Competició | TEMPORADA 2017-2018

alevi primera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 112 BARCELONA, F.C.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A 31 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 25 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 24 SANT ILDEFONS, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 24 SITGES, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 50 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CORNELLA, U.D.,C 61 CUBELLES, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 42 ESCOLA F. GAVA, C.,B
Jornada 2 08-10-2017
BARCELONA, F.C.,C 102 SANTBOIA, F.C.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 55 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,A 25 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 54 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
SITGES, U.E.,A 24 SANTFELIUENC, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 15 IGUALADA, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,A 44 PRAT, A.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 24 CORNELLA, U.D.,C
Jornada 3 15-10-2017
BARCELONA, F.C.,C 160 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 21 CASTELLDEFELS, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 43 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 54 SITGES, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 43 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,B 04 CUBELLES, C.F.,A
PRAT, A.E.,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANTBOIA, F.C.,A 20 CORNELLA, U.D.,C
Jornada 4 22-10-2017
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 27 SANTBOIA, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 07 BARCELONA, F.C.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 73 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SITGES, U.E.,A 31 BLANCA SUBUR, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 15 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 14 SANTFELIUENC, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 54 IGUALADA, C.F.,B
CORNELLA, U.D.,C 43 PRAT, A.E.,A
Jornada 5 29-10-2017
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 34 CASTELLDEFELS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,C 100 SANT ILDEFONS, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 26 SITGES, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 11 CUBELLES, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 53 ESCOLA F. GAVA, C.,B
IGUALADA, C.F.,B 19 CORNELLA, U.D.,C
SANTBOIA, F.C.,A 32 PRAT, A.E.,A
Jornada 6 05-11-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 43 SANTBOIA, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 81 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
SITGES, U.E.,A 112 BARCELONA, F.C.,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 44 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CUBELLES, C.F.,A 51 BLANCA SUBUR, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 23 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 40 SANTFELIUENC, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 42 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 7 12-11-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 110 SITGES, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,C 60 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 04 CUBELLES, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 04 CORNELLA, U.D.,C
SANTFELIUENC, F.C.,A 14 PRAT, A.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 17 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 8 19-11-2017
SANT ILDEFONS, U.E.,A 22 SANTBOIA, F.C.,A
SITGES, U.E.,A 63 CASTELLDEFELS, U.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 21 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
CUBELLES, C.F.,A 19 BARCELONA, F.C.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,B 52 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CORNELLA, U.D.,C 53 BLANCA SUBUR, C.F.,A
PRAT, A.E.,A 44 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 35 SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 9 26-11-2017
SANT ILDEFONS, U.E.,A 34 SITGES, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 54 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 12 CUBELLES, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,C 120 ESCOLA F. GAVA, C.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 14 CORNELLA, U.D.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A 34 PRAT, A.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 54 IGUALADA, C.F.,B
SANTBOIA, F.C.,A 51 SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 10 03-12-2017
SITGES, U.E.,A 43 SANTBOIA, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 13 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 33 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 41 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
CORNELLA, U.D.,C 111 BARCELONA, F.C.,C
PRAT, A.E.,A 100 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
IGUALADA, C.F.,B 51 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 41 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
Jornada 11 17-12-2017
SITGES, U.E.,A 30 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 73 CUBELLES, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 25 ESCOLA F. GAVA, C.,B
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 08 CORNELLA, U.D.,C
BARCELONA, F.C.,C 32 PRAT, A.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 24 IGUALADA, C.F.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A 48 SANTFELIUENC, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 20 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
Jornada 12 14-01-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 31 SANTBOIA, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,A 23 SITGES, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 15 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 61 CASTELLDEFELS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 11 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
IGUALADA, C.F.,B 17 BARCELONA, F.C.,C
SANTFELIUENC, F.C.,A 31 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 51 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 13 21-01-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 11 CUBELLES, C.F.,A
SITGES, U.E.,A 31 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 32 CORNELLA, U.D.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,A 19 PRAT, A.E.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 19 IGUALADA, C.F.,B
BARCELONA, F.C.,C 122 SANTFELIUENC, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 14 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 53 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 14 28-01-2018
SANTBOIA, F.C.,A 61 CUBELLES, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 10 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CORNELLA, U.D.,C 11 SITGES, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 16 SANT ILDEFONS, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 60 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 52 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 06 BARCELONA, F.C.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A 62 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
Jornada 15 04-02-2018
CUBELLES, C.F.,A 36 ESCOLA F. GAVA, C.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 14 CORNELLA, U.D.,C
SITGES, U.E.,A 15 PRAT, A.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 52 IGUALADA, C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 55 SANTFELIUENC, F.C.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 16 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,C 80 BLANCA SUBUR, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 13 SANTBOIA, F.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
