Competició | TEMPORADA 2017-2018

juvenil segona divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 32 RIUDARENES 2005 CE.,B
SANT GREGORI,A.E.,B 03 FORNELLS, UE.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 23 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 13 COMACROS, UE,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 17 ESCOLA F. GARROTXA,A
FARNERS, C.E.,B 17 LLORET, C.F.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A 35 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
Jornada 2 15-10-2017
RIUDARENES 2005 CE.,B 81 MAÇANET SELVA, U.E.,A
FORNELLS, UE.,A 40 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 40 SANT GREGORI,A.E.,B
COMACROS, UE,A 72 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. GARROTXA,A 40 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
LLORET, C.F.,B 04 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 31 FARNERS, C.E.,B
Jornada 3 22-10-2017
RIUDARENES 2005 CE.,B 32 FORNELLS, UE.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 33 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
SANT GREGORI,A.E.,B 23 COMACROS, UE,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 13 ESCOLA F. GARROTXA,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 05 LLORET, C.F.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 01 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A 26 FARNERS, C.E.,B
Jornada 4 29-10-2017
FORNELLS, UE.,A 120 MAÇANET SELVA, U.E.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 13 RIUDARENES 2005 CE.,B
COMACROS, UE,A 52 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. GARROTXA,A 130 SANT GREGORI,A.E.,B
LLORET, C.F.,B 62 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 11 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FARNERS, C.E.,B 26 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Jornada 5 05-11-2017
FORNELLS, UE.,A 42 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
RIUDARENES 2005 CE.,B 24 COMACROS, UE,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 25 ESCOLA F. GARROTXA,A
SANT GREGORI,A.E.,B 06 LLORET, C.F.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 08 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 20 FARNERS, C.E.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A 09 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Jornada 6 12-11-2017
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 142 MAÇANET SELVA, U.E.,A
COMACROS, UE,A 02 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A 142 RIUDARENES 2005 CE.,B
LLORET, C.F.,B 20 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 60 SANT GREGORI,A.E.,B
FARNERS, C.E.,B 22 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 7 19-11-2017
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 15 COMACROS, UE,A
FORNELLS, UE.,A 22 ESCOLA F. GARROTXA,A
RIUDARENES 2005 CE.,B 24 LLORET, C.F.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 22 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
SANT GREGORI,A.E.,B 21 FARNERS, C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 12 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
MAÇANET SELVA, U.E.,A 09 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 8 26-11-2017
COMACROS, UE,A 160 MAÇANET SELVA, U.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A 70 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
LLORET, C.F.,B 41 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 22 RIUDARENES 2005 CE.,B
FARNERS, C.E.,B 22 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 50 SANT GREGORI,A.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 11 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 9 03-12-2017
COMACROS, UE,A 41 ESCOLA F. GARROTXA,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 23 LLORET, C.F.,B
FORNELLS, UE.,A 22 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
RIUDARENES 2005 CE.,B 42 FARNERS, C.E.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 17 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SANT GREGORI,A.E.,B 10 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
MAÇANET SELVA, U.E.,A 010 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 10 17-12-2017
ESCOLA F. GARROTXA,A 30 MAÇANET SELVA, U.E.,A
LLORET, C.F.,B 43 COMACROS, UE,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 32 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
FARNERS, C.E.,B 03 FORNELLS, UE.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 32 RIUDARENES 2005 CE.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 32 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 51 SANT GREGORI,A.E.,B
Jornada 11 14-01-2018
ESCOLA F. GARROTXA,A 32 LLORET, C.F.,B
COMACROS, UE,A 63 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 62 FARNERS, C.E.,B
FORNELLS, UE.,A 13 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
RIUDARENES 2005 CE.,B 52 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 34 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
MAÇANET SELVA, U.E.,A 04 SANT GREGORI,A.E.,B
Jornada 12 21-01-2018
MAÇANET SELVA, U.E.,A 012 LLORET, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 12 ESCOLA F. GARROTXA,A
FARNERS, C.E.,B 36 COMACROS, UE,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 60 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 25 FORNELLS, UE.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 24 RIUDARENES 2005 CE.,B
SANT GREGORI,A.E.,B 11 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 13 28-01-2018
LLORET, C.F.,B 41 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
ESCOLA F. GARROTXA,A 160 FARNERS, C.E.,B
COMACROS, UE,A 12 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 52 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FORNELLS, UE.,A 63 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
