Competició | TEMPORADA 2017-2018

tercera divisio nacional | grup v

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 20-08-2017
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 30 GAVA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 EUROPA, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 PRAT, A.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 00 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
HORTA, U.AT.,A 10 FIGUERES, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 00 SANTBOIA, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 00 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 2 27-08-2017
GAVA, C.F.,A 06 CASTELLDEFELS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 22 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
PRAT, A.E.,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 30 VILASSAR MAR,U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 22 VILAFRANCA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 20 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
SANTBOIA, F.C.,A 12 HORTA, U.AT.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 10 SANT ANDREU, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 01 GRANOLLERS, E.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 ASCÓ, F.C.,A
Jornada 3 03-09-2017
GAVA, C.F.,A 24 EUROPA, C.E.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 11 PRAT, A.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 05 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
VILAFRANCA, F.C.,A 01 FIGUERES, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 01 SANTBOIA, F.C.,A
HORTA, U.AT.,A 01 SANTFELIUENC, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 20 POBLA MAFUMET, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 12 ESPANYOL, R.C.D.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 ASCÓ, F.C.,A
Jornada 4 10-09-2017
EUROPA, C.E.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 12 GAVA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 20 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 30 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 30 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 13 VILAFRANCA, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 31 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 HORTA, U.AT.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 32 SANT ANDREU, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 20 GRANOLLERS, E.C.,A
Jornada 5 13-09-2017
EUROPA, C.E.,A 24 PRAT, A.E.,A
GAVA, C.F.,A 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 31 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 21 FIGUERES, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 SANTBOIA, F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 21 SANTFELIUENC, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 00 POBLA MAFUMET, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A 13 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT ANDREU, U.E.,A 12 ASCÓ, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 GRANOLLERS, E.C.,A
Jornada 6 17-09-2017
PRAT, A.E.,A 40 CASTELLDEFELS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 20 EUROPA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 31 GAVA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 13 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
SANTBOIA, F.C.,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 30 VILASSAR MAR,U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 VILAFRANCA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 31 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
ASCÓ, F.C.,A 21 HORTA, U.AT.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 SANT ANDREU, U.E.,A
Jornada 7 24-09-2017
PRAT, A.E.,A 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
EUROPA, C.E.,A 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
GAVA, C.F.,A 04 FIGUERES, U.E.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 11 SANTBOIA, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 02 POBLA MAFUMET, C.F.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 03 ESPANYOL, R.C.D.,B
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 13 ASCÓ, F.C.,A
HORTA, U.AT.,A 32 GRANOLLERS, E.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 03 SANT ANDREU, U.E.,A
Jornada 8 01-10-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 PRAT, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 12 EUROPA, C.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 30 GAVA, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 40 VILASSAR MAR,U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 21 VILAFRANCA, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 12 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
SANT ANDREU, U.E.,A 00 HORTA, U.AT.,A
Jornada 9 08-10-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
PRAT, A.E.,A 40 FIGUERES, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 11 SANTBOIA, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 ASCÓ, F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 20 GRANOLLERS, E.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 03 SANT ANDREU, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 HORTA, U.AT.,A
Jornada 10 15-10-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 20 CASTELLDEFELS, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANTBOIA, F.C.,A 00 PRAT, A.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 01 EUROPA, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 50 GAVA, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 22 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
ASCÓ, F.C.,A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 12 VILAFRANCA, F.C.,A
HORTA, U.AT.,A 14 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 11 22-10-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 03 FIGUERES, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 10 SANTBOIA, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,A
GAVA, C.F.,A 23 ESPANYOL, R.C.D.,B
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 11 ASCÓ, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 01 GRANOLLERS, E.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 02 SANT ANDREU, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 21 HORTA, U.AT.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 41 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 12 29-10-2017
FIGUERES, U.E.,A 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 10 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 02 PRAT, A.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 EUROPA, C.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 00 GAVA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
SANT ANDREU, U.E.,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
HORTA, U.AT.,A 50 VILASSAR MAR,U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 12 VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 13 01-11-2017
FIGUERES, U.E.,A 00 SANTBOIA, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 00 SANTFELIUENC, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 31 POBLA MAFUMET, C.F.,A
PRAT, A.E.,A 12 ESPANYOL, R.C.D.,B
