Competició | TEMPORADA 2017-2018

tercera catalana | grup 3

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-09-2017
ALCOVER, C.E.,A 54 BANYERES, C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 50 SEGUR, U.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 16 L'ARBOÇ, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 13 VALLS AT., C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 20 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 00 LLORENÇ, C.F.,A
CALAFELL, C.F.,A 11 ALTAFULLA, C.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 11 SAN SALVADOR, U.D.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 20 LA RIERA, C.F.,A
Jornada 2 10-09-2017
BANYERES, C.F.,A 33 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
SEGUR, U.E.,A 11 ALCOVER, C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 30 L'ARBOÇ, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 62 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 31 TANCAT, U.D.,A
LLORENÇ, C.F.,A 23 EL CATLLAR, C.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 52 LA RIBA, C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 31 CALAFELL, C.F.,A
LA RIERA, C.F.,A 30 CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 3 17-09-2017
BANYERES, C.F.,A 43 SEGUR, U.E.,A
ALCOVER, C.E.,A 26 L'ARBOÇ, C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 10 VALLS AT., C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 11 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 12 LLORENÇ, C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 31 ALTAFULLA, C.E.,A
LA RIBA, C.F.,A 03 SAN SALVADOR, U.D.,A
CALAFELL, C.F.,A 01 LA RIERA, C.F.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 22 CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 4 24-09-2017
SEGUR, U.E.,A 32 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 41 BANYERES, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 42 ALCOVER, C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 13 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
LLORENÇ, C.F.,A 21 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 52 TANCAT, U.D.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 02 EL CATLLAR, C.E.,A
LA RIERA, C.F.,A 30 LA RIBA, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 21 CALAFELL, C.F.,A
Jornada 5 01-10-2017
SEGUR, U.E.,A 22 L'ARBOÇ, C.F.,A
BANYERES, C.F.,A 21 VALLS AT., C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 22 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 41 LLORENÇ, C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 14 ALTAFULLA, C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 12 SAN SALVADOR, U.D.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 21 LA RIERA, C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 01 CONSTANTI, C.E.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 31 CALAFELL, C.F.,A
Jornada 6 08-10-2017
L'ARBOÇ, C.F.,A 40 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 41 SEGUR, U.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 32 BANYERES, C.F.,A
LLORENÇ, C.F.,A 32 ALCOVER, C.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 22 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 33 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
LA RIERA, C.F.,A 32 TANCAT, U.D.,A
CONSTANTI, C.E.,A 16 EL CATLLAR, C.E.,A
CALAFELL, C.F.,A 71 LA RIBA, C.F.,A
Jornada 7 15-10-2017
L'ARBOÇ, C.F.,A 21 VALLS AT., C.F.,A
SEGUR, U.E.,A 20 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
BANYERES, C.F.,A 11 LLORENÇ, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 11 ALTAFULLA, C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 41 SAN SALVADOR, U.D.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 14 LA RIERA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 13 CONSTANTI, C.E.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 20 CALAFELL, C.F.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 30 LA RIBA, C.F.,A
Jornada 8 22-10-2017
VALLS AT., C.F.,A 21 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 32 L'ARBOÇ, C.F.,A
LLORENÇ, C.F.,A 10 SEGUR, U.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 33 BANYERES, C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 10 ALCOVER, C.E.,A
LA RIERA, C.F.,A 00 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
CONSTANTI, C.E.,A 32 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
CALAFELL, C.F.,A 13 TANCAT, U.D.,A
LA RIBA, C.F.,A 23 EL CATLLAR, C.E.,A
Jornada 9 29-10-2017
VALLS AT., C.F.,A 45 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 31 LLORENÇ, C.F.,A
SEGUR, U.E.,A 42 ALTAFULLA, C.E.,A
BANYERES, C.F.,A 22 SAN SALVADOR, U.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 13 LA RIERA, C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 11 CONSTANTI, C.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 13 CALAFELL, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 60 LA RIBA, C.F.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 23 EL CATLLAR, C.E.,A
Jornada 10 05-11-2017
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 22 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
LLORENÇ, C.F.,A 23 VALLS AT., C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 30 L'ARBOÇ, C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 25 SEGUR, U.E.,A
LA RIERA, C.F.,A 81 BANYERES, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 50 ALCOVER, C.E.,A
CALAFELL, C.F.,A 21 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
LA RIBA, C.F.,A 31 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 31 TANCAT, U.D.,A
Jornada 11 12-11-2017
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 12 LLORENÇ, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 22 ALTAFULLA, C.E.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 32 SAN SALVADOR, U.D.,A
SEGUR, U.E.,A 11 LA RIERA, C.F.,A
BANYERES, C.F.,A 21 CONSTANTI, C.E.,A
ALCOVER, C.E.,A 22 CALAFELL, C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 40 LA RIBA, C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 14 EL CATLLAR, C.E.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 20 TANCAT, U.D.,A
Jornada 12 19-11-2017
LLORENÇ, C.F.,A 31 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 42 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 02 VALLS AT., C.F.,A
LA RIERA, C.F.,A 24 L'ARBOÇ, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 21 SEGUR, U.E.,A