RIUDARENES 2005 CE.,B 22 SANT GREGORI,A.E.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 50 MAÇANET SELVA, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 04-02-2018
RIUDARENES 2005 CE.,B 05 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
FORNELLS, UE.,A 62 SANT GREGORI,A.E.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 64 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
COMACROS, UE,A 31 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. GARROTXA,A 01 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LLORET, C.F.,B 111 FARNERS, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B - MAÇANET SELVA, U.E.,A
Jornada 15 18-02-2018
MAÇANET SELVA, U.E.,A - RIUDARENES 2005 CE.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 04 FORNELLS, UE.,A
SANT GREGORI,A.E.,B 16 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 02 COMACROS, UE,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 03 ESCOLA F. GARROTXA,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 11 LLORET, C.F.,B
FARNERS, C.E.,B 15 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
Jornada 16 25-02-2018
FORNELLS, UE.,A 50 RIUDARENES 2005 CE.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 20 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
COMACROS, UE,A 51 SANT GREGORI,A.E.,B
ESCOLA F. GARROTXA,A 81 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
LLORET, C.F.,B 31 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 03 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FARNERS, C.E.,B - MAÇANET SELVA, U.E.,A
Jornada 17 04-03-2018
MAÇANET SELVA, U.E.,A - FORNELLS, UE.,A
RIUDARENES 2005 CE.,B 34 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 36 COMACROS, UE,A
SANT GREGORI,A.E.,B 09 ESCOLA F. GARROTXA,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 04 LLORET, C.F.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 04 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 72 FARNERS, C.E.,B
Jornada 18 11-03-2018
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 20 FORNELLS, UE.,A
COMACROS, UE,A - RIUDARENES 2005 CE.,B
ESCOLA F. GARROTXA,A 51 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
LLORET, C.F.,B 71 SANT GREGORI,A.E.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 32 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,B 72 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - MAÇANET SELVA, U.E.,A
Jornada 19 18-03-2018
MAÇANET SELVA, U.E.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
FORNELLS, UE.,A 60 COMACROS, UE,A
RIUDARENES 2005 CE.,B - ESCOLA F. GARROTXA,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 34 LLORET, C.F.,B
SANT GREGORI,A.E.,B 14 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 21 FARNERS, C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 12 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Jornada 20 25-03-2018
COMACROS, UE,A 42 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A 20 FORNELLS, UE.,A
LLORET, C.F.,B - RIUDARENES 2005 CE.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 53 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
FARNERS, C.E.,B 55 SANT GREGORI,A.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - MAÇANET SELVA, U.E.,A
Jornada 21 08-04-2018
MAÇANET SELVA, U.E.,A - COMACROS, UE,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 13 ESCOLA F. GARROTXA,A
FORNELLS, UE.,A 41 LLORET, C.F.,B
RIUDARENES 2005 CE.,B - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 13 FARNERS, C.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,B 05 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 22 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 22 15-04-2018
ESCOLA F. GARROTXA,A 22 COMACROS, UE,A
LLORET, C.F.,B 42 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 14 FORNELLS, UE.,A
FARNERS, C.E.,B - RIUDARENES 2005 CE.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 31 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 10 SANT GREGORI,A.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - MAÇANET SELVA, U.E.,A
Jornada 23 22-04-2018
MAÇANET SELVA, U.E.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
COMACROS, UE,A 36 LLORET, C.F.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 30 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
FORNELLS, UE.,A 30 FARNERS, C.E.,B
RIUDARENES 2005 CE.,B - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 25 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT GREGORI,A.E.,B 33 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 24 29-04-2018
LLORET, C.F.,B 24 ESCOLA F. GARROTXA,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 11 COMACROS, UE,A
FARNERS, C.E.,B 12 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 13 FORNELLS, UE.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - RIUDARENES 2005 CE.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 52 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
SANT GREGORI,A.E.,B - MAÇANET SELVA, U.E.,A
Jornada 25 06-05-2018
LLORET, C.F.,B - MAÇANET SELVA, U.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A 50 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
COMACROS, UE,A 12 FARNERS, C.E.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A 22 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FORNELLS, UE.,A 41 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
RIUDARENES 2005 CE.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B 30 SANT GREGORI,A.E.,B
Jornada 26 13-05-2018
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 34 LLORET, C.F.,B
FARNERS, C.E.,B 15 ESCOLA F. GARROTXA,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 31 COMACROS, UE,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 10 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 13 FORNELLS, UE.,A
SANT GREGORI,A.E.,B - RIUDARENES 2005 CE.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.