Competició | TEMPORADA 2017-2018

tercera catalana | grup 12

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-09-2017
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 15 RIBES, C.D.,A
MEDIONA, C.F.,A 32 OLIVELLA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 01 MOJA, A.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 31 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
LA MUNIA, A.E.,A 03 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
HORTONENC, F.C.,A 11 MARTINENCA, U.E.,A
ODENA,C.E.,A 12 CUBELLES, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 13 SITGES, U.E.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 12 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 2 10-09-2017
RIBES, C.D.,A 02 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
OLIVELLA, C.E.,A 02 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
MOJA, A.E.,A 42 MEDIONA, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 04 ANOIA , C.E.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 14 SAN MAURO, U.D.,A
HORTONENC, F.C.,A 63 LA MUNIA, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 40 MARTINENCA, U.E.,A
SITGES, U.E.,A 20 ODENA,C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 15 PIERA, A.E.,A
Jornada 3 17-09-2017
RIBES, C.D.,A 11 OLIVELLA, C.E.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 33 MOJA, A.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 12 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 35 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
SAN MAURO, U.D.,A 40 HORTONENC, F.C.,A
LA MUNIA, A.E.,A 04 CUBELLES, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 05 SITGES, U.E.,A
ODENA,C.E.,A 50 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 43 PIERA, A.E.,A
Jornada 4 24-09-2017
OLIVELLA, C.E.,A 00 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
MOJA, A.E.,A 30 RIBES, C.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 31 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 50 MEDIONA, C.F.,A
HORTONENC, F.C.,A 13 ANOIA , C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 32 SAN MAURO, U.D.,A
SITGES, U.E.,A 61 LA MUNIA, A.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 60 MARTINENCA, U.E.,A
PIERA, A.E.,A 13 ODENA,C.E.,A
Jornada 5 01-10-2017
OLIVELLA, C.E.,A 06 MOJA, A.E.,A
RIBES, C.D.,A 11 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 01 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
MEDIONA, C.F.,A 31 HORTONENC, F.C.,A
ANOIA , C.E.,A 12 CUBELLES, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 30 SITGES, U.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 35 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MARTINENCA, U.E.,A 12 PIERA, A.E.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 13 ODENA,C.E.,A
Jornada 6 08-10-2017
MOJA, A.E.,A 31 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 33 OLIVELLA, C.E.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 31 RIBES, C.D.,A
HORTONENC, F.C.,A 33 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
CUBELLES, C.F.,A 70 MEDIONA, C.F.,A
SITGES, U.E.,A 22 ANOIA , C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 24 SAN MAURO, U.D.,A
PIERA, A.E.,A 90 LA MUNIA, A.E.,A
ODENA,C.E.,A 62 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 7 15-10-2017
MOJA, A.E.,A 51 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
OLIVELLA, C.E.,A 43 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
RIBES, C.D.,A 32 HORTONENC, F.C.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 04 CUBELLES, C.F.,A
MEDIONA, C.F.,A 11 SITGES, U.E.,A
ANOIA , C.E.,A 30 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A 60 PIERA, A.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 22 ODENA,C.E.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 12 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 8 22-10-2017
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 54 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 11 MOJA, A.E.,A
HORTONENC, F.C.,A 35 OLIVELLA, C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 21 RIBES, C.D.,A
SITGES, U.E.,A 30 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 15 MEDIONA, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 46 ANOIA , C.E.,A
ODENA,C.E.,A 44 SAN MAURO, U.D.,A
MARTINENCA, U.E.,A 24 LA MUNIA, A.E.,A
Jornada 9 29-10-2017
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 03 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
MOJA, A.E.,A 34 HORTONENC, F.C.,A
OLIVELLA, C.E.,A 12 CUBELLES, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 03 SITGES, U.E.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 10 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MEDIONA, C.F.,A 30 PIERA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A 21 ODENA,C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 42 MARTINENCA, U.E.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 12 LA MUNIA, A.E.,A
Jornada 10 05-11-2017
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 52 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
HORTONENC, F.C.,A 32 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 32 MOJA, A.E.,A
SITGES, U.E.,A 30 OLIVELLA, C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 12 RIBES, C.D.,A
PIERA, A.E.,A 51 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
ODENA,C.E.,A 71 MEDIONA, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 24 ANOIA , C.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 16 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 11 12-11-2017
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 50 HORTONENC, F.C.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 14 CUBELLES, C.F.,A
MOJA, A.E.,A 33 SITGES, U.E.,A
OLIVELLA, C.E.,A 31 RIUDEBITLLES, C.D.,A
RIBES, C.D.,A 42 PIERA, A.E.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 22 ODENA,C.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 41 MARTINENCA, U.E.,A
ANOIA , C.E.,A 52 LA MUNIA, A.E.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 25 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 12 19-11-2017
