Competició | TEMPORADA 2017-2018
juvenil segona divisio | grup 33
Competició | TEMPORADA 2017-2018
SUPERCOPA DE CATALUNYA FASE PERMANÈNCIA SEGONA DIVISIÓ NACIONAL B SEGUNDA DIVISION NACIONAL B FASE ASCENS A SEGONA DIVISIO NACIONAL A COPA DE CATALUNYA ABSOLUTA COPA R.F.E.F. - Fase autonòmica FASE ASCENS A SEGONA DIVISIÓ NACIONAL B TERCERA DIVISIO NACIONAL COPA DE CATALUNYA AMATEUR - Fase Final PRIMERA CATALANA FASE ASCENS A TERCERA DIVISIÓ ESTATAL CAMPIONAT DE CATALUNYA AFICIONAT FASE ASCENS A PRIMERA CATALANA SEGONA CATALANA COPA DE CATALUNYA AMATEUR 2018/2019 FASE ASCENS A SEGONA CATALANA-GIRONA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA - LLEIDA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA - TARRAGONA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA TERCERA CATALANA TROFEU PEPITO ESTEVE COPA BAGES BERGUEDÀ - Eliminatòries COPA BAGES BERGUEDÀ FASE ASCENS A TERCERA CATALANA FINAL COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA QUARTA CATALANA COPA OSONA - Eliminatòries COPA OSONA COPA BARCELONÈS COPA BARCELONÈS - Eliminatòries COPA LLEIDA TERRITORIAL DIVISIO HONOR JUVENIL CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL PREFERENT JUVENILS JUVENIL COPA DELEGACIÓ JUVENIL FASE ASCENS TERRES EBRE JUVENIL COPA PRIMAVERA TERRES EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ JUVENIL SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR CADET CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET PREFERENT CADET CADET PRIMERA DIVISIÓ CADET COPA DELEGACIÓ CADET COPA PRIMAVERA TERRES EBRE CADET FASE ASCENS TERRES EBRE CADET SEGONA DIVISIÓ TORNEIG COMPLEMENTARI CADET SEGONA CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL DIVISIÓ HONOR INFANTIL PREFERENT INFANTIL PROMOCIÓ ASCENS INFANTIL EBRE INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ COPA LLEIDA INFANTIL INFANTIL SEGONA DIVISIÓ COPA CATALUNYA FEMENÍ COPA GIRONA FUTBOL SALA XVI CAMPIONAT SELECCIONS AUTONÒMIQUES MASCULINES SUB-18 XI COPA DE LES REGIONS UEFA IX CAMPIONAT SELECCIONS AUTONÒMIQUES FEMENINES SUB-16 IX CAMPIONAT SELECCIONS AUTONÒMIQUES MASCULINES SUB-16 XIII CAMPIONAT SELECCIONS AUTONÒMIQUES FEMENINES SUB-18
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17 GRUP 18 GRUP 19 GRUP 20 GRUP 21 GRUP 22 GRUP 23 GRUP 24 GRUP 25 GRUP 26 GRUP 27 GRUP 28 GRUP 29 GRUP 30 GRUP 31 GRUP 32 GRUP 33 GRUP 34
PRIMERA VOLTA
Jornada 1
08-10-2017
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
8 0
PALAUTORDERA, C.F. A Descansa
-
Descansa SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
2 3
VILAMAJOR, C.F. A VILANOVA VALLES,C.F. A
2 1
AMETLLA VALLES, C.F. A Descansa
1 4
LES FRANQUESES, C.F. A Descansa
2 0
LLINARS, C.E. A Descansa
R
VALLES, C.AT. A GRANOLLERS, E.C. C
5 2
LLERONA, C.E. A
Jornada 2
15-10-2017
PALAUTORDERA, C.F. A
1 3
GRANOLLERS, E.C. C Descansa
0 6
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A VILAMAJOR, C.F. A
-
Descansa AMETLLA VALLES, C.F. A
6 1
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A LES FRANQUESES, C.F. A
3 0
VILANOVA VALLES,C.F. A LLINARS, C.E. A
3 1
Descansa VALLES, C.AT. A
1 6
Descansa LLERONA, C.E. A
R
Descansa
Jornada 3
22-10-2017
PALAUTORDERA, C.F. A
12 1
Descansa OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
5 0
VILAMAJOR, C.F. A Descansa
-
AMETLLA VALLES, C.F. A SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
1 8
LES FRANQUESES, C.F. A VILANOVA VALLES,C.F. A
2 2
LLINARS, C.E. A Descansa
5 1
VALLES, C.AT. A Descansa
5 0
