Competició | TEMPORADA 2017-2018

lliga nacional juvenil | grup 7e

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 27-08-2017
BARCELONA, F.C.,B 40 MOLLET U.E.,CF.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 31 SABADELL F.C., C.E.,A
BADALONA, C.F.,A 11 GIRONA, F.C.,B
CORNELLA, U.D.,B 32 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MANRESA, C.E.,A 22 LLAGOSTERA, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
SEGRE, AT.,A 33 SANTS, U.E.,A
DAMM, C.F.,B 11 EUROPA, C.E.,A
Jornada 2 03-09-2017
MOLLET U.E.,CF.,A 10 DAMM, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 02 BARCELONA, F.C.,B
GIRONA, F.C.,B 23 ESPANYOL, R.C.D.,B
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 21 BADALONA, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 11 CORNELLA, U.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 11 MANRESA, C.E.,A
SANTS, U.E.,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
EUROPA, C.E.,A 32 SEGRE, AT.,A
Jornada 3 10-09-2017
MOLLET U.E.,CF.,A 00 SABADELL F.C., C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 40 GIRONA, F.C.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 11 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
BADALONA, C.F.,A 12 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
CORNELLA, U.D.,B 33 LLAGOSTERA, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
MANRESA, C.E.,A 21 SANTS, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 01 EUROPA, C.E.,A
DAMM, C.F.,B 63 SEGRE, AT.,A
Jornada 4 17-09-2017
SABADELL F.C., C.E.,A 20 DAMM, C.F.,B
GIRONA, F.C.,B 50 MOLLET U.E.,CF.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 22 BARCELONA, F.C.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 23 ESPANYOL, R.C.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 20 BADALONA, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 14 CORNELLA, U.D.,B
SANTS, U.E.,A 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
EUROPA, C.E.,A 40 MANRESA, C.E.,A
SEGRE, AT.,A 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 5 24-09-2017
SABADELL F.C., C.E.,A 01 GIRONA, F.C.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 10 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
BARCELONA, F.C.,B 10 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 62 LLAGOSTERA, U.E.,A
BADALONA, C.F.,A 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
CORNELLA, U.D.,B 00 SANTS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 23 EUROPA, C.E.,A
MANRESA, C.E.,A 23 SEGRE, AT.,A
DAMM, C.F.,B 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 6 01-10-2017
GIRONA, F.C.,B 11 DAMM, C.F.,B
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 10 SABADELL F.C., C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 20 MOLLET U.E.,CF.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 03 BARCELONA, F.C.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 32 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANTS, U.E.,A 21 BADALONA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 10 CORNELLA, U.D.,B
SEGRE, AT.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 42 MANRESA, C.E.,A
Jornada 7 08-10-2017
GIRONA, F.C.,B 00 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MOLLET U.E.,CF.,A 32 LLAGOSTERA, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 SANTS, U.E.,A
BADALONA, C.F.,A 21 EUROPA, C.E.,A
CORNELLA, U.D.,B 32 SEGRE, AT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
DAMM, C.F.,B 00 MANRESA, C.E.,A
Jornada 8 15-10-2017
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 14 DAMM, C.F.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 33 GIRONA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 21 SABADELL F.C., C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 15 MOLLET U.E.,CF.,A
SANTS, U.E.,A 32 BARCELONA, F.C.,B
EUROPA, C.E.,A 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
SEGRE, AT.,A 12 BADALONA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 15 CORNELLA, U.D.,B
MANRESA, C.E.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 9 22-10-2017
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 23 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIRONA, F.C.,B 10 LLAGOSTERA, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
MOLLET U.E.,CF.,A 30 SANTS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 51 EUROPA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 35 SEGRE, AT.,A
BADALONA, C.F.,A 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
CORNELLA, U.D.,B 22 MANRESA, C.E.,A
DAMM, C.F.,B 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 10 29-10-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 21 DAMM, C.F.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 21 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 25 GIRONA, F.C.,B
SANTS, U.E.,A 30 SABADELL F.C., C.E.,A
EUROPA, C.E.,A 21 MOLLET U.E.,CF.,A
SEGRE, AT.,A 11 BARCELONA, F.C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,B
MANRESA, C.E.,A 41 BADALONA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 22 CORNELLA, U.D.,B
Jornada 11 05-11-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 22 LLAGOSTERA, U.E.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
GIRONA, F.C.,B 10 SANTS, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 10 EUROPA, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 23 SEGRE, AT.,A
BARCELONA, F.C.,B 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 MANRESA, C.E.,A
BADALONA, C.F.,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
DAMM, C.F.,B 11 CORNELLA, U.D.,B
Jornada 12 12-11-2017