HORTONENC, F.C.,A 01 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 30 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
SITGES, U.E.,A 10 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 14 MOJA, A.E.,A
PIERA, A.E.,A 34 OLIVELLA, C.E.,A
ODENA,C.E.,A 21 RIBES, C.D.,A
MARTINENCA, U.E.,A 14 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
LA MUNIA, A.E.,A 02 MEDIONA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 50 ANOIA , C.E.,A
Jornada 13 26-11-2017
HORTONENC, F.C.,A 02 CUBELLES, C.F.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 14 SITGES, U.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 45 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MOJA, A.E.,A 11 PIERA, A.E.,A
OLIVELLA, C.E.,A 31 ODENA,C.E.,A
RIBES, C.D.,A 02 MARTINENCA, U.E.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 45 LA MUNIA, A.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 24 SAN MAURO, U.D.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 23 ANOIA , C.E.,A
Jornada 14 03-12-2017
CUBELLES, C.F.,A 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
SITGES, U.E.,A 63 HORTONENC, F.C.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 02 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
PIERA, A.E.,A 20 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ODENA,C.E.,A 43 MOJA, A.E.,A
MARTINENCA, U.E.,A 12 OLIVELLA, C.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 30 RIBES, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A 40 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
ANOIA , C.E.,A 40 MEDIONA, C.F.,A
Jornada 15 17-12-2017
CUBELLES, C.F.,A 12 SITGES, U.E.,A
HORTONENC, F.C.,A 12 RIUDEBITLLES, C.D.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 41 PIERA, A.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 27 ODENA,C.E.,A
MOJA, A.E.,A 21 MARTINENCA, U.E.,A
OLIVELLA, C.E.,A 44 LA MUNIA, A.E.,A
RIBES, C.D.,A 15 SAN MAURO, U.D.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 35 ANOIA , C.E.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 72 MEDIONA, C.F.,A
Jornada 16 07-01-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 14 SITGES, U.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 10 CUBELLES, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 23 HORTONENC, F.C.,A
ODENA,C.E.,A 12 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
MARTINENCA, U.E.,A 22 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
LA MUNIA, A.E.,A 16 MOJA, A.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 80 OLIVELLA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 31 RIBES, C.D.,A
MEDIONA, C.F.,A 52 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
Jornada 17 14-01-2018
SITGES, U.E.,A 20 RIUDEBITLLES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 112 PIERA, A.E.,A
HORTONENC, F.C.,A 26 ODENA,C.E.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 81 MARTINENCA, U.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 23 LA MUNIA, A.E.,A
MOJA, A.E.,A 33 SAN MAURO, U.D.,A
OLIVELLA, C.E.,A 01 ANOIA , C.E.,A
RIBES, C.D.,A 41 MEDIONA, C.F.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 21-01-2018
RIBES, C.D.,A 11 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
OLIVELLA, C.E.,A 35 MEDIONA, C.F.,A
MOJA, A.E.,A 50 ANOIA , C.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 14 SAN MAURO, U.D.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 30 LA MUNIA, A.E.,A
MARTINENCA, U.E.,A 32 HORTONENC, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,A 31 ODENA,C.E.,A
SITGES, U.E.,A 20 PIERA, A.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 21 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
Jornada 19 28-01-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 12 RIBES, C.D.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 12 OLIVELLA, C.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 15 MOJA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A 31 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 11 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
LA MUNIA, A.E.,A 33 HORTONENC, F.C.,A
MARTINENCA, U.E.,A 03 CUBELLES, C.F.,A
ODENA,C.E.,A 02 SITGES, U.E.,A
PIERA, A.E.,A 10 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 20 04-02-2018
OLIVELLA, C.E.,A 30 RIBES, C.D.,A
MOJA, A.E.,A 31 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 20 MEDIONA, C.F.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 21 ANOIA , C.E.,A
HORTONENC, F.C.,A 03 SAN MAURO, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 40 LA MUNIA, A.E.,A
SITGES, U.E.,A 00 MARTINENCA, U.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 21 ODENA,C.E.,A
PIERA, A.E.,A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
Jornada 21 18-02-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 31 OLIVELLA, C.E.,A
RIBES, C.D.,A 03 MOJA, A.E.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 02 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MEDIONA, C.F.,A 24 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
ANOIA , C.E.,A 31 HORTONENC, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,A 31 CUBELLES, C.F.,A
LA MUNIA, A.E.,A 02 SITGES, U.E.,A
MARTINENCA, U.E.,A 11 RIUDEBITLLES, C.D.,A
ODENA,C.E.,A 10 PIERA, A.E.,A
Jornada 22 25-02-2018
MOJA, A.E.,A 11 OLIVELLA, C.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 12 RIBES, C.D.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 60 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
HORTONENC, F.C.,A 21 MEDIONA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 40 ANOIA , C.E.,A
SITGES, U.E.,A 13 SAN MAURO, U.D.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 01 LA MUNIA, A.E.,A
PIERA, A.E.,A 31 MARTINENCA, U.E.,A
ODENA,C.E.,A 33 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
Jornada 23 04-03-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 01 MOJA, A.E.,A
OLIVELLA, C.E.,A 32 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 00 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 02 HORTONENC, F.C.,A
