Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 117-09-2017
ALZAMORA, C.F.,A 2 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 1 1 GP3 FUTBOL CLUB,A
GOTIC, F.C,A 1 2 ALEGRIA, C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 1 1 ESCOLA E.BRAFA,A
AGUILA U.D.,A 1 8 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
GORNAL, U.D.,B 1 5 CHACARITA, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 1 2 TURO PEIRA, C.C.D.,B
PARC, U.D.,B 3 3 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 224-09-2017
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 1 3 PARC, U.D.,B
GP3 FUTBOL CLUB,A 0 2 ALZAMORA, C.F.,A
ALEGRIA, C.D.,A 3 4 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
ESCOLA E.BRAFA,A 4 0 GOTIC, F.C,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 3 3 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
CHACARITA, C.F.,A 4 1 AGUILA U.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 3 1 GORNAL, U.D.,B
SISTRELLS C.F.,A 3 2 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
Jornada 301-10-2017
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 2 1 GP3 FUTBOL CLUB,A
ALZAMORA, C.F.,A 3 0 ALEGRIA, C.D.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 10 2 ESCOLA E.BRAFA,A
GOTIC, F.C,A 0 4 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 1 2 CHACARITA, C.F.,A
AGUILA U.D.,A 0 3 TURO PEIRA, C.C.D.,B
GORNAL, U.D.,B 2 5 SISTRELLS C.F.,A
PARC, U.D.,B 4 2 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
Jornada 408-10-2017
GP3 FUTBOL CLUB,A 1 3 PARC, U.D.,B
ALEGRIA, C.D.,A 0 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA E.BRAFA,A 0 4 ALZAMORA, C.F.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 3 0 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
CHACARITA, C.F.,A 4 2 GOTIC, F.C,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 3 2 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
SISTRELLS C.F.,A 3 3 AGUILA U.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 2 1 GORNAL, U.D.,B
Jornada 515-10-2017
GP3 FUTBOL CLUB,A 1 4 ALEGRIA, C.D.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 4 1 ESCOLA E.BRAFA,A
ALZAMORA, C.F.,A 1 2 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 3 2 CHACARITA, C.F.,A
GOTIC, F.C,A 2 2 TURO PEIRA, C.C.D.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 3 2 SISTRELLS C.F.,A
AGUILA U.D.,A 3 3 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
PARC, U.D.,B 2 1 GORNAL, U.D.,B
Jornada 622-10-2017
ALEGRIA, C.D.,A 2 4 PARC, U.D.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 2 3 GP3 FUTBOL CLUB,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 5 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
CHACARITA, C.F.,A 2 1 ALZAMORA, C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 2 4 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
SISTRELLS C.F.,A 1 1 GOTIC, F.C,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 0 3 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
GORNAL, U.D.,B 2 1 AGUILA U.D.,A
Jornada 729-10-2017
ALEGRIA, C.D.,A 5 4 ESCOLA E.BRAFA,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 3 4 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 2 4 CHACARITA, C.F.,A
ALZAMORA, C.F.,A 2 2 TURO PEIRA, C.C.D.,B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 4 2 SISTRELLS C.F.,A
GOTIC, F.C,A 2 2 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 4 1 GORNAL, U.D.,B
PARC, U.D.,B 5 0 AGUILA U.D.,A
Jornada 805-11-2017
ESCOLA E.BRAFA,A 1 5 PARC, U.D.,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 6 3 ALEGRIA, C.D.,A
CHACARITA, C.F.,A 2 1 GP3 FUTBOL CLUB,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 2 5 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SISTRELLS C.F.,A 1 2 ALZAMORA, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 0 2 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
GORNAL, U.D.,B 1 3 GOTIC, F.C,A
AGUILA U.D.,A 3 6 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 912-11-2017
ESCOLA E.BRAFA,A 2 5 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ALEGRIA, C.D.,A 2 3 CHACARITA, C.F.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 3 1 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 5 1 SISTRELLS C.F.,A
ALZAMORA, C.F.,A 4 0 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 3 1 GORNAL, U.D.,B
GOTIC, F.C,A 5 0 AGUILA U.D.,A
PARC, U.D.,B 4 1 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 1019-11-2017
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 3 1 PARC, U.D.,B
CHACARITA, C.F.,A 2 1 ESCOLA E.BRAFA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 3 4 ALEGRIA, C.D.,A
SISTRELLS C.F.,A 1 5 GP3 FUTBOL CLUB,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 0 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
GORNAL, U.D.,B 2 6 ALZAMORA, C.F.,A
AGUILA U.D.,A 1 3 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 3 2 GOTIC, F.C,A
