Aquest web utilitza cookies pròpies i de tercers. En continuar, entenem que dónes el teu consentiment a la nostra política de cookies.

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 124-09-2017
VILADECANS U.D.,A 1 1 LA FLORESTA, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 0 2 REUS DEPORTIU, C.F.,B
SEGRE, AT.,A 1 4 RAPITENCA, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 3 1 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 2 3 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
MARTORELL C.F.,A 1 4 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B 4 1 CASTELLDEFELS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 2 0 CORNELLA, U.D.,B
Jornada 201-10-2017
LA FLORESTA, C.D.,A 0 4 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
REUS DEPORTIU, C.F.,B 0 2 VILADECANS U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 3 0 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 0 0 SEGRE, AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 2 2 PRAT, A.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 2 3 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 5 0 MARTORELL C.F.,A
CORNELLA, U.D.,B 2 2 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 308-10-2017
LA FLORESTA, C.D.,A 0 2 REUS DEPORTIU, C.F.,B
VILADECANS U.D.,A 1 1 RAPITENCA, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 3 1 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SEGRE, AT.,A 0 1 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
PRAT, A.E.,A 3 1 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 4 1 CASTELLDEFELS, U.E.,A
MARTORELL C.F.,A 2 1 CORNELLA, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 1 5 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 415-10-2017
REUS DEPORTIU, C.F.,B 1 1 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
RAPITENCA, U.E.,A 2 1 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 1 2 VILADECANS U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 0 1 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 2 1 SEGRE, AT.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 2 1 PRAT, A.E.,A
CORNELLA, U.D.,B 3 1 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 4 2 MARTORELL C.F.,A
Jornada 522-10-2017
REUS DEPORTIU, C.F.,B 1 1 RAPITENCA, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 2 0 ESCOLA F. GAVA, C.,B
VILADECANS U.D.,A 1 0 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 4 1 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SEGRE, AT.,A 0 1 CASTELLDEFELS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 0 2 CORNELLA, U.D.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 1 0 BARCELONA, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 1 1 MARTORELL C.F.,A
Jornada 629-10-2017
RAPITENCA, U.E.,A 1 3 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 1 2 REUS DEPORTIU, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 1 1 LA FLORESTA, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 3 1 VILADECANS U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 1 1 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
CORNELLA, U.D.,B 2 0 SEGRE, AT.,A
BARCELONA, F.C.,B 8 1 PRAT, A.E.,A
MARTORELL C.F.,A 1 4 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 705-11-2017
RAPITENCA, U.E.,A 3 1 ESCOLA F. GAVA, C.,B
REUS DEPORTIU, C.F.,B 1 2 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
LA FLORESTA, C.D.,A 4 2 VILANOVA GELTRU C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 2 0 CASTELLDEFELS, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 2 4 CORNELLA, U.D.,B
SEGRE, AT.,A 0 5 BARCELONA, F.C.,B
PRAT, A.E.,A 2 0 MARTORELL C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 1 1 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 812-11-2017
ESCOLA F. GAVA, C.,B 0 2 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 4 3 RAPITENCA, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 2 4 REUS DEPORTIU, C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 1 1 LA FLORESTA, C.D.,A
CORNELLA, U.D.,B 1 2 VILADECANS U.D.,A
BARCELONA, F.C.,B 3 1 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
MARTORELL C.F.,A 4 0 SEGRE, AT.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 2 1 PRAT, A.E.,A
Jornada 919-11-2017
ESCOLA F. GAVA, C.,B 2 3 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
RAPITENCA, U.E.,A 5 2 VILANOVA GELTRU C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B 1 1 CASTELLDEFELS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A-CORNELLA, U.D.,B
VILADECANS U.D.,A 0 0 BARCELONA, F.C.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 2 3 MARTORELL C.F.,A
SEGRE, AT.,A 0 3 SANT ILDEFONS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 3 1 PRAT, A.E.,A
Jornada 1026-11-2017
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A-GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A-ESCOLA F. GAVA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A-RAPITENCA, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,B-REUS DEPORTIU, C.F.,B
BARCELONA, F.C.,B-LA FLORESTA, C.D.,A
MARTORELL C.F.,A-VILADECANS U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A-TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
PRAT, A.E.,A-SEGRE, AT.,A
Jornada 1103-12-2017
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A-VILANOVA GELTRU C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B-CASTELLDEFELS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A-CORNELLA, U.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F.,B-BARCELONA, F.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A-MARTORELL C.F.,A
VILADECANS U.D.,A-SANT ILDEFONS, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A-PRAT, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B-SEGRE, AT.,A
Jornada 1217-12-2017
VILANOVA GELTRU C.F.,A-GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A-CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
CORNELLA, U.D.,B-ESCOLA F. GAVA, C.,B
BARCELONA, F.C.,B-RAPITENCA, U.E.,A
MARTORELL C.F.,A-REUS DEPORTIU, C.F.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A-LA FLORESTA, C.D.,A
PRAT, A.E.,A-VILADECANS U.D.,A
SEGRE, AT.,A-TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
Jornada 1314-01-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A-CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A-CORNELLA, U.D.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B-BARCELONA, F.C.,B
RAPITENCA, U.E.,A-MARTORELL C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B-SANT ILDEFONS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A-PRAT, A.E.,A
VILADECANS U.D.,A-SEGRE, AT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B-TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
Jornada 1421-01-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B-CASTELLDEFELS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,B-VILANOVA GELTRU C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B-CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
MARTORELL C.F.,A-ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A-RAPITENCA, U.E.,A
PRAT, A.E.,A-REUS DEPORTIU, C.F.,B
SEGRE, AT.,A-LA FLORESTA, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A-VILADECANS U.D.,A
Jornada 1528-01-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A-CORNELLA, U.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A-BARCELONA, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A-MARTORELL C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B-SANT ILDEFONS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A-PRAT, A.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B-SEGRE, AT.,A