EUROPA, C.E.,A 21 ASCÓ, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 21 GRANOLLERS, E.C.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 01 SANT ANDREU, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 12 HORTA, U.AT.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 14 05-11-2017
SANTBOIA, F.C.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 00 FIGUERES, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ASCÓ, F.C.,A 21 PRAT, A.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 12 EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 50 GAVA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A 24 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 30 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 15 12-11-2017
SANTBOIA, F.C.,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 12 POBLA MAFUMET, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 12 ESPANYOL, R.C.D.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 11 ASCÓ, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 30 GRANOLLERS, E.C.,A
EUROPA, C.E.,A 00 SANT ANDREU, U.E.,A
GAVA, C.F.,A 01 HORTA, U.AT.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 40 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 20 VILAFRANCA, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 16 19-11-2017
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 00 SANTBOIA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 FIGUERES, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 22 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
GRANOLLERS, E.C.,A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANT ANDREU, U.E.,A 22 PRAT, A.E.,A
HORTA, U.AT.,A 12 EUROPA, C.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 31 GAVA, C.F.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 12 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
VILASSAR MAR,U.E.,A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 17 26-11-2017
SANTFELIUENC, F.C.,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 00 ESPANYOL, R.C.D.,B
FIGUERES, U.E.,A 30 ASCÓ, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 32 GRANOLLERS, E.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 12 SANT ANDREU, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 12 HORTA, U.AT.,A
EUROPA, C.E.,A 10 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
GAVA, C.F.,A 01 VILAFRANCA, F.C.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 00 VILASSAR MAR,U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 18 03-12-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 SANTFELIUENC, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 SANTBOIA, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 03 FIGUERES, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 60 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
HORTA, U.AT.,A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 02 PRAT, A.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 41 EUROPA, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 GAVA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 00 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
Jornada 19 17-12-2017
POBLA MAFUMET, C.F.,A 12 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 03 ASCÓ, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 10 GRANOLLERS, E.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 23 SANT ANDREU, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 22 HORTA, U.AT.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 51 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
PRAT, A.E.,A 20 VILAFRANCA, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 13 VILASSAR MAR,U.E.,A
GAVA, C.F.,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 21 CASTELLDEFELS, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 20 07-01-2018
GAVA, C.F.,A 15 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
EUROPA, C.E.,A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 30 VILASSAR MAR,U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 00 VILAFRANCA, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 32 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
FIGUERES, U.E.,A 12 HORTA, U.AT.,A
SANTBOIA, F.C.,A 00 SANT ANDREU, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 10 GRANOLLERS, E.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 20 ASCÓ, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 21 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 21 14-01-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 41 GAVA, C.F.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 13 EUROPA, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 10 PRAT, A.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
VILAFRANCA, F.C.,A 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 01 FIGUERES, U.E.,A
HORTA, U.AT.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 03 SANTFELIUENC, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 03 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 22 21-01-2018
EUROPA, C.E.,A 22 GAVA, C.F.,A
PRAT, A.E.,A 20 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 10 VILASSAR MAR,U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 13 VILAFRANCA, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 11 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 20 HORTA, U.AT.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 00 SANT ANDREU, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 20 GRANOLLERS, E.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 00 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 23 28-01-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 12 EUROPA, C.E.,A
GAVA, C.F.,A 01 PRAT, A.E.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 10 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 02 FIGUERES, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 40 SANTBOIA, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
HORTA, U.AT.,A 10 POBLA MAFUMET, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 11 ESPANYOL, R.C.D.,B
GRANOLLERS, E.C.,A 21 ASCÓ, F.C.,A
Jornada 24 04-02-2018
PRAT, A.E.,A 01 EUROPA, C.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 10 GAVA, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 02 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
FIGUERES, U.E.,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 20 VILAFRANCA, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 00 HORTA, U.AT.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 SANT ANDREU, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 25 11-02-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 13 PRAT, A.E.,A
EUROPA, C.E.,A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
GAVA, C.F.,A 00 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 10 FIGUERES, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 20 SANTBOIA, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 16 SANTFELIUENC, F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 ESPANYOL, R.C.D.,B
HORTA, U.AT.,A 01 ASCÓ, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 40 GRANOLLERS, E.C.,A
