Competició | TEMPORADA 2017-2018

alevi segona divisio | grup 31

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 90 GEiEG,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 43 BELL LLOC C.P.,A
PENYA BONS AIRES, E.,B 63 CASSA, U.D.,D
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 32 SANT PONÇ, AT.,C
FORNELLS, UE.,C 121 CELRA, U.C.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,C 100 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 83 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SARRIA TER, C.F.,B 65 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Jornada 2 15-10-2017
GEiEG,C 16 SARRIA TER, C.F.,B
BELL LLOC C.P.,A 14 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
CASSA, U.D.,D 62 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SANT PONÇ, AT.,C 24 PENYA BONS AIRES, E.,B
CELRA, U.C.E.,B 08 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 212 FORNELLS, UE.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 29 SANT GREGORI,A.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 47 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Jornada 3 22-10-2017
GEiEG,C 25 BELL LLOC C.P.,A
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 64 CASSA, U.D.,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 53 SANT PONÇ, AT.,C
PENYA BONS AIRES, E.,B 60 CELRA, U.C.E.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 101 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
FORNELLS, UE.,C 153 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SANT GREGORI,A.E.,C 114 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SARRIA TER, C.F.,B 53 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Jornada 4 29-10-2017
BELL LLOC C.P.,A 81 SARRIA TER, C.F.,B
GEiEG,C 77 CASSA, U.D.,D
SANT PONÇ, AT.,C 05 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
CELRA, U.C.E.,B 33 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 111 PENYA BONS AIRES, E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 29 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 311 FORNELLS, UE.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 54 SANT GREGORI,A.E.,C
Jornada 5 05-11-2017
BELL LLOC C.P.,A 56 CASSA, U.D.,D
GEiEG,C 63 SANT PONÇ, AT.,C
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 30 CELRA, U.C.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 63 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
PENYA BONS AIRES, E.,B 102 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 82 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
FORNELLS, UE.,C 131 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SARRIA TER, C.F.,B 75 SANT GREGORI,A.E.,C
Jornada 6 12-11-2017
SARRIA TER, C.F.,B 53 CASSA, U.D.,D
SANT PONÇ, AT.,C 35 BELL LLOC C.P.,A
CELRA, U.C.E.,B 12 GEiEG,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 36 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 34 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 211 PENYA BONS AIRES, E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 28 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
SANT GREGORI,A.E.,C 13 FORNELLS, UE.,C
Jornada 7 19-11-2017
SANT PONÇ, AT.,C 04 CASSA, U.D.,D
BELL LLOC C.P.,A 90 CELRA, U.C.E.,B
GEiEG,C 93 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 21 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 35 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
PENYA BONS AIRES, E.,B 111 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 42 SANT GREGORI,A.E.,C
SARRIA TER, C.F.,B 58 FORNELLS, UE.,C
Jornada 8 26-11-2017
SANT PONÇ, AT.,C 13 SARRIA TER, C.F.,B
CELRA, U.C.E.,B 24 CASSA, U.D.,D
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 212 BELL LLOC C.P.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 27 GEiEG,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 45 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 20 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SANT GREGORI,A.E.,C 42 PENYA BONS AIRES, E.,B
FORNELLS, UE.,C 32 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
Jornada 9 03-12-2017
SANT PONÇ, AT.,C 11 CELRA, U.C.E.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 55 CASSA, U.D.,D
BELL LLOC C.P.,A 71 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
GEiEG,C 101 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 52 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 76 SANT GREGORI,A.E.,C
PENYA BONS AIRES, E.,B 14 FORNELLS, UE.,C
SARRIA TER, C.F.,B 65 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
Jornada 10 17-12-2017
CELRA, U.C.E.,B 26 SARRIA TER, C.F.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 15 SANT PONÇ, AT.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 43 CASSA, U.D.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 26 BELL LLOC C.P.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 23 GEiEG,C
SANT GREGORI,A.E.,C 52 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
FORNELLS, UE.,C 52 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 12 PENYA BONS AIRES, E.,B
Jornada 11 14-01-2018
CELRA, U.C.E.,B 41 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
SANT PONÇ, AT.,C 34 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
CASSA, U.D.,D 66 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BELL LLOC C.P.,A 43 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
GEiEG,C 34 SANT GREGORI,A.E.,C
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 45 FORNELLS, UE.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 24 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
SARRIA TER, C.F.,B 36 PENYA BONS AIRES, E.,B
Jornada 12 21-01-2018
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 28 SARRIA TER, C.F.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 13 CELRA, U.C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 05 SANT PONÇ, AT.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 24 CASSA, U.D.,D
SANT GREGORI,A.E.,C 01 BELL LLOC C.P.,A
FORNELLS, UE.,C 52 GEiEG,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 63 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
PENYA BONS AIRES, E.,B 51 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
Jornada 13 28-01-2018
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 65 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
CELRA, U.C.E.,B 23 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT PONÇ, AT.,C 63 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
CASSA, U.D.,D 57 SANT GREGORI,A.E.,C
BELL LLOC C.P.,A 38 FORNELLS, UE.,C
GEiEG,C 26 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 17 PENYA BONS AIRES, E.,B
SARRIA TER, C.F.,B 82 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
Jornada 14 04-02-2018
SARRIA TER, C.F.,B 121 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 94 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 11 CELRA, U.C.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,C 30 SANT PONÇ, AT.,C
FORNELLS, UE.,C 64 CASSA, U.D.,D
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 61 BELL LLOC C.P.,A
PENYA BONS AIRES, E.,B 62 GEiEG,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 35 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
Jornada 15 18-02-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 36 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 15 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
CELRA, U.C.E.,B 02 SANT GREGORI,A.E.,C
SANT PONÇ, AT.,C 35 FORNELLS, UE.,C
CASSA, U.D.,D 28 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
BELL LLOC C.P.,A 26 PENYA BONS AIRES, E.,B
GEiEG,C 55 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 63 SARRIA TER, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