LLAGOSTERA, U.E.,A 34 DAMM, C.F.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 21 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SANTS, U.E.,A 01 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
EUROPA, C.E.,A 20 GIRONA, F.C.,B
SEGRE, AT.,A 20 SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 22 MOLLET U.E.,CF.,A
MANRESA, C.E.,A 22 BARCELONA, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 44 ESPANYOL, R.C.D.,B
CORNELLA, U.D.,B 11 BADALONA, C.F.,A
Jornada 13 19-11-2017
LLAGOSTERA, U.E.,A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 11 SANTS, U.E.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 01 EUROPA, C.E.,A
GIRONA, F.C.,B 22 SEGRE, AT.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 20 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
MOLLET U.E.,CF.,A 50 MANRESA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 24 CORNELLA, U.D.,B
DAMM, C.F.,B 32 BADALONA, C.F.,A
Jornada 14 26-11-2017
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 11 DAMM, C.F.,B
SANTS, U.E.,A 42 LLAGOSTERA, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 30 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SEGRE, AT.,A 32 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 33 GIRONA, F.C.,B
MANRESA, C.E.,A 21 SABADELL F.C., C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 13 MOLLET U.E.,CF.,A
CORNELLA, U.D.,B 23 BARCELONA, F.C.,B
BADALONA, C.F.,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 15 03-12-2017
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 03 SANTS, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 03 EUROPA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 10 SEGRE, AT.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 14 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
GIRONA, F.C.,B 21 MANRESA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 30 CORNELLA, U.D.,B
BARCELONA, F.C.,B 62 BADALONA, C.F.,A
DAMM, C.F.,B 31 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 16 17-12-2017
DAMM, C.F.,B 21 SANTS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
SEGRE, AT.,A 32 LLAGOSTERA, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MANRESA, C.E.,A 32 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 31 GIRONA, F.C.,B
CORNELLA, U.D.,B 31 SABADELL F.C., C.E.,A
BADALONA, C.F.,A 00 MOLLET U.E.,CF.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 17 07-01-2018
SANTS, U.E.,A 13 EUROPA, C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 21 SEGRE, AT.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 30 MANRESA, C.E.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
GIRONA, F.C.,B 31 CORNELLA, U.D.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 22 BADALONA, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 12 ESPANYOL, R.C.D.,B
BARCELONA, F.C.,B 21 DAMM, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 18 14-01-2018
MOLLET U.E.,CF.,A 16 BARCELONA, F.C.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,B
GIRONA, F.C.,B 31 BADALONA, C.F.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 33 CORNELLA, U.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 41 MANRESA, C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 20 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SANTS, U.E.,A 13 SEGRE, AT.,A
EUROPA, C.E.,A 01 DAMM, C.F.,B
Jornada 19 21-01-2018
DAMM, C.F.,B 31 MOLLET U.E.,CF.,A
BARCELONA, F.C.,B 31 SABADELL F.C., C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 23 GIRONA, F.C.,B
BADALONA, C.F.,A 11 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
CORNELLA, U.D.,B 32 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 23 LLAGOSTERA, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A 03 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 10 SANTS, U.E.,A
SEGRE, AT.,A 02 EUROPA, C.E.,A
Jornada 20 28-01-2018
SABADELL F.C., C.E.,A 11 MOLLET U.E.,CF.,A
GIRONA, F.C.,B 12 BARCELONA, F.C.,B
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 12 ESPANYOL, R.C.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 31 BADALONA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 00 CORNELLA, U.D.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTS, U.E.,A 40 MANRESA, C.E.,A
EUROPA, C.E.,A 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SEGRE, AT.,A 03 DAMM, C.F.,B
Jornada 21 04-02-2018
DAMM, C.F.,B 21 SABADELL F.C., C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 33 GIRONA, F.C.,B
BARCELONA, F.C.,B 80 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
BADALONA, C.F.,A 42 LLAGOSTERA, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,B 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 30 SANTS, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A 00 EUROPA, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 21 SEGRE, AT.,A
Jornada 22 18-02-2018
GIRONA, F.C.,B 22 SABADELL F.C., C.E.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 11 MOLLET U.E.,CF.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 13 BARCELONA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 23 ESPANYOL, R.C.D.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 42 BADALONA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 21 CORNELLA, U.D.,B
EUROPA, C.E.,A 00 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SEGRE, AT.,A 20 MANRESA, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 02 DAMM, C.F.,B
Jornada 23 25-02-2018
DAMM, C.F.,B 51 GIRONA, F.C.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 01 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 22 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
BARCELONA, F.C.,B 14 LLAGOSTERA, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
BADALONA, C.F.,A 20 SANTS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,B 21 EUROPA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 12 SEGRE, AT.,A
