Competició | TEMPORADA 2017-2018

juvenil primera divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 13 MONTAÑESA, C.F.,A
CORNELLA, U.D.,D 41 TURO PEIRA, C.C.D.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 52 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 16 SANTS, U.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CATALONIA, U.B.,B 22 Pª BARC. CINC COPES,A
SANT ANDREU, U.E.,D 72 CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 2 08-10-2017
MONTAÑESA, C.F.,A 10 SANT ANDREU, U.E.,D
TURO PEIRA, C.C.D.,A 23 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 45 CORNELLA, U.D.,D
SANTS, U.E.,B 21 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 33 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Pª BARC. CINC COPES,A 33 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
CAN BUXERES, F.C.,A 40 CATALONIA, U.B.,B
Jornada 3 15-10-2017
MONTAÑESA, C.F.,A 51 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
CORNELLA, U.D.,D 22 SANTS, U.E.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 41 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 16 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 32 Pª BARC. CINC COPES,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 34 CAN BUXERES, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,D 43 CATALONIA, U.B.,B
Jornada 4 22-10-2017
TURO PEIRA, C.C.D.,A 03 SANT ANDREU, U.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 05 MONTAÑESA, C.F.,A
SANTS, U.E.,B 03 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 03 CORNELLA, U.D.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 24 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
Pª BARC. CINC COPES,A 40 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
CAN BUXERES, F.C.,A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
CATALONIA, U.B.,B 26 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
Jornada 5 29-10-2017
TURO PEIRA, C.C.D.,A 32 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MONTAÑESA, C.F.,A 25 SANTS, U.E.,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 41 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
CORNELLA, U.D.,D 01 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 31 Pª BARC. CINC COPES,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 16 CAN BUXERES, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 92 CATALONIA, U.B.,B
SANT ANDREU, U.E.,D 63 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
Jornada 6 05-11-2017
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 01 SANT ANDREU, U.E.,D
SANTS, U.E.,B 10 TURO PEIRA, C.C.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 28 MONTAÑESA, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 11 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
Pª BARC. CINC COPES,A 24 CORNELLA, U.D.,D
CAN BUXERES, F.C.,A 33 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
CATALONIA, U.B.,B 74 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 7 12-11-2017
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 21 SANTS, U.E.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 24 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
MONTAÑESA, C.F.,A 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 50 Pª BARC. CINC COPES,A
CORNELLA, U.D.,D 14 CAN BUXERES, F.C.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 51 CATALONIA, U.B.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 15 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
SANT ANDREU, U.E.,D 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 8 19-11-2017
SANTS, U.E.,B 21 SANT ANDREU, U.E.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 21 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 05 MONTAÑESA, C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 14 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
CATALONIA, U.B.,B 114 CORNELLA, U.D.,D
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 22 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 31 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 9 26-11-2017
SANTS, U.E.,B 61 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 81 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A 01 Pª BARC. CINC COPES,A
MONTAÑESA, C.F.,A 21 CAN BUXERES, F.C.,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 30 CATALONIA, U.B.,B
CORNELLA, U.D.,D 22 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
SANT ANDREU, U.E.,D 100 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 10 03-12-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 14 SANT ANDREU, U.E.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 12 SANTS, U.E.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
CAN BUXERES, F.C.,A 31 TURO PEIRA, C.C.D.,A
CATALONIA, U.B.,B 24 MONTAÑESA, C.F.,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 10 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 23 CORNELLA, U.D.,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 07 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
Jornada 11 17-12-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SANTS, U.E.,B 30 Pª BARC. CINC COPES,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 30 CAN BUXERES, F.C.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 53 CATALONIA, U.B.,B
MONTAÑESA, C.F.,A 32 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
CORNELLA, U.D.,D 71 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANT ANDREU, U.E.,D 22 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
Jornada 12 14-01-2018
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 22 SANT ANDREU, U.E.,D
Pª BARC. CINC COPES,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
CAN BUXERES, F.C.,A 14 SANTS, U.E.,B
CATALONIA, U.B.,B 15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 33 TURO PEIRA, C.C.D.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 42 MONTAÑESA, C.F.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 17 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 10 CORNELLA, U.D.,D
Jornada 13 21-01-2018
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 01 Pª BARC. CINC COPES,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 02 CAN BUXERES, F.C.,A
SANTS, U.E.,B 60 CATALONIA, U.B.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 41 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
MONTAÑESA, C.F.,A 61 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 13 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
SANT ANDREU, U.E.,D 24 CORNELLA, U.D.,D
Jornada 14 28-01-2018
SANT ANDREU, U.E.,D 81 Pª BARC. CINC COPES,A
CAN BUXERES, F.C.,A 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CATALONIA, U.B.,B 21 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 35 SANTS, U.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 33 TURO PEIRA, C.C.D.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 10 MONTAÑESA, C.F.,A
CORNELLA, U.D.,D 21 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
Jornada 15 04-02-2018
Pª BARC. CINC COPES,A 13 CAN BUXERES, F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 12 CATALONIA, U.B.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 12 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
SANTS, U.E.,B 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 11 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 04 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
MONTAÑESA, C.F.,A 24 CORNELLA, U.D.,D
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 25 SANT ANDREU, U.E.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