BARCELONA, F.C.,C 41 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 18 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 04 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 20 SANTFELIUENC, F.C.,A
SITGES, U.E.,A 42 IGUALADA, C.F.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 010 PRAT, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 04 CORNELLA, U.D.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,B 24 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 17 25-02-2018
SANTBOIA, F.C.,A 19 BARCELONA, F.C.,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 21 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 04 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 46 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 53 SITGES, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 60 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PRAT, A.E.,A 71 CUBELLES, C.F.,A
CORNELLA, U.D.,C 64 ESCOLA F. GAVA, C.,B
Jornada 18 04-03-2018
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 119 BARCELONA, F.C.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SANT ILDEFONS, U.E.,A 62 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SITGES, U.E.,A 70 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 06 SANTFELIUENC, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,A 33 IGUALADA, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 23 PRAT, A.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 31 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 19 11-03-2018
SANTBOIA, F.C.,A 40 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
BARCELONA, F.C.,C 102 CASTELLDEFELS, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 05 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 44 SITGES, U.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 62 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 113 CUBELLES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 47 ESCOLA F. GAVA, C.,B
PRAT, A.E.,A 34 CORNELLA, U.D.,C
Jornada 20 18-03-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 54 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 29 BARCELONA, F.C.,C
SITGES, U.E.,A 91 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 45 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 43 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 31 SANTFELIUENC, F.C.,A
CORNELLA, U.D.,C 21 IGUALADA, C.F.,B
PRAT, A.E.,A 71 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 21 25-03-2018
SANTBOIA, F.C.,A 30 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 09 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,C 31 SITGES, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 31 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 31 CUBELLES, C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 32 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 09 CORNELLA, U.D.,C
IGUALADA, C.F.,B 17 PRAT, A.E.,A
Jornada 22 08-04-2018
SANT ILDEFONS, U.E.,A 42 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SITGES, U.E.,A 82 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 012 BARCELONA, F.C.,C
CUBELLES, C.F.,A 44 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
ESCOLA F. GAVA, C.,B 34 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CORNELLA, U.D.,C 22 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 32 SANTFELIUENC, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 41 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 23 15-04-2018
SANTBOIA, F.C.,A 71 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 06 SITGES, U.E.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,C 110 CUBELLES, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 13 ESCOLA F. GAVA, C.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A 24 CORNELLA, U.D.,C
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 12 PRAT, A.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 65 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 24 22-04-2018
SITGES, U.E.,A 94 SANT ILDEFONS, U.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 34 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 80 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 59 BARCELONA, F.C.,C
CORNELLA, U.D.,C 43 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
PRAT, A.E.,A 62 BLANCA SUBUR, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 51 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 23 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 25 29-04-2018
SANTBOIA, F.C.,A 10 SITGES, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 43 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 15 CUBELLES, C.F.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 24 ESCOLA F. GAVA, C.,B
BARCELONA, F.C.,C 60 CORNELLA, U.D.,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 07 PRAT, A.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 41 IGUALADA, C.F.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 75 SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 26 06-05-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 28 SITGES, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 54 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 51 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 52 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
PRAT, A.E.,A 25 BARCELONA, F.C.,C
IGUALADA, C.F.,B 80 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SANTFELIUENC, F.C.,A 51 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 23 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 27 13-05-2018
SANTBOIA, F.C.,A 81 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SITGES, U.E.,A 82 CUBELLES, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 24 ESCOLA F. GAVA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 15 CORNELLA, U.D.,C
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 09 PRAT, A.E.,A
BARCELONA, F.C.,C 132 IGUALADA, C.F.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 33 SANTFELIUENC, F.C.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 30 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
Jornada 28 20-05-2018
CUBELLES, C.F.,A 20 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 31 SITGES, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 01 SANT ILDEFONS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 20 CASTELLDEFELS, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 81 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 28 BARCELONA, F.C.,C
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 50 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
BLANCA SUBUR, C.F.,A 27 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 29 27-05-2018
CUBELLES, C.F.,A 15 SANTBOIA, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 06 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SITGES, U.E.,A 40 CORNELLA, U.D.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 PRAT, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 24 IGUALADA, C.F.,B
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A 211 SANTFELIUENC, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,C 90 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 24 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 30 03-06-2018
ESCOLA F. GAVA, C.,B 53 CUBELLES, C.F.,A
CORNELLA, U.D.,C 71 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PRAT, A.E.,A 43 SITGES, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 121 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 73 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 017 BARCELONA, F.C.,C
SANTBOIA, F.C.,A 21 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.