Competició | TEMPORADA 2017-2018

quarta catalana | grup 14

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 17-09-2017
ALZAMORA, C.F.,A 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 11 GP3 FUTBOL CLUB,A
GOTIC, F.C,A 12 ALEGRIA, C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 11 ESCOLA E.BRAFA,A
AGUILA U.D.,A 18 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
GORNAL, U.D.,B 15 CHACARITA, C.F.,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 12 TURO PEIRA, C.C.D.,B
PARC, U.D.,B 33 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 2 24-09-2017
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 13 PARC, U.D.,B
GP3 FUTBOL CLUB,A 02 ALZAMORA, C.F.,A
ALEGRIA, C.D.,A 34 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
ESCOLA E.BRAFA,A 40 GOTIC, F.C,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 33 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
CHACARITA, C.F.,A 41 AGUILA U.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 31 GORNAL, U.D.,B
SISTRELLS C.F.,A 32 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
Jornada 3 01-10-2017
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 21 GP3 FUTBOL CLUB,A
ALZAMORA, C.F.,A 30 ALEGRIA, C.D.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 102 ESCOLA E.BRAFA,A
GOTIC, F.C,A 04 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 12 CHACARITA, C.F.,A
AGUILA U.D.,A 03 TURO PEIRA, C.C.D.,B
GORNAL, U.D.,B 25 SISTRELLS C.F.,A
PARC, U.D.,B 42 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
Jornada 4 08-10-2017
GP3 FUTBOL CLUB,A 13 PARC, U.D.,B
ALEGRIA, C.D.,A 02 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA E.BRAFA,A 04 ALZAMORA, C.F.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 30 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
CHACARITA, C.F.,A 42 GOTIC, F.C,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
SISTRELLS C.F.,A 33 AGUILA U.D.,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 21 GORNAL, U.D.,B
Jornada 5 15-10-2017
GP3 FUTBOL CLUB,A 14 ALEGRIA, C.D.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 41 ESCOLA E.BRAFA,A
ALZAMORA, C.F.,A 12 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 32 CHACARITA, C.F.,A
GOTIC, F.C,A 22 TURO PEIRA, C.C.D.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 32 SISTRELLS C.F.,A
AGUILA U.D.,A 33 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
PARC, U.D.,B 21 GORNAL, U.D.,B
Jornada 6 22-10-2017
ALEGRIA, C.D.,A 24 PARC, U.D.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 23 GP3 FUTBOL CLUB,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 51 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
CHACARITA, C.F.,A 21 ALZAMORA, C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 24 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
SISTRELLS C.F.,A 11 GOTIC, F.C,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 03 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
GORNAL, U.D.,B 21 AGUILA U.D.,A
Jornada 7 29-10-2017
ALEGRIA, C.D.,A 54 ESCOLA E.BRAFA,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 34 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 24 CHACARITA, C.F.,A
ALZAMORA, C.F.,A 22 TURO PEIRA, C.C.D.,B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 42 SISTRELLS C.F.,A
GOTIC, F.C,A 22 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 41 GORNAL, U.D.,B
PARC, U.D.,B 50 AGUILA U.D.,A
Jornada 8 05-11-2017
ESCOLA E.BRAFA,A 15 PARC, U.D.,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 63 ALEGRIA, C.D.,A
CHACARITA, C.F.,A 21 GP3 FUTBOL CLUB,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 25 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SISTRELLS C.F.,A 12 ALZAMORA, C.F.,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 02 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
GORNAL, U.D.,B 13 GOTIC, F.C,A
AGUILA U.D.,A 36 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 9 12-11-2017
ESCOLA E.BRAFA,A 25 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ALEGRIA, C.D.,A 23 CHACARITA, C.F.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 31 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 51 SISTRELLS C.F.,A
ALZAMORA, C.F.,A 40 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 31 GORNAL, U.D.,B
GOTIC, F.C,A 50 AGUILA U.D.,A
PARC, U.D.,B 41 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 10 19-11-2017
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 31 PARC, U.D.,B
CHACARITA, C.F.,A 21 ESCOLA E.BRAFA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 34 ALEGRIA, C.D.,A
SISTRELLS C.F.,A 15 GP3 FUTBOL CLUB,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 01 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
GORNAL, U.D.,B 26 ALZAMORA, C.F.,A
AGUILA U.D.,A 13 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 32 GOTIC, F.C,A
