Competició | TEMPORADA 2017-2018

segona catalana | grup 3

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-09-2017
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
RUBI, U.E.,A 12 ESPLUGUENC, F.A. ,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 10 JUNIOR,C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 31 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
PRAT, A.E.,B 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
GORNAL, U.D.,A 21 BEGUES, C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 01 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
Jornada 2 10-09-2017
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 20 SUBURENSE, C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 61 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
JUNIOR,C.F.,A 14 RUBI, U.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 53 MOLINS DE REI, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 00 MARIANAO POBLET UD,A
BEGUES, C.F.,A 10 PRAT, A.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 60 GORNAL, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 41 CAN TRIAS, U.D.,A
Jornada 3 17-09-2017
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 12 ESPLUGUENC, F.A. ,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 42 JUNIOR,C.F.,A
RUBI, U.E.,A 11 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 14 BEGUES, C.F.,A
PRAT, A.E.,B 00 VILANOVA GELTRU C.F.,A
GORNAL, U.D.,A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
SUBURENSE, C.F.,A 23 CAN TRIAS, U.D.,A
Jornada 4 24-09-2017
ESPLUGUENC, F.A. ,A 31 SUBURENSE, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 12 RUBI, U.E.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 01 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
BEGUES, C.F.,A 30 MOLINS DE REI, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 32 MARIANAO POBLET UD,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 01 PRAT, A.E.,B
CAN TRIAS, U.D.,A 20 GORNAL, U.D.,A
Jornada 5 01-10-2017
ESPLUGUENC, F.A. ,A 13 JUNIOR,C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 10 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
RUBI, U.E.,A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 00 BEGUES, C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 10 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
PRAT, A.E.,B 22 CAN TRIAS, U.D.,A
SUBURENSE, C.F.,A 22 GORNAL, U.D.,A
Jornada 6 08-10-2017
JUNIOR,C.F.,A 42 SUBURENSE, C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 45 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
BEGUES, C.F.,A 04 RUBI, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 10 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 51 MOLINS DE REI, C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 11 MARIANAO POBLET UD,A
GORNAL, U.D.,A 01 PRAT, A.E.,B
Jornada 7 15-10-2017
JUNIOR,C.F.,A 21 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 40 BEGUES, C.F.,A
RUBI, U.E.,A 10 VILANOVA GELTRU C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 12 CAN TRIAS, U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A 00 GORNAL, U.D.,A
SUBURENSE, C.F.,A 40 PRAT, A.E.,B
Jornada 8 22-10-2017
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 63 SUBURENSE, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 JUNIOR,C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 12 ESPLUGUENC, F.A. ,A
BEGUES, C.F.,A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 42 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 31 RUBI, U.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
GORNAL, U.D.,A 02 MOLINS DE REI, C.F.,A
PRAT, A.E.,B 21 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 9 29-10-2017
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JUNIOR,C.F.,A 03 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 10 BEGUES, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 02 VILANOVA GELTRU C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
RUBI, U.E.,A 13 CAN TRIAS, U.D.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 30 GORNAL, U.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 22 PRAT, A.E.,B
SUBURENSE, C.F.,A 00 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 10 05-11-2017
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 20 SUBURENSE, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 41 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
BEGUES, C.F.,A 20 JUNIOR,C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 ESPLUGUENC, F.A. ,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 54 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
GORNAL, U.D.,A 24 RUBI, U.E.,A
PRAT, A.E.,B 10 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A 31 MOLINS DE REI, C.F.,A
Jornada 11 12-11-2017
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 20 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 03 BEGUES, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,A 22 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 20 CAN TRIAS, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 21 GORNAL, U.D.,A
RUBI, U.E.,A 10 PRAT, A.E.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 02 MARIANAO POBLET UD,A
SUBURENSE, C.F.,A 31 MOLINS DE REI, C.F.,A
Jornada 12 19-11-2017
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 21 SUBURENSE, C.F.,A
BEGUES, C.F.,A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 40 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 43 JUNIOR,C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 32 ESPLUGUENC, F.A. ,A
GORNAL, U.D.,A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PRAT, A.E.,B 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MARIANAO POBLET UD,A 20 RUBI, U.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 01 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 13 26-11-2017
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 01 BEGUES, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 31 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 26 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
JUNIOR,C.F.,A 43 CAN TRIAS, U.D.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 20 GORNAL, U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 53 PRAT, A.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 21 MARIANAO POBLET UD,A
RUBI, U.E.,A 14 MOLINS DE REI, C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 14 03-12-2017
BEGUES, C.F.,A 21 SUBURENSE, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 11 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
GORNAL, U.D.,A 22 JUNIOR,C.F.,A
PRAT, A.E.,B 31 ESPLUGUENC, F.A. ,A
MARIANAO POBLET UD,A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 01 RUBI, U.E.,A
Jornada 15 17-12-2017
BEGUES, C.F.,A 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 14 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 31 CAN TRIAS, U.D.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 32 GORNAL, U.D.,A
JUNIOR,C.F.,A 12 PRAT, A.E.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 12 MARIANAO POBLET UD,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 40 MOLINS DE REI, C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 25 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SUBURENSE, C.F.,A 21 RUBI, U.E.,A
Jornada 16 07-01-2018
SUBURENSE, C.F.,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 25 BEGUES, C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 22 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
GORNAL, U.D.,A 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
PRAT, A.E.,B 50 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A 32 JUNIOR,C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 21 ESPLUGUENC, F.A. ,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
RUBI, U.E.,A 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Jornada 17 14-01-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A 10 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
BEGUES, C.F.,A 31 CAN TRIAS, U.D.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 40 GORNAL, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 41 PRAT, A.E.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 13 MARIANAO POBLET UD,A
JUNIOR,C.F.,A 22 MOLINS DE REI, C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 03 RUBI, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 11 SUBURENSE, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 21-01-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 01 RUBI, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 10 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 11 MOLINS DE REI, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 10 MARIANAO POBLET UD,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 11 PRAT, A.E.,B
