Competició | TEMPORADA 2017-2018

juvenil segona divisio | grup 21

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
VILANOVA GELTRU C.F.,C 20 RIUDEBITLLES, C.D.,A
RIBES, C.D.,B 22 QUINTINENC, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C 20 BASE TORRELLES, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 34 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
Descansa
R
ANOIA , C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 42 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SUBIRATS, UE,A 13 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
Descansa
R
SITGES, U.E.,B
Jornada 2 15-10-2017
RIUDEBITLLES, C.D.,A 31 SITGES, U.E.,B
QUINTINENC, C.F.,A 31 VILANOVA GELTRU C.F.,C
BASE TORRELLES, C.F.,A 24 RIBES, C.D.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 22 IGUALADA, C.F.,C
ANOIA , C.E.,A 10 LA GRANADA, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A
R
Descansa
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 15 BASE MARC BARTRA CF,A
Descansa
R
SUBIRATS, UE,A
Jornada 3 22-10-2017
RIUDEBITLLES, C.D.,A 13 QUINTINENC, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 32 BASE TORRELLES, C.F.,A
RIBES, C.D.,B 30 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
IGUALADA, C.F.,C 01 ANOIA , C.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 22 BASE OLERDOLA, C.E.,A
Descansa
R
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A
R
Descansa
SITGES, U.E.,B 80 SUBIRATS, UE,A
Jornada 4 29-10-2017
QUINTINENC, C.F.,A 43 SITGES, U.E.,B
BASE TORRELLES, C.F.,A 31 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 33 VILANOVA GELTRU C.F.,C
ANOIA , C.E.,A 43 RIBES, C.D.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 20 IGUALADA, C.F.,C
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 30 LA GRANADA, C.F.,A
Descansa
R
R
Descansa
SUBIRATS, UE,A 17 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 5 05-11-2017
QUINTINENC, C.F.,A 25 BASE TORRELLES, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 22 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 61 ANOIA , C.E.,A
RIBES, C.D.,B 41 BASE OLERDOLA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,C 06 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A
R
Descansa
Descansa
R
SUBIRATS, UE,A
SITGES, U.E.,B 15 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 6 12-11-2017
BASE TORRELLES, C.F.,A 22 SITGES, U.E.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 32 QUINTINENC, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 13 RIUDEBITLLES, C.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 31 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 33 RIBES, C.D.,B
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,C
SUBIRATS, UE,A 13 LA GRANADA, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A
R
Descansa
Jornada 7 19-11-2017
BASE TORRELLES, C.F.,A 32 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
QUINTINENC, C.F.,A 50 ANOIA , C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 23 BASE OLERDOLA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 22 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
RIBES, C.D.,B
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,C 31 SUBIRATS, UE,A
LA GRANADA, C.F.,A 17 BASE MARC BARTRA CF,A
SITGES, U.E.,B
R
Descansa
Jornada 8 26-11-2017
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 22 SITGES, U.E.,B
ANOIA , C.E.,A 31 BASE TORRELLES, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 13 QUINTINENC, C.F.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 61 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,C
SUBIRATS, UE,A 18 RIBES, C.D.,B
BASE MARC BARTRA CF,A 32 IGUALADA, C.F.,C
Descansa
R
LA GRANADA, C.F.,A
Jornada 9 03-12-2017
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 32 ANOIA , C.E.,A
BASE TORRELLES, C.F.,A 23 BASE OLERDOLA, C.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A 36 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A
R
Descansa
SUBIRATS, UE,A 011 VILANOVA GELTRU C.F.,C
RIBES, C.D.,B 14 BASE MARC BARTRA CF,A
IGUALADA, C.F.,C
R
Descansa
SITGES, U.E.,B 31 LA GRANADA, C.F.,A
Jornada 10 17-12-2017
ANOIA , C.E.,A 43 SITGES, U.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 41 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 10 BASE TORRELLES, C.F.,A
Descansa
R
QUINTINENC, C.F.,A
SUBIRATS, UE,A 311 RIUDEBITLLES, C.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 23 VILANOVA GELTRU C.F.,C
Descansa
R
RIBES, C.D.,B
LA GRANADA, C.F.,A 24 IGUALADA, C.F.,C
