Competició | TEMPORADA 2017-2018

juvenil segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
MAS PELLICER, U.D.C.,A 34 VILASECA C.F.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 53 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 44 MONTROIG AT.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 014 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 20 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SALOU, U.D.,A 012 RIUDOMS, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 35 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 2 15-10-2017
VILASECA C.F.,B 44 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 19 MAS PELLICER, U.D.C.,A
MONTROIG AT.,A 24 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 50 PARE MANYANET, A.E.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 11 LA SALLE REUS, F.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B 12 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 60 SALOU, U.D.,A
Jornada 3 22-10-2017
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 15 VILASECA C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 81 MONTROIG AT.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 04 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 12 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 14 RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 60 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SALOU, U.D.,A 09 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 4 29-10-2017
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 04 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
MONTROIG AT.,A 27 VILASECA C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 21 MAS PELLICER, U.D.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 42 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
RIUDOMS, C.D.,B 31 PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 21 LA SALLE REUS, F.C.,B
SALOU, U.D.,A 09 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 5 05-11-2017
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 60 MONTROIG AT.,A
VILASECA C.F.,B 24 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 21 UNIO ASTORGA, C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 03 RIUDOMS, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 24 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 51 SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 27 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 6 12-11-2017
MONTROIG AT.,A 31 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 50 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 24 VILASECA C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,B 32 MAS PELLICER, U.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 22 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
SALOU, U.D.,A 04 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 41 LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 7 19-11-2017
MONTROIG AT.,A 12 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 25 UNIO ASTORGA, C.E.,A
VILASECA C.F.,B 31 RIUDOMS, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 91 SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 27 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 11 LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 8 26-11-2017
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 42 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 31 MONTROIG AT.,A
RIUDOMS, C.D.,B 61 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 05 VILASECA C.F.,B
SALOU, U.D.,A 116 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 20 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 13 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 9 03-12-2017
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 31 UNIO ASTORGA, C.E.,A
MONTROIG AT.,A 12 RIUDOMS, C.D.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 35 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
VILASECA C.F.,B 80 SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 02 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 102 LA SALLE REUS, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 52 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 10 17-12-2017
UNIO ASTORGA, C.E.,A 40 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
RIUDOMS, C.D.,B 14 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 14 MONTROIG AT.,A
SALOU, U.D.,A 53 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 43 VILASECA C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 32 MAS PELLICER, U.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 55 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 11 14-01-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 23 RIUDOMS, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 73 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MONTROIG AT.,A 51 SALOU, U.D.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 110 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
VILASECA C.F.,B 30 LA SALLE REUS, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 32 PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 62 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 12 21-01-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 30 RIUDOMS, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 24 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SALOU, U.D.,A 013 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 102 MONTROIG AT.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 25 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 23 VILASECA C.F.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 12 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 13 28-01-2018
RIUDOMS, C.D.,B 52 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 100 SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 10 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
MONTROIG AT.,A 71 LA SALLE REUS, F.C.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 72 PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,B 81 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 33 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 04-02-2018
VILASECA C.F.,B 32 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 07 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
MONTROIG AT.,A 13 PARE MANYANET, A.E.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 70 LA SALLE REUS, F.C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 15 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,B 31 SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 15 18-02-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 44 VILASECA C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 50 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 33 MONTROIG AT.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 13 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 03 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 73 RIUDOMS, C.D.,B
SALOU, U.D.,A 07 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 16 25-02-2018
VILASECA C.F.,B 111 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MONTROIG AT.,A 02 MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 40 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 33 PARE MANYANET, A.E.,B
RIUDOMS, C.D.,B 62 LA SALLE REUS, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 06 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 150 SALOU, U.D.,A
Jornada 17 04-03-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 60 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
VILASECA C.F.,B 20 MONTROIG AT.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 24 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 13 UNIO ASTORGA, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 41 RIUDOMS, C.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 100 SALOU, U.D.,A
Jornada 18 11-03-2018
MONTROIG AT.,A 32 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 10 VILASECA C.F.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 20 MAS PELLICER, U.D.C.,A
RIUDOMS, C.D.,B 11 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 54 PARE MANYANET, A.E.,B
SALOU, U.D.,A 32 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 20 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 19 18-03-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 50 MONTROIG AT.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 05 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
VILASECA C.F.,B 23 UNIO ASTORGA, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 13 RIUDOMS, C.D.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 33 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
PARE MANYANET, A.E.,B 53 SALOU, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 06 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 20 25-03-2018
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 82 MONTROIG AT.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 61 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,B 03 VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 04 MAS PELLICER, U.D.C.,A
SALOU, U.D.,A 40 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 101 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 21 08-04-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 02 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MONTROIG AT.,A 04 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 02 RIUDOMS, C.D.,B
VILASECA C.F.,B 62 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,A 81 SALOU, U.D.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 010 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,B 41 LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 22 15-04-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 12 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,B 03 MONTROIG AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 34 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
SALOU, U.D.,A 010 VILASECA C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 42 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 26 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
PARE MANYANET, A.E.,B 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 23 22-04-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 31 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 11 RIUDOMS, C.D.,B
MONTROIG AT.,A 63 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 40 SALOU, U.D.,A
VILASECA C.F.,B 33 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 42 LA SALLE REUS, F.C.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 00 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 24 29-04-2018
RIUDOMS, C.D.,B 31 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 03 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SALOU, U.D.,A 33 MONTROIG AT.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 52 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 23 VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 13 MAS PELLICER, U.D.C.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 21 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 25 06-05-2018
RIUDOMS, C.D.,B 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 51 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 192 SALOU, U.D.,A
MONTROIG AT.,A 07 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 30 LA SALLE REUS, F.C.,B
VILASECA C.F.,B 110 PARE MANYANET, A.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 21 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 26 13-05-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 34 RIUDOMS, C.D.,B
SALOU, U.D.,A 05 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 40 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 24 MONTROIG AT.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 13 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 21 VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 33 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.