GEiEG,C 24 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
BELL LLOC C.P.,A 62 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
CASSA, U.D.,D 29 PENYA BONS AIRES, E.,B
SANT PONÇ, AT.,C 34 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
CELRA, U.C.E.,B 04 FORNELLS, UE.,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 34 SANT GREGORI,A.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 54 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 73 SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 17 04-03-2018
SARRIA TER, C.F.,B 62 GEiEG,C
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 20 BELL LLOC C.P.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 81 CASSA, U.D.,D
PENYA BONS AIRES, E.,B 51 SANT PONÇ, AT.,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 40 CELRA, U.C.E.,B
FORNELLS, UE.,C 210 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
SANT GREGORI,A.E.,C 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 72 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Jornada 18 11-03-2018
BELL LLOC C.P.,A 83 GEiEG,C
CASSA, U.D.,D 13 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,C 43 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
CELRA, U.C.E.,B 24 PENYA BONS AIRES, E.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 05 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 08 FORNELLS, UE.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 29 SANT GREGORI,A.E.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 85 SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 19 18-03-2018
SARRIA TER, C.F.,B 15 BELL LLOC C.P.,A
CASSA, U.D.,D 12 GEiEG,C
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 33 SANT PONÇ, AT.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 30 CELRA, U.C.E.,B
PENYA BONS AIRES, E.,B 73 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 71 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
FORNELLS, UE.,C 111 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT GREGORI,A.E.,C 24 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Jornada 20 25-03-2018
CASSA, U.D.,D 43 BELL LLOC C.P.,A
SANT PONÇ, AT.,C 02 GEiEG,C
CELRA, U.C.E.,B 15 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 03 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 37 PENYA BONS AIRES, E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 45 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 44 FORNELLS, UE.,C
SANT GREGORI,A.E.,C 00 SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 21 08-04-2018
CASSA, U.D.,D 133 SARRIA TER, C.F.,B
BELL LLOC C.P.,A 43 SANT PONÇ, AT.,C
GEiEG,C 31 CELRA, U.C.E.,B
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 82 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 74 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
PENYA BONS AIRES, E.,B 83 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 33 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
FORNELLS, UE.,C 41 SANT GREGORI,A.E.,C
Jornada 22 15-04-2018
CASSA, U.D.,D 52 SANT PONÇ, AT.,C
CELRA, U.C.E.,B 27 BELL LLOC C.P.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 03 GEiEG,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 17 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 74 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 37 PENYA BONS AIRES, E.,B
SANT GREGORI,A.E.,C 12 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
FORNELLS, UE.,C 31 SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 23 22-04-2018
SARRIA TER, C.F.,B 73 SANT PONÇ, AT.,C
CASSA, U.D.,D 61 CELRA, U.C.E.,B
BELL LLOC C.P.,A 110 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
GEiEG,C 42 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 87 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 64 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
PENYA BONS AIRES, E.,B 43 SANT GREGORI,A.E.,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 31 FORNELLS, UE.,C
Jornada 24 29-04-2018
CELRA, U.C.E.,B 42 SANT PONÇ, AT.,C
CASSA, U.D.,D 53 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 23 BELL LLOC C.P.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 57 GEiEG,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 71 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,C 51 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
FORNELLS, UE.,C 55 PENYA BONS AIRES, E.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 21 SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 25 06-05-2018
SARRIA TER, C.F.,B 73 CELRA, U.C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,C 24 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
CASSA, U.D.,D 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
BELL LLOC C.P.,A 81 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
GEiEG,C 52 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 53 SANT GREGORI,A.E.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 110 FORNELLS, UE.,C
PENYA BONS AIRES, E.,B 23 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
Jornada 26 13-05-2018
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 36 CELRA, U.C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 26 SANT PONÇ, AT.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 33 CASSA, U.D.,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 72 BELL LLOC C.P.,A
SANT GREGORI,A.E.,C 30 GEiEG,C
FORNELLS, UE.,C 72 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 33 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
PENYA BONS AIRES, E.,B 81 SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 27 20-05-2018
SARRIA TER, C.F.,B 85 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
CELRA, U.C.E.,B 53 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SANT PONÇ, AT.,C 52 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
CASSA, U.D.,D 25 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BELL LLOC C.P.,A 48 SANT GREGORI,A.E.,C
GEiEG,C 010 FORNELLS, UE.,C
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 27 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 02 PENYA BONS AIRES, E.,B
Jornada 28 27-05-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 42 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 72 CELRA, U.C.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 52 SANT PONÇ, AT.,C
SANT GREGORI,A.E.,C 43 CASSA, U.D.,D
FORNELLS, UE.,C 52 BELL LLOC C.P.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 62 GEiEG,C
PENYA BONS AIRES, E.,B 64 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 24 SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 29 03-06-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 29 SARRIA TER, C.F.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,C 210 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
CELRA, U.C.E.,B 04 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,C 46 SANT GREGORI,A.E.,C
CASSA, U.D.,D 45 FORNELLS, UE.,C
BELL LLOC C.P.,A 42 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B
GEiEG,C 04 PENYA BONS AIRES, E.,B
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B 73 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
Jornada 30 10-06-2018
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 82 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 92 LA SALLE GIRONA, U.E.,C
SANT GREGORI,A.E.,C 31 CELRA, U.C.E.,B
FORNELLS, UE.,C 121 SANT PONÇ, AT.,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL ,B 43 CASSA, U.D.,D
PENYA BONS AIRES, E.,B 41 BELL LLOC C.P.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 42 GEiEG,C
SARRIA TER, C.F.,B 136 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.