Competició | TEMPORADA 2017-2018

juvenil primera divisio | grup 10

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 12 CUBELLES, C.F.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 03 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 11 TORREDEMBARRA, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
LA SALLE REUS, F.C.,A 10 FALSET ESPORTIU,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 40 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A 24 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 2 08-10-2017
CUBELLES, C.F.,B 33 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 05 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 33 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 22 RIUDOMS, C.D.,A
FALSET ESPORTIU,A 32 PARE MANYANET, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 21 LA SALLE REUS, F.C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 24 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 03 CANONJA, C.F.,A
Jornada 3 15-10-2017
CUBELLES, C.F.,B 130 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 41 TORREDEMBARRA, U.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 70 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
RIUDOMS, C.D.,A 31 FALSET ESPORTIU,A
PARE MANYANET, A.E.,A 20 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 30 TORREFORTA, C.D.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 56 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 12 CANONJA, C.F.,A
Jornada 4 22-10-2017
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 23 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 34 CUBELLES, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FALSET ESPORTIU,A 26 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 23 RIUDOMS, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 11 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 31 LA SALLE REUS, F.C.,A
CANONJA, C.F.,A 20 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 5 29-10-2017
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 42 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 60 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 50 FALSET ESPORTIU,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 42 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
RIUDOMS, C.D.,A 10 TORREFORTA, C.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 33 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 21 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 6 05-11-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,A 42 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 30 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
FALSET ESPORTIU,A 24 CUBELLES, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 35 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 63 RIUDOMS, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A 33 PARE MANYANET, A.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 30 LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 7 12-11-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,A 23 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 46 FALSET ESPORTIU,A
CUBELLES, C.F.,B 31 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 22 TORREFORTA, C.D.C.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 55 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RIUDOMS, C.D.,A 10 CANONJA, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 15 LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 8 19-11-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 31 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
FALSET ESPORTIU,A 34 TORREDEMBARRA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 50 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 22 CUBELLES, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 40 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
CANONJA, C.F.,A 24 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 RIUDOMS, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 30 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 9 26-11-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 53 FALSET ESPORTIU,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 10 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 09 TORREFORTA, C.D.C.,A
CUBELLES, C.F.,B 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 12 CANONJA, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 41 POBLA MAFUMET, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 30 LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 24 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 10 03-12-2017
FALSET ESPORTIU,A 62 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 21 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
TORREFORTA, C.D.C.,A 70 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 170 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 21 CUBELLES, C.F.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 11 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 23 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 11 17-12-2017
FALSET ESPORTIU,A 22 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 12 TORREFORTA, C.D.C.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 19 CANONJA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B 10 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 31 LA SALLE REUS, F.C.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 42 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 14 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 12 14-01-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 10 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 102 FALSET ESPORTIU,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CANONJA, C.F.,A 41 TORREDEMBARRA, U.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 60 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 14 CUBELLES, C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
RIUDOMS, C.D.,A 32 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 13 21-01-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 10 TORREFORTA, C.D.C.,A
FALSET ESPORTIU,A 18 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 12 CANONJA, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 23 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 08 LA SALLE REUS, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,B 51 PARE MANYANET, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 01 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 02 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 14 28-01-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 01 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 30 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A 44 FALSET ESPORTIU,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 71 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
LA SALLE REUS, F.C.,A 61 TORREDEMBARRA, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 42 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 41 CUBELLES, C.F.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 15 04-02-2018
TORREFORTA, C.D.C.,A 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 12 CANONJA, C.F.,A
FALSET ESPORTIU,A 16 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 13 LA SALLE REUS, F.C.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 20 PARE MANYANET, A.E.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 02 RIUDOMS, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 21 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 31 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
CUBELLES, C.F.,B 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 26 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 23 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 32 PARE MANYANET, A.E.,A
FALSET ESPORTIU,A 04 LA SALLE REUS, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 02 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 20 CANONJA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 54 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 17 25-02-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 03 CUBELLES, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 50 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 51 TORREDEMBARRA, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 10 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
PARE MANYANET, A.E.,A 53 FALSET ESPORTIU,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 00 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 43 TORREFORTA, C.D.C.,A
CANONJA, C.F.,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 18 04-03-2018
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 21 CUBELLES, C.F.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 07 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
FALSET ESPORTIU,A 22 RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 10 PARE MANYANET, A.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 02 LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 23 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 19 11-03-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 41 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 50 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 60 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 62 FALSET ESPORTIU,A
RIUDOMS, C.D.,A 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
PARE MANYANET, A.E.,A 23 TORREFORTA, C.D.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 60 CANONJA, C.F.,A
Jornada 20 18-03-2018
TORREDEMBARRA, U.D.,A 04 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 14 CUBELLES, C.F.,B
FALSET ESPORTIU,A 24 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 02 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 02 RIUDOMS, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 31 PARE MANYANET, A.E.,A
CANONJA, C.F.,A 01 LA SALLE REUS, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 02 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 21 25-03-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 61 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 33 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CUBELLES, C.F.,B 50 FALSET ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 02 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 31 TORREFORTA, C.D.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 01 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
PARE MANYANET, A.E.,A 24 CANONJA, C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 25 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 22 08-04-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 00 TORREDEMBARRA, U.D.,A
FALSET ESPORTIU,A 51 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 34 CUBELLES, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 04 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 20 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 12 RIUDOMS, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 31 PARE MANYANET, A.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 23 15-04-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 72 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 22 FALSET ESPORTIU,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 05 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CUBELLES, C.F.,B 22 TORREFORTA, C.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 40 CANONJA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 03 POBLA MAFUMET, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 22 LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 24 22-04-2018
FALSET ESPORTIU,A 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 30 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 61 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 20 CUBELLES, C.F.,B
CANONJA, C.F.,A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 61 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 22 RIUDOMS, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 25 29-04-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 42 FALSET ESPORTIU,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 23 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 13 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CUBELLES, C.F.,B 80 CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 01 POBLA MAFUMET, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 52 LA SALLE REUS, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 21 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 26 06-05-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 01 FALSET ESPORTIU,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 21 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 30 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 32 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 40 CUBELLES, C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 15 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 27 13-05-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 42 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
FALSET ESPORTIU,A 43 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 22 CANONJA, C.F.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 15 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B 01 LA SALLE REUS, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 20 PARE MANYANET, A.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 22 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 28 20-05-2018
TORREFORTA, C.D.C.,A 23 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 51 FALSET ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
POBLA MAFUMET, C.F.,A 30 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 61 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 02 CUBELLES, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 29 27-05-2018
TORREFORTA, C.D.C.,A 24 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
FALSET ESPORTIU,A 45 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 04 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
ESPAÑA CANONJA, U.D.,A 15 PARE MANYANET, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,B 03 RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 01 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 30 03-06-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 91 TORREFORTA, C.D.C.,A
CANONJA, C.F.,A 02 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 74 FALSET ESPORTIU,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 40 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
PARE MANYANET, A.E.,A - TORREDEMBARRA, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 120 ESPAÑA CANONJA, U.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 35 CUBELLES, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.