CALAFELL, C.F.,A 21 BANYERES, C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 03 ALCOVER, C.E.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 51 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
TANCAT, U.D.,A 53 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
Jornada 13 26-11-2017
LLORENÇ, C.F.,A 41 ALTAFULLA, C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 12 SAN SALVADOR, U.D.,A
VALLS AT., C.F.,A 40 LA RIERA, C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 11 CONSTANTI, C.E.,A
SEGUR, U.E.,A 13 CALAFELL, C.F.,A
BANYERES, C.F.,A 21 LA RIBA, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 02 EL CATLLAR, C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 23 TANCAT, U.D.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 92 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
Jornada 14 03-12-2017
ALTAFULLA, C.E.,A 13 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 03 LLORENÇ, C.F.,A
LA RIERA, C.F.,A 30 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 03 VALLS AT., C.F.,A
CALAFELL, C.F.,A 12 L'ARBOÇ, C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 04 SEGUR, U.E.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 61 BANYERES, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 46 ALCOVER, C.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 04 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 15 17-12-2017
ALTAFULLA, C.E.,A 40 SAN SALVADOR, U.D.,A
LLORENÇ, C.F.,A 40 LA RIERA, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 20 CONSTANTI, C.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 20 CALAFELL, C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 43 LA RIBA, C.F.,A
SEGUR, U.E.,A 21 EL CATLLAR, C.E.,A
BANYERES, C.F.,A 11 TANCAT, U.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 63 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 12 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 16 07-01-2018
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 21 SAN SALVADOR, U.D.,A
LA RIERA, C.F.,A 41 ALTAFULLA, C.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 12 LLORENÇ, C.F.,A
CALAFELL, C.F.,A 32 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 03 VALLS AT., C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 13 L'ARBOÇ, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 42 SEGUR, U.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 37 BANYERES, C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 51 ALCOVER, C.E.,A
Jornada 17 14-01-2018
SAN SALVADOR, U.D.,A 21 LA RIERA, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 22 CONSTANTI, C.E.,A
LLORENÇ, C.F.,A 31 CALAFELL, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 33 LA RIBA, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 42 EL CATLLAR, C.E.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 61 TANCAT, U.D.,A
SEGUR, U.E.,A 41 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
BANYERES, C.F.,A 24 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
ALCOVER, C.E.,A 32 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 21-01-2018
BANYERES, C.F.,A 44 ALCOVER, C.E.,A
SEGUR, U.E.,A 20 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 44 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
VALLS AT., C.F.,A 22 TANCAT, U.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 04 EL CATLLAR, C.E.,A
LLORENÇ, C.F.,A 80 LA RIBA, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 44 CALAFELL, C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 23 CONSTANTI, C.E.,A
LA RIERA, C.F.,A 43 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
Jornada 19 28-01-2018
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 51 BANYERES, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 25 SEGUR, U.E.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 30 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 33 VALLS AT., C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 10 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 30 LLORENÇ, C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 15 ALTAFULLA, C.E.,A
CALAFELL, C.F.,A 31 SAN SALVADOR, U.D.,A
CONSTANTI, C.E.,A 31 LA RIERA, C.F.,A
Jornada 20 04-02-2018
SEGUR, U.E.,A 22 BANYERES, C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 12 ALCOVER, C.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 32 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 41 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
LLORENÇ, C.F.,A 11 TANCAT, U.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 12 EL CATLLAR, C.E.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 32 LA RIBA, C.F.,A
LA RIERA, C.F.,A 41 CALAFELL, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 02 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
Jornada 21 18-02-2018
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 11 SEGUR, U.E.,A
BANYERES, C.F.,A 13 L'ARBOÇ, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 33 VALLS AT., C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 21 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 26 LLORENÇ, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 42 ALTAFULLA, C.E.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 41 SAN SALVADOR, U.D.,A
LA RIBA, C.F.,A 21 LA RIERA, C.F.,A
CALAFELL, C.F.,A 12 CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 22 25-02-2018
L'ARBOÇ, C.F.,A 20 SEGUR, U.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 13 BANYERES, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 54 ALCOVER, C.E.,A
LLORENÇ, C.F.,A 02 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
ALTAFULLA, C.E.,A 23 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 10 TANCAT, U.D.,A
LA RIERA, C.F.,A 23 EL CATLLAR, C.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 20 LA RIBA, C.F.,A
CALAFELL, C.F.,A 12 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
Jornada 23 04-03-2018
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 10 L'ARBOÇ, C.F.,A
SEGUR, U.E.,A 22 VALLS AT., C.F.,A
BANYERES, C.F.,A 24 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 23 LLORENÇ, C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 11 ALTAFULLA, C.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 31 SAN SALVADOR, U.D.,A
TANCAT, U.D.,A 30 LA RIERA, C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 40 CONSTANTI, C.E.,A