LLERONA, C.E. A GRANOLLERS, E.C. C
R
Descansa
Jornada 4
29-10-2017
Descansa
1 9
GRANOLLERS, E.C. C VILAMAJOR, C.F. A
0 6
PALAUTORDERA, C.F. A AMETLLA VALLES, C.F. A
3 4
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A LES FRANQUESES, C.F. A
-
Descansa LLINARS, C.E. A
3 2
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A VALLES, C.AT. A
1 5
VILANOVA VALLES,C.F. A LLERONA, C.E. A
1 3
Descansa Descansa
R
Descansa
Jornada 5
05-11-2017
Descansa
3 2
VILAMAJOR, C.F. A PALAUTORDERA, C.F. A
4 3
AMETLLA VALLES, C.F. A OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
1 2
LES FRANQUESES, C.F. A Descansa
-
LLINARS, C.E. A SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
0 2
VALLES, C.AT. A VILANOVA VALLES,C.F. A
8 0
LLERONA, C.E. A Descansa
R
Descansa GRANOLLERS, E.C. C
5 0
Descansa
Jornada 6
12-11-2017
VILAMAJOR, C.F. A
1 4
GRANOLLERS, E.C. C AMETLLA VALLES, C.F. A
3 0
Descansa LES FRANQUESES, C.F. A
7 0
PALAUTORDERA, C.F. A LLINARS, C.E. A
1 6
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A VALLES, C.AT. A
-
Descansa LLERONA, C.E. A
3 2
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F. A Descansa
6 4
Descansa
Jornada 7
19-11-2017
VILAMAJOR, C.F. A
0 10
AMETLLA VALLES, C.F. A Descansa
0 7
LES FRANQUESES, C.F. A PALAUTORDERA, C.F. A
3 8
LLINARS, C.E. A OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
2 2
VALLES, C.AT. A Descansa
-
LLERONA, C.E. A SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
R
Descansa VILANOVA VALLES,C.F. A
3 5
Descansa GRANOLLERS, E.C. C
5 1
Descansa
Jornada 8
26-11-2017
AMETLLA VALLES, C.F. A
0 4
GRANOLLERS, E.C. C LES FRANQUESES, C.F. A
3 0
VILAMAJOR, C.F. A LLINARS, C.E. A
4 1
Descansa VALLES, C.AT. A
1 4
PALAUTORDERA, C.F. A LLERONA, C.E. A
1 10
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A Descansa
R
Descansa Descansa
7 0
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A Descansa
1 2
VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 9
03-12-2017
AMETLLA VALLES, C.F. A
1 6
LES FRANQUESES, C.F. A VILAMAJOR, C.F. A
2 3
LLINARS, C.E. A Descansa
1 2
VALLES, C.AT. A PALAUTORDERA, C.F. A
10 1
LLERONA, C.E. A OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
R
Descansa Descansa
-
Descansa SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
1 2
Descansa GRANOLLERS, E.C. C
1 0
VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 10
17-12-2017
LES FRANQUESES, C.F. A
1 1
GRANOLLERS, E.C. C LLINARS, C.E. A
0 1
AMETLLA VALLES, C.F. A VALLES, C.AT. A
5 2
VILAMAJOR, C.F. A LLERONA, C.E. A
1 4
Descansa Descansa
R
PALAUTORDERA, C.F. A Descansa
0 4
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A Descansa
-
Descansa VILANOVA VALLES,C.F. A
9 3
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 11
14-01-2018
LES FRANQUESES, C.F. A
4 0
LLINARS, C.E. A AMETLLA VALLES, C.F. A
5 1
VALLES, C.AT. A VILAMAJOR, C.F. A
7 0
LLERONA, C.E. A Descansa
R
Descansa PALAUTORDERA, C.F. A
3 5
Descansa OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
3 0
Descansa Descansa
-
VILANOVA VALLES,C.F. A GRANOLLERS, E.C. C
9 1
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 12
21-01-2018
LLINARS, C.E. A
3 4
GRANOLLERS, E.C. C VALLES, C.AT. A
3 4
LES FRANQUESES, C.F. A LLERONA, C.E. A
0 9
AMETLLA VALLES, C.F. A Descansa
R
VILAMAJOR, C.F. A Descansa
7 1
Descansa Descansa
3 3
PALAUTORDERA, C.F. A VILANOVA VALLES,C.F. A
1 4
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
-
Descansa
Jornada 13
28-01-2018
LLINARS, C.E. A
3 2
VALLES, C.AT. A LES FRANQUESES, C.F. A
7 0
