Competició | TEMPORADA 2017-2018

juvenil primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
SANT CELONI U.E.,B 07 QUART, U.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 35 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 51 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 33 CASSA, U.D.,A
BESCANO, C.D.,A 25 TORDERA, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 32 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SANT GREGORI,A.E.,A 14 CRISTINENC C.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 46 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 2 15-10-2017
QUART, U.E.,B 60 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 43 SANT CELONI U.E.,B
BISBALENC, AT.,A 14 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
CASSA, U.D.,A 42 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
TORDERA, C.F.,A 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 31 BESCANO, C.D.,A
CRISTINENC C.E.,A 42 CAL AGUIDO, A.D.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 52 SANT GREGORI,A.E.,A
Jornada 3 22-10-2017
QUART, U.E.,B 41 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
SANT CELONI U.E.,B 10 BISBALENC, AT.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 10 CASSA, U.D.,A
TORDERA, C.F.,A 40 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 24 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BESCANO, C.D.,A 22 CRISTINENC C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 22 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 13 SANT GREGORI,A.E.,A
Jornada 4 29-10-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 43 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
BISBALENC, AT.,A 24 QUART, U.E.,B
SANT CELONI U.E.,B 01 CASSA, U.D.,A
TORDERA, C.F.,A 52 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 21 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
CRISTINENC C.E.,A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 02 BESCANO, C.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 27 CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 5 05-11-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 10 BISBALENC, AT.,A
QUART, U.E.,B 43 CASSA, U.D.,A
SANT CELONI U.E.,B 23 TORDERA, C.F.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 08 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 08 CRISTINENC C.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BESCANO, C.D.,A 11 SANT GREGORI,A.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 31 CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 6 12-11-2017
BISBALENC, AT.,A 52 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 21 CASSA, U.D.,A
TORDERA, C.F.,A 23 QUART, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 40 SANT CELONI U.E.,B
CRISTINENC C.E.,A 31 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 21 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
CAL AGUIDO, A.D.,A 20 BESCANO, C.D.,A
Jornada 7 19-11-2017
BISBALENC, AT.,A 15 CASSA, U.D.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 42 TORDERA, C.F.,A
QUART, U.E.,B 01 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SANT CELONI U.E.,B 03 CRISTINENC C.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 23 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 21 SANT GREGORI,A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 12 CAL AGUIDO, A.D.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 27 BESCANO, C.D.,A
Jornada 8 26-11-2017
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 01 CASSA, U.D.,A
TORDERA, C.F.,A 62 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 41 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
CRISTINENC C.E.,A 04 QUART, U.E.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 60 SANT CELONI U.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,A 23 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 41 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
BESCANO, C.D.,A 42 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 9 03-12-2017
TORDERA, C.F.,A 12 CASSA, U.D.,A
BISBALENC, AT.,A 15 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 32 CRISTINENC C.E.,A
QUART, U.E.,B 42 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
SANT CELONI U.E.,B 00 SANT GREGORI,A.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 51 CAL AGUIDO, A.D.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 12 BESCANO, C.D.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 10 17-12-2017
TORDERA, C.F.,A 41 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 31 CASSA, U.D.,A
CRISTINENC C.E.,A 50 BISBALENC, AT.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 52 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
SANT GREGORI,A.E.,A 18 QUART, U.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A 31 SANT CELONI U.E.,B
BESCANO, C.D.,A 30 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 54 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
Jornada 11 14-01-2018
TORDERA, C.F.,A 13 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CASSA, U.D.,A 12 CRISTINENC C.E.,A
BISBALENC, AT.,A 03 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 11 SANT GREGORI,A.E.,A
QUART, U.E.,B 21 CAL AGUIDO, A.D.,A
SANT CELONI U.E.,B 23 BESCANO, C.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 35 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 31 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
Jornada 12 21-01-2018
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 40 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
CRISTINENC C.E.,A 24 TORDERA, C.F.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 32 CASSA, U.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 22 BISBALENC, AT.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 31 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BESCANO, C.D.,A 11 QUART, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 32 SANT CELONI U.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 41 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Jornada 13 28-01-2018
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 11 CRISTINENC C.E.,A
TORDERA, C.F.,A 23 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CASSA, U.D.,A 41 SANT GREGORI,A.E.,A
BISBALENC, AT.,A 16 CAL AGUIDO, A.D.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 12 BESCANO, C.D.,A
QUART, U.E.,B 30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANT CELONI U.E.,B 12 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 54 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Jornada 14 04-02-2018
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 04 CRISTINENC C.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 30 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SANT GREGORI,A.E.,A 03 TORDERA, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 31 CASSA, U.D.,A
BESCANO, C.D.,A 21 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 34 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 02 QUART, U.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 12 SANT CELONI U.E.,B
Jornada 15 18-02-2018
CRISTINENC C.E.,A 00 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 40 SANT GREGORI,A.E.,A
TORDERA, C.F.,A 04 CAL AGUIDO, A.D.,A
CASSA, U.D.,A 14 BESCANO, C.D.,A
BISBALENC, AT.,A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 24 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
QUART, U.E.,B 70 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SANT CELONI U.E.,B 12 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