Jornada 11 14-01-2018
ANOIA , C.E.,A 12 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 26 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
BASE TORRELLES, C.F.,A
R
Descansa
QUINTINENC, C.F.,A 73 SUBIRATS, UE,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 17 BASE MARC BARTRA CF,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C
R
Descansa
RIBES, C.D.,B 70 LA GRANADA, C.F.,A
SITGES, U.E.,B 00 IGUALADA, C.F.,C
Jornada 12 21-01-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,A 61 SITGES, U.E.,B
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 51 ANOIA , C.E.,A
Descansa
R
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
SUBIRATS, UE,A 04 BASE TORRELLES, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 52 QUINTINENC, C.F.,A
Descansa
R
RIUDEBITLLES, C.D.,A
LA GRANADA, C.F.,A 15 VILANOVA GELTRU C.F.,C
IGUALADA, C.F.,C 07 RIBES, C.D.,B
Jornada 13 28-01-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,A 21 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
ANOIA , C.E.,A
R
Descansa
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 96 SUBIRATS, UE,A
BASE TORRELLES, C.F.,A 24 BASE MARC BARTRA CF,A
QUINTINENC, C.F.,A
R
Descansa
RIUDEBITLLES, C.D.,A 51 LA GRANADA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 61 IGUALADA, C.F.,C
SITGES, U.E.,B 42 RIBES, C.D.,B
Jornada 14 04-02-2018
SITGES, U.E.,B 04 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
Descansa
R
BASE OLERDOLA, C.E.,A
SUBIRATS, UE,A 23 ANOIA , C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 01 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
Descansa
R
BASE TORRELLES, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 113 QUINTINENC, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C 13 RIUDEBITLLES, C.D.,A
RIBES, C.D.,B 33 VILANOVA GELTRU C.F.,C
Jornada 15 18-02-2018
Descansa
R
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 71 SUBIRATS, UE,A
ANOIA , C.E.,A 05 BASE MARC BARTRA CF,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
R
Descansa
BASE TORRELLES, C.F.,A 31 LA GRANADA, C.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A 92 IGUALADA, C.F.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,A 01 RIBES, C.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 21 SITGES, U.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
RIUDEBITLLES, C.D.,A 32 VILANOVA GELTRU C.F.,C
QUINTINENC, C.F.,A 14 RIBES, C.D.,B
BASE TORRELLES, C.F.,A 23 IGUALADA, C.F.,C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 72 LA GRANADA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A
R
Descansa
BASE OLERDOLA, C.E.,A 11 BASE MARC BARTRA CF,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 101 SUBIRATS, UE,A
SITGES, U.E.,B
R
Descansa
Jornada 17 04-03-2018
SITGES, U.E.,B 03 RIUDEBITLLES, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 23 QUINTINENC, C.F.,A
RIBES, C.D.,B 50 BASE TORRELLES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C 15 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
LA GRANADA, C.F.,A 12 ANOIA , C.E.,A
Descansa
R
BASE OLERDOLA, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 31 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
SUBIRATS, UE,A
R
Descansa
Jornada 18 11-03-2018
QUINTINENC, C.F.,A 32 RIUDEBITLLES, C.D.,A
BASE TORRELLES, C.F.,A 43 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 23 RIBES, C.D.,B
ANOIA , C.E.,A 12 IGUALADA, C.F.,C
BASE OLERDOLA, C.E.,A 31 LA GRANADA, C.F.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
R
Descansa
Descansa
R
BASE MARC BARTRA CF,A
SUBIRATS, UE,A 25 SITGES, U.E.,B
Jornada 19 18-03-2018
SITGES, U.E.,B 12 QUINTINENC, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 33 BASE TORRELLES, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 43 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
RIBES, C.D.,B 31 ANOIA , C.E.,A
IGUALADA, C.F.,C 02 BASE OLERDOLA, C.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 17 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
Descansa
R
R
Descansa
BASE MARC BARTRA CF,A 122 SUBIRATS, UE,A
Jornada 20 25-03-2018
BASE TORRELLES, C.F.,A 01 QUINTINENC, C.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 34 RIUDEBITLLES, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 02 VILANOVA GELTRU C.F.,C
BASE OLERDOLA, C.E.,A 31 RIBES, C.D.,B
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 30 IGUALADA, C.F.,C
Descansa
R
LA GRANADA, C.F.,A
SUBIRATS, UE,A
R
Descansa
BASE MARC BARTRA CF,A 61 SITGES, U.E.,B
