Competició | TEMPORADA 2017-2018

juvenil segona divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
PIERA, A.E.,B 25 SANT SADURNI, U.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 15 MASQUEFA, F.C.,A
Descansa - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 33 ODENA,C.E.,A
ANOIA , C.E.,B 11 IGUALADA, C.F.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
R
Descansa
GELIDA, C.F.,A 21 SAN MAURO, U.D.,B
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 01 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
Jornada 2 15-10-2017
SANT SADURNI, U.E.,A 30 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
MASQUEFA, F.C.,A 10 PIERA, A.E.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 82 BASE OLERDOLA, C.E.,B
ODENA,C.E.,A - Descansa
IGUALADA, C.F.,B 70 CAPELLADES, C.F.,A
Descansa
R
ANOIA , C.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B 23 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 34 GELIDA, C.F.,A
Jornada 3 22-10-2017
SANT SADURNI, U.E.,A 30 MASQUEFA, F.C.,A
PIERA, A.E.,B 32 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 22 ODENA,C.E.,A
Descansa - IGUALADA, C.F.,B
CAPELLADES, C.F.,A
R
Descansa
ANOIA , C.E.,B 20 SAN MAURO, U.D.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 30 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 22 GELIDA, C.F.,A
Jornada 4 29-10-2017
MASQUEFA, F.C.,A 23 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 56 SANT SADURNI, U.E.,A
ODENA,C.E.,A 32 PIERA, A.E.,B
IGUALADA, C.F.,B 101 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Descansa
R
Descansa
SAN MAURO, U.D.,B 41 CAPELLADES, C.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 24 ANOIA , C.E.,B
GELIDA, C.F.,A 50 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 5 05-11-2017
MASQUEFA, F.C.,A 44 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 22 ODENA,C.E.,A
PIERA, A.E.,B 02 IGUALADA, C.F.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B
R
Descansa
Descansa - SAN MAURO, U.D.,B
CAPELLADES, C.F.,A 33 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B 31 GELIDA, C.F.,A
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 45 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 6 12-11-2017
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 44 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
ODENA,C.E.,A 74 MASQUEFA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,B 02 SANT SADURNI, U.E.,A
Descansa
R
PIERA, A.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B 85 BASE OLERDOLA, C.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - Descansa
CAPELLADES, C.F.,A 14 GELIDA, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 23 ANOIA , C.E.,B
Jornada 7 19-11-2017
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 30 ODENA,C.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 15 IGUALADA, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,A
R
Descansa
PIERA, A.E.,B 32 SAN MAURO, U.D.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 14 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
Descansa - GELIDA, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 35 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 11 ANOIA , C.E.,B
Jornada 8 26-11-2017
ODENA,C.E.,A 23 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
IGUALADA, C.F.,B 30 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Descansa
R
MASQUEFA, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,B 14 SANT SADURNI, U.E.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 22 PIERA, A.E.,B
GELIDA, C.F.,A 32 BASE OLERDOLA, C.E.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - Descansa
ANOIA , C.E.,B 30 CAPELLADES, C.F.,A
Jornada 9 03-12-2017
ODENA,C.E.,A 32 IGUALADA, C.F.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
R
Descansa
MASQUEFA, F.C.,A 43 SAN MAURO, U.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 32 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
PIERA, A.E.,B 15 GELIDA, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 27 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Descansa - ANOIA , C.E.,B
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 61 CAPELLADES, C.F.,A
Jornada 10 17-12-2017
IGUALADA, C.F.,B 61 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
Descansa
R
ODENA,C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,B 41 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 21 MASQUEFA, F.C.,A
GELIDA, C.F.,A 24 SANT SADURNI, U.E.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 31 PIERA, A.E.,B
ANOIA , C.E.,B 130 BASE OLERDOLA, C.E.,B
CAPELLADES, C.F.,A - Descansa
Jornada 11 14-01-2018
IGUALADA, C.F.,B
R
Descansa
ODENA,C.E.,A 10 SAN MAURO, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 44 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 12 GELIDA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 22 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
PIERA, A.E.,B 28 ANOIA , C.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 21 CAPELLADES, C.F.,A
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B - Descansa
Jornada 12 21-01-2018
Descansa
R
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
SAN MAURO, U.D.,B 23 IGUALADA, C.F.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 35 ODENA,C.E.,A
GELIDA, C.F.,A 30 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 33 MASQUEFA, F.C.,A
ANOIA , C.E.,B 31 SANT SADURNI, U.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A 61 PIERA, A.E.,B
Descansa - BASE OLERDOLA, C.E.,B
Jornada 13 28-01-2018
Descansa
R
SAN MAURO, U.D.,B
IGUALADA, C.F.,B 30 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ODENA,C.E.,A 21 GELIDA, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 34 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 24 ANOIA , C.E.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 30 CAPELLADES, C.F.,A
PIERA, A.E.,B - Descansa
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 90 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Jornada 14 04-02-2018
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 31 SAN MAURO, U.D.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
R
Descansa
GELIDA, C.F.,A 11 IGUALADA, C.F.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 43 ODENA,C.E.,A
ANOIA , C.E.,B 50 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 33 MASQUEFA, F.C.,A
Descansa - SANT SADURNI, U.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 28 PIERA, A.E.,B
Jornada 15 18-02-2018
SAN MAURO, U.D.,B 22 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
Descansa
R
GELIDA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 102 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
ODENA,C.E.,A 21 ANOIA , C.E.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 31 CAPELLADES, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A - Descansa
SANT SADURNI, U.E.,A 51 BASE OLERDOLA, C.E.,B
PIERA, A.E.,B 03 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
