Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
BESCANO, C.D.,A 9 2 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
SANT PONÇ, AT.,B 4 5 SANT GREGORI,A.E.,B
SALT-COMACROS C.E,B
R
Descansa
BESALU, C.E.,C 3 4 FORNELLS, UE.,B
CASSA, U.D.,C 2 1 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
BELL LLOC C.P.,B 12 2 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
FLAÇA, C.D.,A 8 0 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 4 7 QUART, U.E.,E
Jornada 215-10-2017
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 4 3 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
SANT GREGORI,A.E.,B 3 14 BESCANO, C.D.,A
Descansa
R
SANT PONÇ, AT.,B
FORNELLS, UE.,B 3 2 SALT-COMACROS C.E,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 3 3 BESALU, C.E.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 3 0 CASSA, U.D.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 8 5 BELL LLOC C.P.,B
QUART, U.E.,E 3 3 FLAÇA, C.D.,A
Jornada 322-10-2017
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 8 2 SANT GREGORI,A.E.,B
BESCANO, C.D.,A
R
Descansa
SANT PONÇ, AT.,B 0 4 FORNELLS, UE.,B
SALT-COMACROS C.E,B 4 2 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
BESALU, C.E.,C 7 2 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 0 2 CASSA, U.D.,C
BELL LLOC C.P.,B 4 4 QUART, U.E.,E
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 7 7 FLAÇA, C.D.,A
Jornada 429-10-2017
SANT GREGORI,A.E.,B 1 7 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
FORNELLS, UE.,B 0 6 BESCANO, C.D.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 3 6 SANT PONÇ, AT.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 3 3 SALT-COMACROS C.E,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 7 2 BESALU, C.E.,C
QUART, U.E.,E 9 0 CASSA, U.D.,C
FLAÇA, C.D.,A 11 1 BELL LLOC C.P.,B
Jornada 505-11-2017
SANT GREGORI,A.E.,B
R
Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 4 4 FORNELLS, UE.,B
BESCANO, C.D.,A 9 2 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B 3 1 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
SALT-COMACROS C.E,B 5 4 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
BESALU, C.E.,C 2 2 QUART, U.E.,E
FLAÇA, C.D.,A 8 0 CASSA, U.D.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 7 3 BELL LLOC C.P.,B
Jornada 612-11-2017
Descansa
R
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
FORNELLS, UE.,B 6 6 SANT GREGORI,A.E.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 4 11 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 2 5 BESCANO, C.D.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 9 3 SANT PONÇ, AT.,B
QUART, U.E.,E 11 2 SALT-COMACROS C.E,B
FLAÇA, C.D.,A 5 1 BESALU, C.E.,C
BELL LLOC C.P.,B 3 2 CASSA, U.D.,C
Jornada 719-11-2017
Descansa
R
FORNELLS, UE.,B
SANT GREGORI,A.E.,B 3 5 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 11 2 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
BESCANO, C.D.,A 9 2 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SANT PONÇ, AT.,B 4 8 QUART, U.E.,E
SALT-COMACROS C.E,B 4 9 FLAÇA, C.D.,A
BESALU, C.E.,C 1 2 BELL LLOC C.P.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 8 1 CASSA, U.D.,C
Jornada 826-11-2017
FORNELLS, UE.,B 5 5 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,B
R
Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 4 3 SANT GREGORI,A.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 2 5 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
BESCANO, C.D.,A 0 2 QUART, U.E.,E
FLAÇA, C.D.,A 6 1 SANT PONÇ, AT.,B
BELL LLOC C.P.,B 3 0 SALT-COMACROS C.E,B
BESALU, C.E.,C 1 3 CASSA, U.D.,C
Jornada 903-12-2017
FORNELLS, UE.,B 9 3 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
Descansa
R
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
SANT GREGORI,A.E.,B 2 4 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 2 4 QUART, U.E.,E
BESCANO, C.D.,A 3 3 FLAÇA, C.D.,A
SANT PONÇ, AT.,B 6 1 BELL LLOC C.P.,B
SALT-COMACROS C.E,B 5 1 CASSA, U.D.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 2 3 BESALU, C.E.,C
Jornada 1017-12-2017
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 1 9 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 1 5 FORNELLS, UE.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
R
Descansa
QUART, U.E.,E 8 1 SANT GREGORI,A.E.,B
FLAÇA, C.D.,A 10 4 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
BELL LLOC C.P.,B 1 11 BESCANO, C.D.,A
CASSA, U.D.,C 1 3 SANT PONÇ, AT.,B
BESALU, C.E.,C 3 3 SALT-COMACROS C.E,B
Jornada 1114-01-2018
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 5 0 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
