Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
Pª BARC. ANGUERA,B 7 0 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 4 1 MONTAÑESA, C.F.,C
SANTS, U.E.,B 12 0 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 0 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
PUJADAS, C.D.,B 0 10 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 19 0 LLOREDA, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E.,D-Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 1 3 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Jornada 215-10-2017
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 6 0 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
MONTAÑESA, C.F.,C 1 8 Pª BARC. ANGUERA,B
MARTINENC, F.C.,D 0 3 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 3 SANTS, U.E.,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 3 0 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
LLOREDA, C.F.,C 3 1 PUJADAS, C.D.,B
Descansa-VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 5 7 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 322-10-2017
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 2 0 MONTAÑESA, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,B 5 0 MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 1 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SANTS, U.E.,B 12 0 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 6 1 LLOREDA, C.F.,C
PUJADAS, C.D.,B-Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 4 0 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 2 8 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 429-10-2017
MONTAÑESA, C.F.,C 0 0 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
MARTINENC, F.C.,D 2 0 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 1 5 Pª BARC. ANGUERA,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 1 3 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
LLOREDA, C.F.,C 0 10 SANTS, U.E.,B
Descansa-FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 8 1 PUJADAS, C.D.,B
SANT ANDREU, U.E.,D 0 7 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 505-11-2017
MONTAÑESA, C.F.,C 1 3 MARTINENC, F.C.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 0 6 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Pª BARC. ANGUERA,B 6 0 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 10 1 LLOREDA, C.F.,C
SANTS, U.E.,B-Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 2 2 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
PUJADAS, C.D.,B 0 12 SANT ANDREU, U.E.,D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 0 8 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 612-11-2017
MARTINENC, F.C.,D 3 4 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 9 0 MONTAÑESA, C.F.,C
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 0 1 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
LLOREDA, C.F.,C 0 11 Pª BARC. ANGUERA,B
Descansa-ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 0 8 SANTS, U.E.,B
SANT ANDREU, U.E.,D 9 1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 12 0 PUJADAS, C.D.,B
Jornada 719-11-2017
MARTINENC, F.C.,D 2 5 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
MONTAÑESA, C.F.,C 1 1 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 1 1 LLOREDA, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,B-Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 0 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANTS, U.E.,B 7 0 SANT ANDREU, U.E.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 0 9 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 1 3 PUJADAS, C.D.,B
Jornada 826-11-2017
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 8 0 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 0 4 MARTINENC, F.C.,D
LLOREDA, C.F.,C 3 0 MONTAÑESA, C.F.,C
Descansa-TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 5 8 Pª BARC. ANGUERA,B
SANT ANDREU, U.E.,D 4 5 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 1 2 SANTS, U.E.,B
PUJADAS, C.D.,B 0 7 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Jornada 903-12-2017
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 5 0 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
MARTINENC, F.C.,D 3 1 LLOREDA, C.F.,C
MONTAÑESA, C.F.,C-Descansa
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 1 4 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Pª BARC. ANGUERA,B 8 0 SANT ANDREU, U.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 1 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
SANTS, U.E.,B 10 0 PUJADAS, C.D.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 2 3 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Jornada 1017-12-2017
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 5 1 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
LLOREDA, C.F.,C 0 5 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Descansa-MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 5 4 MONTAÑESA, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E.,D 5 2 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 4 2 Pª BARC. ANGUERA,B
PUJADAS, C.D.,B 0 9 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 2 10 SANTS, U.E.,B
Jornada 1114-01-2018
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 1 2 LLOREDA, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B-Descansa
MARTINENC, F.C.,D 1 3 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
MONTAÑESA, C.F.,C 1 5 SANT ANDREU, U.E.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 0 6 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Pª BARC. ANGUERA,B 7 0 PUJADAS, C.D.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 5 1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 0 13 SANTS, U.E.,B
Jornada 1221-01-2018
LLOREDA, C.F.,C 3 0 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
Descansa-CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 3 9 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SANT ANDREU, U.E.,D 2 1 MARTINENC, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 5 1 MONTAÑESA, C.F.,C
PUJADAS, C.D.,B 0 0 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 3 10 Pª BARC. ANGUERA,B
SANTS, U.E.,B 4 3 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Jornada 1328-01-2018
LLOREDA, C.F.,C-Descansa
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 2 0 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 3 1 SANT ANDREU, U.E.,D
MARTINENC, F.C.,D 0 6 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
MONTAÑESA, C.F.,C 1 1 PUJADAS, C.D.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 2 4 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Pª BARC. ANGUERA,B 3 4 SANTS, U.E.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 2 8 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Jornada 1404-02-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B-Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 4 1 LLOREDA, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E.,D 9 2 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 5 0 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
PUJADAS, C.D.,B 0 5 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 4 3 MONTAÑESA, C.F.,C
SANTS, U.E.,B 7 0 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 0 3 Pª BARC. ANGUERA,B
Jornada 1518-02-2018
Descansa-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
LLOREDA, C.F.,C 0 3 SANT ANDREU, U.E.,D
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 0 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 5 0 PUJADAS, C.D.,B
MARTINENC, F.C.,D 2 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
MONTAÑESA, C.F.,C 0 13 SANTS, U.E.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 0 1 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Pª BARC. ANGUERA,B 15 0 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 0 3 Pª BARC. ANGUERA,B