Jornada 26 18-02-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 01 PRAT, A.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 10 EUROPA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 22 GAVA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 22 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
SANTFELIUENC, F.C.,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 40 VILAFRANCA, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 02 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
GRANOLLERS, E.C.,A 31 HORTA, U.AT.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 20 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 27 25-02-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
PRAT, A.E.,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
EUROPA, C.E.,A 11 FIGUERES, U.E.,A
GAVA, C.F.,A 24 SANTBOIA, F.C.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 31 SANTFELIUENC, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 22 POBLA MAFUMET, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
VILAFRANCA, F.C.,A 00 ASCÓ, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 GRANOLLERS, E.C.,A
HORTA, U.AT.,A 11 SANT ANDREU, U.E.,A
Jornada 28 04-03-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
FIGUERES, U.E.,A 10 PRAT, A.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 11 EUROPA, C.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 21 GAVA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 30 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 44 VILASSAR MAR,U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 10 VILAFRANCA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 11 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
HORTA, U.AT.,A 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 29 11-03-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 01 FIGUERES, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 01 SANTBOIA, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 01 ASCÓ, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 GRANOLLERS, E.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 02 SANT ANDREU, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 02 HORTA, U.AT.,A
Jornada 30 18-03-2018
FIGUERES, U.E.,A 21 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SANTBOIA, F.C.,A 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 22 PRAT, A.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 00 EUROPA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 40 GAVA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 01 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
GRANOLLERS, E.C.,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 31 VILASSAR MAR,U.E.,A
HORTA, U.AT.,A 10 VILAFRANCA, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 31 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 31 25-03-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 00 FIGUERES, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 12 SANTBOIA, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 10 ESPANYOL, R.C.D.,B
GAVA, C.F.,A 11 ASCÓ, F.C.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 40 GRANOLLERS, E.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 01 SANT ANDREU, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 13 HORTA, U.AT.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 10 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 32 01-04-2018
SANTBOIA, F.C.,A 12 FIGUERES, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 12 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 11 PRAT, A.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 EUROPA, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 20 GAVA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 00 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
HORTA, U.AT.,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 33 08-04-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 SANTBOIA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 21 SANTFELIUENC, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 02 POBLA MAFUMET, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 21 ESPANYOL, R.C.D.,B
PRAT, A.E.,A 03 ASCÓ, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 03 GRANOLLERS, E.C.,A
GAVA, C.F.,A 02 SANT ANDREU, U.E.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 22 HORTA, U.AT.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 20 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 04 VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 34 15-04-2018
SANTFELIUENC, F.C.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 12 FIGUERES, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 22 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ASCÓ, F.C.,A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 PRAT, A.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 11 EUROPA, C.E.,A
HORTA, U.AT.,A 21 GAVA, C.F.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 02 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
VILAFRANCA, F.C.,A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 35 22-04-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 SANTFELIUENC, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 11 ESPANYOL, R.C.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 12 ASCÓ, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 31 GRANOLLERS, E.C.,A
PRAT, A.E.,A 11 SANT ANDREU, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 20 HORTA, U.AT.,A
GAVA, C.F.,A 03 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 01 VILAFRANCA, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 36 29-04-2018
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 32 SANTBOIA, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 FIGUERES, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 00 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SANT ANDREU, U.E.,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
HORTA, U.AT.,A 12 PRAT, A.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 13 EUROPA, C.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 30 GAVA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 13 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 31 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 37 06-05-2018
POBLA MAFUMET, C.F.,A 20 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANTBOIA, F.C.,A 00 ASCÓ, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 01 GRANOLLERS, E.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 02 SANT ANDREU, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 20 HORTA, U.AT.,A
PRAT, A.E.,A 32 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,A 22 VILAFRANCA, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,A
TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 38 13-05-2018
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 21 SANTFELIUENC, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 11 SANTBOIA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 21 FIGUERES, U.E.,A
HORTA, U.AT.,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
VILAFRANCA, F.C.,A 02 PRAT, A.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 22 EUROPA, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 GAVA, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.