FORNELLS, UE.,B 7 6 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Descansa
R
QUART, U.E.,E
FLAÇA, C.D.,A 7 0 SANT GREGORI,A.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 11 2 BELL LLOC C.P.,B
BESCANO, C.D.,A 7 0 CASSA, U.D.,C
SANT PONÇ, AT.,B 9 3 BESALU, C.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 7 2 SALT-COMACROS C.E,B
Jornada 1221-01-2018
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 3 7 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 11 4 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
QUART, U.E.,E 4 2 FORNELLS, UE.,B
FLAÇA, C.D.,A
R
Descansa
BELL LLOC C.P.,B 2 7 SANT GREGORI,A.E.,B
CASSA, U.D.,C 5 5 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
BESALU, C.E.,C 1 6 BESCANO, C.D.,A
SALT-COMACROS C.E,B 4 7 SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 1328-01-2018
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 1 3 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 3 11 QUART, U.E.,E
FORNELLS, UE.,B 1 6 FLAÇA, C.D.,A
Descansa
R
BELL LLOC C.P.,B
SANT GREGORI,A.E.,B 1 2 CASSA, U.D.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 7 3 BESALU, C.E.,C
BESCANO, C.D.,A 7 1 SALT-COMACROS C.E,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 10 2 SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 1404-02-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 4 2 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
QUART, U.E.,E 5 1 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
FLAÇA, C.D.,A 12 1 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
BELL LLOC C.P.,B 6 1 FORNELLS, UE.,B
CASSA, U.D.,C
R
Descansa
BESALU, C.E.,C 3 1 SANT GREGORI,A.E.,B
SALT-COMACROS C.E,B 5 1 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
SANT PONÇ, AT.,B 0 4 BESCANO, C.D.,A
Jornada 1518-02-2018
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 2 9 QUART, U.E.,E
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 1 12 FLAÇA, C.D.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 2 6 BELL LLOC C.P.,B
FORNELLS, UE.,B 3 2 CASSA, U.D.,C
Descansa
R
BESALU, C.E.,C
SANT GREGORI,A.E.,B 4 6 SALT-COMACROS C.E,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 6 4 SANT PONÇ, AT.,B
BESCANO, C.D.,A 2 4 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 2 8 BESCANO, C.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,B 2 3 SANT PONÇ, AT.,B
Descansa
R
SALT-COMACROS C.E,B
FORNELLS, UE.,B 4 3 BESALU, C.E.,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 2 2 CASSA, U.D.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 2 5 BELL LLOC C.P.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 2 9 FLAÇA, C.D.,A
QUART, U.E.,E 4 6 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 1704-03-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 6 2 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
BESCANO, C.D.,A 14 0 SANT GREGORI,A.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B
R
Descansa
SALT-COMACROS C.E,B 5 4 FORNELLS, UE.,B
BESALU, C.E.,C 10 0 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
CASSA, U.D.,C 2 1 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
BELL LLOC C.P.,B 2 7 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
FLAÇA, C.D.,A 3 0 QUART, U.E.,E
Jornada 1811-03-2018
SANT GREGORI,A.E.,B 2 4 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Descansa
R
BESCANO, C.D.,A
FORNELLS, UE.,B 1 3 SANT PONÇ, AT.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 4 3 SALT-COMACROS C.E,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 4 5 BESALU, C.E.,C
CASSA, U.D.,C 2 8 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
QUART, U.E.,E 8 2 BELL LLOC C.P.,B
FLAÇA, C.D.,A 8 4 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 1918-03-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 6 1 SANT GREGORI,A.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
R
Descansa
BESCANO, C.D.,A 8 1 FORNELLS, UE.,B
SANT PONÇ, AT.,B 2 1 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
SALT-COMACROS C.E,B 0 0 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
BESALU, C.E.,C 6 6 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
CASSA, U.D.,C 3 8 QUART, U.E.,E
BELL LLOC C.P.,B 0 7 FLAÇA, C.D.,A
Jornada 2025-03-2018
Descansa
R
SANT GREGORI,A.E.,B
FORNELLS, UE.,B 5 4 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 0 11 BESCANO, C.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 3 1 SANT PONÇ, AT.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 6 3 SALT-COMACROS C.E,B
QUART, U.E.,E 5 0 BESALU, C.E.,C
CASSA, U.D.,C 1 5 FLAÇA, C.D.,A