Jornada 11 26-11-2017
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 22 CHACARITA, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 21 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ALEGRIA, C.D.,A 34 SISTRELLS C.F.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 40 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 41 GORNAL, U.D.,B
ALZAMORA, C.F.,A 32 AGUILA U.D.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 05 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
PARC, U.D.,B 31 GOTIC, F.C,A
Jornada 12 03-12-2017
CHACARITA, C.F.,A 23 PARC, U.D.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 02 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
SISTRELLS C.F.,A 10 ESCOLA E.BRAFA,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 12 ALEGRIA, C.D.,A
GORNAL, U.D.,B 02 GP3 FUTBOL CLUB,A
AGUILA U.D.,A 25 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 43 ALZAMORA, C.F.,A
GOTIC, F.C,A 23 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
Jornada 13 17-12-2017
CHACARITA, C.F.,A 52 TURO PEIRA, C.C.D.,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 71 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 11 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
ALEGRIA, C.D.,A 11 GORNAL, U.D.,B
GP3 FUTBOL CLUB,A 33 AGUILA U.D.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 23 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ALZAMORA, C.F.,A 32 GOTIC, F.C,A
PARC, U.D.,B 22 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
Jornada 14 07-01-2018
PARC, U.D.,B 30 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SISTRELLS C.F.,A 03 CHACARITA, C.F.,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 02 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
GORNAL, U.D.,B 13 ESCOLA E.BRAFA,A
AGUILA U.D.,A 24 ALEGRIA, C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 00 GP3 FUTBOL CLUB,A
GOTIC, F.C,A 21 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 12 ALZAMORA, C.F.,A
Jornada 15 14-01-2018
TURO PEIRA, C.C.D.,B 45 SISTRELLS C.F.,A
CHACARITA, C.F.,A 21 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 20 GORNAL, U.D.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 53 AGUILA U.D.,A
ALEGRIA, C.D.,A 01 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 32 GOTIC, F.C,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 21 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
ALZAMORA, C.F.,A 11 PARC, U.D.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 21-01-2018
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 04 ALZAMORA, C.F.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 02 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
ALEGRIA, C.D.,A 31 GOTIC, F.C,A
ESCOLA E.BRAFA,A 03 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 20 AGUILA U.D.,A
CHACARITA, C.F.,A 42 GORNAL, U.D.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 20 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
SISTRELLS C.F.,A 21 PARC, U.D.,B
Jornada 17 28-01-2018
PARC, U.D.,B 30 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ALZAMORA, C.F.,A 50 GP3 FUTBOL CLUB,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 10 ALEGRIA, C.D.,A
GOTIC, F.C,A 01 ESCOLA E.BRAFA,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 13 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
AGUILA U.D.,A 21 CHACARITA, C.F.,A
GORNAL, U.D.,B 13 TURO PEIRA, C.C.D.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 31 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 18 04-02-2018
GP3 FUTBOL CLUB,A 21 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ALEGRIA, C.D.,A 12 ALZAMORA, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 46 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 30 GOTIC, F.C,A
CHACARITA, C.F.,A 30 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 12 AGUILA U.D.,A
SISTRELLS C.F.,A 30 GORNAL, U.D.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 14 PARC, U.D.,B
Jornada 19 18-02-2018
PARC, U.D.,B 31 GP3 FUTBOL CLUB,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 13 ALEGRIA, C.D.,A
ALZAMORA, C.F.,A 41 ESCOLA E.BRAFA,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 01 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
GOTIC, F.C,A 24 CHACARITA, C.F.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 41 TURO PEIRA, C.C.D.,B
AGUILA U.D.,A 27 SISTRELLS C.F.,A
GORNAL, U.D.,B 10 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
Jornada 20 25-02-2018
ALEGRIA, C.D.,A 41 GP3 FUTBOL CLUB,A
ESCOLA E.BRAFA,A 52 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 13 ALZAMORA, C.F.,A
CHACARITA, C.F.,A 41 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 13 GOTIC, F.C,A
SISTRELLS C.F.,A 35 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 02 AGUILA U.D.,A