MONTAÑESA, C.F.,A 30 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 16 CORNELLA, U.D.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 14 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
SANTS, U.E.,B 60 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 21 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
Pª BARC. CINC COPES,A 13 CATALONIA, U.B.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 04 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 17 25-02-2018
SANT ANDREU, U.E.,D 32 MONTAÑESA, C.F.,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 33 TURO PEIRA, C.C.D.,A
CORNELLA, U.D.,D 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 31 SANTS, U.E.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 14 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 43 Pª BARC. CINC COPES,A
CATALONIA, U.B.,B 11 CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 18 04-03-2018
TURO PEIRA, C.C.D.,A 24 MONTAÑESA, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 33 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
SANTS, U.E.,B 31 CORNELLA, U.D.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 06 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 40 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. CINC COPES,A 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
CAN BUXERES, F.C.,A 34 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
CATALONIA, U.B.,B 15 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 19 11-03-2018
SANT ANDREU, U.E.,D 21 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 34 SANTS, U.E.,B
CORNELLA, U.D.,D 32 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 37 Pª BARC. CINC COPES,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 12 CAN BUXERES, F.C.,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 13 CATALONIA, U.B.,B
Jornada 20 18-03-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 23 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANTS, U.E.,B 02 MONTAÑESA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 22 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 42 CORNELLA, U.D.,D
Pª BARC. CINC COPES,A 11 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
CAN BUXERES, F.C.,A 31 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
CATALONIA, U.B.,B 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 08 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 21 25-03-2018
SANT ANDREU, U.E.,D 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 14 SANTS, U.E.,B
MONTAÑESA, C.F.,A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CORNELLA, U.D.,D 10 Pª BARC. CINC COPES,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 40 CAN BUXERES, F.C.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 13 CATALONIA, U.B.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 41 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
Jornada 22 08-04-2018
SANTS, U.E.,B 00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 22 TURO PEIRA, C.C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 01 MONTAÑESA, C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 11 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
CAN BUXERES, F.C.,A 14 CORNELLA, U.D.,D
CATALONIA, U.B.,B 22 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 51 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 11 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 23 15-04-2018
SANT ANDREU, U.E.,D 31 SANTS, U.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 43 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A 35 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
MONTAÑESA, C.F.,A 20 Pª BARC. CINC COPES,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 03 CAN BUXERES, F.C.,A
CORNELLA, U.D.,D 20 CATALONIA, U.B.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 31 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 28 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 24 22-04-2018
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 07 SANTS, U.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Pª BARC. CINC COPES,A 10 TURO PEIRA, C.C.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 05 MONTAÑESA, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,B 34 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 32 CORNELLA, U.D.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 13 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 05 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 25 29-04-2018
SANT ANDREU, U.E.,D 42 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
SANTS, U.E.,B 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 02 Pª BARC. CINC COPES,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 31 CAN BUXERES, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 51 CATALONIA, U.B.,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 71 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
CORNELLA, U.D.,D 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 60 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 26 06-05-2018
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 22 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Pª BARC. CINC COPES,A 15 SANTS, U.E.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
CATALONIA, U.B.,B 21 TURO PEIRA, C.C.D.,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 23 MONTAÑESA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 23 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 12 CORNELLA, U.D.,D
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 30 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 27 13-05-2018
SANT ANDREU, U.E.,D 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 11 Pª BARC. CINC COPES,A
SANTS, U.E.,B 73 CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 20 CATALONIA, U.B.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 34 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
MONTAÑESA, C.F.,A 51 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 40 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
CORNELLA, U.D.,D 11 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
Jornada 28 20-05-2018
Pª BARC. CINC COPES,A 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CAN BUXERES, F.C.,A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
CATALONIA, U.B.,B 26 SANTS, U.E.,B
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 90 TURO PEIRA, C.C.D.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 011 MONTAÑESA, C.F.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 12 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
CORNELLA, U.D.,D 22 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 29 27-05-2018
Pª BARC. CINC COPES,A 13 SANT ANDREU, U.E.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 43 CAN BUXERES, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 12 CATALONIA, U.B.,B
SANTS, U.E.,B 81 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 61 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
MONTAÑESA, C.F.,A 32 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A 13 CORNELLA, U.D.,D
Jornada 30 03-06-2018
CAN BUXERES, F.C.,A 12 Pª BARC. CINC COPES,A
CATALONIA, U.B.,B 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 04 SANTS, U.E.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 90 TURO PEIRA, C.C.D.,A
CORNELLA, U.D.,D 22 MONTAÑESA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,D 41 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.