MANRESA, C.E.,A 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 24 04-03-2018
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 11 GIRONA, F.C.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 21 SABADELL F.C., C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 13 MOLLET U.E.,CF.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 20 BARCELONA, F.C.,B
SANTS, U.E.,A 03 ESPANYOL, R.C.D.,B
EUROPA, C.E.,A 21 BADALONA, C.F.,A
SEGRE, AT.,A 12 CORNELLA, U.D.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 42 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MANRESA, C.E.,A 13 DAMM, C.F.,B
Jornada 25 11-03-2018
DAMM, C.F.,B 51 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
GIRONA, F.C.,B 23 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SABADELL F.C., C.E.,A 31 LLAGOSTERA, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
BARCELONA, F.C.,B 21 SANTS, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 00 EUROPA, C.E.,A
BADALONA, C.F.,A 30 SEGRE, AT.,A
CORNELLA, U.D.,B 40 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 22 MANRESA, C.E.,A
Jornada 26 18-03-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 10 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 21 GIRONA, F.C.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 20 SABADELL F.C., C.E.,A
SANTS, U.E.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,A
EUROPA, C.E.,A 10 BARCELONA, F.C.,B
SEGRE, AT.,A 03 ESPANYOL, R.C.D.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 33 BADALONA, C.F.,A
MANRESA, C.E.,A 10 CORNELLA, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 22 DAMM, C.F.,B
Jornada 27 25-03-2018
DAMM, C.F.,B 33 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 02 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
SABADELL F.C., C.E.,A 13 SANTS, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 01 EUROPA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 52 SEGRE, AT.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
BADALONA, C.F.,A 42 MANRESA, C.E.,A
CORNELLA, U.D.,B 42 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 28 08-04-2018
LLAGOSTERA, U.E.,A 13 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 41 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
SANTS, U.E.,A 13 GIRONA, F.C.,B
EUROPA, C.E.,A 63 SABADELL F.C., C.E.,A
SEGRE, AT.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 02 BARCELONA, F.C.,B
MANRESA, C.E.,A 03 ESPANYOL, R.C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 10 BADALONA, C.F.,A
CORNELLA, U.D.,B 23 DAMM, C.F.,B
Jornada 29 15-04-2018
DAMM, C.F.,B 11 LLAGOSTERA, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 20 SANTS, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 11 EUROPA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 11 SEGRE, AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 20 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
BARCELONA, F.C.,B 50 MANRESA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BADALONA, C.F.,A 21 CORNELLA, U.D.,B
Jornada 30 22-04-2018
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 02 LLAGOSTERA, U.E.,A
SANTS, U.E.,A 22 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
EUROPA, C.E.,A 22 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
SEGRE, AT.,A 41 GIRONA, F.C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 41 SABADELL F.C., C.E.,A
MANRESA, C.E.,A 21 MOLLET U.E.,CF.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 22 BARCELONA, F.C.,B
CORNELLA, U.D.,B 62 ESPANYOL, R.C.D.,B
BADALONA, C.F.,A 20 DAMM, C.F.,B
Jornada 31 29-04-2018
DAMM, C.F.,B 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 22 SANTS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 21 EUROPA, C.E.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 31 SEGRE, AT.,A
GIRONA, F.C.,B 51 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SABADELL F.C., C.E.,A 04 MANRESA, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BARCELONA, F.C.,B 40 CORNELLA, U.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 02 BADALONA, C.F.,A
Jornada 32 06-05-2018
SANTS, U.E.,A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
EUROPA, C.E.,A 30 LLAGOSTERA, U.E.,A
SEGRE, AT.,A 10 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 31 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
MANRESA, C.E.,A 23 GIRONA, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 20 SABADELL F.C., C.E.,A
CORNELLA, U.D.,B 10 MOLLET U.E.,CF.,A
BADALONA, C.F.,A 15 BARCELONA, F.C.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 13 DAMM, C.F.,B
Jornada 33 13-05-2018
SANTS, U.E.,A 16 DAMM, C.F.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 21 EUROPA, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 40 SEGRE, AT.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 13 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 04 MANRESA, C.E.,A
GIRONA, F.C.,B 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 15 CORNELLA, U.D.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 52 BADALONA, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B 32 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 34 20-05-2018
EUROPA, C.E.,A 11 SANTS, U.E.,A
SEGRE, AT.,A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A 22 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 30 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
CORNELLA, U.D.,B 41 GIRONA, F.C.,B
BADALONA, C.F.,A 61 SABADELL F.C., C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 50 MOLLET U.E.,CF.,A
DAMM, C.F.,B 21 BARCELONA, F.C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.