GORNAL, U.D.,B 02 PARC, U.D.,B
Jornada 21 04-03-2018
PARC, U.D.,B 11 ALEGRIA, C.D.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 22 ESCOLA E.BRAFA,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 02 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ALZAMORA, C.F.,A 21 CHACARITA, C.F.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 52 TURO PEIRA, C.C.D.,B
GOTIC, F.C,A 20 SISTRELLS C.F.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 61 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
AGUILA U.D.,A 32 GORNAL, U.D.,B
Jornada 22 11-03-2018
ESCOLA E.BRAFA,A 32 ALEGRIA, C.D.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 00 GP3 FUTBOL CLUB,A
CHACARITA, C.F.,A 20 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 22 ALZAMORA, C.F.,A
SISTRELLS C.F.,A 24 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 04 GOTIC, F.C,A
GORNAL, U.D.,B 16 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
AGUILA U.D.,A - PARC, U.D.,B
Jornada 23 18-03-2018
PARC, U.D.,B 20 ESCOLA E.BRAFA,A
ALEGRIA, C.D.,A 31 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 02 CHACARITA, C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 02 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ALZAMORA, C.F.,A 62 SISTRELLS C.F.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 32 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
GOTIC, F.C,A 40 GORNAL, U.D.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 80 AGUILA U.D.,A
Jornada 24 25-03-2018
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 51 ESCOLA E.BRAFA,A
CHACARITA, C.F.,A 30 ALEGRIA, C.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 14 GP3 FUTBOL CLUB,A
SISTRELLS C.F.,A 33 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 11 ALZAMORA, C.F.,A
GORNAL, U.D.,B 35 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
AGUILA U.D.,A 13 GOTIC, F.C,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 40 PARC, U.D.,B
Jornada 25 08-04-2018
PARC, U.D.,B 23 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ESCOLA E.BRAFA,A 25 CHACARITA, C.F.,A
ALEGRIA, C.D.,A 34 TURO PEIRA, C.C.D.,B
GP3 FUTBOL CLUB,A 50 SISTRELLS C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 61 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
ALZAMORA, C.F.,A 52 GORNAL, U.D.,B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 12 AGUILA U.D.,A
GOTIC, F.C,A 13 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 26 15-04-2018
CHACARITA, C.F.,A 11 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 55 ESCOLA E.BRAFA,A
SISTRELLS C.F.,A 03 ALEGRIA, C.D.,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 81 GP3 FUTBOL CLUB,A
GORNAL, U.D.,B 04 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
AGUILA U.D.,A 26 ALZAMORA, C.F.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 51 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
GOTIC, F.C,A 12 PARC, U.D.,B
Jornada 27 22-04-2018
PARC, U.D.,B 11 CHACARITA, C.F.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 50 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 34 SISTRELLS C.F.,A
ALEGRIA, C.D.,A 22 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
GP3 FUTBOL CLUB,A 31 GORNAL, U.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 30 AGUILA U.D.,A
ALZAMORA, C.F.,A 21 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 30 GOTIC, F.C,A
Jornada 28 29-04-2018
TURO PEIRA, C.C.D.,B 15 CHACARITA, C.F.,A
SISTRELLS C.F.,A 01 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 30 ESCOLA E.BRAFA,A
GORNAL, U.D.,B 33 ALEGRIA, C.D.,A
AGUILA U.D.,A 22 GP3 FUTBOL CLUB,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 00 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
GOTIC, F.C,A 12 ALZAMORA, C.F.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 44 PARC, U.D.,B
Jornada 29 06-05-2018
TURO PEIRA, C.C.D.,B 12 PARC, U.D.,B
CHACARITA, C.F.,A 30 SISTRELLS C.F.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 20 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
ESCOLA E.BRAFA,A 21 GORNAL, U.D.,B
ALEGRIA, C.D.,A 41 AGUILA U.D.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 21 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 42 GOTIC, F.C,A
ALZAMORA, C.F.,A 22 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
Jornada 30 13-05-2018
SISTRELLS C.F.,A 15 TURO PEIRA, C.C.D.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 32 CHACARITA, C.F.,A
GORNAL, U.D.,B 03 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
AGUILA U.D.,A 11 ESCOLA E.BRAFA,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 34 ALEGRIA, C.D.,A
GOTIC, F.C,A 31 GP3 FUTBOL CLUB,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 55 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
PARC, U.D.,B 42 ALZAMORA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.