LLERONA, C.E. A AMETLLA VALLES, C.F. A
R
Descansa VILAMAJOR, C.F. A
1 4
Descansa Descansa
2 2
Descansa PALAUTORDERA, C.F. A
4 3
VILANOVA VALLES,C.F. A OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
6 0
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A GRANOLLERS, E.C. C
-
Descansa
Jornada 14
04-02-2018
GRANOLLERS, E.C. C
1 3
VALLES, C.AT. A LLERONA, C.E. A
4 1
LLINARS, C.E. A Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F. A Descansa
3 0
AMETLLA VALLES, C.F. A Descansa
1 3
VILAMAJOR, C.F. A VILANOVA VALLES,C.F. A
4 1
Descansa SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
0 2
PALAUTORDERA, C.F. A Descansa
-
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 15
18-02-2018
VALLES, C.AT. A
2 2
LLERONA, C.E. A LLINARS, C.E. A
R
Descansa LES FRANQUESES, C.F. A
1 2
Descansa AMETLLA VALLES, C.F. A
4 0
Descansa VILAMAJOR, C.F. A
1 4
VILANOVA VALLES,C.F. A Descansa
2 1
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A PALAUTORDERA, C.F. A
-
Descansa OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
5 0
GRANOLLERS, E.C. C
SEGONA VOLTA
Jornada 16
25-02-2018
PALAUTORDERA, C.F. A
3 3
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A Descansa
-
Descansa VILAMAJOR, C.F. A
6 2
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A AMETLLA VALLES, C.F. A
1 0
VILANOVA VALLES,C.F. A LES FRANQUESES, C.F. A
3 0
Descansa LLINARS, C.E. A
3 0
Descansa VALLES, C.AT. A
R
Descansa LLERONA, C.E. A
0 1
GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 17
04-03-2018
GRANOLLERS, E.C. C
3 3
PALAUTORDERA, C.F. A OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
3 0
Descansa Descansa
-
VILAMAJOR, C.F. A SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
0 4
AMETLLA VALLES, C.F. A VILANOVA VALLES,C.F. A
0 5
LES FRANQUESES, C.F. A Descansa
2 1
LLINARS, C.E. A Descansa
2 2
VALLES, C.AT. A Descansa
R
LLERONA, C.E. A
Jornada 18
11-03-2018
Descansa
2 1
PALAUTORDERA, C.F. A VILAMAJOR, C.F. A
3 7
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A AMETLLA VALLES, C.F. A
-
Descansa LES FRANQUESES, C.F. A
7 0
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A LLINARS, C.E. A
5 3
VILANOVA VALLES,C.F. A VALLES, C.AT. A
3 3
Descansa LLERONA, C.E. A
2 3
Descansa Descansa
R
GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 19
18-03-2018
GRANOLLERS, E.C. C
3 2
Descansa PALAUTORDERA, C.F. A
4 2
VILAMAJOR, C.F. A OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
3 2
AMETLLA VALLES, C.F. A Descansa
-
LES FRANQUESES, C.F. A SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
2 10
LLINARS, C.E. A VILANOVA VALLES,C.F. A
4 5
VALLES, C.AT. A Descansa
2 1
LLERONA, C.E. A Descansa
R
Descansa
Jornada 20
25-03-2018
VILAMAJOR, C.F. A
4 2
Descansa AMETLLA VALLES, C.F. A
2 3
PALAUTORDERA, C.F. A LES FRANQUESES, C.F. A
0 1
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A LLINARS, C.E. A
-
Descansa VALLES, C.AT. A
7 1
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A LLERONA, C.E. A
1 3
VILANOVA VALLES,C.F. A Descansa
R
Descansa Descansa
1 0
GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 21
08-04-2018
GRANOLLERS, E.C. C
1 1
VILAMAJOR, C.F. A Descansa
1 3
AMETLLA VALLES, C.F. A PALAUTORDERA, C.F. A
2 3
LES FRANQUESES, C.F. A OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
2 1
LLINARS, C.E. A Descansa
-
VALLES, C.AT. A SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
4 0
LLERONA, C.E. A VILANOVA VALLES,C.F. A
R
Descansa Descansa
0 6
Descansa
Jornada 22
15-04-2018
AMETLLA VALLES, C.F. A
