Competició | TEMPORADA 2017-2018

preferent cadet | grup 1

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2017
VILADECANS U.D.,A 11 LA FLORESTA, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SEGRE, AT.,A 14 RAPITENCA, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 31 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
MARTORELL C.F.,A 14 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B 41 CASTELLDEFELS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 20 CORNELLA, U.D.,B
Jornada 2 01-10-2017
LA FLORESTA, C.D.,A 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 02 VILADECANS U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 30 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 00 SEGRE, AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 22 PRAT, A.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 23 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 50 MARTORELL C.F.,A
CORNELLA, U.D.,B 22 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 3 08-10-2017
LA FLORESTA, C.D.,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
VILADECANS U.D.,A 11 RAPITENCA, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 31 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SEGRE, AT.,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
PRAT, A.E.,A 31 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 41 CASTELLDEFELS, U.E.,A
MARTORELL C.F.,A 21 CORNELLA, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 15 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 4 15-10-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
RAPITENCA, U.E.,A 21 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 12 VILADECANS U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 01 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 SEGRE, AT.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 PRAT, A.E.,A
CORNELLA, U.D.,B 31 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 42 MARTORELL C.F.,A
Jornada 5 22-10-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 RAPITENCA, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 20 ESCOLA F. GAVA, C.,B
VILADECANS U.D.,A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 41 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SEGRE, AT.,A 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 02 CORNELLA, U.D.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 10 BARCELONA, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 11 MARTORELL C.F.,A
Jornada 6 29-10-2017
RAPITENCA, U.E.,A 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 12 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 11 LA FLORESTA, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 31 VILADECANS U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
CORNELLA, U.D.,B 20 SEGRE, AT.,A
BARCELONA, F.C.,B 81 PRAT, A.E.,A
MARTORELL C.F.,A 14 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 7 05-11-2017
RAPITENCA, U.E.,A 31 ESCOLA F. GAVA, C.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 42 VILANOVA GELTRU C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 20 CASTELLDEFELS, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 24 CORNELLA, U.D.,B
SEGRE, AT.,A 05 BARCELONA, F.C.,B
PRAT, A.E.,A 20 MARTORELL C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 11 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 8 12-11-2017
ESCOLA F. GAVA, C.,B 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 43 RAPITENCA, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 24 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 LA FLORESTA, C.D.,A
CORNELLA, U.D.,B 12 VILADECANS U.D.,A
BARCELONA, F.C.,B 31 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
MARTORELL C.F.,A 40 SEGRE, AT.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 PRAT, A.E.,A
Jornada 9 19-11-2017
ESCOLA F. GAVA, C.,B 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 52 VILANOVA GELTRU C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 01 CORNELLA, U.D.,B
VILADECANS U.D.,A 00 BARCELONA, F.C.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 23 MARTORELL C.F.,A
SEGRE, AT.,A 03 SANT ILDEFONS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 31 PRAT, A.E.,A
Jornada 10 26-11-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 32 ESCOLA F. GAVA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 RAPITENCA, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,B 31 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
BARCELONA, F.C.,B 21 LA FLORESTA, C.D.,A
MARTORELL C.F.,A 41 VILADECANS U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 32 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
PRAT, A.E.,A 51 SEGRE, AT.,A
Jornada 11 03-12-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 10 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 20 CORNELLA, U.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 24 BARCELONA, F.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A 21 MARTORELL C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 51 PRAT, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 32 SEGRE, AT.,A
Jornada 12 17-12-2017
VILANOVA GELTRU C.F.,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CORNELLA, U.D.,B 41 ESCOLA F. GAVA, C.,B
BARCELONA, F.C.,B 10 RAPITENCA, U.E.,A
MARTORELL C.F.,A 12 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 10 LA FLORESTA, C.D.,A
PRAT, A.E.,A 04 VILADECANS U.D.,A
SEGRE, AT.,A 13 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
Jornada 13 14-01-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 00 CORNELLA, U.D.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 04 BARCELONA, F.C.,B
RAPITENCA, U.E.,A 11 MARTORELL C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 10 SANT ILDEFONS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 40 PRAT, A.E.,A
VILADECANS U.D.,A 20 SEGRE, AT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 13 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
Jornada 14 21-01-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,B 41 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B 42 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
MARTORELL C.F.,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 12 RAPITENCA, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 34 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SEGRE, AT.,A 14 LA FLORESTA, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 31 VILADECANS U.D.,A
Jornada 15 28-01-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 13 CORNELLA, U.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 BARCELONA, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 11 MARTORELL C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 02 SANT ILDEFONS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 12 PRAT, A.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 32 SEGRE, AT.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 11 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
