Competició | TEMPORADA 2017-2018

preferent juvenils | grup 1

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 17-09-2017
MOLLERUSSA C.F.J.,A 03 PRAT, A.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 33 VILASECA C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 34 CORNELLA, U.D.,C
ASCO, F.C.,A 12 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 04 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 12 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
LA FLORESTA, C.D.,A 00 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 14 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 2 24-09-2017
PRAT, A.E.,A 21 BLANCA SUBUR, C.F.,A
VILASECA C.F.,A 50 MOLLERUSSA C.F.J.,A
CORNELLA, U.D.,C 40 SANT ILDEFONS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 00 RAPITENCA, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 00 ASCO, F.C.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 26 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,A
Jornada 3 01-10-2017
PRAT, A.E.,A 52 VILASECA C.F.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 01 CORNELLA, U.D.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
RAPITENCA, U.E.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ASCO, F.C.,A 12 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 36 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 44 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 02 LA FLORESTA, C.D.,A
Jornada 4 08-10-2017
VILASECA C.F.,A 37 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CORNELLA, U.D.,C 60 PRAT, A.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 51 MOLLERUSSA C.F.J.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 53 SANT ILDEFONS, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 32 RAPITENCA, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 10 ASCO, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 10 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,A 50 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 5 15-10-2017
VILASECA C.F.,A 12 CORNELLA, U.D.,C
PRAT, A.E.,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
MOLLERUSSA C.F.J.,A 25 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 42 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
RAPITENCA, U.E.,A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
ASCO, F.C.,A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 13 LA FLORESTA, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 22 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 6 22-10-2017
CORNELLA, U.D.,C 12 BLANCA SUBUR, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 VILASECA C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 PRAT, A.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 32 MOLLERUSSA C.F.J.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 40 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 22 RAPITENCA, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 20 ASCO, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 52 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 7 29-10-2017
CORNELLA, U.D.,C 22 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
VILASECA C.F.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 11 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 16 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 02 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 00 LA FLORESTA, C.D.,A
ASCO, F.C.,A 62 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 8 05-11-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 12 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 CORNELLA, U.D.,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 24 VILASECA C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 22 PRAT, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 50 MOLLERUSSA C.F.J.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 22 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 60 RAPITENCA, U.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 21 ASCO, F.C.,A
Jornada 9 12-11-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 31 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 42 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
VILASECA C.F.,A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
PRAT, A.E.,A 30 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 31 VILANOVA GELTRU C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 20 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 72 ASCO, F.C.,A
Jornada 10 19-11-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 22 CORNELLA, U.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 11 VILASECA C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 01 PRAT, A.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 70 MOLLERUSSA C.F.J.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 01 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ASCO, F.C.,A 32 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 11 26-11-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 71 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CORNELLA, U.D.,C 00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
VILASECA C.F.,A 11 LA FLORESTA, C.D.,A
PRAT, A.E.,A 41 VILANOVA GELTRU C.F.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 23 ASCO, F.C.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 12 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 12 03-12-2017
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 04 BLANCA SUBUR, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 31 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA FLORESTA, C.D.,A 21 CORNELLA, U.D.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,A 23 VILASECA C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 23 PRAT, A.E.,A
ASCO, F.C.,A 13 MOLLERUSSA C.F.J.,A
RAPITENCA, U.E.,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 13 17-12-2017
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 14 LA FLORESTA, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 37 CORNELLA, U.D.,C
VILASECA C.F.,A 21 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
PRAT, A.E.,A 01 ASCO, F.C.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 23 RAPITENCA, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 20 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 14 07-01-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,A 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
LA FLORESTA, C.D.,A 25 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 20 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 33 CORNELLA, U.D.,C
ASCO, F.C.,A 23 VILASECA C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 22 PRAT, A.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 22 MOLLERUSSA C.F.J.,A
Jornada 15 14-01-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 32 LA FLORESTA, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CORNELLA, U.D.,C 82 ASCO, F.C.,A
VILASECA C.F.,A 30 RAPITENCA, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 40 SANT ILDEFONS, U.E.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 16 BLANCA SUBUR, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 21-01-2018