Jornada 1126-11-2017
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 2 2 CHACARITA, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 2 1 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ALEGRIA, C.D.,A 3 4 SISTRELLS C.F.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 4 0 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 4 1 GORNAL, U.D.,B
ALZAMORA, C.F.,A 3 2 AGUILA U.D.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 0 5 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
PARC, U.D.,B 3 1 GOTIC, F.C,A
Jornada 1203-12-2017
CHACARITA, C.F.,A 2 3 PARC, U.D.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 0 2 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
SISTRELLS C.F.,A 1 0 ESCOLA E.BRAFA,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 1 2 ALEGRIA, C.D.,A
GORNAL, U.D.,B 0 2 GP3 FUTBOL CLUB,A
AGUILA U.D.,A 2 5 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 4 3 ALZAMORA, C.F.,A
GOTIC, F.C,A 2 3 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
Jornada 1317-12-2017
CHACARITA, C.F.,A 5 2 TURO PEIRA, C.C.D.,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 7 1 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 1 1 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
ALEGRIA, C.D.,A 1 1 GORNAL, U.D.,B
GP3 FUTBOL CLUB,A 3 3 AGUILA U.D.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 2 3 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ALZAMORA, C.F.,A 3 2 GOTIC, F.C,A
PARC, U.D.,B 2 2 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
Jornada 1407-01-2018
PARC, U.D.,B 3 0 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SISTRELLS C.F.,A 0 3 CHACARITA, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 0 2 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
GORNAL, U.D.,B 1 3 ESCOLA E.BRAFA,A
AGUILA U.D.,A 2 4 ALEGRIA, C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 0 0 GP3 FUTBOL CLUB,A
GOTIC, F.C,A 2 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 1 2 ALZAMORA, C.F.,A
Jornada 1514-01-2018
TURO PEIRA, C.C.D.,B 4 5 SISTRELLS C.F.,A
CHACARITA, C.F.,A 2 1 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 2 0 GORNAL, U.D.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 5 3 AGUILA U.D.,A
ALEGRIA, C.D.,A 0 1 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 3 2 GOTIC, F.C,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 2 1 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
ALZAMORA, C.F.,A 1 1 PARC, U.D.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 1621-01-2018
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 0 4 ALZAMORA, C.F.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 0 2 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
ALEGRIA, C.D.,A 3 1 GOTIC, F.C,A
ESCOLA E.BRAFA,A 0 3 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 2 0 AGUILA U.D.,A
CHACARITA, C.F.,A 4 2 GORNAL, U.D.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 2 0 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
SISTRELLS C.F.,A 2 1 PARC, U.D.,B
Jornada 1728-01-2018
PARC, U.D.,B 3 0 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ALZAMORA, C.F.,A 5 0 GP3 FUTBOL CLUB,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 1 0 ALEGRIA, C.D.,A
GOTIC, F.C,A 0 1 ESCOLA E.BRAFA,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 1 3 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
AGUILA U.D.,A 2 1 CHACARITA, C.F.,A
GORNAL, U.D.,B 1 3 TURO PEIRA, C.C.D.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 3 1 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 1804-02-2018
GP3 FUTBOL CLUB,A 2 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ALEGRIA, C.D.,A 1 2 ALZAMORA, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 4 6 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 3 0 GOTIC, F.C,A
CHACARITA, C.F.,A 3 0 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 1 2 AGUILA U.D.,A
SISTRELLS C.F.,A 3 0 GORNAL, U.D.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 1 4 PARC, U.D.,B
Jornada 1918-02-2018
PARC, U.D.,B 3 1 GP3 FUTBOL CLUB,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 1 3 ALEGRIA, C.D.,A
ALZAMORA, C.F.,A 4 1 ESCOLA E.BRAFA,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 0 1 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
GOTIC, F.C,A 2 4 CHACARITA, C.F.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 4 1 TURO PEIRA, C.C.D.,B
AGUILA U.D.,A 2 7 SISTRELLS C.F.,A
GORNAL, U.D.,B 1 0 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
Jornada 2025-02-2018
ALEGRIA, C.D.,A 4 1 GP3 FUTBOL CLUB,A
ESCOLA E.BRAFA,A 5 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 1 3 ALZAMORA, C.F.,A
CHACARITA, C.F.,A 4 1 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 1 3 GOTIC, F.C,A
SISTRELLS C.F.,A 3 5 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 0 2 AGUILA U.D.,A