BELL LLOC C.P.,B 2 5 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 2108-04-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
SANT GREGORI,A.E.,B 0 6 FORNELLS, UE.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 9 5 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
BESCANO, C.D.,A 6 0 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,B 6 2 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SALT-COMACROS C.E,B 4 8 QUART, U.E.,E
BESALU, C.E.,C 1 7 FLAÇA, C.D.,A
CASSA, U.D.,C 5 3 BELL LLOC C.P.,B
Jornada 2215-04-2018
FORNELLS, UE.,B
R
Descansa
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 2 4 SANT GREGORI,A.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 2 3 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 5 8 BESCANO, C.D.,A
QUART, U.E.,E 9 2 SANT PONÇ, AT.,B
FLAÇA, C.D.,A 12 1 SALT-COMACROS C.E,B
BELL LLOC C.P.,B 9 4 BESALU, C.E.,C
CASSA, U.D.,C 2 5 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 2322-04-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 6 5 FORNELLS, UE.,B
Descansa
R
LA SALLE GIRONA, U.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,B 2 2 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 9 4 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
QUART, U.E.,E 0 9 BESCANO, C.D.,A
SANT PONÇ, AT.,B 1 9 FLAÇA, C.D.,A
SALT-COMACROS C.E,B 3 4 BELL LLOC C.P.,B
CASSA, U.D.,C 7 1 BESALU, C.E.,C
Jornada 2429-04-2018
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 7 6 FORNELLS, UE.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
R
Descansa
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 3 5 SANT GREGORI,A.E.,B
QUART, U.E.,E 5 4 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
FLAÇA, C.D.,A 8 2 BESCANO, C.D.,A
BELL LLOC C.P.,B 1 10 SANT PONÇ, AT.,B
CASSA, U.D.,C 2 4 SALT-COMACROS C.E,B
BESALU, C.E.,C 4 8 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 2506-05-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 6 2 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
FORNELLS, UE.,B 5 4 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
Descansa
R
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,B 0 7 QUART, U.E.,E
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 5 8 FLAÇA, C.D.,A
BESCANO, C.D.,A 8 5 BELL LLOC C.P.,B
SANT PONÇ, AT.,B 5 5 CASSA, U.D.,C
SALT-COMACROS C.E,B 7 2 BESALU, C.E.,C
Jornada 2613-05-2018
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 2 2 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 5 6 FORNELLS, UE.,B
QUART, U.E.,E
R
Descansa
SANT GREGORI,A.E.,B 0 10 FLAÇA, C.D.,A
BELL LLOC C.P.,B 7 4 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
CASSA, U.D.,C 0 14 BESCANO, C.D.,A
BESALU, C.E.,C 2 5 SANT PONÇ, AT.,B
SALT-COMACROS C.E,B 5 6 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 2720-05-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 7 0 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 2 12 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
FORNELLS, UE.,B 4 13 QUART, U.E.,E
Descansa
R
FLAÇA, C.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,B 2 2 BELL LLOC C.P.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 9 1 CASSA, U.D.,C
BESCANO, C.D.,A 10 1 BESALU, C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,B 3 1 SALT-COMACROS C.E,B
Jornada 2827-05-2018
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A-UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
QUART, U.E.,E-LA SALLE GIRONA, U.E.,B
FLAÇA, C.D.,A-FORNELLS, UE.,B
BELL LLOC C.P.,B
R
Descansa
CASSA, U.D.,C-SANT GREGORI,A.E.,B
BESALU, C.E.,C-SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
SALT-COMACROS C.E,B-BESCANO, C.D.,A
SANT PONÇ, AT.,B-VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 2903-06-2018
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A-VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C-QUART, U.E.,E
LA SALLE GIRONA, U.E.,B-FLAÇA, C.D.,A
FORNELLS, UE.,B-BELL LLOC C.P.,B
Descansa
R
CASSA, U.D.,C
SANT GREGORI,A.E.,B-BESALU, C.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B-SALT-COMACROS C.E,B
BESCANO, C.D.,A-SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 3010-06-2018
QUART, U.E.,E-MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
FLAÇA, C.D.,A-UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
BELL LLOC C.P.,B-LA SALLE GIRONA, U.E.,B
CASSA, U.D.,C-FORNELLS, UE.,B
BESALU, C.E.,C
R
Descansa
SALT-COMACROS C.E,B-SANT GREGORI,A.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B-SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B-BESCANO, C.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.