Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 101-10-2017
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 1 2 CUBELLES, C.F.,B
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 0 3 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 1 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 4 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 1 0 FALSET ESPORTIU,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 4 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A 2 4 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 0 3 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 208-10-2017
CUBELLES, C.F.,B 3 3 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 0 5 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 3 3 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 2 2 RIUDOMS, C.D.,A
FALSET ESPORTIU,A 3 2 PARE MANYANET, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 2 1 LA SALLE REUS, F.C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 2 4 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 0 3 CANONJA, C.F.,A
Jornada 315-10-2017
CUBELLES, C.F.,B 13 0 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 4 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 7 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,A 3 1 FALSET ESPORTIU,A
PARE MANYANET, A.E.,A 2 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 3 0 TORREFORTA, C.D.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 5 6 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 1 2 CANONJA, C.F.,A
Jornada 422-10-2017
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 2 3 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 3 4 CUBELLES, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 2 3 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
FALSET ESPORTIU,A 2 6 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 2 3 RIUDOMS, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 1 1 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 3 1 LA SALLE REUS, F.C.,A
CANONJA, C.F.,A 2 0 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 529-10-2017
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 4 2 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 6 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 5 0 FALSET ESPORTIU,A
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 4 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
RIUDOMS, C.D.,A 1 0 TORREFORTA, C.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 3 3 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 2 1 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 0 1 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 605-11-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,A 4 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 3 0 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
FALSET ESPORTIU,A 2 4 CUBELLES, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 0 1 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 3 5 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 6 3 RIUDOMS, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A 3 3 PARE MANYANET, A.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 3 0 LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 712-11-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,A 2 3 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 4 6 FALSET ESPORTIU,A
CUBELLES, C.F.,B 3 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 2 2 TORREFORTA, C.D.C.,A
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 5 5 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RIUDOMS, C.D.,A 1 0 CANONJA, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 1 1 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 1 5 LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 819-11-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 3 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
FALSET ESPORTIU,A 3 4 TORREDEMBARRA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 5 0 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 2 2 CUBELLES, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 4 0 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
CANONJA, C.F.,A 2 4 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 1 1 RIUDOMS, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 3 0 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 926-11-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 5 3 FALSET ESPORTIU,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 1 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 0 9 TORREFORTA, C.D.C.,A
CUBELLES, C.F.,B 3 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 1 2 CANONJA, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 4 1 POBLA MAFUMET, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 3 0 LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 2 4 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 1003-12-2017
FALSET ESPORTIU,A 6 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 2 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 7 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 17 0 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 2 1 CUBELLES, C.F.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 2 2 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 1 1 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 2 3 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 1117-12-2017
FALSET ESPORTIU,A 2 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 1 2 TORREFORTA, C.D.C.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 0 3 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 1 9 CANONJA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B 1 0 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 3 1 LA SALLE REUS, F.C.,A
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 4 2 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 1 4 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 1214-01-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 1 0 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 10 2 FALSET ESPORTIU,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 3 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CANONJA, C.F.,A 4 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 6 0 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 1 4 CUBELLES, C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 0 1 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
RIUDOMS, C.D.,A 3 2 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
Jornada 1321-01-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 1 0 TORREFORTA, C.D.C.,A
FALSET ESPORTIU,A 1 8 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 1 2 CANONJA, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 2 3 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 0 8 LA SALLE REUS, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,B 5 1 PARE MANYANET, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 0 1 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 0 2 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
Jornada 1428-01-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 0 1 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 3 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A 4 4 FALSET ESPORTIU,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 7 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 6 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 4 2 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 4 1 CUBELLES, C.F.,B
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 3 1 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
Jornada 1504-02-2018
TORREFORTA, C.D.C.,A 3 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 1 2 CANONJA, C.F.,A
FALSET ESPORTIU,A 1 6 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 1 3 LA SALLE REUS, F.C.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 2 0 PARE MANYANET, A.E.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 0 2 RIUDOMS, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 2 1 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 3 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A