GORNAL, U.D.,B 0 2 PARC, U.D.,B
Jornada 2104-03-2018
PARC, U.D.,B 1 1 ALEGRIA, C.D.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 2 2 ESCOLA E.BRAFA,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 0 2 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ALZAMORA, C.F.,A 2 1 CHACARITA, C.F.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 5 2 TURO PEIRA, C.C.D.,B
GOTIC, F.C,A 2 0 SISTRELLS C.F.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 6 1 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
AGUILA U.D.,A 3 2 GORNAL, U.D.,B
Jornada 2211-03-2018
ESCOLA E.BRAFA,A 3 2 ALEGRIA, C.D.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 0 0 GP3 FUTBOL CLUB,A
CHACARITA, C.F.,A 2 0 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 2 2 ALZAMORA, C.F.,A
SISTRELLS C.F.,A 2 4 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 0 4 GOTIC, F.C,A
GORNAL, U.D.,B 1 6 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
AGUILA U.D.,A-PARC, U.D.,B
Jornada 2318-03-2018
PARC, U.D.,B 2 0 ESCOLA E.BRAFA,A
ALEGRIA, C.D.,A 3 1 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 0 2 CHACARITA, C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 0 2 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ALZAMORA, C.F.,A 6 2 SISTRELLS C.F.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 3 2 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
GOTIC, F.C,A 4 0 GORNAL, U.D.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 8 0 AGUILA U.D.,A
Jornada 2425-03-2018
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 5 1 ESCOLA E.BRAFA,A
CHACARITA, C.F.,A 3 0 ALEGRIA, C.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 1 4 GP3 FUTBOL CLUB,A
SISTRELLS C.F.,A 3 3 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 1 1 ALZAMORA, C.F.,A
GORNAL, U.D.,B 3 5 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
AGUILA U.D.,A 1 3 GOTIC, F.C,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 4 0 PARC, U.D.,B
Jornada 2508-04-2018
PARC, U.D.,B 2 3 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ESCOLA E.BRAFA,A 2 5 CHACARITA, C.F.,A
ALEGRIA, C.D.,A 3 4 TURO PEIRA, C.C.D.,B
GP3 FUTBOL CLUB,A 5 0 SISTRELLS C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 6 1 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
ALZAMORA, C.F.,A 5 2 GORNAL, U.D.,B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 1 2 AGUILA U.D.,A
GOTIC, F.C,A 1 3 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 2615-04-2018
CHACARITA, C.F.,A 1 1 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 5 5 ESCOLA E.BRAFA,A
SISTRELLS C.F.,A 0 3 ALEGRIA, C.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 8 1 GP3 FUTBOL CLUB,A
GORNAL, U.D.,B 0 4 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
AGUILA U.D.,A 2 6 ALZAMORA, C.F.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 5 1 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
GOTIC, F.C,A 1 2 PARC, U.D.,B
Jornada 2722-04-2018
PARC, U.D.,B 1 1 CHACARITA, C.F.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 5 0 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 3 4 SISTRELLS C.F.,A
ALEGRIA, C.D.,A 2 2 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
GP3 FUTBOL CLUB,A 3 1 GORNAL, U.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 3 0 AGUILA U.D.,A
ALZAMORA, C.F.,A 2 1 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 3 0 GOTIC, F.C,A
Jornada 2829-04-2018
TURO PEIRA, C.C.D.,B 1 5 CHACARITA, C.F.,A
SISTRELLS C.F.,A 0 1 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 3 0 ESCOLA E.BRAFA,A
GORNAL, U.D.,B 3 3 ALEGRIA, C.D.,A
AGUILA U.D.,A 2 2 GP3 FUTBOL CLUB,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 0 0 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
GOTIC, F.C,A 1 2 ALZAMORA, C.F.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 4 4 PARC, U.D.,B
Jornada 2906-05-2018
TURO PEIRA, C.C.D.,B 1 2 PARC, U.D.,B
CHACARITA, C.F.,A 3 0 SISTRELLS C.F.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 2 0 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
ESCOLA E.BRAFA,A 2 1 GORNAL, U.D.,B
ALEGRIA, C.D.,A 4 1 AGUILA U.D.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 2 1 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 4 2 GOTIC, F.C,A
ALZAMORA, C.F.,A 2 2 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
Jornada 3013-05-2018
SISTRELLS C.F.,A 1 5 TURO PEIRA, C.C.D.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 3 2 CHACARITA, C.F.,A
GORNAL, U.D.,B 0 3 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
AGUILA U.D.,A 1 1 ESCOLA E.BRAFA,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 3 4 ALEGRIA, C.D.,A
GOTIC, F.C,A 3 1 GP3 FUTBOL CLUB,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 5 5 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
PARC, U.D.,B 4 2 ALZAMORA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.