BEGUES, C.F.,A 31 GORNAL, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 10 CAN TRIAS, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 13 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 19 28-01-2018
SUBURENSE, C.F.,A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 22 ESPLUGUENC, F.A. ,A
RUBI, U.E.,A 50 JUNIOR,C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 22 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A 11 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
PRAT, A.E.,B 33 BEGUES, C.F.,A
GORNAL, U.D.,A 15 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 00 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
Jornada 20 04-02-2018
ESPLUGUENC, F.A. ,A 01 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
JUNIOR,C.F.,A 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 15 RUBI, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 01 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 22 MOLINS DE REI, C.F.,A
BEGUES, C.F.,A 10 MARIANAO POBLET UD,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 20 PRAT, A.E.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 41 GORNAL, U.D.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 20 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 21 18-02-2018
SUBURENSE, C.F.,A 20 ESPLUGUENC, F.A. ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 51 JUNIOR,C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 31 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
RUBI, U.E.,A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 02 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 02 BEGUES, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 60 VILANOVA GELTRU C.F.,A
PRAT, A.E.,B 02 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
GORNAL, U.D.,A 04 CAN TRIAS, U.D.,A
Jornada 22 25-02-2018
JUNIOR,C.F.,A 11 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 13 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 02 RUBI, U.E.,A
BEGUES, C.F.,A 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 31 MOLINS DE REI, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 11 MARIANAO POBLET UD,A
CAN TRIAS, U.D.,A 20 PRAT, A.E.,B
GORNAL, U.D.,A 13 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 23 04-03-2018
SUBURENSE, C.F.,A 10 JUNIOR,C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 10 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 00 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
RUBI, U.E.,A 00 BEGUES, C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 10 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
MARIANAO POBLET UD,A 02 CAN TRIAS, U.D.,A
PRAT, A.E.,B 30 GORNAL, U.D.,A
Jornada 24 11-03-2018
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 23 JUNIOR,C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 ESPLUGUENC, F.A. ,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 01 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
BEGUES, C.F.,A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 11 RUBI, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 01 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 50 MOLINS DE REI, C.F.,A
GORNAL, U.D.,A 32 MARIANAO POBLET UD,A
PRAT, A.E.,B 10 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 25 18-03-2018
SUBURENSE, C.F.,A 01 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 10 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 00 BEGUES, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
RUBI, U.E.,A 04 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 02 CAN TRIAS, U.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 31 GORNAL, U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A 01 PRAT, A.E.,B
Jornada 26 25-03-2018
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 02 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 11 JUNIOR,C.F.,A
BEGUES, C.F.,A 11 ESPLUGUENC, F.A. ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 41 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
CAN TRIAS, U.D.,A 23 RUBI, U.E.,A
GORNAL, U.D.,A 21 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
PRAT, A.E.,B 20 MOLINS DE REI, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 11 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 27 08-04-2018
SUBURENSE, C.F.,A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 23 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
JUNIOR,C.F.,A 30 BEGUES, C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 04 VILANOVA GELTRU C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 15 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 11 CAN TRIAS, U.D.,A
RUBI, U.E.,A 61 GORNAL, U.D.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 10 PRAT, A.E.,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 41 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 28 15-04-2018
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
BEGUES, C.F.,A 21 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 40 JUNIOR,C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 12 ESPLUGUENC, F.A. ,A
CAN TRIAS, U.D.,A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
GORNAL, U.D.,A 01 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PRAT, A.E.,B 01 RUBI, U.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 52 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 29 22-04-2018
SUBURENSE, C.F.,A 10 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 03 BEGUES, C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 13 VILANOVA GELTRU C.F.,A
JUNIOR,C.F.,A 30 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 11 CAN TRIAS, U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 10 GORNAL, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 21 PRAT, A.E.,B
RUBI, U.E.,A 01 MARIANAO POBLET UD,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 20 MOLINS DE REI, C.F.,A
Jornada 30 29-04-2018
BEGUES, C.F.,A 12 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 21 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 32 JUNIOR,C.F.,A
GORNAL, U.D.,A 04 ESPLUGUENC, F.A. ,A
PRAT, A.E.,B 02 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A 00 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 01 RUBI, U.E.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 01 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 31 06-05-2018
SUBURENSE, C.F.,A 02 BEGUES, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 15 CAN TRIAS, U.D.,A
JUNIOR,C.F.,A 100 GORNAL, U.D.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 02 PRAT, A.E.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 11 MARIANAO POBLET UD,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 01 MOLINS DE REI, C.F.,A
RUBI, U.E.,A 00 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 32 13-05-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A 23 BEGUES, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 14 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
GORNAL, U.D.,A 03 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
PRAT, A.E.,B 32 JUNIOR,C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 10 ESPLUGUENC, F.A. ,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 30 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 02 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
RUBI, U.E.,A 41 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 33 20-05-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A 34 SUBURENSE, C.F.,A
BEGUES, C.F.,A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 51 CAN TRIAS, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 62 GORNAL, U.D.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 34 PRAT, A.E.,B
JUNIOR,C.F.,A 22 MARIANAO POBLET UD,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 01 MOLINS DE REI, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 24 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 11 RUBI, U.E.,A
Jornada 34 27-05-2018
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 23 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 12 BEGUES, C.F.,A
GORNAL, U.D.,A 15 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
PRAT, A.E.,B 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A 51 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 01 JUNIOR,C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 22 ESPLUGUENC, F.A. ,A
RUBI, U.E.,A 13 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SUBURENSE, C.F.,A 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.