LA RIBA, C.F.,A 13 CALAFELL, C.F.,A
Jornada 24 11-03-2018
VALLS AT., C.F.,A 30 L'ARBOÇ, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 04 SEGUR, U.E.,A
LLORENÇ, C.F.,A 11 BANYERES, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 12 ALCOVER, C.E.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 08 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
LA RIERA, C.F.,A 21 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
CONSTANTI, C.E.,A 01 TANCAT, U.D.,A
CALAFELL, C.F.,A 03 EL CATLLAR, C.E.,A
LA RIBA, C.F.,A 24 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
Jornada 25 18-03-2018
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 21 VALLS AT., C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 43 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
SEGUR, U.E.,A 12 LLORENÇ, C.F.,A
BANYERES, C.F.,A 43 ALTAFULLA, C.E.,A
ALCOVER, C.E.,A 22 SAN SALVADOR, U.D.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 20 LA RIERA, C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 32 CONSTANTI, C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 12 CALAFELL, C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 81 LA RIBA, C.F.,A
Jornada 26 25-03-2018
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 12 VALLS AT., C.F.,A
LLORENÇ, C.F.,A 42 L'ARBOÇ, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 03 SEGUR, U.E.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 20 BANYERES, C.F.,A
LA RIERA, C.F.,A 55 ALCOVER, C.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 12 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
CALAFELL, C.F.,A 70 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
LA RIBA, C.F.,A 25 TANCAT, U.D.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 21 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
Jornada 27 08-04-2018
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 30 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 14 LLORENÇ, C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 21 ALTAFULLA, C.E.,A
SEGUR, U.E.,A 12 SAN SALVADOR, U.D.,A
BANYERES, C.F.,A 25 LA RIERA, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 41 CONSTANTI, C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 20 CALAFELL, C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 11 LA RIBA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 23 EL CATLLAR, C.E.,A
Jornada 28 15-04-2018
LLORENÇ, C.F.,A 00 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 22 VALLS AT., C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 21 L'ARBOÇ, C.F.,A
LA RIERA, C.F.,A 33 SEGUR, U.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 30 BANYERES, C.F.,A
CALAFELL, C.F.,A 12 ALCOVER, C.E.,A
LA RIBA, C.F.,A 12 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
EL CATLLAR, C.E.,A 70 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
TANCAT, U.D.,A 14 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
Jornada 29 22-04-2018
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 20 LLORENÇ, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 62 ALTAFULLA, C.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 31 SAN SALVADOR, U.D.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 14 LA RIERA, C.F.,A
SEGUR, U.E.,A 22 CONSTANTI, C.E.,A
BANYERES, C.F.,A 13 CALAFELL, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 31 LA RIBA, C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 02 EL CATLLAR, C.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 05 TANCAT, U.D.,A
Jornada 30 29-04-2018
ALTAFULLA, C.E.,A 31 LLORENÇ, C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 21 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
LA RIERA, C.F.,A 02 VALLS AT., C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 32 L'ARBOÇ, C.F.,A
CALAFELL, C.F.,A 21 SEGUR, U.E.,A
LA RIBA, C.F.,A 10 BANYERES, C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 42 ALCOVER, C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 23 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 06 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
Jornada 31 06-05-2018
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 43 ALTAFULLA, C.E.,A
LLORENÇ, C.F.,A 32 SAN SALVADOR, U.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 32 LA RIERA, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 42 CONSTANTI, C.E.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 21 CALAFELL, C.F.,A
SEGUR, U.E.,A 32 LA RIBA, C.F.,A
BANYERES, C.F.,A 34 EL CATLLAR, C.E.,A
ALCOVER, C.E.,A 12 TANCAT, U.D.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 31 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
Jornada 32 13-05-2018
SAN SALVADOR, U.D.,A 11 ALTAFULLA, C.E.,A
LA RIERA, C.F.,A 36 LLORENÇ, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 40 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
CALAFELL, C.F.,A 02 VALLS AT., C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 03 L'ARBOÇ, C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 50 SEGUR, U.E.,A
TANCAT, U.D.,A 12 BANYERES, C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 12 ALCOVER, C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 21 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
Jornada 33 20-05-2018
SAN SALVADOR, U.D.,A 12 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 10 LA RIERA, C.F.,A
LLORENÇ, C.F.,A 52 CONSTANTI, C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 12 CALAFELL, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 50 LA RIBA, C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 33 EL CATLLAR, C.E.,A
SEGUR, U.E.,A 22 TANCAT, U.D.,A
BANYERES, C.F.,A 52 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 11 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 34 27-05-2018
LA RIERA, C.F.,A 11 SAN SALVADOR, U.D.,A
CONSTANTI, C.E.,A 43 ALTAFULLA, C.E.,A
CALAFELL, C.F.,A 32 LLORENÇ, C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 23 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 02 VALLS AT., C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 55 L'ARBOÇ, C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 12 SEGUR, U.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 21 BANYERES, C.F.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 32 ALCOVER, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.