MONTAÑESA, C.F.,C 0 4 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
MARTINENC, F.C.,D 0 3 SANTS, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 6 1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 1 3 PUJADAS, C.D.,B
LLOREDA, C.F.,C 0 8 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Descansa-SANT ANDREU, U.E.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 5 3 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
Jornada 1704-03-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 1 4 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Pª BARC. ANGUERA,B 8 0 MONTAÑESA, C.F.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 3 2 MARTINENC, F.C.,D
SANTS, U.E.,B 3 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 5 3 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
PUJADAS, C.D.,B 0 4 LLOREDA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C-Descansa
SANT ANDREU, U.E.,D 4 5 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Jornada 1811-03-2018
MONTAÑESA, C.F.,C 3 1 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
MARTINENC, F.C.,D 1 7 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 1 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 0 4 SANTS, U.E.,B
LLOREDA, C.F.,C 3 6 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Descansa-PUJADAS, C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 3 8 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
SANT ANDREU, U.E.,D 6 1 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
Jornada 1918-03-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 1 2 MONTAÑESA, C.F.,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 3 1 MARTINENC, F.C.,D
Pª BARC. ANGUERA,B 2 1 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 3 0 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
SANTS, U.E.,B 8 1 LLOREDA, C.F.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F-Descansa
PUJADAS, C.D.,B 0 0 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 13 0 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 2025-03-2018
MARTINENC, F.C.,D 1 0 MONTAÑESA, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 0 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 0 1 Pª BARC. ANGUERA,B
LLOREDA, C.F.,C 1 4 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Descansa-SANTS, U.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 3 6 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
SANT ANDREU, U.E.,D 4 0 PUJADAS, C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 5 0 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
Jornada 2108-04-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 1 3 MARTINENC, F.C.,D
MONTAÑESA, C.F.,C 0 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 4 1 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
Pª BARC. ANGUERA,B 9 2 LLOREDA, C.F.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B-Descansa
SANTS, U.E.,B 5 2 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 4 3 SANT ANDREU, U.E.,D
PUJADAS, C.D.,B 0 12 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 2215-04-2018
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 6 0 MARTINENC, F.C.,D
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 2 1 MONTAÑESA, C.F.,C
LLOREDA, C.F.,C 1 4 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Descansa-Pª BARC. ANGUERA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 3 3 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANT ANDREU, U.E.,D 1 4 SANTS, U.E.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 6 0 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
PUJADAS, C.D.,B 0 4 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
Jornada 2322-04-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 0 6 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
MARTINENC, F.C.,D 8 0 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
MONTAÑESA, C.F.,C 2 0 LLOREDA, C.F.,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B-Descansa
Pª BARC. ANGUERA,B 8 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 1 3 SANT ANDREU, U.E.,D
SANTS, U.E.,B 0 5 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 4 0 PUJADAS, C.D.,B
Jornada 2429-04-2018
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 2 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
LLOREDA, C.F.,C 0 4 MARTINENC, F.C.,D
Descansa-MONTAÑESA, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 4 3 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
SANT ANDREU, U.E.,D 4 6 Pª BARC. ANGUERA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 5 1 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
PUJADAS, C.D.,B 0 6 SANTS, U.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 5 1 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
Jornada 2506-05-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 4 1 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 9 1 LLOREDA, C.F.,C
MARTINENC, F.C.,D-Descansa
MONTAÑESA, C.F.,C 5 3 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 2 6 SANT ANDREU, U.E.,D
Pª BARC. ANGUERA,B 4 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 6 0 PUJADAS, C.D.,B
SANTS, U.E.,B 5 3 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Jornada 2613-05-2018
LLOREDA, C.F.,C 2 2 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
Descansa-ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 0 7 MARTINENC, F.C.,D
SANT ANDREU, U.E.,D 5 1 MONTAÑESA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 5 1 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
PUJADAS, C.D.,B 0 12 Pª BARC. ANGUERA,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 2 3 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANTS, U.E.,B 8 0 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
Jornada 2720-05-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 1 2 LLOREDA, C.F.,C
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B-Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 11 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
MARTINENC, F.C.,D 2 3 SANT ANDREU, U.E.,D
MONTAÑESA, C.F.,C 0 10 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 1 1 PUJADAS, C.D.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 14 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 1 5 SANTS, U.E.,B
Jornada 2827-05-2018
Descansa-LLOREDA, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 4 1 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
SANT ANDREU, U.E.,D 0 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 9 0 MARTINENC, F.C.,D
PUJADAS, C.D.,B 1 3 MONTAÑESA, C.F.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 4 2 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
SANTS, U.E.,B 3 3 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 8 3 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
Jornada 2903-06-2018
Descansa-Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
LLOREDA, C.F.,C 4 3 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 4 2 SANT ANDREU, U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
MARTINENC, F.C.,D 9 1 PUJADAS, C.D.,B
MONTAÑESA, C.F.,C 1 5 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 0 5 SANTS, U.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 4 2 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Jornada 3010-06-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C-Descansa
SANT ANDREU, U.E.,D 6 1 LLOREDA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 9 0 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B
PUJADAS, C.D.,B 0 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 4 2 MARTINENC, F.C.,D
SANTS, U.E.,B 3 0 MONTAÑESA, C.F.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 3 3 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 1 16 Pª BARC. ANGUERA,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.