MEDIONA, C.F.,A 10 CUBELLES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 10 SITGES, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 70 RIUDEBITLLES, C.D.,A
LA MUNIA, A.E.,A 23 PIERA, A.E.,A
MARTINENCA, U.E.,A 14 ODENA,C.E.,A
Jornada 24 11-03-2018
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 16 MOJA, A.E.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 20 OLIVELLA, C.E.,A
HORTONENC, F.C.,A 12 RIBES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 31 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
SITGES, U.E.,A 40 MEDIONA, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 52 ANOIA , C.E.,A
PIERA, A.E.,A 14 SAN MAURO, U.D.,A
ODENA,C.E.,A 62 LA MUNIA, A.E.,A
MARTINENCA, U.E.,A 03 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
Jornada 25 18-03-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 31 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MOJA, A.E.,A 12 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
OLIVELLA, C.E.,A 13 HORTONENC, F.C.,A
RIBES, C.D.,A 12 CUBELLES, C.F.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 13 SITGES, U.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 42 RIUDEBITLLES, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 10 PIERA, A.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 21 ODENA,C.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 42 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 26 25-03-2018
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 82 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
HORTONENC, F.C.,A 12 MOJA, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 30 OLIVELLA, C.E.,A
SITGES, U.E.,A 21 RIBES, C.D.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 11 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
PIERA, A.E.,A 31 MEDIONA, C.F.,A
ODENA,C.E.,A 16 ANOIA , C.E.,A
MARTINENCA, U.E.,A 24 SAN MAURO, U.D.,A
LA MUNIA, A.E.,A 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
Jornada 27 08-04-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 13 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 10 HORTONENC, F.C.,A
MOJA, A.E.,A 11 CUBELLES, C.F.,A
OLIVELLA, C.E.,A 01 SITGES, U.E.,A
RIBES, C.D.,A 21 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 32 PIERA, A.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 02 ODENA,C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 31 MARTINENCA, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 61 LA MUNIA, A.E.,A
Jornada 28 15-04-2018
HORTONENC, F.C.,A 17 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
CUBELLES, C.F.,A 30 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SITGES, U.E.,A 12 MOJA, A.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 20 OLIVELLA, C.E.,A
PIERA, A.E.,A 20 RIBES, C.D.,A
ODENA,C.E.,A 21 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
MARTINENCA, U.E.,A 23 MEDIONA, C.F.,A
LA MUNIA, A.E.,A 64 ANOIA , C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 63 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
Jornada 29 22-04-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 31 HORTONENC, F.C.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 10 CUBELLES, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 14 SITGES, U.E.,A
MOJA, A.E.,A 23 RIUDEBITLLES, C.D.,A
OLIVELLA, C.E.,A 03 PIERA, A.E.,A
RIBES, C.D.,A 11 ODENA,C.E.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 41 MARTINENCA, U.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 13 LA MUNIA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A 04 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 30 29-04-2018
CUBELLES, C.F.,A 32 HORTONENC, F.C.,A
SITGES, U.E.,A 00 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 22 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 20 MOJA, A.E.,A
ODENA,C.E.,A 31 OLIVELLA, C.E.,A
MARTINENCA, U.E.,A 15 RIBES, C.D.,A
LA MUNIA, A.E.,A 33 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
SAN MAURO, U.D.,A 10 MEDIONA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 25 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
Jornada 31 06-05-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 04 CUBELLES, C.F.,A
HORTONENC, F.C.,A 14 SITGES, U.E.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 42 RIUDEBITLLES, C.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 43 PIERA, A.E.,A
MOJA, A.E.,A 32 ODENA,C.E.,A
OLIVELLA, C.E.,A 31 MARTINENCA, U.E.,A
RIBES, C.D.,A 12 LA MUNIA, A.E.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 27 SAN MAURO, U.D.,A
MEDIONA, C.F.,A 13 ANOIA , C.E.,A
Jornada 32 13-05-2018
SITGES, U.E.,A 21 CUBELLES, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 21 HORTONENC, F.C.,A
PIERA, A.E.,A 06 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
ODENA,C.E.,A 24 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 18 MOJA, A.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 20 OLIVELLA, C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 40 RIBES, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 32 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
MEDIONA, C.F.,A 45 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
Jornada 33 20-05-2018
SITGES, U.E.,A 10 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 35 RIUDEBITLLES, C.D.,A
HORTONENC, F.C.,A 14 PIERA, A.E.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 40 ODENA,C.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 01 MARTINENCA, U.E.,A
MOJA, A.E.,A 11 LA MUNIA, A.E.,A
OLIVELLA, C.E.,A 25 SAN MAURO, U.D.,A
RIBES, C.D.,A 32 ANOIA , C.E.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 35 MEDIONA, C.F.,A
Jornada 34 27-05-2018
RIUDEBITLLES, C.D.,A 12 SITGES, U.E.,A
PIERA, A.E.,A 21 CUBELLES, C.F.,A
ODENA,C.E.,A 21 HORTONENC, F.C.,A
MARTINENCA, U.E.,A 03 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
LA MUNIA, A.E.,A 61 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 11 MOJA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A 63 OLIVELLA, C.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 22 RIBES, C.D.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 72 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.