Competició | TEMPORADA 2017-2018

alevi primera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 07 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 101 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
CELRA, U.C.E.,A 08 PERALADA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,B 56 LA CANYA, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 92 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 66 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
FIGUERES, U.E.,D
R
Descansa
Descansa
R
COMACROS U.E.,A
Jornada 2 15-10-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
R
Descansa
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 54 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
PERALADA, C.F.,A 62 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LA CANYA, A.E.,A 133 CELRA, U.C.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 53 BANYOLES, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 54 PORQUERES, U.E.,A
Descansa
R
PONTENC CLUB ESPORTIU,A
COMACROS U.E.,A 91 FIGUERES, U.E.,D
Jornada 3 22-10-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 26 PERALADA, C.F.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 54 LA CANYA, A.E.,A
CELRA, U.C.E.,A 41 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
BANYOLES, C.E.,B 92 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
PORQUERES, U.E.,A
R
Descansa
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 014 COMACROS U.E.,A
Descansa
R
FIGUERES, U.E.,D
Jornada 4 29-10-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
R
Descansa
PERALADA, C.F.,A 41 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
LA CANYA, A.E.,A 132 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 23 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 42 CELRA, U.C.E.,A
Descansa
R
BANYOLES, C.E.,B
COMACROS U.E.,A 61 PORQUERES, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,D 100 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
Jornada 5 05-11-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 28 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 110 LA CANYA, A.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 212 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
CELRA, U.C.E.,A
R
Descansa
BANYOLES, C.E.,B 16 COMACROS U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 53 FIGUERES, U.E.,D
Descansa
R
PONTENC CLUB ESPORTIU,A
Jornada 6 12-11-2017
PERALADA, C.F.,A
R
Descansa
LA CANYA, A.E.,A 92 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 75 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 100 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
Descansa
R
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
COMACROS U.E.,A 91 CELRA, U.C.E.,A
FIGUERES, U.E.,D 17 BANYOLES, C.E.,B
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 75 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 7 19-11-2017
PERALADA, C.F.,A 32 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 15 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 39 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
R
Descansa
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 312 COMACROS U.E.,A
CELRA, U.C.E.,A 52 FIGUERES, U.E.,D
BANYOLES, C.E.,B 90 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
Descansa
R
PORQUERES, U.E.,A
Jornada 8 26-11-2017
LA CANYA, A.E.,A
R
Descansa
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 112 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 52 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
COMACROS U.E.,A 80 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
FIGUERES, U.E.,D 52 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 07 CELRA, U.C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 20 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 9 03-12-2017
LA CANYA, A.E.,A 61 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PERALADA, C.F.,A 70 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 13 COMACROS U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 36 FIGUERES, U.E.,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 130 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
CELRA, U.C.E.,A 17 PORQUERES, U.E.,A
Descansa
R
BANYOLES, C.E.,B
Jornada 10 17-12-2017
Pª UNIONISTA FIGUERES,A
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 34 LA CANYA, A.E.,A
Descansa
R
PERALADA, C.F.,A
COMACROS U.E.,A 70 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
FIGUERES, U.E.,D 40 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 11 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
PORQUERES, U.E.,A 35 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
BANYOLES, C.E.,B 84 CELRA, U.C.E.,A
Jornada 11 14-01-2018
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
LA CANYA, A.E.,A
R
Descansa
PERALADA, C.F.,A 11 COMACROS U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 82 FIGUERES, U.E.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 102 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 35 PORQUERES, U.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 23 BANYOLES, C.E.,B
Descansa
R
CELRA, U.C.E.,A
Jornada 12 21-01-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
R
Descansa
Descansa
R
Pª UNIONISTA FIGUERES,A
COMACROS U.E.,A 80 LA CANYA, A.E.,A
PERALADA, C.F.,A 71 FIGUERES, U.E.,D
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 53 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
PORQUERES, U.E.,A 64 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
BANYOLES, C.E.,B 71 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
CELRA, U.C.E.,A 38 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Jornada 13 28-01-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
R
Descansa
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 05 COMACROS U.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 32 FIGUERES, U.E.,D
PERALADA, C.F.,A 30 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 23 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 24 BANYOLES, C.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 24 CELRA, U.C.E.,A
Descansa
R
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Jornada 14 04-02-2018
Descansa
R
R
Descansa
COMACROS U.E.,A 63 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 42 FIGUERES, U.E.,D
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 212 LA CANYA, A.E.,A
PERALADA, C.F.,A 11 PORQUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 44 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
CELRA, U.C.E.,A 35 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 105 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
Jornada 15 18-02-2018
Descansa
R
COMACROS U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 43 FIGUERES, U.E.,D
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 192 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
LA CANYA, A.E.,A 42 PORQUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 93 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 62 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 54 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