LA FLORESTA, C.D.,A-TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
VILADECANS U.D.,A-GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 1604-02-2018
LA FLORESTA, C.D.,A-VILADECANS U.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B-TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
RAPITENCA, U.E.,A-SEGRE, AT.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B-PRAT, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A-SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A-MARTORELL C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A-BARCELONA, F.C.,B
CORNELLA, U.D.,B-GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 1718-02-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B-LA FLORESTA, C.D.,A
VILADECANS U.D.,A-REUS DEPORTIU, C.F.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A-RAPITENCA, U.E.,A
SEGRE, AT.,A-ESCOLA F. GAVA, C.,B
PRAT, A.E.,A-CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A-VILANOVA GELTRU C.F.,A
MARTORELL C.F.,A-CASTELLDEFELS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B-CORNELLA, U.D.,B
Jornada 1825-02-2018
REUS DEPORTIU, C.F.,B-LA FLORESTA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A-VILADECANS U.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B-TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A-SEGRE, AT.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A-PRAT, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A-SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,B-MARTORELL C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B-GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 1904-03-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B-REUS DEPORTIU, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,A-RAPITENCA, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A-ESCOLA F. GAVA, C.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A-CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
SEGRE, AT.,A-VILANOVA GELTRU C.F.,A
PRAT, A.E.,A-CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A-CORNELLA, U.D.,B
MARTORELL C.F.,A-BARCELONA, F.C.,B
Jornada 2011-03-2018
RAPITENCA, U.E.,A-REUS DEPORTIU, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B-LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A-VILADECANS U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A-TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A-SEGRE, AT.,A
CORNELLA, U.D.,B-PRAT, A.E.,A
BARCELONA, F.C.,B-SANT ILDEFONS, U.E.,A
MARTORELL C.F.,A-GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 2118-03-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B-RAPITENCA, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B-ESCOLA F. GAVA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A-CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
VILADECANS U.D.,A-VILANOVA GELTRU C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A-CASTELLDEFELS, U.E.,A
SEGRE, AT.,A-CORNELLA, U.D.,B
PRAT, A.E.,A-BARCELONA, F.C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A-MARTORELL C.F.,A
Jornada 2225-03-2018
ESCOLA F. GAVA, C.,B-RAPITENCA, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A-REUS DEPORTIU, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A-LA FLORESTA, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A-VILADECANS U.D.,A
CORNELLA, U.D.,B-TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
BARCELONA, F.C.,B-SEGRE, AT.,A
MARTORELL C.F.,A-PRAT, A.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A-GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 2308-04-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B-ESCOLA F. GAVA, C.,B
RAPITENCA, U.E.,A-CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B-VILANOVA GELTRU C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A-CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A-CORNELLA, U.D.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A-BARCELONA, F.C.,B
SEGRE, AT.,A-MARTORELL C.F.,A
PRAT, A.E.,A-SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 2415-04-2018
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A-ESCOLA F. GAVA, C.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A-RAPITENCA, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A-REUS DEPORTIU, C.F.,B
CORNELLA, U.D.,B-LA FLORESTA, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,B-VILADECANS U.D.,A
MARTORELL C.F.,A-TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A-SEGRE, AT.,A
PRAT, A.E.,A-GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 2522-04-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B-CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B-VILANOVA GELTRU C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A-CASTELLDEFELS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B-CORNELLA, U.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,A-BARCELONA, F.C.,B
VILADECANS U.D.,A-MARTORELL C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A-SANT ILDEFONS, U.E.,A
SEGRE, AT.,A-PRAT, A.E.,A
Jornada 2629-04-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A-CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A-ESCOLA F. GAVA, C.,B
CORNELLA, U.D.,B-RAPITENCA, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B-REUS DEPORTIU, C.F.,B
MARTORELL C.F.,A-LA FLORESTA, C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A-VILADECANS U.D.,A
PRAT, A.E.,A-TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
SEGRE, AT.,A-GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 2706-05-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B-VILANOVA GELTRU C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A-CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B-CORNELLA, U.D.,B
RAPITENCA, U.E.,A-BARCELONA, F.C.,B
REUS DEPORTIU, C.F.,B-MARTORELL C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A-SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A-PRAT, A.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A-SEGRE, AT.,A
Jornada 2813-05-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A-VILANOVA GELTRU C.F.,A
CORNELLA, U.D.,B-CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
BARCELONA, F.C.,B-ESCOLA F. GAVA, C.,B
MARTORELL C.F.,A-RAPITENCA, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A-REUS DEPORTIU, C.F.,B
PRAT, A.E.,A-LA FLORESTA, C.D.,A
SEGRE, AT.,A-VILADECANS U.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A-GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 2920-05-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A-GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A-CORNELLA, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A-BARCELONA, F.C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B-MARTORELL C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A-SANT ILDEFONS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B-PRAT, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A-SEGRE, AT.,A
VILADECANS U.D.,A-TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
Jornada 3027-05-2018
CORNELLA, U.D.,B-CASTELLDEFELS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B-VILANOVA GELTRU C.F.,A
MARTORELL C.F.,A-CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A-ESCOLA F. GAVA, C.,B
PRAT, A.E.,A-RAPITENCA, U.E.,A
SEGRE, AT.,A-REUS DEPORTIU, C.F.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A-LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B-VILADECANS U.D.,A