SEGONA VOLTA

Jornada 1618-02-2018
CUBELLES, C.F.,B 3 2 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 2 6 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 2 3 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 3 2 PARE MANYANET, A.E.,A
FALSET ESPORTIU,A 0 4 LA SALLE REUS, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 0 2 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 2 0 CANONJA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 5 4 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 1725-02-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 0 3 CUBELLES, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 5 0 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 5 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 1 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,A 5 3 FALSET ESPORTIU,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 0 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 4 3 TORREFORTA, C.D.C.,A
CANONJA, C.F.,A 1 3 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 1804-03-2018
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 2 1 CUBELLES, C.F.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 0 1 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 0 7 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
FALSET ESPORTIU,A 2 2 RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 1 0 PARE MANYANET, A.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 0 2 LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 2 3 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 1 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 1911-03-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 4 1 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 5 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 6 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 6 2 FALSET ESPORTIU,A
RIUDOMS, C.D.,A 1 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
PARE MANYANET, A.E.,A 2 3 TORREFORTA, C.D.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 2 2 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 6 0 CANONJA, C.F.,A
Jornada 2018-03-2018
TORREDEMBARRA, U.D.,A 0 4 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 1 4 CUBELLES, C.F.,B
FALSET ESPORTIU,A 2 4 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 0 2 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 0 2 RIUDOMS, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 3 1 PARE MANYANET, A.E.,A
CANONJA, C.F.,A 0 1 LA SALLE REUS, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 0 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 2125-03-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 6 1 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 3 3 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CUBELLES, C.F.,B 5 0 FALSET ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 0 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 3 1 TORREFORTA, C.D.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 0 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
PARE MANYANET, A.E.,A 2 4 CANONJA, C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 2 5 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 2208-04-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 0 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
FALSET ESPORTIU,A 5 1 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 3 4 CUBELLES, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 0 4 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 2 0 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 1 2 RIUDOMS, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 3 1 PARE MANYANET, A.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 2 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 2315-04-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 7 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 2 2 FALSET ESPORTIU,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 0 5 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CUBELLES, C.F.,B 2 2 TORREFORTA, C.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 2 3 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 4 0 CANONJA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 0 3 POBLA MAFUMET, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 2 2 LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 2422-04-2018
FALSET ESPORTIU,A 3 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 3 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 6 1 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 2 0 CUBELLES, C.F.,B
CANONJA, C.F.,A 1 2 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 6 1 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 2 2 RIUDOMS, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 2 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 2529-04-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 4 2 FALSET ESPORTIU,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 2 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 1 3 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 0 3 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CUBELLES, C.F.,B 8 0 CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 0 1 POBLA MAFUMET, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 5 2 LA SALLE REUS, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 2 1 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 2606-05-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 0 1 FALSET ESPORTIU,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 2 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 3 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 3 2 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 4 0 CUBELLES, C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 1 3 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
PARE MANYANET, A.E.,A 1 5 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 1 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 2713-05-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 4 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
FALSET ESPORTIU,A 4 3 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 1 2 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 2 2 CANONJA, C.F.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 1 5 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B 0 1 LA SALLE REUS, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 2 0 PARE MANYANET, A.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 2 2 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 2820-05-2018
TORREFORTA, C.D.C.,A 2 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 5 1 FALSET ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A 4 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 3 0 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 6 1 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 0 2 CUBELLES, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,A 4 1 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 2 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 2927-05-2018
TORREFORTA, C.D.C.,A 2 4 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 2 3 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
FALSET ESPORTIU,A 4 5 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 0 4 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A-LA SALLE REUS, F.C.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 1 5 PARE MANYANET, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,B 0 3 RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 0 1 JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A
Jornada 3003-06-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 9 1 TORREFORTA, C.D.C.,A
CANONJA, C.F.,A 0 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 7 4 FALSET ESPORTIU,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 4 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,A-TORREDEMBARRA, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 12 0 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA C.F.,A 3 5 CUBELLES, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 2 1 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.