SANT SADURNI, U.E.,A 32 PIERA, A.E.,B
MASQUEFA, F.C.,A 90 BASE OLERDOLA, C.E.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - Descansa
ODENA,C.E.,A 30 CAPELLADES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 30 ANOIA , C.E.,B
Descansa
R
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,B 14 GELIDA, C.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 13 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
Jornada 17 04-03-2018
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 11 SANT SADURNI, U.E.,A
PIERA, A.E.,B 30 MASQUEFA, F.C.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 13 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Descansa - ODENA,C.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A 03 IGUALADA, C.F.,B
ANOIA , C.E.,B
R
Descansa
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 43 SAN MAURO, U.D.,B
GELIDA, C.F.,A 41 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
Jornada 18 11-03-2018
MASQUEFA, F.C.,A 45 SANT SADURNI, U.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 41 PIERA, A.E.,B
ODENA,C.E.,A 31 BASE OLERDOLA, C.E.,B
IGUALADA, C.F.,B - Descansa
Descansa
R
CAPELLADES, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 06 ANOIA , C.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 43 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
GELIDA, C.F.,A 02 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
Jornada 19 18-03-2018
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 31 MASQUEFA, F.C.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 11 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
PIERA, A.E.,B 12 ODENA,C.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 06 IGUALADA, C.F.,B
Descansa
R
Descansa
CAPELLADES, C.F.,A 33 SAN MAURO, U.D.,B
ANOIA , C.E.,B 41 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 03 GELIDA, C.F.,A
Jornada 20 25-03-2018
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 43 MASQUEFA, F.C.,A
ODENA,C.E.,A 24 SANT SADURNI, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 40 PIERA, A.E.,B
Descansa
R
BASE OLERDOLA, C.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B - Descansa
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 51 CAPELLADES, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 20 ANOIA , C.E.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 15 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
Jornada 21 08-04-2018
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 03 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 31 ODENA,C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 13 IGUALADA, C.F.,B
PIERA, A.E.,B
R
Descansa
BASE OLERDOLA, C.E.,B 45 SAN MAURO, U.D.,B
Descansa - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 60 CAPELLADES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B 72 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 22 15-04-2018
ODENA,C.E.,A 03 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 81 MASQUEFA, F.C.,A
Descansa
R
SANT SADURNI, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,B 41 PIERA, A.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 41 BASE OLERDOLA, C.E.,B
GELIDA, C.F.,A - Descansa
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 30 CAPELLADES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B 21 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
Jornada 23 22-04-2018
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 11 ODENA,C.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 17 IGUALADA, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,A
R
Descansa
SANT SADURNI, U.E.,A 42 SAN MAURO, U.D.,B
PIERA, A.E.,B 11 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 24 GELIDA, C.F.,A
Descansa - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A 26 ANOIA , C.E.,B
Jornada 24 29-04-2018
IGUALADA, C.F.,B 12 ODENA,C.E.,A
Descansa
R
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 54 MASQUEFA, F.C.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 24 SANT SADURNI, U.E.,A
GELIDA, C.F.,A 40 PIERA, A.E.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 70 BASE OLERDOLA, C.E.,B
ANOIA , C.E.,B - Descansa
CAPELLADES, C.F.,A 03 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
Jornada 25 06-05-2018
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 21 IGUALADA, C.F.,B
ODENA,C.E.,A
R
Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 22 SAN MAURO, U.D.,B
MASQUEFA, F.C.,A 42 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 13 GELIDA, C.F.,A
PIERA, A.E.,B 32 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 16 ANOIA , C.E.,B
Descansa - CAPELLADES, C.F.,A
Jornada 26 13-05-2018
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,B 30 ODENA,C.E.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 03 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 64 MASQUEFA, F.C.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 23 SANT SADURNI, U.E.,A
ANOIA , C.E.,B 41 PIERA, A.E.,B
CAPELLADES, C.F.,A 32 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Descansa - SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
Jornada 27 20-05-2018
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,B 41 SAN MAURO, U.D.,B
ODENA,C.E.,A 21 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 25 GELIDA, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 63 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 21 ANOIA , C.E.,B
PIERA, A.E.,B 21 CAPELLADES, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B - Descansa
Jornada 28 27-05-2018
SAN MAURO, U.D.,B
R
Descansa
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 05 IGUALADA, C.F.,B
GELIDA, C.F.,A 61 ODENA,C.E.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 31 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B 60 MASQUEFA, F.C.,A
CAPELLADES, C.F.,A 25 SANT SADURNI, U.E.,A
Descansa - PIERA, A.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 02 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
Jornada 29 03-06-2018
SAN MAURO, U.D.,B 24 SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B
Descansa
R
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 33 GELIDA, C.F.,A
ODENA,C.E.,A 32 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 16 ANOIA , C.E.,B
MASQUEFA, F.C.,A 50 CAPELLADES, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A - Descansa
PIERA, A.E.,B 23 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Jornada 30 10-06-2018
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 13 SAN MAURO, U.D.,B
GELIDA, C.F.,A
R
Descansa
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 32 IGUALADA, C.F.,B
ANOIA , C.E.,B 31 ODENA,C.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A 24 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Descansa - MASQUEFA, F.C.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 16 SANT SADURNI, U.E.,A
SANT MIQUEL-MONTAGUT, E.F.,B 30 PIERA, A.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.