R
Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 45 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 04 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
PERALADA, C.F.,A 111 CELRA, U.C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 71 BANYOLES, C.E.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 44 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 40 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
Descansa
R
FIGUERES, U.E.,D
COMACROS U.E.,A
R
Descansa
Jornada 17 04-03-2018
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 82 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 17 PERALADA, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A 14 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 51 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PORQUERES, U.E.,A 60 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
PONTENC CLUB ESPORTIU,A
R
Descansa
FIGUERES, U.E.,D 28 COMACROS U.E.,A
Jornada 18 11-03-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 54 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
PERALADA, C.F.,A 131 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
LA CANYA, A.E.,A 31 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 62 CELRA, U.C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 64 BANYOLES, C.E.,B
Descansa
R
PORQUERES, U.E.,A
COMACROS U.E.,A 30 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
FIGUERES, U.E.,D
R
Descansa
Jornada 19 18-03-2018
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 512 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 17 LA CANYA, A.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 70 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
CELRA, U.C.E.,A 411 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES, C.E.,B
R
Descansa
PORQUERES, U.E.,A 14 COMACROS U.E.,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 46 FIGUERES, U.E.,D
Jornada 20 25-03-2018
PERALADA, C.F.,A 111 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
LA CANYA, A.E.,A 82 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 64 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 36 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Descansa
R
CELRA, U.C.E.,A
COMACROS U.E.,A 31 BANYOLES, C.E.,B
FIGUERES, U.E.,D 23 PORQUERES, U.E.,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A
R
Descansa
Jornada 21 08-04-2018
Descansa
R
PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 38 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 44 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
R
Descansa
CELRA, U.C.E.,A 012 COMACROS U.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 34 FIGUERES, U.E.,D
PORQUERES, U.E.,A 130 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
Jornada 22 15-04-2018
LA CANYA, A.E.,A 44 PERALADA, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 41 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Descansa
R
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
COMACROS U.E.,A 24 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FIGUERES, U.E.,D 42 CELRA, U.C.E.,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 08 BANYOLES, C.E.,B
PORQUERES, U.E.,A
R
Descansa
Jornada 23 22-04-2018
Descansa
R
LA CANYA, A.E.,A
PERALADA, C.F.,A 81 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
R
Descansa
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 010 COMACROS U.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 75 FIGUERES, U.E.,D
CELRA, U.C.E.,A 51 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
BANYOLES, C.E.,B 63 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 24 29-04-2018
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 27 LA CANYA, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 08 PERALADA, C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
COMACROS U.E.,A 120 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
FIGUERES, U.E.,D 42 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 110 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
PORQUERES, U.E.,A 81 CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES, C.E.,B
R
Descansa
Jornada 25 06-05-2018
Descansa
R
Pª UNIONISTA FIGUERES,A
LA CANYA, A.E.,A 91 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
PERALADA, C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 012 COMACROS U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 31 FIGUERES, U.E.,D
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 191 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 84 PORQUERES, U.E.,A
CELRA, U.C.E.,A 43 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 26 13-05-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 40 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
Descansa
R
LA CANYA, A.E.,A
COMACROS U.E.,A 53 PERALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,D 50 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 16 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
PORQUERES, U.E.,A 64 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
BANYOLES, C.E.,B 22 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
CELRA, U.C.E.,A
R
Descansa
Jornada 27 20-05-2018
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Pª UNIONISTA FIGUERES,A
R
Descansa
LA CANYA, A.E.,A 23 COMACROS U.E.,A
FIGUERES, U.E.,D 28 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 24 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 13 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 22 BANYOLES, C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 93 CELRA, U.C.E.,A
Jornada 28 27-05-2018
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
COMACROS U.E.,A 90 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FIGUERES, U.E.,D 38 LA CANYA, A.E.,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 013 PERALADA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
BANYOLES, C.E.,B 70 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
CELRA, U.C.E.,A 105 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
R
Descansa
Jornada 29 03-06-2018
Descansa
R
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 013 COMACROS U.E.,A
FIGUERES, U.E.,D 23 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
LA CANYA, A.E.,A 140 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
PORQUERES, U.E.,A 24 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 25 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 61 CELRA, U.C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 17 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Jornada 30 10-06-2018
COMACROS U.E.,A
R
Descansa
FIGUERES, U.E.,D 61 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 32 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PORQUERES, U.E.,A 212 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 43 PERALADA, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A 52 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 62 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Descansa
R
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.