Jornada 21 08-04-2018
SITGES, U.E.,B 33 BASE TORRELLES, C.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A 32 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 42 ANOIA , C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 13 BASE OLERDOLA, C.E.,A
RIBES, C.D.,B 14 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
IGUALADA, C.F.,C
R
Descansa
LA GRANADA, C.F.,A 30 SUBIRATS, UE,A
Descansa
R
BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 22 15-04-2018
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 33 BASE TORRELLES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 14 QUINTINENC, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 20 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 01 VILANOVA GELTRU C.F.,C
Descansa
R
RIBES, C.D.,B
SUBIRATS, UE,A 35 IGUALADA, C.F.,C
BASE MARC BARTRA CF,A 30 LA GRANADA, C.F.,A
Descansa
R
SITGES, U.E.,B
Jornada 23 22-04-2018
SITGES, U.E.,B 33 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
BASE TORRELLES, C.F.,A 11 ANOIA , C.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A 32 BASE OLERDOLA, C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 24 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C
R
Descansa
RIBES, C.D.,B 121 SUBIRATS, UE,A
IGUALADA, C.F.,C 02 BASE MARC BARTRA CF,A
LA GRANADA, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 24 29-04-2018
ANOIA , C.E.,A 23 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 31 BASE TORRELLES, C.F.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 11 QUINTINENC, C.F.,A
Descansa
R
RIUDEBITLLES, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 143 SUBIRATS, UE,A
BASE MARC BARTRA CF,A 10 RIBES, C.D.,B
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,C
LA GRANADA, C.F.,A 04 SITGES, U.E.,B
Jornada 25 06-05-2018
SITGES, U.E.,B 30 ANOIA , C.E.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 21 BASE OLERDOLA, C.E.,A
BASE TORRELLES, C.F.,A 04 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A
R
Descansa
RIUDEBITLLES, C.D.,A 150 SUBIRATS, UE,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 14 BASE MARC BARTRA CF,A
RIBES, C.D.,B
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,C 91 LA GRANADA, C.F.,A
Jornada 26 13-05-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,A 52 ANOIA , C.E.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 42 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
Descansa
R
BASE TORRELLES, C.F.,A
SUBIRATS, UE,A 29 QUINTINENC, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 32 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,C
LA GRANADA, C.F.,A 25 RIBES, C.D.,B
IGUALADA, C.F.,C 01 SITGES, U.E.,B
Jornada 27 20-05-2018
SITGES, U.E.,B 23 BASE OLERDOLA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 04 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
R
Descansa
BASE TORRELLES, C.F.,A 30 SUBIRATS, UE,A
QUINTINENC, C.F.,A 15 BASE MARC BARTRA CF,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,C 30 LA GRANADA, C.F.,A
RIBES, C.D.,B 20 IGUALADA, C.F.,C
Jornada 28 27-05-2018
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 21 BASE OLERDOLA, C.E.,A
Descansa
R
ANOIA , C.E.,A
SUBIRATS, UE,A 310 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
BASE MARC BARTRA CF,A 70 BASE TORRELLES, C.F.,A
Descansa
R
QUINTINENC, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 23 RIUDEBITLLES, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,C 31 VILANOVA GELTRU C.F.,C
RIBES, C.D.,B 42 SITGES, U.E.,B
Jornada 29 03-06-2018
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 23 SITGES, U.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A
R
Descansa
ANOIA , C.E.,A 50 SUBIRATS, UE,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 34 BASE MARC BARTRA CF,A
BASE TORRELLES, C.F.,A
R
Descansa
QUINTINENC, C.F.,A 40 LA GRANADA, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 30 IGUALADA, C.F.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,C 26 RIBES, C.D.,B
Jornada 30 10-06-2018
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
R
Descansa
SUBIRATS, UE,A 15 BASE OLERDOLA, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 60 ANOIA , C.E.,A
Descansa
R
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
LA GRANADA, C.F.,A 45 BASE TORRELLES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C 23 QUINTINENC, C.F.,A
RIBES, C.D.,B 63 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SITGES, U.E.,B 23 VILANOVA GELTRU C.F.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.