Competició | TEMPORADA 2017-2018

alevi primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 81 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 61 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 13 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 30 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
TANCAT, U.D.,B 014 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 60 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 47 LA FLORESTA, C.D.,B
VILASECA C.F.,A 62 CANONJA, C.F.,C
Jornada 2 08-10-2017
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 42 VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 17 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 56 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 22 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 61 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 41 TANCAT, U.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 63 TORREFORTA, C.D.C.,B
CANONJA, C.F.,C 06 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 3 15-10-2017
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 26 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 90 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 15 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 14 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 62 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TANCAT, U.D.,B 17 LA FLORESTA, C.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 50 CANONJA, C.F.,C
VILASECA C.F.,A 63 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 4 22-10-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 36 VILASECA C.F.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 24 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 18 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 80 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 41 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA FLORESTA, C.D.,B 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CANONJA, C.F.,C 36 TANCAT, U.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 09 TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 5 29-10-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 41 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 65 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 02 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 28 LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 50 CANONJA, C.F.,C
TANCAT, U.D.,B 84 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
VILASECA C.F.,A 29 TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 6 05-11-2017
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 42 VILASECA C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 21 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 40 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 210 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 52 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CANONJA, C.F.,C 02 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 41 TANCAT, U.D.,B
Jornada 7 12-11-2017
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 13 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 011 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 11 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 54 LA FLORESTA, C.D.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 21 CANONJA, C.F.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 46 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 TORREFORTA, C.D.C.,B
VILASECA C.F.,A 82 TANCAT, U.D.,B
Jornada 8 19-11-2017
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 26 VILASECA C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 150 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 02 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LA FLORESTA, C.D.,B 71 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CANONJA, C.F.,C 18 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 23 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 21 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
TANCAT, U.D.,B 111 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 9 26-11-2017
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 08 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 58 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 36 LA FLORESTA, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 36 CANONJA, C.F.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 80 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 47 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 21 TANCAT, U.D.,B
VILASECA C.F.,A 212 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 10 03-12-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 53 VILASECA C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 14 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
LA FLORESTA, C.D.,B 92 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CANONJA, C.F.,C 36 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 23 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
TANCAT, U.D.,B 37 UNIO ASTORGA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 80 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 11 17-12-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 100 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 23 LA FLORESTA, C.D.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 76 CANONJA, C.F.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 62 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 03 TORREFORTA, C.D.C.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 181 TANCAT, U.D.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 34 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILASECA C.F.,A 23 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 12 14-01-2018
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 44 VILASECA C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 60 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CANONJA, C.F.,C 18 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 84 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 01 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
TANCAT, U.D.,B 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 24 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 13 21-01-2018
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 41 LA FLORESTA, C.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 131 CANONJA, C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 72 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 17 TORREFORTA, C.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 93 TANCAT, U.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 92 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
VILASECA C.F.,A 32 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 14 28-01-2018
VILASECA C.F.,A 39 LA FLORESTA, C.D.,B
CANONJA, C.F.,C 16 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 05 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 40 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
TANCAT, U.D.,B 311 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 90 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 32 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 18 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
Jornada 15 04-02-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 111 CANONJA, C.F.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 61 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 52 TORREFORTA, C.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 62 TANCAT, U.D.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 17 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 28 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 44 UNIO ASTORGA, C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 110 VILASECA C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 19 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 26 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 22 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 100 TANCAT, U.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 12 TORREFORTA, C.D.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CANONJA, C.F.,C 35 VILASECA C.F.,A
Jornada 17 25-02-2018
VILASECA C.F.,A 15 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 82 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 73 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 14 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 31 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TANCAT, U.D.,B 32 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 35 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 53 CANONJA, C.F.,C
Jornada 18 04-03-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 52 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 38 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 41 UNIO ASTORGA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 151 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 141 TANCAT, U.D.,B
CANONJA, C.F.,C 15 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 35 VILASECA C.F.,A
Jornada 19 11-03-2018
VILASECA C.F.,A 42 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 34 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 05 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 12 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 71 LA FLORESTA, C.D.,B
TANCAT, U.D.,B 31 CANONJA, C.F.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 81 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 20 18-03-2018
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 24 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 52 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 24 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 22 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 40 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CANONJA, C.F.,C 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 14 TANCAT, U.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 42 VILASECA C.F.,A
Jornada 21 25-03-2018
VILASECA C.F.,A 68 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 21 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 110 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 80 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 18 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 42 CANONJA, C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 90 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TANCAT, U.D.,B 09 TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 22 08-04-2018
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 34 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 101 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 52 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 85 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CANONJA, C.F.,C 57 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 35 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TANCAT, U.D.,B 03 VILASECA C.F.,A
Jornada 23 15-04-2018
VILASECA C.F.,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 112 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 03 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 06 LA FLORESTA, C.D.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 82 CANONJA, C.F.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 13 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 20 TORREFORTA, C.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 132 TANCAT, U.D.,B
Jornada 24 22-04-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 72 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 61 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 62 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
CANONJA, C.F.,C 14 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 016 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 80 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TANCAT, U.D.,B 13 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 53 VILASECA C.F.,A
Jornada 25 29-04-2018
VILASECA C.F.,A 110 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 22 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 48 LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 41 CANONJA, C.F.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 41 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 50 TORREFORTA, C.D.C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 71 TANCAT, U.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 110 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 26 06-05-2018
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 17 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA FLORESTA, C.D.,B 60 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
CANONJA, C.F.,C 66 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 36 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 71 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TANCAT, U.D.,B 015 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 70 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 31 VILASECA C.F.,A
Jornada 27 13-05-2018
VILASECA C.F.,A 51 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 32 LA FLORESTA, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 52 CANONJA, C.F.,C
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 41 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 01 TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 42 TANCAT, U.D.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 33 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 28 20-05-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 92 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CANONJA, C.F.,C 010 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 46 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 92 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
TANCAT, U.D.,B 111 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 61 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 310 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 46 VILASECA C.F.,A
Jornada 29 27-05-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 134 VILASECA C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 72 CANONJA, C.F.,C
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 121 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 02 TORREFORTA, C.D.C.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 62 TANCAT, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 41 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 91 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 30 03-06-2018
CANONJA, C.F.,C 112 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 24 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 21 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TANCAT, U.D.,B 42 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 41 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 34 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 16 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
VILASECA C.F.,A 39 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.