VILADECANS U.D.,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2018
LA FLORESTA, C.D.,A 31 VILADECANS U.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 20 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
RAPITENCA, U.E.,A 21 SEGRE, AT.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 22 PRAT, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 32 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 01 MARTORELL C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 05 BARCELONA, F.C.,B
CORNELLA, U.D.,B 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 17 18-02-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 22 LA FLORESTA, C.D.,A
VILADECANS U.D.,A 41 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 21 RAPITENCA, U.E.,A
SEGRE, AT.,A 21 ESCOLA F. GAVA, C.,B
PRAT, A.E.,A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 23 VILANOVA GELTRU C.F.,A
MARTORELL C.F.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 71 CORNELLA, U.D.,B
Jornada 18 25-02-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 32 LA FLORESTA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 21 VILADECANS U.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 11 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 10 SEGRE, AT.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 13 PRAT, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,B 41 MARTORELL C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 19 04-03-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 20 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA FLORESTA, C.D.,A 30 RAPITENCA, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SEGRE, AT.,A 23 VILANOVA GELTRU C.F.,A
PRAT, A.E.,A 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 CORNELLA, U.D.,B
MARTORELL C.F.,A 14 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 20 11-03-2018
RAPITENCA, U.E.,A 30 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 12 LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 13 VILADECANS U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 13 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 SEGRE, AT.,A
CORNELLA, U.D.,B 02 PRAT, A.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 20 SANT ILDEFONS, U.E.,A
MARTORELL C.F.,A 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 21 18-03-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 22 RAPITENCA, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 01 ESCOLA F. GAVA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
VILADECANS U.D.,A 10 VILANOVA GELTRU C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SEGRE, AT.,A 05 CORNELLA, U.D.,B
PRAT, A.E.,A 12 BARCELONA, F.C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 60 MARTORELL C.F.,A
Jornada 22 25-03-2018
ESCOLA F. GAVA, C.,B 12 RAPITENCA, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 21 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 LA FLORESTA, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 13 VILADECANS U.D.,A
CORNELLA, U.D.,B 02 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
BARCELONA, F.C.,B 60 SEGRE, AT.,A
MARTORELL C.F.,A 21 PRAT, A.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 23 08-04-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 ESCOLA F. GAVA, C.,B
RAPITENCA, U.E.,A 20 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 23 VILANOVA GELTRU C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 00 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A 11 CORNELLA, U.D.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 11 BARCELONA, F.C.,B
SEGRE, AT.,A 23 MARTORELL C.F.,A
PRAT, A.E.,A 20 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 24 15-04-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 01 ESCOLA F. GAVA, C.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 01 RAPITENCA, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 12 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CORNELLA, U.D.,B 32 LA FLORESTA, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,B 71 VILADECANS U.D.,A
MARTORELL C.F.,A 01 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 31 SEGRE, AT.,A
PRAT, A.E.,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 25 22-04-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 41 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 32 VILANOVA GELTRU C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 04 CASTELLDEFELS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 01 CORNELLA, U.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,A 03 BARCELONA, F.C.,B
VILADECANS U.D.,A 41 MARTORELL C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 11 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SEGRE, AT.,A 13 PRAT, A.E.,A
Jornada 26 29-04-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 ESCOLA F. GAVA, C.,B
CORNELLA, U.D.,B 01 RAPITENCA, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 90 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
MARTORELL C.F.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 30 VILADECANS U.D.,A
PRAT, A.E.,A 21 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
SEGRE, AT.,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 27 06-05-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 41 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 00 CORNELLA, U.D.,B
RAPITENCA, U.E.,A 00 BARCELONA, F.C.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 30 MARTORELL C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 23 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A 51 PRAT, A.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 51 SEGRE, AT.,A
Jornada 28 13-05-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 44 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CORNELLA, U.D.,B 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 31 ESCOLA F. GAVA, C.,B
MARTORELL C.F.,A 03 RAPITENCA, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 30 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
PRAT, A.E.,A 61 LA FLORESTA, C.D.,A
SEGRE, AT.,A 22 VILADECANS U.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 29 20-05-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 03 CORNELLA, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 13 BARCELONA, F.C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 21 MARTORELL C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 23 PRAT, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 32 SEGRE, AT.,A
VILADECANS U.D.,A 11 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A
Jornada 30 27-05-2018
CORNELLA, U.D.,B 02 CASTELLDEFELS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 91 VILANOVA GELTRU C.F.,A
MARTORELL C.F.,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 52 ESCOLA F. GAVA, C.,B
PRAT, A.E.,A 33 RAPITENCA, U.E.,A
SEGRE, AT.,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,A 64 LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 30 VILADECANS U.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.