PRAT, A.E.,A 21 MOLLERUSSA C.F.J.,A
VILASECA C.F.,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 41 RAPITENCA, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 32 ASCO, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 14 VILANOVA GELTRU C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 03 LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 11 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 17 28-01-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,A 20 PRAT, A.E.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 03 VILASECA C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 02 CORNELLA, U.D.,C
RAPITENCA, U.E.,A 00 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ASCO, F.C.,A 41 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 33 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
LA FLORESTA, C.D.,A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 18 04-02-2018
VILASECA C.F.,A 04 PRAT, A.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 40 MOLLERUSSA C.F.J.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 42 RAPITENCA, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 22 ASCO, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 14 VILANOVA GELTRU C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 10 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 19 18-02-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,A 01 VILASECA C.F.,A
PRAT, A.E.,A 33 CORNELLA, U.D.,C
MOLLERUSSA C.F.J.,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 00 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ASCO, F.C.,A 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 00 LA FLORESTA, C.D.,A
Jornada 20 25-02-2018
CORNELLA, U.D.,C 21 VILASECA C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 10 PRAT, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 30 MOLLERUSSA C.F.J.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 23 SANT ILDEFONS, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 20 RAPITENCA, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 41 ASCO, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 02 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 21 04-03-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,A 01 CORNELLA, U.D.,C
VILASECA C.F.,A 22 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
PRAT, A.E.,A 33 CASTELLDEFELS, U.E.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 24 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
RAPITENCA, U.E.,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ASCO, F.C.,A 23 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 61 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 22 11-03-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 02 CORNELLA, U.D.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,A 13 VILASECA C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 14 PRAT, A.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 20 MOLLERUSSA C.F.J.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 21 RAPITENCA, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 43 ASCO, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 11 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 23 18-03-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,A 31 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CORNELLA, U.D.,C 22 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILASECA C.F.,A 31 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
PRAT, A.E.,A 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 20 LA FLORESTA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 51 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ASCO, F.C.,A 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 24 25-03-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 23 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 04 CORNELLA, U.D.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 01 VILASECA C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 02 PRAT, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 21 MOLLERUSSA C.F.J.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 11 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 21 RAPITENCA, U.E.,A
ASCO, F.C.,A 20 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 25 08-04-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,A 31 CASTELLDEFELS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 12 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
CORNELLA, U.D.,C 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
VILASECA C.F.,A 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
PRAT, A.E.,A 21 LA FLORESTA, C.D.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 15 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
RAPITENCA, U.E.,A 13 ASCO, F.C.,A
Jornada 26 15-04-2018
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 22 CASTELLDEFELS, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 50 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 04 CORNELLA, U.D.,C
LA FLORESTA, C.D.,A 22 VILASECA C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 02 PRAT, A.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 61 MOLLERUSSA C.F.J.,A
ASCO, F.C.,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 20 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 27 22-04-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,A 30 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 52 LA FLORESTA, C.D.,A
VILASECA C.F.,A 10 VILANOVA GELTRU C.F.,A
PRAT, A.E.,A 21 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 03 ASCO, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 28 29-04-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 10 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 13 CASTELLDEFELS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CORNELLA, U.D.,C 31 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 02 VILASECA C.F.,A
ASCO, F.C.,A 31 PRAT, A.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 42 MOLLERUSSA C.F.J.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 29 06-05-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 12 BLANCA SUBUR, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 40 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 03 LA FLORESTA, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 01 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CORNELLA, U.D.,C 43 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
VILASECA C.F.,A 50 ASCO, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 11 RAPITENCA, U.E.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,A 03 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 30 13-05-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
LA FLORESTA, C.D.,A 30 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 43 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 04 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ASCO, F.C.,A 13 CORNELLA, U.D.,C
RAPITENCA, U.E.,A 01 VILASECA C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 10 PRAT, A.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 110 MOLLERUSSA C.F.J.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.