Competició | TEMPORADA 2017-2018

alevi primera divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
CANONJA, C.F.,B 212 VENDRELL C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 22 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 21 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
CAMBRILS UNIO C.F.,C 91 CONSTANTI, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 100 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 07 BASE MARC BARTRA CF,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 04 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 71 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
Jornada 2 08-10-2017
VENDRELL C.E.,A 01 LA FLORESTA, C.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 53 CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 16 TORREFORTA, C.D.C.,C
CONSTANTI, C.E.,A 02 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 114 CAMBRILS UNIO C.F.,C
BASE MARC BARTRA CF,A 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 32 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 54 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
Jornada 3 15-10-2017
VENDRELL C.E.,A 93 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CANONJA, C.F.,B 01 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
CONSTANTI, C.E.,A 213 TORREFORTA, C.D.C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 80 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CAMBRILS UNIO C.F.,C 35 BASE MARC BARTRA CF,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 42 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 53 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 60 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
Jornada 4 22-10-2017
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 21 LA FLORESTA, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 32 VENDRELL C.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 24 CANONJA, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 06 TORREFORTA, C.D.C.,C
BASE MARC BARTRA CF,A 51 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 32 CAMBRILS UNIO C.F.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 35 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 5 29-10-2017
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 30 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
VENDRELL C.E.,A 191 CONSTANTI, C.E.,A
CANONJA, C.F.,B 53 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 34 BASE MARC BARTRA CF,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 61 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,C 42 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 121 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 31 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 6 05-11-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 35 LA FLORESTA, C.D.,C
CONSTANTI, C.E.,A 213 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 011 VENDRELL C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 51 CANONJA, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 36 TORREFORTA, C.D.C.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 16 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 44 CAMBRILS UNIO C.F.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 7 12-11-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 41 CONSTANTI, C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 142 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
VENDRELL C.E.,A 72 BASE MARC BARTRA CF,A
CANONJA, C.F.,B 31 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 103 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 30 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
CAMBRILS UNIO C.F.,C 71 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
LA FLORESTA, C.D.,C 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 8 19-11-2017
CONSTANTI, C.E.,A 012 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 05 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
BASE MARC BARTRA CF,A 25 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 22 VENDRELL C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 43 CANONJA, C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 210 TORREFORTA, C.D.C.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 01 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 30 CAMBRILS UNIO C.F.,C
Jornada 9 26-11-2017
CONSTANTI, C.E.,A 43 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 12 BASE MARC BARTRA CF,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 61 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
VENDRELL C.E.,A 140 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
CANONJA, C.F.,B 37 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 100 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,C 31 CAMBRILS UNIO C.F.,C
Jornada 10 03-12-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 06 LA FLORESTA, C.D.,C
BASE MARC BARTRA CF,A 110 CONSTANTI, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 27 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 210 VENDRELL C.E.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 31 CANONJA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 53 TORREFORTA, C.D.C.,C
CAMBRILS UNIO C.F.,C 23 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 11 17-12-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 211 BASE MARC BARTRA CF,A
CONSTANTI, C.E.,A 46 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 40 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 72 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
VENDRELL C.E.,A 140 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CANONJA, C.F.,B 09 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TORREFORTA, C.D.C.,C 23 CAMBRILS UNIO C.F.,C
LA FLORESTA, C.D.,C 42 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 12 14-01-2018
BASE MARC BARTRA CF,A 23 LA FLORESTA, C.D.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 70 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 73 CONSTANTI, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 33 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 61 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 22 VENDRELL C.E.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,C 10 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 21 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 13 21-01-2018
BASE MARC BARTRA CF,A 24 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 23 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
CONSTANTI, C.E.,A 14 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 61 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 55 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
VENDRELL C.E.,A 10 CAMBRILS UNIO C.F.,C
CANONJA, C.F.,B 02 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,C 41 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 14 28-01-2018
LA FLORESTA, C.D.,C 50 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 110 BASE MARC BARTRA CF,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 53 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 81 CONSTANTI, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 30 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
CAMBRILS UNIO C.F.,C 62 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 26 VENDRELL C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 83 CANONJA, C.F.,B
Jornada 15 04-02-2018
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 41 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
BASE MARC BARTRA CF,A 42 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 32 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CONSTANTI, C.E.,A 29 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 02 CAMBRILS UNIO C.F.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
VENDRELL C.E.,A 53 TORREFORTA, C.D.C.,C