QUART, U.E.,B 20 SANT CELONI U.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 53 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
BISBALENC, AT.,A 03 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
CASSA, U.D.,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
TORDERA, C.F.,A 32 BESCANO, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 20 CAL AGUIDO, A.D.,A
CRISTINENC C.E.,A 24 SANT GREGORI,A.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 41 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 17 04-03-2018
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 17 QUART, U.E.,B
SANT CELONI U.E.,B 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 22 BISBALENC, AT.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 03 CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 32 TORDERA, C.F.,A
BESCANO, C.D.,A 21 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 35 CRISTINENC C.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 25 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 18 11-03-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 10 QUART, U.E.,B
BISBALENC, AT.,A 44 SANT CELONI U.E.,B
CASSA, U.D.,A 44 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 42 TORDERA, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
CRISTINENC C.E.,A 42 BESCANO, C.D.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 23 CAL AGUIDO, A.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 21 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 19 18-03-2018
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 21 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
QUART, U.E.,B 80 BISBALENC, AT.,A
CASSA, U.D.,A 40 SANT CELONI U.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 510 TORDERA, C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 02 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 25 CRISTINENC C.E.,A
BESCANO, C.D.,A 13 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 21 SANT GREGORI,A.E.,A
Jornada 20 25-03-2018
BISBALENC, AT.,A 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
CASSA, U.D.,A 13 QUART, U.E.,B
TORDERA, C.F.,A 40 SANT CELONI U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 101 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
CRISTINENC C.E.,A 53 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 22 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
SANT GREGORI,A.E.,A 40 BESCANO, C.D.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 91 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 21 08-04-2018
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 51 BISBALENC, AT.,A
CASSA, U.D.,A 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
QUART, U.E.,B 11 TORDERA, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,B 02 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 20 CRISTINENC C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 21 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 34 SANT GREGORI,A.E.,A
BESCANO, C.D.,A 12 CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 22 15-04-2018
CASSA, U.D.,A 31 BISBALENC, AT.,A
TORDERA, C.F.,A 43 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 22 QUART, U.E.,B
CRISTINENC C.E.,A 42 SANT CELONI U.E.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 42 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 43 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BESCANO, C.D.,A 22 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 23 22-04-2018
CASSA, U.D.,A 22 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
BISBALENC, AT.,A 20 TORDERA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 13 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
QUART, U.E.,B 23 CRISTINENC C.E.,A
SANT CELONI U.E.,B 22 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 11 SANT GREGORI,A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 17 CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 05 BESCANO, C.D.,A
Jornada 24 29-04-2018
CASSA, U.D.,A 24 TORDERA, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 41 BISBALENC, AT.,A
CRISTINENC C.E.,A 40 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 22 QUART, U.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,A 10 SANT CELONI U.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A 40 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
BESCANO, C.D.,A 22 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 31 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 25 06-05-2018
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 14 TORDERA, C.F.,A
CASSA, U.D.,A 02 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BISBALENC, AT.,A 26 CRISTINENC C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 22 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
QUART, U.E.,B 70 SANT GREGORI,A.E.,A
SANT CELONI U.E.,B 06 CAL AGUIDO, A.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 24 BESCANO, C.D.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 26 13-05-2018
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 30 TORDERA, C.F.,A
CRISTINENC C.E.,A 41 CASSA, U.D.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 24 BISBALENC, AT.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 03 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
CAL AGUIDO, A.D.,A 25 QUART, U.E.,B
BESCANO, C.D.,A 00 SANT CELONI U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 23 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 32 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 27 20-05-2018
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 23 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
TORDERA, C.F.,A 12 CRISTINENC C.E.,A
CASSA, U.D.,A 11 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
BISBALENC, AT.,A 23 SANT GREGORI,A.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 01 CAL AGUIDO, A.D.,A
QUART, U.E.,B 41 BESCANO, C.D.,A
SANT CELONI U.E.,B 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 32 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
Jornada 28 27-05-2018
CRISTINENC C.E.,A 24 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 32 TORDERA, C.F.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 41 CASSA, U.D.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 03 BISBALENC, AT.,A
BESCANO, C.D.,A 33 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 12 QUART, U.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A SANT CELONI U.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 62 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 29 03-06-2018
CRISTINENC C.E.,A 21 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 11 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
TORDERA, C.F.,A 31 SANT GREGORI,A.E.,A
CASSA, U.D.,A 18 CAL AGUIDO, A.D.,A
BISBALENC, AT.,A 23 BESCANO, C.D.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 35 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
QUART, U.E.,B 63 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A
SANT CELONI U.E.,B 21 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Jornada 30 10-06-2018
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 11 CRISTINENC C.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 02 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 32 TORDERA, C.F.,A
BESCANO, C.D.,A 41 CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 51 BISBALENC, AT.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 45 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 15 QUART, U.E.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 23 SANT CELONI U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.