANT GREGORI,A.E.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
BANYOLES, C.E.,C 44 BESALU, C.E.,A
Descansa - LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 25 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.