LA FLORESTA, C.D.,C 31 CANONJA, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
VENDRELL C.E.,A 82 CANONJA, C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 44 TORREFORTA, C.D.C.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CONSTANTI, C.E.,A 29 CAMBRILS UNIO C.F.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 17 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE MARC BARTRA CF,A 72 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 01 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 41 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 17 25-02-2018
LA FLORESTA, C.D.,C 33 VENDRELL C.E.,A
CANONJA, C.F.,B 36 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 67 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 30 CONSTANTI, C.E.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,C 91 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 23 BASE MARC BARTRA CF,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 32 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 33 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
Jornada 18 04-03-2018
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 32 VENDRELL C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 41 CANONJA, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 130 CONSTANTI, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 24 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE MARC BARTRA CF,A 21 CAMBRILS UNIO C.F.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 45 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 44 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 18 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 19 11-03-2018
LA FLORESTA, C.D.,C 52 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
VENDRELL C.E.,A 90 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
CANONJA, C.F.,B 100 CONSTANTI, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 132 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 32 BASE MARC BARTRA CF,A
CAMBRILS UNIO C.F.,C 51 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 141 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
Jornada 20 18-03-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 02 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CONSTANTI, C.E.,A 010 VENDRELL C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 44 CANONJA, C.F.,B
BASE MARC BARTRA CF,A 62 TORREFORTA, C.D.C.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 13 CAMBRILS UNIO C.F.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 17 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 21 25-03-2018
LA FLORESTA, C.D.,C 50 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 41 CONSTANTI, C.E.,A
VENDRELL C.E.,A 110 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CANONJA, C.F.,B 33 BASE MARC BARTRA CF,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 53 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 121 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
CAMBRILS UNIO C.F.,C 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 80 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 22 08-04-2018
CONSTANTI, C.E.,A 17 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 26 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE MARC BARTRA CF,A 32 VENDRELL C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 43 CANONJA, C.F.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 55 TORREFORTA, C.D.C.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 25 CAMBRILS UNIO C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 00 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 23 15-04-2018
LA FLORESTA, C.D.,C 90 CONSTANTI, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 73 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 33 BASE MARC BARTRA CF,A
VENDRELL C.E.,A 72 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CANONJA, C.F.,B 32 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 82 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 40 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CAMBRILS UNIO C.F.,C 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 24 22-04-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 35 CONSTANTI, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 50 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 13 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 03 VENDRELL C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 04 CANONJA, C.F.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 39 TORREFORTA, C.D.C.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CAMBRILS UNIO C.F.,C 21 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 25 29-04-2018
LA FLORESTA, C.D.,C 90 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CONSTANTI, C.E.,A 110 BASE MARC BARTRA CF,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 33 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 41 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
VENDRELL C.E.,A 141 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
CANONJA, C.F.,B 63 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 12 CAMBRILS UNIO C.F.,C
Jornada 26 06-05-2018
BASE MARC BARTRA CF,A 90 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 71 CONSTANTI, C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 23 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 27 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 16 VENDRELL C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 53 CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIO C.F.,C 32 TORREFORTA, C.D.C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 22 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 27 13-05-2018
LA FLORESTA, C.D.,C 10 BASE MARC BARTRA CF,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 27 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CONSTANTI, C.E.,A 00 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 32 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 16 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
VENDRELL C.E.,A 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,B 25 CAMBRILS UNIO C.F.,C
TORREFORTA, C.D.C.,C 44 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 28 20-05-2018
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 36 BASE MARC BARTRA CF,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 50 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 91 CONSTANTI, C.E.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 15 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 44 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIO C.F.,C 01 VENDRELL C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 61 CANONJA, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 17 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 29 27-05-2018
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 46 LA FLORESTA, C.D.,C
BASE MARC BARTRA CF,A 26 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 33 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
CONSTANTI, C.E.,A 54 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 30 CAMBRILS UNIO C.F.,C
VENDRELL C.E.,A 41 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CANONJA, C.F.,B 43 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 30 03-06-2018
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 55 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 25 BASE MARC BARTRA CF,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 85 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 100 CONSTANTI, C.E.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,C 11 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 40 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 18 VENDRELL C.E.,A
CANONJA, C.F.,B 17 LA FLORESTA, C.D.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.