3 2
VILAMAJOR, C.F. A LES FRANQUESES, C.F. A
2 0
Descansa LLINARS, C.E. A
2 3
PALAUTORDERA, C.F. A VALLES, C.AT. A
0 7
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A LLERONA, C.E. A
-
Descansa Descansa
R
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A Descansa
6 0
VILANOVA VALLES,C.F. A Descansa
1 1
GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 23
22-04-2018
GRANOLLERS, E.C. C
7 2
AMETLLA VALLES, C.F. A VILAMAJOR, C.F. A
2 8
LES FRANQUESES, C.F. A Descansa
4 3
LLINARS, C.E. A PALAUTORDERA, C.F. A
8 4
VALLES, C.AT. A OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
4 0
LLERONA, C.E. A Descansa
R
Descansa SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
0 11
Descansa VILANOVA VALLES,C.F. A
4 2
Descansa
Jornada 24
29-04-2018
LES FRANQUESES, C.F. A
1 1
AMETLLA VALLES, C.F. A LLINARS, C.E. A
2 1
VILAMAJOR, C.F. A VALLES, C.AT. A
3 3
Descansa LLERONA, C.E. A
0 3
PALAUTORDERA, C.F. A Descansa
R
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A Descansa
-
Descansa Descansa
3 2
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A VILANOVA VALLES,C.F. A
1 4
GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 25
06-05-2018
GRANOLLERS, E.C. C
0 4
LES FRANQUESES, C.F. A AMETLLA VALLES, C.F. A
2 3
LLINARS, C.E. A VILAMAJOR, C.F. A
4 4
VALLES, C.AT. A Descansa
4 4
LLERONA, C.E. A PALAUTORDERA, C.F. A
R
Descansa OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
3 1
Descansa Descansa
-
Descansa SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
1 4
VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 26
13-05-2018
LLINARS, C.E. A
2 6
LES FRANQUESES, C.F. A VALLES, C.AT. A
3 4
AMETLLA VALLES, C.F. A LLERONA, C.E. A
3 5
VILAMAJOR, C.F. A Descansa
R
Descansa Descansa
4 0
PALAUTORDERA, C.F. A Descansa
0 7
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A VILANOVA VALLES,C.F. A
-
Descansa SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
3 6
GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 27
20-05-2018
GRANOLLERS, E.C. C
2 1
LLINARS, C.E. A LES FRANQUESES, C.F. A
7 1
VALLES, C.AT. A AMETLLA VALLES, C.F. A
5 0
LLERONA, C.E. A VILAMAJOR, C.F. A
R
Descansa Descansa
1 5
Descansa PALAUTORDERA, C.F. A
4 3
Descansa OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
10 2
VILANOVA VALLES,C.F. A Descansa
-
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 28
27-05-2018
VALLES, C.AT. A
3 3
LLINARS, C.E. A LLERONA, C.E. A
0 6
LES FRANQUESES, C.F. A Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F. A Descansa
7 1
VILAMAJOR, C.F. A Descansa
4 1
Descansa VILANOVA VALLES,C.F. A
1 3
PALAUTORDERA, C.F. A SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
0 6
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A Descansa
-
GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 29
03-06-2018
VALLES, C.AT. A
0 1
GRANOLLERS, E.C. C LLINARS, C.E. A
3 1
LLERONA, C.E. A LES FRANQUESES, C.F. A
R
Descansa AMETLLA VALLES, C.F. A
2 3
Descansa VILAMAJOR, C.F. A
2 3
Descansa Descansa
4 2
VILANOVA VALLES,C.F. A PALAUTORDERA, C.F. A
9 0
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
-
Descansa
Jornada 30
10-06-2018
LLERONA, C.E. A
2 9
VALLES, C.AT. A Descansa
R
LLINARS, C.E. A Descansa
0 2
LES FRANQUESES, C.F. A Descansa
0 3
AMETLLA VALLES, C.F. A VILANOVA VALLES,C.F. A
9 3
VILAMAJOR, C.F. A SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
2 6
Descansa Descansa
-
PALAUTORDERA, C.F. A GRANOLLERS, E.C. C
0 4
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77